اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروژه اسپی ناس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پروژه اسپی ناس

پروژه ای به نام اسپی ناس !
    در این پروژه بلند مدت و بزرگ سعی شده است برای همه افراد فضا باشه و همه افراد بتونن با هر میزان علم و دانش کسب درآمد کنند و یا به دایره اطلاعاتی خودشون چیزی رو اضافه کنن ، هدف از ایجاد این مورد افزایش تقاضا برای کسب درآمد و افزایش تقاضا برای کسب علم و دانش در زمینه مورد نظر ! نبودن فضایی مناسب برای این کار و عدم تجمع افراد برای خردجمعی و کار و استفاده از خرد جمعی برای کسب درآمد .
    حال در اینجا و در ابتدا باید شما رو به صبر دعوت کنم ، که اجازه بدید مرحله به مرحله پیش بریم و به اهداف بلند مدت شخصی و جمعی برسیم .
    کار ما در اینجا ، ایجاد خدمات برای بازار مبادلات ارزی و بازار بورس هست ، حالا اینکه میخواهیم چه کار کنیم و این همه صحبت که مانده در ذهن شما و اینجانب باید صبور باشید و اجازه بدید پیش ببریم ، مجموع کاری که می خواهم انجام بدهم جز استفاده خودم و افراد علاقه مند از کلیه مطالبی که میدونم و یاد گرفتم در این سالها .
    نه می خواهم سیستم خاصی رو آموزش بدهم ! چون به نظرم یک سیستم مکانیکی مطلق نمی تونه در بلند مدت جواب گو باشه ، نه میخواهم تحلیل ارایه بدهم ، نه می خواهم سیگنال خرید و فروش بدهم ! بلکه میخواهم همه این کارها رو با هم و در قالب یک مسیر جدید انجام بدهم !
    شاید پرسیده باشید که در بالا گفتم می خواهیم فضایی فراهم بشه همه بتونن یاد بگیرن ، کار کنن ، پول در بیارن با هر چی که در اختیار دارند ! بله واقعا می خواهم این کار رو انجام بدهم ، پول رو باید درآورد از یک جایی ، نمیشه همش نشست و منتظر یک سری اتفاقات بمونیم و یا یک سری از افراد به دلیل نداشتن سرمایه کافی کار نکنند و به هدر بره انرژی و وقتشون ، در همین صنفی که هستیم می خواهم این مورد را تا جایی در توانم باشه حل کنم .
    کم کم بیشتر توضیح می دهم و مطالب بیشتر ارایه میدهم . تا بیشتر با این پروژه آشنا بشید و متوجه بشید که قرار هست چه کار کنم ! هنوز اولین قدم برداشته شد .
    Espiinas@Yahoo.Com

درود بر مستر اسپسنانس عزیز
    داداش اگه ممکنه این تاپیک رو کمی سریعتر و روشن و واضح تر پیش ببرین.
    قبول! صبر هم پیشه می کنیم ولی با تجربه ای که توی فروم های مختلف دارم ، میدونم که اگه اولش کمی دست دست کنی ، اون نتیجه لازم رو بدست نمیده...
    ما بی صبرانه! منتظر شنیدن و تحلیل و کار روی پروژه پیشنهادی شما هستیم.
    روز خوش
    فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
    ----------------------------------------
    forexdive@yahoo.com

نظر

سلام ، مرسی از دوست عزیز که پست گذاشتید ، روی چشم ! از فردا با آغاز بازار این کار هم شروع میشه ، تحلیل ها ، آموزش ، سیگنال ها - دارم وقت میزارم که برای همه به درد به خور باشه ، برای حرفه ای و آماتور ، همه چیزی عایدشون بشه ، یک کم استارت بخوره برنامه ها کم کم اجرا میشه که بشه هرکی از هرجایی پول دربیاره ، من اینجا پاسخ سوالات دوستان رو میدهم ، اصلا نترسید اگر دیدید فردا به ناگهان 4 تا مدل چارت دیدید ! هنوز هیچی از هیچ کدومشون نمیدونین ! در دل همه این ها مسایل بیان میشه ، یک سری موارد به درد کار ما نمیخوره و مانوری روشون داده نمیشه زیاد ! نمی خواهم وقتمون را روی موارد به درد نخور بزارم ، فقط بگم بیاین با هم ذهن رو عوض کنیم ! اپیدمی هایی که شکست خورده ها و رفتگان ار این بازار برامون گذاشتن که این کار بده و اون کار بده رو بزاریم کنار ! با تفاوت فکر سعی کنیم موفق بشیم ، بیاین با تعویض فکرمون موفق بشیم این بار نه با ادامه کارهای قدیمی .
      Espiinas@Yahoo.Com

نظر

اولین قدمی که میتونید بردارید ! فراموش کامل تزهاو افکاری که افراد شکست خورده در این بازار به خورد افراد مشغول در این بازار در بین جماعت ایرانی دادن و خودشون هم رفتن دنبال کار دیگر ! چون همه سرمایشون از دست دادن ، بیاین نسل جدید و رنده و پویایی باشیم و به همه چیز ایراد نگیریم ، مگع ماها یک صنف نیستیم ؟؟ قبلی ها هر بلایی میبایست به سر این کار بدهند در ایران دادن ! حالا ما درستش کنیم ! با چی؟ با موفقیت . فقط همین ضامن بازگشت آبرو و عزت بازار هست برای کسانی که میخوان در اینجا معامله کنن و پول در بیارن ! آموزش صحیح ، دوری از ریسک الکی و بی مورد ! این ها برای شروع خیلی بزرگ هست شاید کوتاه باشه و چند جمله ! یک همت بزرگ میطلبه ! برای تعویض این نسل و این افکار در مورد این کار
        Espiinas@Yahoo.Com

نظر

خوب دوباره سلام ، آقا اول یک تشکر حسابی از همه بچه های حسابی اینجا ، فکر نمیکردم این همه مورد توجه دوستان قرار بگیره و مورد لطف من رو قرار بدهند ، ممنون ! به جاش منم قول میدم در جواب این همه محبت تمام تلاشم روبه کار گیرم تا بتونم به نحو احسنت خواسته هامون ببریم . دارم برنامه ریزی میکنم و نقشه کارها رو میکشم که چه جوری هر چیزی بیان بشه ! چیز خوبی از کار در میاد امیدوارم به کمک همه شماها . ما نسل پبروز و موفق خواهیم بود ! و ثابت می کنیم در مورد فارکسی ها اشتباه جامعه و دولت فکر می کند ! با موفقیت چشم گیر و درست و حسابی . مخلص همه دوستان .
          Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام دوستان ، روز و هفته خوبی رو پیش رو داشته باشید ، دوستان می خواهم اینجا یک راهنمای نقشه بزارم ، به این صورت که پست های آموزشی ، از تحلیل و سیگنال و مسایل پیش رو از هم جدا باشه ، یادتون نره گفتم عجله نکنید ، خیلی حرف برای گفتن هست و ما اگر بتونیم طی یک برنامه زمانبدی چند ماهه به مسایلی که اینجا گفتیم برسیم و به یک ثبات هم برسیم خیلی عالی میشه ، اول اینکه مهم ترین کار ! پست اینجا نزنید که پیوستگی مطالب به هم بخوره ، یک تاپیک دیگه ایجاد می کنیم برای بحث و تبادل نظر ! چون چند وقت دیگه کار برای همه کسانی که دنبال موفقیت و پول هستن آغاز میشه ! و من تنها نمی تونم کاری انجام بدهم اگر شماها نباشید ، در مورد راهنما ! پست ها در بالای اون ها از هم تفکیک میشه ! مثلا ! احیانا ! اگر پست بعدی یک پست آموزشی بود ! بالاش با رنگ قرمز می نویسم آموزشی و پست بعد باز کردن مسایل و مشکلات همینطور و ......
            چند تا پست بزنم همه چیز میفته روی روال ! الان چون میدونم حوصلتون داره سر میره ! پست بعدی میرم سراغ اولین مطلب و اولین قدم برای مبحث ترید کردن !
            Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

آموزشی - Edu :

خوب میریم سراغ اولین مساله ! من قول دادم از مباحث به درد نخور که خودمم سالی یک بار سراغشون نمیرم پرهیز کنم ! یا حالا اون هایی خیلی مهم هستن بگیم ! بعد میریم سراغ حاشیه ها در آخر !
              کاری که من برای معامله می کنم استفاده از چند تمپلیت هست ، که از هر کدوم یک سری نتایج میگیرم و میهفمم وقت معامله هست یا نیست !
              اولین تمپ یک سیستم ساده هست ! البته من اصلا کاری ندارم که چیه و نیاز به ریز جزییات نیست ! مهم استفاده اصلی ازش هست
              سه تا مویینگ با پریود زمانی 35 ،
              تمپلیت رو براتون آپلود می کنم ، بریزید ، روی تایم فریم 1 ساعته و 4 ساعته یک نگاهی بکنید ، ببینید چی دستگیرتون میشه تا من مرحله به مرحله بگم باید چی کار کرد .
              بریزید روی متاتریدر ، و ببینید تا بریم سراغ مطالب بعدی و بعدی ! برای این می گم نگاه کنید که چشماتون عادت کنه بهش و غریبه نباشید باهاش و ذهنتون عادت کنه ، به نظرم یک شرط مهم برای تحلیل خوب عادت داشتن چشم و داشتن یک دیسیپلین خاص هست .
              فایل های پیوست شده
              Espiinas@Yahoo.Com

نظر

دوستان من یک توضیح ارایه بدهم ، اول اینکه شاکی نشید از این روند ، روند خواه ناخواه سریع تر خواهد شد ، اول اینکه می خواهم همه برسن به اینجا اگر میخواهند همراه ما بیان ، چون یک مقدار سخت خواهد شد کسی بخواهد همراه ما شروع نکنه و بیاد جلو ، یک مطلب مهم و یک مثال مهم ! اینکه دوستانی که یک مقدار تازه کار هستند اصلا نگران نباشن همه موارد توضیج داده میشه ، و بقیه دوستان هم که تجربه بیشتر دارند صبور باشند و اجازه بدهند اگر بعضی موارد ساده تر بیان شد به خاطر دوستان تازه کار هست ، کلا مثالی بزنم ! اکثرا وقتی وارد بازار میشن فکر می کنند مثلا کار با نرم افزار متاترید را یاد بگیرند دیگر معامله گر میشن یا بر فرض مثال مظالب پایه ای مثل لات و پیپ و لوریج و ..... این ها در معامله گری تاثیری میزاره ! قبول دارم ندونستن این ها مشکل ساز هست ولی دونست این ها هم یک معامله گر موفق تحویل نمیده ، بعضی موارد اینجوری هست و باید به مرور زمان یاد گرفته شود و سخت گیری توی اون ها فایده ای نداره ، من می خواهم این جا موارد مهمی که به درد معامله گر می خوره بیان بشه و شاید یک سیستمی که در جایی کامل آموزش داده شده باشه ولی من فقط موارد مهمش رو بیان می کنم
                Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

آموزشی - Edu :
                  سلام به همه رفقای عزیز و دوست داشتنی
                  دوستان من یک چیز بگم ما اینجا برای تحلیل و ترید کردن ، کلا 4تا تمپلیت و سیستم ساده داریم ، که یکیشون ارایه شده و هنوز توضیحات مونده ، شاید بگید چرا همه رو نریختی روی یک چارت ؟؟ چون میخواهم اول قیمت بازار رو راحت تر ببینم ! و دیدم باز تر باشه ! معتقدم که برای معامله خوب باید دید باز و راحتی داشته باشید ، امروز تمپلیت دومی رو میزارم ، این هم اصلا چیز خاصی نیست ، یک مویینگ 21 به اضافه اندیکاتور بیل ویلیامز .
                  پیشنهاد من اینه که تمپلیت هایی من ارایه میدهم تا زمان ارایه توضیحات در یک جفت ارز باز کنید، مثلا برای یورو دلار 2تا چارت باز کنید و این دو تا تمپلیت رو اضافه کنید و در شرایط مختلف مشاهده کنید تا چشمتون آشنا بشه و یک کم به این سیستم آشنایی پیدا کنید تا زمان توضیحات فرا میرسه . این تمپلیت هم مثل قبلی ارایه میشه . این سیستم رو در تایم 4 ساعته مشاهده کنید تا بریم سراغ بعدی . مخلصم .
                  فایل های پیوست شده
                  Espiinas@Yahoo.Com

نظر

پروژه اسپی ناس

سلام دوستان ، این تاپیک ایجاد شده است برای سوالات ، پیشنهادات و انتقادات و بحث پیرامون اسپی ناس ! موفق باشید.
                    Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

آموزشی - Edu :
                      خوب دوستان امیدوارم روز خوبی رو سپری کنید و در ادامه هم براتون خوب باشه.
                      می خواهم تمپلیت شماره 3 رو بزارم که متعلق به سیستم آقای پشوتن مشهوری نژاد هست که تحت عنوان اسم پی تی ام در اینترنت معرفی شده است ، و حرف برای گفتن زیاد داره ، میتونین برای آموزش و شناسایی یک سرچ در اینترنت بکنید و باهاش آشنا بشید ، البته بگم که من خودم در ادامه اصل این و مطالب مهم رو خودم میگم ، اگر کسی دوست داره بیشتر بدونه و زودتر شروع کنه که به نطرم لازم نیست در مجموع کارها و بقیه کلیت این سیستم هم گفته میشه ، بازهم جای تشکر از آقای مشهوری نژاد بابت اشتراک گذاشتن این سیستم .
                      تمپلیت مورد نظر را دانلود کنید و بزارید کنار اون 2تا ، حالا باید 3تا چارت از جفت ارز یورو دلار داشته باشید.
                      فایل های پیوست شده
                      Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

آموزشی - Edu :
                        خوب امروز می خوام این بحث تپلیت ها رو تموم کنم و ابزار کار خودمون رو کامل کنم که بریم سراغ مسایل جالب تر ! راستی دوستان تاپیک بحث و تبادل نطر هم ایجاد شد ، با تشکر از مدیریت محترم که فضای خوبی رو ایجاد کردن ، امیدوارم موفق باشن .
                        بریم سراغ چارت چهارم و آخر که خیلی مهم هست ! اگر گفتید که کدوم سیستم هست ؟ کدوم اندیکاتور هست ؟ هیچ کدوم ؟ آفرین ! هیچ کدوم ! درست گفتید !
                        هیچی نیست ، هیچی ! یک چارت خالی که فقط داخلش قیمت رو میبینیم و بعدا که میگم چه استفاده ای ازش می کنیم ، من خودم از چارت روشن و سفید استفاده می کنم ، شما هم دوست داشتید از روشن و سفید استفاده کنید ، من یک دلیل تجربی دارم ، و این هست که توی چارت های روشن خیلی دیدم بهتر هست و راحت تر می تونم تحلیل کنم ، البته من هیچ دلیل علمی ندارم و فقط و فقط تجربی هست !
                        حالا این ابزار ما ! این گوی و میدان ، شروع کنید ! از الان باید چهار تا چارت داشته باشیم از هر جفت ارزی که میخواهیم تحلیل کنیم .
                        برای امروز به نطرم کافی هست ، اگر عمری باقی موند از فردا میرم سراغ مطالب مهم تر و اساسی تر .
                        روز خوبی داشته باشید و یک تشکر بکنم از بزرگوارانی که پیگیر اینجا هستند ، امیدوارم بتوانم کاری که مد نظرم هست رو اینجا پیاده کنم .
                        ارادتمند همه .
                        Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام
                          باتشکر از espiinas عزیز.
                          فایل pdf اسپیناس تا پست یازده.
                          ضمن اینکه لینک تمپلتها داخل فایل pdf بگونه ایست که با کلیک کردن روی آن می توانید دانلود کنید.

pdf.espiinas.rar
                          ویرایش توسط babakk : https://www.traderha.com/member/5208-babakk در ساعت 07-09-2013, 06:55 PM
                          پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                          آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                            سلام
                            باتشکر از espiinas عزیز.
                            فایل pdf اسپیناس تا پست یازده.
                            ضمن اینکه لینک تمپلتها داخل فایل pdf بگونه ایست که با کلیک کردن روی آن می توانید دانلود کنید.

pdf.espiinas.rar
                            سلام دوست من ، سپاس فراوان از شما ، واقعا بابت وقتی که گذاشتید ممنون و سپاس گذارم ، اینجوری من واقعا شرمنده میشم و نمیدونم واقعا میتونم از پس این کار بر بیام یا نه ، ولی قول میدهم تمام تلاشم رو به کار بگیرم .
                            بازم ممنون و آرزوی موفقیت برای شما.
                            Espiinas@Yahoo.Com

نظر

دوستان و همراهان عزیز سلام ، امروز اصلا فرصت نکردم براتون مطلب جدیدی بنویسم ، دارم آمادش می کنم و تا فردا براتون مطلب جدید آموزشی را میزارم ، امروز یکی از دوستان توی یاهو پیغام داد و چند تا سوال پرسید ، که لازم دونستم و به نظرم اومد اینجا بگم ، اینکه من از روز اول حرف از کار جدید زدم ، حرف از فکر جدید ، و سر حرفم هم سوار هستم ، ایشون در مورد سیستم ترید پرسید و بهشون گفتم که اینجا فقط صرف یک سیستم معاملاتی ارایه نمیشه و برنامه داریم همه دور هم پول در بیاریم ! و برنامم هم این نیست که بیام یک سیستم اینجا ارایه کنم و به شخص بگم حالا برو یک سال تمرین کن آخرش هم شخص ببینه ضرر ده هست و بیخیال و درمونده بشه ، میخواهم کمک کنیم این نسل از درموندگی در بیاد و بتونه سرش رو بخاطز موفقیت بالا بگیره ، و از این جو بتونیم استفاده کنیم ، بتونیم در آینده یک صنف بشیم ، و خیلی کارهای دیگه ، وقتی همه ماها افسرده و شکست خورده باشیم معلومه نمی تونیم جامعه و قشر خاصی بشیم ، این مطالبی هم اینجا ارایه میشه حاصل 8 سال مطالعه و کار مداوم هست در بازارهای مالی ، نمیخواهم چیزی رو از قلم بیندازم و فقط دنبال هدف هستم .
                              Espiinas@Yahoo.Com

نظر

پردازش ...
                              X