اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Cad chf- تالار تحلیل های حاجی خارجی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Cad chf- تالار تحلیل های حاجی خارجی

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    طه جان کار به بقیه ندارم اما به شخصه رو این جمله حضور خیلی حساسم چون حرف کاملا بی منطق هست و من به شخصه با تمام قدرت جلو این دیدگاه وایسادم

خودم مثال میزنم ! یه زمانی فقط در فروم قیمتها بودم اونم از زمانی که دور الیوت پیش دکتر بهزادی گذراندم و پیشنهاد دادن برای رفع ایراداتمون اینجا فعالیت کنیم و واقعا اگر اونجا پست نمیزدم و دو نفر ایراداتمون نمیگرفت به مرحله ی که خودمون راضی باشیم نمیرسیدیم .

اینجا هم که هر از گاهی پست درج میکنم میبینید که از ترید و مباحث تحلیلی فاصله گرفتم تا بتوانم نقش خود را به عنوان یک منبع اطلاعات و گذاشتن مطالب به خوبی ایفا کنم و سپس طبق همین اطلاعات منتشر شده دست به تحلیل و ترید بزنیم. (قبلا که فقط روی ترید تمرکز داشتیم و پست ها نتایج ... همه هست و جای بحث نیست) .هیچکس همیشگی نیست و این فعالیت هام برای وقتی هست که دیگر در اینجا و در دنیای فانی نباشم انجام میدهم .

صبح ها در فروم نگاه کنید بنده از ساعت ده به بعد که سشن اروپا و لندن باز میشه هستم تا ساعت 2 و باز میرم تا ساعت 4 که سشن نیویورک در حال جون گرفتن هست تا شش الی هفت !

شب هم کاری نداشته باشم و تنها در خونه به سر میبرم با تبلت در خدمت دوستان بودم.

اکثر وقتم صرف مطالعه و تحقیق میشه چرا که من برای این منظور در اینجا هستم که نتایج کارهام به اشتراک بزارم .

درسته زبانمون در حد حرفه ای نیست اما دو مترجم در اختیار دارم که کارهای تحقیقاتی و توسعه ای من عقب نماند ! بیشترین تمرکز من هم روی اقتصاد و الیوت و تحلیل بین بازاری هست !

به نظرت کسی که سود میکنه دیگه نباید به فروم بیاد؟ دلیل منطقیش رو بیان کنید من به شخصه میگم دیگه در همین فروم هم پیدام نخواهید کرد !

به همه کار و زندگیم میرسم و فروم هیچ اختلالی در کار من به وجود نیاورده است ، تفریح بگی بهترین ها دارم ، گشت و گذار بگی که شبانه روز ماشین من در حرکت هست...

من تنها را فرار از چارت و دستکاری نکردن پویشن هام در فروم پیدا کردم و بهترین خونه من محسوب میشه ! جای که میتوانم ایده هام به اشتراک بزارم دانسته هام به اشتراک بزارم...

نیاز به شهرت ندارم چون همه منو میشناسن ، نیاز به ثروت ندارم چرا که اینجور بود روزی در یک شهر کلاس برگزار میکردم (از خیلی مکان ها پیشنهاد دارم) تا به الانم که خیلی ها درخواست کلاس خصوصی دادند و زیر بارش رفتم به دلیل این بوده که با یک کاری منو نمک گیر کردند و نتوانستم جواب رد بدم والی بیکار نیستم برای چهارصد . پونصد دلار هی موبایلم زنگ بخوره و طرف یکساعت مخ منو بکار بگیره و پاسخ سوالاتش دریافت کنه

قبلا هم بحث کردیم در این زمینه که اشتراک مطالب اکثرا برای رفع ایرادات هست و تکمیل کردن استراتژی ...

حالا شما دلیل قانع کننده ای بیاورید که نباید حضور داشته باشیم قول شرف میدهم که دیگه در هیچ جا پست درج نکنم ( جز وبسایت شخصیم )

حاجی خارجی عزیز از تحلیلاتون لذت میبرم و منتظر تحلیل های بیشتر شما هستم

ارادت
    با وجود اینکه با منطق من جور در نمیاد اما من کسانی سراغ دارم که چون سود نمیکنن در فروم ها حضور ندارند و حرفی تازه ای برای گفتن نیست تشریف نمیارند ...

با همه شرایط به حرف شما احترام میزارم و این پست را آخرین پست خود اعلام میدارم و از همه عزیزان تشکر میکنم که این مدت مرا تحمل کردند

تنها آرزویم مفید واقع شدن بود ، نمیدانم که توانستم به این آرزویم برسم یا خیر ، اما تا توان داشتم دست از تلاش برای شما عزیزان برنداشتم

شاد و خرم باشید
    ارادتمند - خلیل رحمانی
    7 جولای 2013
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

CAD CHF

CADCHF H4 Bullish Dragon

ایشالا که تبدیل به مارمولک نشه !

کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
      CADCHF H4 Bullish Dragon

به نظرم جای درست sl زیر پای پایینی dragon هستش و tp اول باید در 61.8% باشه و سپس 88.6% !!!!

قریون آقا

نظر

نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
        به نظرم جای درست sl زیر پای پایینی dragon هستش و tp اول باید در 61.8% باشه و سپس 88.6% !!!!

قریون آقا
        تارگت .... قبوله !
        استاپ .... التماس نکن ! جاش خوبه !
        کلی کار دارم ... !!

Elegance
        is in
        Simplicity

نظر

من جای درستش رو گفتم حالا شما اصلا" می خوای ببر بزار 10 پیپیه قیمت خود دانی

نظر

تارگت .... قبوله !
            استاپ .... التماس نکن ! جاش خوبه !
            حاجی خارجی یه تحلیل روی اونس بزار
            .

نظر

حاجی جان سلام عرض شد
              این پست رو از صبح دارم تووی فروم اینور و اونور می کنم بلکه جوابی داده بشه، اون توو یه تاپیک اشتباه زدم بعدش توو یه تاپیک خلوت
              کلا فقط دوتا لایک خورد که بازم دم اون عزیزان گرم که لایکو زدن

حالا اینجا هم می زنم بلکه فرجی بشه !!!

" این پست رو در جای اشتباهی زده بودم حالا اینجا فکر کنم دیگه مناسب باشه :

درود بر بزرگواران عزیز و به خصوص نـیمای ازآدی گل :

عذر می خوام که اینجا پست می زنم

یک منبع معتبر برای نرخ لایبور می خواستم که نرخ لایبور 5ماهه ی ارزهای اصلی رو بصورت روزانه ارائه بده و در ضمن هسیتوریکال دیتا هم داشته باشه . ( در کل نرخ های شبانه - یکماهه و 5ماهه رو می خوام که شبانه و یکماهه موجود هست ولی 5ماهه رو بصورت آپدیت روزانه پیدا نمی کنم)

ممنون از لطفتون .

پ ن1 : البته این عذر خواهی ماله اون تاپیک بود و اینجا دیگه عذر نمی خوام !!!! "

پ ن 2 : پ ن 1 مربوط به تاپیک قبلی هستش و برای این تاپیک اعتبار نداره و متن پیام بدون پ ن1 درست می باشد !!!
              ویرایش توسط lucifer_quest : https://www.traderha.com/member/3602-lucifer_quest در ساعت 07-24-2013, 12:30 AM
              تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
              که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
                حاجی جان سلام عرض شد

یک منبع معتبر برای نرخ لایبور می خواستم که
                نرخ لایبور 5ماهه ی ارزهای اصلی رو بصورت روزانه ارائه بده و در ضمن هسیتوریکال دیتا هم داشته باشه . ( در کل نرخ های شبانه - یکماهه و 5ماهه رو می خوام که شبانه و یکماهه موجود هست ولی 5ماهه رو بصورت آپدیت روزانه پیدا نمی کنم)

ممنون از لطفتون .
                درود بر شیطان

دم خلیل رو دیدی؟

اینو تو لینکهام پیدا کردم ببین بکارت میاد.

Libor Rates

امیر جون شاید بدرد تو هم بخوره!

شادی پایدار
                ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-24-2013, 01:13 AM
                Think / Act / Enjoy

نظر

CADCHF H4 Bullish Dragon

بعد از کلی کش و قوس استاپ خورد.
                  اولین استاپ توی 2 هفته اخیر
                  آی میسوزه ...آی میسوزه ... !

کلی کار دارم ... !!

Elegance
                  is in
                  Simplicity

نظر

با سلام
                    شاید علت فیل شدن الگوی درگون cadchf این باشه که پاهای درگون بیشتر از 10 درصد اختلاف دارند.

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی ضرغامی وحید نمایش پست ها
                      با سلام
                      شاید علت فیل شدن الگوی درگون cadchf این باشه که پاهای درگون بیشتر از 10 درصد اختلاف دارند.
                      دقیقاً درست میفرمایید مهدی جان...

افسوس که دیر فهمیدم داداش !
                      کلی کار دارم ... !!

Elegance
                      is in
                      Simplicity

نظر

حاصل دسترنج این هفته ...!

فقط پوزیشن آخری روی Gbp Aud رو اصلاً نفهمیدم کی گرفتم ،کی
                        استاپ خوردم !!

پی نوشت : استیتمنت فقط برای امیدوار کردن دوستان تریدر ناامید ایرانی گذاشته شده و بس !!
                        نوشته اصلی توسط mohammad110 نمایش پست ها
                        دوستان اینجا خواب و خیال زیاد میبینند.
                        طبق تحقیقات صورت گرفته 95 درص بازنده و 5 درصد برنده مربوط میشه به بررسی فصلی.
                        طبق بررسی سالینه از 8000 اکانت تنها 0.4 درصد بعد یکسال سود کردن و 99.6 ضرر کردن.
                        حالا بیان این یکسال رو به 10 سال برسونن فکر کنم میشه 99.99 ضرر و 0.01درصد برنده تو بازار.
                        برید کمی تحقیق کنید و برای خودتون رویا نبینید.

ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 08-03-2013, 01:52 AM
                        کلی کار دارم ... !!

Elegance
                        is in
                        Simplicity

نظر

حاصل دسترنج این هفته ...!

فقط پوزیشن آخری روی Gbp Aud رو اصلاً نفهمیدم کی گرفتم ،کی
                          استاپ خوردم !!

پی نوشت : استیتمنت فقط برای امیدوار کردن دوستان تریدر ناامید ایرانی گذاشته شده و بس !!

سلام و درود
                          ابتدا تبریک میگم به حاجی خارجی یا آقا مهدی عزیز . ممنون که اینقدر با صبر و حوصله و درایت و پختگی چنین تاپیک قشنگ و زیبایی را اداره میکنید و تشکر ویژه به خاطر دانش و آموخته هایی که با زحمات زیاد و هزینه بالا به دست آمده و اینطور بی ریا در اختیار من دانشجو و دیگر عزیزان قرار میدهید . با دیدن استیتمنت 3 نکته به خاطرم آمد که با اجازه شما با پست بی ربطم در محفل شما جسارت نوشتن کردن .
                          سه تا از عواملی که از رموز موفقیت در بازار فارکس می باشد نظم و انطباط و صبر و حوصله و موجودی در خور معاملات است . مفصل در تاپیک دنیای تریدری در مورد این موضوعات بحث کردیم اما لازم دیدم برای دوستانی که پیگیر این تاپیک زیبا و مفید هستند با نمونه های زنده این تاپیک مجددا" گوشزد کنم. با چشم بسته به این استیتمنت ها نگاه نکنید و فقط یک رقم دیده و به به و چه چه کنیم . کمی به مغز خود فشار وارد نموده و ببینیم که چه عواملی باعث رشد و تعالی چنین استیتمنت هایی میشود .
                          ابتدا نگاهی به بالانس حساب انداخته , بی شک اگر در اختیار من و بعضی از دوستان قرار داشته باشه همانطور که ازنوشته دیگر دوستان در پستهای هفته های گذشته پیداست قطعا" اولین کاری که میکردیم به سراغ لاتیج های 1 لاتی به بالا و استفاده از لوریج های نا معقول مبرفتیم و با لاتیج بالا ابتدا فشار عصبی بر خود و بعد هم فشار عددی به موجودی وارد میکردیم که این خود باعث عدم کنترل حرکات غیر ارادی در ما شده و یا به دلیل عدم کنترل حرکات روانی یا زود از پوزیشن خارج و از دست دادن سود های مفید و یا ورود های هیجانی که باعث زیان های قراوان خواهد شد . در حالی که در استیتمنت حاجی بزرگوار اگر دقت کنید پوزیشن ها را طوری انتخاب نموده که با توجه به موجودی حساب هیچگونه ترس و استرسی را در حرکات معکوس قیمت برای ایشان در بر ندارد و همینطور که ملاحظه میکنید قادر خواهد بود با آرامش تمام ساعتها و بلکه روزها و شاید هم هفته در یک پوزیشن باقی بماند بدون اینکه استرسی بر خود وارد نماید .
                          دوم اینکه نظم و انظباط است . اگر این موجودی در اختیار من باشد انتظار دارم که از لحظه لحظه بازار برای خود سود زایی کنم و انتظار دارم که در هر لحظه ای که چارت را باز میکنم پوزیشنی را اختیار کنم . که میشود همان ورود های نابجا و استاپ های مکرر در حالی که در تعقیب کردن تاپیک مشاهده میکنید که شاید ساعتها و روزها ایشان نموداری را تعقیب میکنند تا از نظر تحلیلی که تکنیکی و چه فاند و چه کت و..... موقعیت کم ریسکی را پیدا کنند. باز هم با پیدا کردن چنین موقعیتی باعث ورود های هیجانی نمیشود بلکه منتظر دلایل ورود و تریگر مناسب نشسته تا پوزیشنی را با احتمال بیشترین موفقیت و کمترین ریسک اختیار کند . ونکته ای که از مطالب ایشون در تاپیک درک کردم اینکه با بازار جنگ نمیکند اگر الگویی و تحلیلی فیل و پوزیشنی در زیان وارد شود بر سر اشتباه خویش پا فشاری نکرده و به جنگ بازار نمیرود . بلکه با منطق و درایت خویش مجددا" به نظاره بازار نشسته تا از صدمات آتی آن در امان بماند .
                          نکته سوم موجودی حساب : بسیاری از بزرگان بازار توصیه هایی بر ما داشتن که درسته که در این بازار با هر موجودی میتوان وارد معامله شد اما برای معامله کردن چند نکته ضرروری است اول اینکه انتظارات و توانایی خود را در ارتباط با شکار موقعیتها در بازار بسنجیم که در هفته مثلا"توانایی رصد چند جفت ارز را داریم . دوم اینکه آماری داشته باشیم برای اینکه در طول هفته چند لاتیج میخواهیم معامله کنیم سوم برای آن تعداد پوزیشن و آن میزان لاتیج به چه میزان موجودی نیازمندیم که در نقطه سیف قرار داشته باشیم نه اینکه با هر موجودی هر میزان لاتیج خواستیم اختیار کنیم و هر تعداد پوزیشن که خواستیم باز نماییم .
                          همانطور که ملاحظه میکنید با توجه به دانش و هوش و ذکاوت آقای جاجی و رعایت نمودن این قوانین منجر به یک سود منطقی و استیبل از بازار فارکس برای ایشان گردیده . امیدوارم که هم من و هم دوستانی که چنین تاپیکهای با ارزشی را نگاه میکنیم به جای اینکه به به و چه چه خود فریاد کنیم کمی به اهداف نگارنده های تاپیکها که خوشبختانه در این فورم وجودشون کم نیست توجه داشته باشیم و آز آنها سعی در آموختن نکات ریز و مهم نماییم .
                          در پایاین از جاجی عزیز عذر خواهی میکتنم به خاطر پست بی ربطم با موضوعات تاپیک اما دیدم هم جای یک پست روانشناختی در تاپیک خالی است و هم اینکه با انشاء ابتدایی خود مراتب تشکر خود را از زحمات شریف بیان نمایم . با آرزوی توفیقات روز افزون در تمام عرصه های زندگی هم برای شما و هم برای بچه های ایران زمین

شاد و پیروز باشید
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

با سلام خدمت دوستان و با عرض تشکر خدمت جناب آقای یزدی و حمید گل بخاطر اظهار لطف زیبایشان.

در پیام خصوصی دوستان سوالات زیادی رو با مضمون تقریبا مشترکی پرسدند که تو زیر یکی از اونها رو با اجازه از پرسنده و با حذف نام ایشون تقدیم میکنم .امیدوارم مفید واقع بشه

درود مهدی جان

وقت بخیر

2 سوال دارم:

1- تفکرت درباره هارمونیک چیه که اینقدر خوب تونستی باهاش ارتباط برقرار کنی؟ (آیا همون صحبتی که درباره ورود خروج پله ای و برنامه ریزی شده بزرگان هستش رو مد نظر داری....به هر حال خیلی دوست دارم طرز تفکرت رو بدونم و باهاش آشنا بشم)

2- از اندیکاتوری بنام Core Harmonic استفاده میکنی برای رسم الگوها؟ آخه خیلی سخته بخوام قبول کنم شما که ریل کار میکنی فرصت جستجو و پیدا کردن این همه الگو رو داری!

اگر اسمشو بهم بگی ممنونت میشم.

برای بررسی و همگن کردن یه سری بررسی های انجام شده خودم میخوام.

پ.ن: تنها دلیلی که خصوصی دادم این بود گفتم شاید نخوای پاسخ این سوالات رو کسی بدونه.(احترام به حریم شخصی)
                            و جواب بنده :

سلام

سوال 1- هارمونیک تریدر هم مثل بقیه ابزار تکنیکی موجود دیگه است و هیچ فرقی نداره و دلیل استفاده من صرفا احساس راحتی من در استفاده از اونه .چرا که شدیدا اعتقاد دارم روش نقش کامل در رستگاری تریدر نداره و صرفه وسیله ای برای کاهش ریسک تریدره .
                            از نظر من هالی گریل این حرفه چیزی جز 2 موضوع مدیریت ریسک و کنترل خود و تبدیل شدن به یه ماشین مکانیکی ترید با منطق انسانی بدور از احساسات مخرب نیست .
                            این موضوع رو توی هیچ فرومی و هیچ کتابی نمیتونید یاد نگیرید و فقط با کسب تجربه و خوردن چکش توی مارکت میتوننید کسب کنید.

سوال 2- به خدا من تا الان حتی اسم این اندیکاتور رو هم نشنیدم و توی چارتم غالبا از یک اندیکاتور استفاده میکنم و اون هم اندیکاتور zig zag هست .شاید یکی از دلایل اینکه من راحت الگو پیدا میکنم اینه که بجای اینکه محو و مسحور پوزیشن هام بشم بعد از تریگر تا رسیدن به ناحیه تارگت زیاد باش کار ندارم و دنبال الگو های دیگه توی جفت ارزهای دیگه میگردم .

در پایان ضمن عرض ارادت ، ارزوی موفقیت براتون دارم .
                            ویرایش توسط حاج مهدی بهروزی : https://www.traderha.com/member/9689-حاج-مهدی-بهروزی در ساعت 08-04-2013, 01:20 AM
                            کلی کار دارم ... !!

Elegance
                            is in
                            Simplicity

نظر

CADCHF H4

سناریوی روند حرکتی حفت ارز بر اساس شمارش سیکل های مرحوم الیوت !!

پی نوشت :به محل قرار گیری الگوی Gartely در زیر موج ها توجه نمایید .

کلی کار دارم ... !!

Elegance
                              is in
                              Simplicity

نظر

پردازش ...
                              X