اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دل نوشته های بانوی شرقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: دل نوشته های بانوی شرقی

images.jpg

واکنش به عمل و عکس العمل نوسانات بازار در تحلیل های

بانوی شرقی
    امضاء

001 دلار نیوزیلند به ین ژاپن

001
    دلار نیوزیلند به ین ژاپن

nzdjpyh4.jpg
    امضاء

نظر

002 دلار کانادا به ین ژاپن

002
      دلار کانادا به ین ژاپن

cadjpyh4.jpg
      کلاستر های فیبو
      امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
        ...
        ...شما هر قیمتی رو که در نظر بگیرید ما می تونیم با استفاده از ابزارهای تحلیلی چند تا خط انجا داشته باشیم و با این روش تمام چارت ما میتونه خطوطی باشه که از تحلیل ها ارائه شده خط خطی شده نبابر این تمام قیمت ها و ناحیه ها استعداد برگشت دادن یا عبور قیمت رو دارند و دقیقا به همین خاطر هستش که به نظر من تحلیل کردن هیچ فایده ای نداره و اگر دوستان تریدر هستند به جای تحلیل باید به دنبال یک استراتژی باشند که به انها سیگنال های ورود و خروج ارائه کنه
        و از انجایی که با تحلیل تمام چارت رو میشه خطی برای برگشت پیدا کرد و این خطوط میتونه لول های فیبو ناتچی خطوط گن ناحیه ای پی ار زد الگوهای هارمونیک خطوط ترسمی الگوهای کلاسیک خطوط چنگال اندورز و لول های عمل و عکس العمل ان و درصد های فیبوی احتمال اتمام و یا شروع یک موج از نظر شمارش امواج و یا خطوط ترسمی پیوت های محاسباتی روزانه و هفتگی و هر خطی که شما از نظر ترسیمی می توانید در چارت داشته باشید مثل ابر ایچموکو و یا سایر خطوط تحلیلی این و همان طور که شماده می کنید ما می توانیم در هر قیمتی رو چارت خطوطی داشته باشیم که از تحلیل سرچشمه گرفته و به نظر من علت شکست 90 درصدی اهالی این بازار به خاطر اهمیت دادن به خطوط و تحلیل هستش و نظر من این هستش که همان بهتر خطی در چارت نباشه و با چارت خالی و بوجود امدن شواهد که ما بهش تریگر میگیم با رعایت مدیریت سرمایه و رعایت مدیریت سرمایه و باز هم با رعایت مدیریت سرمایه وارد بازار بشیم. و به جای این که به دنبال تحلیل و روش های ان باشیم ایا بهتر نیستش که بحث ها به سمت دلایل ورود و تریگر هدایت بشه و استراتژی هایی رو مطرح کنیم که درصد احتمال سود دهی انها وجود داشته باشه

برای مثال برای من که یک تریدر هستم اصلا مهم نیست که الان بازار به یک ناحیه پی ار زد رسیده و یا اینکه الان قیمت به خطوط چنگال واکنش داده و یا اینکه این جاکه قیمت به ان عکس العمل نشان داده یک الگوی کلاسیک 123 بوده و الا اخر و تنها چیزی که برای من هم هستش اینکه قیمت به یک ناحیه واکنش نشان داده و همان واکنش قیمت کفایت میکنه و علت ان واکنش و اینکه در ان ناحیه چه خطی وجود داره اصلا مهم نیستش.

و از انجایی که با تحلیل تمام چارت رو میشه خطی برای برگشت پیدا کرد پس همان بهتر که خطی در چارت نباشه و با چارت خالی و بوجود امدن شواهد که ما بهش تریگر میگیم با رعایت مدیریت سرمایه و رعایت مدیریت سرمایه و باز هم با رعایت مدیریت سرمایه وارد بازار بشیم. ...

...
        001
        دلار نیوزیلند به ین ژاپن

[ATTACH=CONFIG]1673[/ATTACH]
        شما که تأکید داشتید بهتره روی چارت خطی نباشه و تحلیل کردن هیچ فایده ای نداره ! چرا چارت خودتون این قدر خط خطیه؟!
        ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
          شما که تأکید داشتید بهتره روی چارت خطی نباشه و تحلیل کردن هیچ فایده ای نداره ! چرا چارت خودتون این قدر خط خطیه؟!

هنوز همان رو میگم و چارت های من خالی هستش و این خط و خطوط و برای شما گذاشتم که به خط رو خطوط زیاد علاقه دارید چون من سال هاست که از ترسیم خط و خطوط عبور کردم و فقط با تریگر وارد بازار میشم و تریگر من هم یک ایندیکاتور شخصی هستش که برای ورود کمکم می کنه.

و این هم تصویر چارت ترید من

euraudh1.jpg

خدا نگهدار
          امضاء

نظر

الان مثلا مچ گیری کردی برادر؟
            به جای این کارا اصل نکته رو توجه کن بهش

نظر

002
              دلار کانادا به ین ژاپن

[ATTACH=CONFIG]1674[/ATTACH]
              کلاستر های فیبو
              سلام و درود

با تشکر از تحلیل های زیبا و فنی که قرار میدهید و از مشارکتی که در فروم دارید و امیدوارم که تحلیلها ادامه دار باشد . در تصاویر شما جند خط افقی مورب دیدم که خیلی شبیه به خطوط مورب زمانی می باشد .
              میخواستم بدانم که درست تشخیص دادم یا خیر و اگر چنین است چه مدت است که از این خطوط بهره میبرید و اینکه چند درصد تاییدیه مثبت از ش داشتید .
              اگر هم خطوط مورب زمانی نیست ممکنه توضیحی در موردش داشته باشم . ببخشید مسدع شدم .
              در ضمن برای بارگزاری تصاویر از راهنمای آدرس زیر استفاده کنید تصاویر بهتر قرار خواهد گرفت
              http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%B...31/index2.html

با تشکر
              ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 09-03-2013, 06:27 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام و درود

با تشکر از تحلیل های زیبا و فنی که قرار میدهید و از مشارکتی که در فروم دارید و امیدوارم که تحلیلها ادامه دار باشد . در تصاویر شما جند خط افقی مورب دیدم که خیلی شبیه به خطوط مورب زمانی می باشد .
                میخواستم بدانم که درست تشخیص دادم یا خیر و اگر چنین است چه مدت است که از این خطوط بهره میبرید و اینکه چند درصد تاییدیه مثبت از ش داشتید .
                اگر هم خطوط مورب زمانی نیست ممکنه توضیحی در موردش داشته باشم . ببخشید مسدع شدم .
                در ضمن برای بارگزاری تصاویر از راهنمای آدرس زیر استفاده کنید تصاویر بهتر قرار خواهد گرفت
                http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%B...31/index2.html

با تشکر
                اول از لینکی که معرفی کردید کمال تشکر رو دارم و باید متاسفانه بگم که این خطوط مربوط به خطوط زمانی نیستش و خط مربوط به ترسیم لول های فیبو ریتریسمنت برای بدست اورن کلاستر قیمتی هستش که به صورت اتفاقی به خطوط محاسبه زمانی از نظر زوایه حرکت موج های قبلی و تعداد کندل شبیه شده است

با سپاس
                ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 09-03-2013, 07:09 PM
                امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                  الان مثلا مچ گیری کردی برادر؟
                  به جای این کارا اصل نکته رو توجه کن بهش
                  سلام خدمت آقای رجب زاده عزیز
                  عرض کنم که به هیچ عنوان قصد مچ گیری نبوده. فقط وقتی عکس چارتهایی که توی این تاپیک گذاشتن رو دیدم اولین چیزی که به نظرم اومد خطوط زیاد اون بود و از طرف دیگه یادم بود که قبلا گفته بودن بهتره چارت خط خطی نباشه. به همین خاطر علتشو سوال کردم
                  ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

سلام خدمت آقای رجب زاده عزیز
                    عرض کنم که به هیچ عنوان قصد مچ گیری نبوده. فقط وقتی عکس چارتهایی که توی این تاپیک گذاشتن رو دیدم اولین چیزی که به نظرم اومد خطوط زیاد اون بود و از طرف دیگه یادم بود که قبلا گفته بودن بهتره چارت خط خطی نباشه. به همین خاطر علتشو سوال کردم
                    با تشکر از شما و سایر کاربران

خوب اگر موضوع سوال بوده در جواب شما باید عرض کنم همانطور که به چارت نگاه می کنید تمام چارت مملو از لول های فیبو هستش و تمام قیمت ها می تونند جایی برای برگشت یا شکست باشند و به همین خاطر به نظر من وجود خطوط نمی تونه دلیلی برای ترید باشه و این خطوط بیشتر به درد تحلیل میخورند و تریدر باید به دنبال جیزی دیگری باشه که همان واکنش و عکس العمل مارکت هستش و یا بهتر بگم تریگر برای ورود هستش.
                    و حرف اصلی من این هستش که ما به عنوان تریدر انقدر درگیر انواع و اقسام تحلیل ها شدیم که بسیاری از ما در تحلیل ها گم شده و از اصل موضوع که باید بدرد تریدر بیاد دور شدیم.

ما به عنوان تریدر این همه به تحلیل احتیاج نداریم ولی نه اینکه اصلا به ابزار های تحلیلی احتیاج نداشته باشیم

برای مثلا به تحلیل های اقای یزدی اشاره کنم که وقتی یک الگوی هارمونیک رو به عنوان تحلیل ارائه میده در توضیحات ان اعلام می کنه که شکست یا عبور قیمت از کف یا سقف اعلام شده به عنوان تریگر بوده و میشه وارد معامله شد و همین الگوی قبلی ایشون در جفت ارز دلار کانادا به ین به نوعی فیلد شده که جای هیچ ایرادی به این تحلیل نیستش ولی مطمئن هستم که بیش از 90 درصد ما ها هنوز نمی دانیم که باید به چه صورتی از تحلیل برای ترید استفاده کنیم و همش به دنبال یادگیری انواع تحلیل های رنگ و وارنگ هستیم و از قله و دره شروع و به الیوت و گن و الا اخر رفته و اموزش دیده ایم

در حالی که به نظر من فقط و فقط تسلط به کمتر از 5 درصد تحلیل تکنیکال و شناخت ان و بکار گیری ان و وفا داریه تریدر به همان 5 درصد دانسته ها می تونه ان رو موفق کنه و خیلی ها هستند که از هارمونیک و الیوت و گن و فیبوتاتجی و چنگگال و الا اخر چیزی نمی دونند و فقط با ترسیم یک خط روند و شکست یا برگشت قیمت ارز یک خط روند به راحتی سود داشته و تمام حرف من این هستش که به جای اینکه این همه به دنبال یادگیری حرف های دهن پر کن باشیم بهتر نیستش که به دنبال انچیزی باشیم که بدرد یک ترید میاد و تمام.

شاد باشید و روزگار بر مراد شما
                    امضاء

نظر

سلام
                      امکانش هست در مورد اندیکیتوری که از ان تریگر می گیرید یه توضیح بدید
                      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط asgharm نمایش پست ها
                        سلام
                        امکانش هست در مورد اندیکیتوری که از ان تریگر می گیرید یه توضیح بدید
                        با تشکر
                        سلام

من زیاد از اینکه ایندیکاتور چی هستش خبر ندارم ولی می دونم که یکی از خطوط ایندیکاتور ایچیموکو هستش که برای هر جفت ارز و هر تایم فریم تنظیمات خودش رو داره و هم زمان دو تا ایندیکاتور ایچیموکو روی چارت انداخته میشه و تمامی خطوط ایچیموکو بجز یکی از خطوط ان حذف شده و فقط از یکی از خطوط ان با دو تنظیم مختلف استفاده میشه.

متاسفانه نمی تونم به اشتراک بزارم چون به صورت امانی از ان استفاده می کنم ولی اگر بخواهید به ان دسترسی داشته باشید باید مطابق راهنمایی بالا برای هر جفت ارز و برای هر تایم فریم ان رو با نتظیمات خاصی بهینه کنید.
                        امضاء

نظر

001
                          دلار نیوزیلند به ین ژاپن

[ATTACH=CONFIG]1673[/ATTACH]

این جفت ارز هدف مورد نظر را تاچ کرد و پیشنهاد ما برای تمامی کراس های ین خروج از معاملات بای خواهد بود.

برای ورود به معاملات سل در کراس های ین به شواهد بیشتری احتیاج داریم.

دو نکته

همانطور که کاربران گرامی مشاهده کردن در زمانی که خیلی از کاربران با پیدا کردن انواع الگوهای مختلف به دنبال سل کردن و پیدا کردن شواهدی برای معاملا سل بودند ما پیشنهاد خرید برای رسیدن به بالاترین تارکت را اعلام کردم.

به نظر ما دیدگاه درستی در خصوص الگوهای هارمونیک در بین کاربران این سایت مشاهده نمیشود و ان هم به خاظر در نظر نگرفتن اصل ایجاد الگوی هارمونیک میباشد که همانا پایه تشکیل این الگو ها است

این پایه چیزی نیست چز پترن ab = x cd و این به ان معنی می باشد که با تشکیل یک پیوت و یا بهتر بگویم با شکست یک پیوت که احتمال شکل گیری الگوی ذکر شده می باشد باید وارد معامله شد و با ان حرکت کرد و نقاطی که پی ار زد الگوهای هارمونیک است در واقع نقاط احتمالی خروج از معامله می باشد و هر ناحیه ای که برای خروج از معامله اعلام میشود دلیلی بر ورود به معاملا معکوس نخواهد بود.

این موضوع رو قبلا هم به صورت سوال در تاپیکی پرسیدم و در اینجا هم مشاهده می کنید که به نظر شخصی بنده بهتر است دوستان ضمن اینکه به دنبال پیدا کردن ناحیه های پی ار زد برای ورود هستند با تشکیل الگوی ای بی مشاوی سی دی قبلا ترید کرده باشند.

چون با تشکیل الگوی های هامونیک و تریگر دادن اولین تی پی ان لول 100 الگوی ای بی مساوی سی اینورت یا همان معکوس است که که در خیلی از الگوها فاصله بسیا کمی داشته و ترید کردن با انها مناسب نخواهد بود.

این یک نظر شخصی بوده و بر پایه تجربه برای کاربرانی که در این زمینه فعالیت می کنند اعلام شده و هیچ گونه تعصبی در درست بودن یا اشتباه بودن ان نداریم.
                          امضاء

نظر

002
                            دلار کانادا به ین ژاپن

[ATTACH=CONFIG]1674[/ATTACH]
                            کلاستر های فیبو
                            با توجه به وجود ناحیه قوی و کلاسترهای موجود و رسیدن مارکت به تارکت مشخص شده در تحلیل قبلی میتوان با توجه به وجود تریگر مناسب اقدام به فروش داشته باشیم اما بهترین ترید خرید در ناحیه های پایینتر که تارکت اول الگوی پروانه می باشد خواهد بود.
                            امضاء

نظر

همانطور که در چارت مشاهده می کنید با توجه به تحلیلی که قبلا ارائه شده بود و شمارش های هفته قبلی مارکت در جهت انتظار ما حرکت کرده و هم اکنون این انتظار راداریم که موج سوم ما در این محدوده به پایان رسیده و مارکت در یک روند اصلاحی قرار گیرد.

البته ما با توجه به عادت اشتباهی که داریم و یا طمع وجودی خودمان یک پوزیشن معمکوس را با لات سایز پایین ترید کردیم ولی با توجه به الگوی شارکی که در تایم فریم دیلی صورت خواهد گرفت بهترین استراتژی ورود در انتهای کارکشن موج 4 که با توجه به ساده بودن موج دوم به احتمال بسیاز زیاد از نوع کمپلکس خواهد بود ، می باشد برای رسیدن به هدف الگوی ذکر شده در محدوده 0.8850 و تارکت حدود 500 پپ برای جفت ارز دلار استرالیا به فرانک سوئیس

audchfh4.jpg
                              امضاء

نظر

پردازش ...
                              X