اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Eur usd- تالار تحلیل های حاجی خارجی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Eur usd- تالار تحلیل های حاجی خارجی

وضعیت پوزیشن های باز تا کنون ....
    ضمنا همه ریسک فری هستند !!

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 07-10-2013, 10:16 PM
    کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
    نمیدونم چرا فکر میکنم آقای برنانکی میخواد هفته آینده یه حالی بده به ملت !!
    خدایا ... این بن برنانکی نازنین رو واسه ما نگه دار ....
    ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 07-10-2013, 10:54 PM
    کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

نظر

دوستان شب بخیر
      انشالله فردا میخوام به شکرانه این پوزیشنهایی که کلی حال داد ، فردا دو الگوی جدید رو خدمتتون به رسم هدیه ، تقدیم کنم ...
      پس تا ... فردا !

ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 07-11-2013, 08:34 AM
      کلی کار دارم ... !!

Elegance
      is in
      Simplicity

نظر

دوستان سلام
        توی پیام خصوصی سوالات زیادی در مورد نحوه خروج از سود و تریل استاپ پوزیشن های در سود ، از من پرسیده شده که در زیر یکی از این سوالات (با حذف نام پرسش گر) رو همراه جواب من، میارم .امیدوارم بهره ای واسه شما، داشته باشه:

با سلام
        مدتی است که روی الگوهای هارمونیک کار میکنم. سعی کردم بسیار مطالعه کنم و اکثر پی دی اف ها و تاپیک های مرتبط را مطالعه کردم و گذشته چارت را در ارزها و تایم های مختلف بررسی کردم. بسیار تعجب کردم که چطور تا به حال متوجه تاپیک شما نشدم. امروز با تاپیک شما و پست های ارزشمندتون آشنا شدم.
        و به خودم اجازه دادم یک پرسش اساسی که باعث شده تا به حال نتوانم با الگوهای هارمونیک سود کنم را از شما بپرسم.
        من در تشخیص الگوها و تشخیص نقطه ورود تقریبا مشکلی ندارم (در حد یک کاربر معمولی) اما مشکل اصلی من خروج از پزیشن در سود است. بارها پزیشن هایی داشته ام که تا 200-300 یا بیشتر در سود قرار گرفته اند اما با حداقل سود یا حتی صفر از آنها خارج شده ام. هر بار که به نقطه حدسود کلاسیک الگو پایبند مانده ام با سود بسیار کم در تریل یا بریک ایون از معامله خارج شده ام و هر بار دستی اقدام به بستن پزیشن کرده ام قیمت تا حد سود کلاسیک پیش رفته!!
        البته میدانم که باید تریل کرد و قیمت را تعقیب کرد و .....
        میخواستم نظر شما را بدانم و اگر ممکن هست توضیح دهید شما بر اثر چه عواملی پزیشن در سود را میبندید. یا تریل را بر چه اساس انجام میدهید؟
        من شهصا تریل بر اساس کف و سقف انجام میدهم که فرضا در یک پعامله در تایم 4 ساعته هر کف و سقف میتواند 300-400 پیپ باشد.
        و سوال بعدب اینکه آیا شما از تحلیل زمانی در پزیشن هاتون بهره میبرید؟
        با تشکر از شما.

سلام دوست عزیر
        هر کسی واسه خروج از معامله یه استراتژی داره .من چندتا از اونا رو که خودم استفاده میکنم ، میگم خدمتتون:

1-استفاده از فیبوناچی ریتریسمنت: بدین صورت که تارگت نهایی رو روی یک از سطوح فیبو (بسته به نوع الگو و تحلیل) انتخاب میکنی و حال ستاپ معامله رو با سطح پیوت قبلی ست میکنی.مثلا وقتی از 38 درصد گذشت شما ستاپ رو به سطح قبلیش یعنی 23 درصد منتقل میکنی و همینطور استاپ رو تریل میکنی.
        2-باز استفاده از فیبو :بدین صورت که از نقطه d الگو تا نقطه آخرین کف قیمتی بعد از اون یه فیبو ریتریس وارونه میکشی هر وقت قیمت تو رالی خودش از d مثلا بیش از 38 درصد بازگشت کرد اینو بعنوان نشانه چرخش روند در نظر گرفته و دستی از پوزیشن خارج میشیم
        3- تریل ساده بدین صورت که 25% تارگت نهایی پوزیشن رو بعنوان تریل استاپ پوزیشن در نظر میگیریم
        4- اما بهترین روش
        تعقیب روند بر اساس پرایس اکشن تایم پایین تر (معمولا دو تایم پایین تر) تو این روش میونی از اندکاتور زیگ زاگ واسه تشخیص پرایس اکشن استفاده کنی
        5- ....
        اما اینو به یاد داشته باش که نرسیدن به حد سود نهایی
        یک امر غیر طبیعی نیست که باعث ناامیدی بشه !

التماس دعا - حاجی
        کلی کار دارم ... !!

Elegance
        is in
        Simplicity

نظر

الگوی قوی سیاه و سفید

الگوی بعدی White Swan :

min XB 0.382
          max XB 0.724

min AC 2.0
          max AC 4.237

min BD 0.5
          max BD 0.886

min XD 0.382
          max XD 0.886

و همچنین الگوی Black Swan که کاملاً قرینه قبلیه:

ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 07-11-2013, 04:47 PM
          کلی کار دارم ... !!

Elegance
          is in
          Simplicity

نظر

سلام .میشه الان در مورد eur/usd نظر بدید؟

نظر

الگوی بعدی White Swan :

min XB 0.382
              max XB 0.724

min AC 2.0
              max AC 4.237

min BD 0.5
              max BD 0.886

min XD 0.382
              max XD 0.886

و همچنین الگوی Black Swan که کاملاً قرینه قبلیه:

اینم یه مثال از الگوی قوی سیاه.... این الگو نادر به نظر من توی تایم بالا ،حرف نداره

کلی کار دارم ... !!

Elegance
              is in
              Simplicity

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                اینو شدیدا باهاتم حاجی جون، اوپن هم خوشمزه داره میکنه میره بالا، تا چه شود کار و چه گوید بهار!
                Barcelona جان کم پیدایی عزیز
                نکنه دلگیری از ما ...
                ما ارادت داریم شدید
                کلی کار دارم ... !!

Elegance
                is in
                Simplicity

نظر

کندل شماری مستر دیمارکم توی تایم ام سی و اچ 4 تموم شده. حالا این رو گفتم تو شما هم بگی اس ال الگوی شارک رو کجا میذاری. یادم نیست فکر کنم زیر 127 بود.

ارادتمند----------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

Barcelona جان کم پیدایی عزیز
                    نکنه دلگیری از ما ...
                    ما ارادت داریم شدید
                    والا سرتون حسابی شلوغه تحویلمون نگرفتی شدیم تماشاگر محضرتون اخوی!

وگرنه شاگردی بیش نیستیم!
                    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-11-2013, 09:43 PM
                    Think / Act / Enjoy

نظر

راستی !
                      من دو تا الگو (الگوی های هارمونیک سایفر و قوی سفید و سیاه ) معرفی کردم .کسی راجب اون چیزی نگفت !
                      بابا حداقل بگید میدونستیم که من ضایع میشدم دیگه الگو ملگو جدید نزارم تو تاپیک !
                      کلی کار دارم ... !!

Elegance
                      is in
                      Simplicity

نظر

راستی !
                        من دو تا الگو (الگوی های هارمونیک سایفر و قوی سفید و سیاه ) معرفی کردم .کسی راجب اون چیزی نگفت !
                        بابا حداقل بگید میدونستیم که من ضایع میشدم دیگه الگو ملگو جدید نزارم تو تاپیک !
                        سلام حاجی جون...دومیشو نمیدونستم..پس 50 50 ضایعه ای (شوخی کردم)
                        دمت گرم..ما نظاره گریم و تشکر میزنیم و بحث شما دوستانو استفده میکنیم ازش ک بشود ما هم 2 زار چیز یاد بگیریم از شما دوستان
                        موفق باشی
                        before you start anything..learn how to finish it

نظر

طاها جان اینکاره هستیا !!
                          کتابها و مقالات تیلور کوئن رو توصیه میکنم دیدی کاربردی تر داره از نظر من
                          ولی در مورد بحثمون یه سرچ تو ویکی پدیا هم کفایت میکنه .
                          حاجی جون من الان رو ساختار بازارها و ساختار کاری سفته بازا و کوت زوم کردم.

این وسط وقت گیرم بیاد هم قاچاقی میخوابم.

خوش بحال دوران بچگی خودم

این و اینم یه نیگا بنداز ببین چطوره من که حقیقت 4 روزه تبش رو توی بروزرم نبستم که نیگاش کنم!!!
                          Think / Act / Enjoy

نظر

حاجی خارجی گل و سایر دوستان عزیز درود

در ابتدا دید دیگری نسبت به تاپیک داشتم اما انچنان که پیش میرود بسیار جذابتر میشود

مباحث که شما و طه گل مرد و سایرین راه انداختید بسیار جالب هست چرا که با درک این مسایل دیدگاه را نسبت به مارکت بازتر میکند

شرکت در مباحث شما باعث افتخار است و انشالله هر انچه سواد قد دهد شرکت خواهیم کرد

در مورد الگوهای که مطرح نمودید قوی سفید و سیاه بیشتر اوقات در موج چهار و پنج از سه مشاهده کرده ام و سایفر در الگوهای کامپلکس و بعضا زیگزاگ های که بازوهابش به وضوح قابل مشاهده هست

فرصت شد بیشتر در این زمینه به گفتگو خواهیم پرداخت .

در مورد بحث شرکت کنندگان و تعداد معاملات و حجم سر فرصت یک سری نوشته به اشتراک خواهم گذاشت که ما هم سهم اندکی در بحث داشته باشیم

ارادت
                            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

درود
                              چند تا لینک میزارم امیدوارم بدرد بخوره

how work Speculation in forex

Forex for Small Speculators - Noble DraKoln - Google Books

XE.com - Forex Analysis: Euro Speculators Flip from Net Long to Net Short

A Detailed Discussion about Speculators In Forex Trading Market

امید واریم پست الکی نزده باشیم
                              before you start anything..learn how to finish it

نظر

پردازش ...
                              X