اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Gbp aud- تالار تحلیل های حاجی خارجی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Gbp aud- تالار تحلیل های حاجی خارجی

GBPAUD M15 Bullish max Bat

خفاش ایده ال ...حواسم باشه از حول حلیم تو دیگ نیفتم !
    تریگر کندلی فراموش نشه .

کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
    GBPAUD M15 Bullish max Bat

خفاش ایده ال ...حواسم باشه از حول حلیم تو دیگ نیفتم !
    تریگر کندلی فراموش نشه .

Result-Closed on Trailing :
    کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

نظر

DRAGON PATTERN

دوستان یه الگوی دیگه رو میخوام معرفی کنم (یا شاید هم یادآوری ...):
      الگوی بسیار قوی اژدها .
      پایه این الگو شکست فراکتالیه که یکی از قویترین سیکنالهای چرخش روند میباشد.
      امیدوارم مفید باشه .

ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 07-18-2013, 10:01 AM
      کلی کار دارم ... !!

Elegance
      is in
      Simplicity

نظر

با سلام و خسته نباشید

حاجی جان میشه تعداد پیوت لاین ها بیشتر از این 3 تا در هر طرف مین پیوت کرد

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط afshin1763 نمایش پست ها
          با سلام و خسته نباشیدحاجی جان میشه تعداد پیوت لاین ها بیشتر از این 3 تا در هر طرف مین پیوت کرد ممنون
          افشین جان اندیکاتور رو روی چارت m15 بنداز.اگه به تاریخچه اندیکاتور نگاه کنید متوجه میشید اغلب روزها پرایس بین همین سطوح و رنج آنها در حال حرکت بوده است ودر صورتی هم که تونسته باشه سطوح آخری رو با کندل قوی بشکونه معمولا تونسته یه حرکت بسیار قوی رو به دنبال داشته باشه.
          ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 07-30-2013, 05:17 PM
          کلی کار دارم ... !!

Elegance
          is in
          Simplicity

نظر

خدمت پیر دنیای پیوت پوینت ها

حاجي جون خواهشا اينجوري نگو و بنده را شرمنده اساتيد نكن، من زير خط صفر هستم و دوستان افتخار دادن به ما آموزش بدن ولاغير...

اما اصل ماجرا اينگونه هستش كه:

وقتي انديكاتورها را كپي ميكنيم توو پوشه متاتريدر، وقتي متاتريدر ران ميشه به شكل جل الخالقي انديكاتورها از داخل فولدر محو ميشن و فكر ميكنم اين همون مشكل جناب يزدي باشه، البته ناگفته نماند كه در 2سيستم تست گرفتم، سيستمي كه ويندوز 7 بود بدون مشكل اجرا شد ولي در اين سيستم كه xp هست همون مشكل جل الخالق پيش مياد. والسلام

حاجي جون التماس دعا دارريم برس به داد ما
            ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 07-30-2013, 05:44 PM
            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

اینم جالب بود در ادامه پست قبلی:

تصویری از مشخصات قراردادهای فیوچرز برخی جفت ارز ها در بازار فیوچرز شیکاگو

حاجی مردونه خوشت نیومد پاکش کن، به مولا اگر ناراحت بشم!
              ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-30-2013, 06:08 PM
              Think / Act / Enjoy

نظر

سلام به همه اندیکاتور پست چند بود

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                  سلام به همه اندیکاتور پست چند بود
                  سلام
                  خدمت شما
                  نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

اون نکته هه بود که گفته بودم هرکی بگه جایزه داره ... یادتونه که ؟!
                    آقا حمید نصف جواب داد منم میخوام بش جایزه بدم .اما چون کامل نگفت این جایزه رو میزارم تو تاپیک که هم حالشو ببرند !
                    این هم جایزه ...

اندیکاتور new_pivot_line یه پیوت ابداعی منه
                    به همراه دو اندیکاتور دیگه نصب کنید و اندیکاتور new_pivot_line رو بندازین رو چارت اینترا دی
                    ضمن تشکر مجدد از آقا مهدی عزیز
                    با اندیکاتوری که محبت کردید و به عنوان جایزه در نظر گرفتید دیگه میتونم به راحتی شما رو آقا مهدی عزیز صدا بزنم.( با اینکه برای ما هنوز حاجی خارجی هستی )
                    البته برای بنده یادگیری مطالب فوق بسیار بیشتر از اینها ارزش داره که قابل وصف نیست.
                    و بعد اینکه
                    اساس محاسبه این پیوتها با پیوتهای سنتی چه تفاوتی داره و چطور میشه بهش نگاه کرد ؟
                    چون تقریبا عکس العمل قیمت رو با پیوتهای سنتی دیدیم ولی با این چطور ...

ارادتمند شما حمید
                    ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 07-30-2013, 07:30 PM
                    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                      حاجی یه سوال اعتقادی سیاسی فنی اجتماعی فرهنگی هنری شهرداری تهران تقدیم می کند:

هر قرارداد فیوچرز که تو بازار بسته میشه چقدر ارزش داره؟

مثلا یک خریدار برای خرید و انعقاد 1 قرارداد فیوچرز روی eur چند دلار باید پرداخت کنه؟

مثلا: تو بازار CME هر قرارداد بلوکی EURUSD یک میلیون دلار ارزش داره.(Block Trade)
                      شرمنده طاها جان من تا یه چرت نیم روزی زدم ، تو یه سوال پرسیدی ، تخته گاز هم تا آخر جوابشو رو خودت دادی !

فقط یه توضیح تکمیلی :
                      قیمت هر بلوک برابر است با اندازه هر بلوک ضرب در ارزش هر جزء .
                      اندازه هر بلوک فیوچر رو نیز میتونی تو لینک زیر پیدا کنی .

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_traded_commodities

سوالی بود در خدمت هستم ...
                      کلی کار دارم ... !!

Elegance
                      is in
                      Simplicity

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                        ضمن تشکر مجدد از آقا مهدی عزیز
                        با اندیکاتوری که محبت کردید و به عنوان جایزه در نظر گرفتید دیگه میتونم به راهتی شما رو آقا مهدی عزیز صدا بزنم.( با اینکه برای ما هنوز حاجی خارجی هستی )
                        البته برای بنده یادگیری مطالب فوق بسیار بیشتر از اینها ارزش داره که قابل وصف نیست.
                        و بعد اینکه
                        اساس محاسبه این پیوتها با پیوتهای سنتی چه تفاوتی داره و چطور میشه بهش نگاه کرد ؟
                        چون تقریبا عکس العمل قیمت رو با پیوتهای سنتی دیدیم ولی با این چطور ...

ارادتمند شما حمید
                        حمید جان شما لطف داری
                        پیوت اصلی موینگ اوریچ 5 روزه 3/(open+close+high) هست

پیوت های فرعی هم افست پیوت اصلی با فاصله مساوی به درصدی مشخص از ATR هفتگی با پریود 156 هفته (رنج یه ساله قیمت) هست

به همین سادگی ...
                        ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 07-30-2013, 07:40 PM
                        کلی کار دارم ... !!

Elegance
                        is in
                        Simplicity

نظر

سلام
                          یک سئوال:
                          الان بروکرهایی که هم فیوچرز جفت ارزها رو دارن هم خود جفت ارزها آیا میشه روشون هج کرد؟
                          اصلا یک همچین اجازه ای از طرف بروکر به تریدر داده میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط stop loss نمایش پست ها
                            سلام
                            یک سئوال:
                            الان بروکرهایی که هم فیوچرز جفت ارزها رو دارن هم خود جفت ارزها آیا میشه روشون هج کرد؟
                            باید ببینی اصلا در کل میزارن هج کنی یا نه؟

اکثر بروکرا نمی زارن، اونایی که بیسشون تو ایالات متحده هست رو که مطمئنم نمی زارن، چون یه قانونی تو این کشور هست که میگه باید بری قاطی تجاریا تا با اهداف تجاری بتونی هج کنی.

البته این رو هم اضافه کنم که هجی که ما می کنیم با هجی که تجاریا می کنن زمین تا زیر زمین فرق فوکوله!

حاجی جون دست خودتو میبوسه واسه جواب تکمیلی، من فقط گرد و خاک کردم، شرمنده دیگه!

شادی پایدار
                            Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط stop loss نمایش پست ها
                              سلام
                              یک سئوال:
                              اول بفرمایید منظرتون از هج کردن چیه ؟ یعنی پوزیشن هایی با جهت مخالف ؟؟
                              و دوم بفرمایید این هچ چه سودی داره ؟

تا من جواب بدم !

پی نوشت :
                              دقیقا منظور شما رو فهمیدم از سوال
                              ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 07-30-2013, 07:49 PM
                              کلی کار دارم ... !!

Elegance
                              is in
                              Simplicity

نظر

پردازش ...
                              X