اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دنیای تریدری

سلام خدمت همه دوستان عزیز

به عنوان اولین سوال (1)

شما چه ساعت هایی برای ترید کردن راحت تر هستید و از نظر کاری چه ساعت هایی را در روز می توانید به ترید اختصاص دهید ؟

پی نوشت : دوستان فقط به همین سوال پاسخ بدهند و جواب های غیر مرتبط با این سوال مطرح نکنند .

این سوالان برای دسته بندی کردن افراد در کلاس های تریدری می باشد .....

با سپاس
    « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز

به عنوان اولین سوال (1)

شما چه ساعت هایی برای ترید کردن راحت تر هستید و از نظر کاری چه ساعت هایی را در روز می توانید به ترید اختصاص دهید ؟

پی نوشت : دوستان فقط به همین سوال پاسخ بدهند و جواب های غیر مرتبط با این سوال مطرح نکنند .

این سوالان برای دسته بندی کردن افراد در کلاس های تریدری می باشد .....

با سپاس
    با سلام

واسه من بستگی به تایم دانشگاه و مطالعه درسی داره ، اما در ایام به غیر دانشگاه ، ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر میپسندم برای ترید الا خصوص روز های چهارشنبه و پنج شنبه که ولاتیلیتی بالاست. و تایم های هست که بستگی به تحلیل زمانی و قیمت داره و باید در اون زمان منتظر تریگر باشم و اجباراً میام پشت چارت.

ارادتمند حاج خلیل

نظر

من قبل از ظهر (گرفتن پوزیشن دی تریدینگ) و آخر شب (برای اسکالپ) را ترجیح می دهم.

نظر

با سلام

من فکر میکنم ساعت 11 صبح تا 7 شب واسه ترید مناسب باشه

نظر

با سلام ووقت بخیر به استاد گرامی و بقیه دوستان محترم

من به شخصه از 10 صبح تا 7 شب می پسندم وکار می کنم .

نظر

از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر و دوباره از ساعت 6 عصر تا 9 شب البته این برای پوزیشن ها کوچک خوبه
            علت داره که میگم اگر میخواد تا بگم بعدا

نظر

سلام بر دوستان
              من معمولا صبح ها از ساعت10 تا 14 و بعد از ظهرها از 16 تا 20 شب رو برای تایم های پائین ترجیح میدم.

نظر

با سلام خدمت همگی

بنده هم صبح ها از ساعت10 تا 14
                و بعد از ظهرها از 16 تا 18 شب

را برای تریگر گرفتن در تایم m15 ترجیح می دهم و عمل می کنم.

ارادتمند:مختاری

نظر

سلام

استاد عزیزم من در ساعت 9 صبح تا ساعت 4-5 بعد از ظهر .

نظر

به نظرم 10 ، 10:30 تا 5:30 ، 6 مناسبه برای ترید
                    متشکر

. . .
                    REAL EYES REALIZE REAL LIES . . .

رازهای معامله گران موفق

نظر

زمان ترید

ساعت 10 الی 11 -- 16 الی 18 == تایم فرم تحلیلی و ترید 1 ساعت

ارادتمند : Asghar
                      بازار منطق خاص خود را دارد و در حركت خود از منطق خاص خود تبعيت مي كند (ِDynamic Waves System)

نظر

زمان تريد

تريد بين ساعت 10 تا 16 مناسب مياشد.

نظر

تایم کاری

با سلام وعرض تشکر بند ه از 10 صبح تا 8 شب را ترجیح میدهم.
                          ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

با سلام بنده بخاطر شرایط کاریم فقط درساعت 3بعدازظهربه بعدقادربه تریدکردن هستم وساعت3تا7شب روترجیح میدم
                            حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

سلام به استاد و باق دوستان
                              استاد من ترجیح میدم که با 4-5 ساعت اول بازار لندن ترید کنم
                              که به وقت الان میشه 12 تا 4-5 بعد ازظهر به وقت ایران
                              ارادتمندم

نظر

پردازش ...
                              X