اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال بورس ابران -

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال بورس ابران -

در این تاپیک موقعیت هایی رو که مناسب می بینم می گذارم
    ویرایش توسط soldure117 : https://www.traderha.com/member/7506-soldure117 در ساعت 08-16-2013, 10:02 AM

فعلا سهام بدرد بخوری نیست صبر می کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط soldure117 نمایش پست ها
      فعلا سهام بدرد بخوری نیست صبر می کنیم
      مطمئنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        مطمئنید؟
        درود:
        بر اساس پلن خودم بله .
        اگرحداقل یک نکته بورس به من اموخته این بوده که "نیازی به عجله نیست به اندازه ای که عمرم به پایان برسد فرصت هست "

فقط یک خواهشی دارم از دوستان :
        چون تازه دارم روی بورس ایران کار میکنم .از عزیزان اگاه خواهش می کنم یک دسته بندی روی سهام شرکت های بورس معرفی کنند.چون شرکت ها زیادند .مثلا گروه فلزات یا بانک ها یا بیمه
        در ضمن از مفید تریدر استفاده می کنم.
        مباحثی مثل سود و ضرر و اسپرد یا کمیسیون یا مالیات یا هر چیز دیگه ای, به عهده بقیه دوستان میزارم.(ذاتا تنبلم).
        در مورد این که سهام دیر یا زود نقد میشه یا نه کاری ندارم وقتی گفتم فروش .اونجا معامله باید بسته باشه .
        ویرایش توسط soldure117 : https://www.traderha.com/member/7506-soldure117 در ساعت 08-18-2013, 05:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط soldure117 نمایش پست ها
          درود:
          در مورد این که سهام دیر یا زود نقد میشه یا نه کاری ندارم وقتی گفتم فروش .اونجا معامله باید بسته باشه .
          این ایده غلطه
          صف خرید و فروش رو باید بدونید چیه

نظر

شپارس رابررسی کنید فردا کف کانالشه

نظر

با سلام خدمت عزیزان

امیدوارم کنار شماها مطالب مفیدی یاد بگیرم
              LiFe Is A GaMe

نظر

دوستان نظرتان در مورد وانصار چطوره ؟؟؟؟؟؟؟
                LiFe Is A GaMe

نظر

و انصار و شپارس رو من بر اساس پلن خودم نمی خرم فعلا.شاید طی 1 ماه اینده سیگنال خرید دادند .
                  ویرایش توسط soldure117 : https://www.traderha.com/member/7506-soldure117 در ساعت 08-19-2013, 07:29 AM

نظر

دوستان صف خرید و فروش رو بگید چیه ؟من صادقانه گفتم بورس ایران کار نکردم .فقط سیگنال تکنیکال می دم.یعنی چارت رو نگاه می کنم سیگنال می دم.سهام ها خیلی زیاده.تمرکز از دست میره .عزیزی بیاد و سهام های بهتر رو از بثیه منظر ها بجز تکنیکال معرفی کنه تافقط روی همون ها کار کنیم.

نظر

پس بهتره شما اول استراتژی رو کمی توضیح بدید تا بگیم اصلا در بورس ایران کارایی داره یا خیر
                      در بورس ایران اول باید فاندامنتال سهم ها رو انتخاب کنی و بعد با تکنیکال ورود و خروج بگیری

نظر

برای اینکه بفهمیم جواب میده یا نه این تاپیک رو دنبال می کنیم .تکنیکال محضه اینجا.من فقط می خوام از دوستان که جون شزکت ها زیاده اونهایی که خرید و فروشش راحت تره رو معرفی کنید.همین .

نظر

گروه انبوه سازی املاک و مستغلات:
                          1-خرید ثشاهد 1936@(حد ضرر:باز) ( حد سود:باز )(کنسلی:اعلام بعدی)
                          ویرایش توسط soldure117 : https://www.traderha.com/member/7506-soldure117 در ساعت 08-20-2013, 10:16 PM

نظر

پردازش ...
                          X