اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گوشی چی بخریم؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• گوشی چی بخریم؟

آقا با 1.5 تا 2 گوشی چی بخریم و چرا؟

بعد از 3-4 سال میخوایم عوض کنیم گوشی رو بنظرتون چی بخرم؟
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

به نظرم گلکسی s4 بگیرین خوبه
    سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

با سلام
      ایفون 5

نظر

Htc one x
        Htc Butterfly
        LG 4x
        و اگر صفحه بزرگ میخواین LG vu
        و در آخر not

نظر

سلام استاد گرامي

گوشي سامسونگ گلكسي نوت 2 گوشي خوبيه، امكانات بسيار زيادي داره و قيمتش هم 1.800 با گارانتي اصلي هستش و تمام برنامه هاي قديم و جديد هم ساپورت ميكنه البته اين در شرايطي هست كه شما به صفحه بزرگ اون علاقه داشته باشي وگرنه اذيت ميشي، من باهاش مشكلي ندارم
          پيشاپيش مباركتون باشه
          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

با سلام
            به نطر من galexy grand
            تمامی امکانات s4 , iphon 5 را داراست
            البته قیمتش هم مناسبه
            ارادت
            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

یک توضیحی هم بدید که چرا فکر میکنید اینو بخریم ممنون میشم.

راستش خیلی گوشی گنده خوشم نمیاد......... مگر اینکه شرایطش خیلی برجسته تر باشه از بقیه...... شایدم بگیرم خوشم بیاد!!! نمی دونم!
              ویرایش توسط Azadi : https://www.traderha.com/member/4350-azadi در ساعت 09-02-2013, 12:49 PM
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

گوشی های اندروید دار به مراتب با امکانات تر از بقیه هست : گلکسی اس4 سامسونگ یا ال جی اپتیک جی

شخصاً 11 چراغ ترجیح میدم چرا که هرچه ارتباطات بالاتر بره وقت ما هم هدر میره ( هر نوع گوشی که رو مد بوده داشتم گلکسی خانواده اس بگیر تا اپل ...)

موفق باشید
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  یک توضیحی هم بدید که چرا فکر میکنید اینو بخریم ممنون میشم.

راستش خیلی گوشی گنده خوشم نمیاد.........

گلکسی s4 هم اندازش خوبه هم کاراییش

ناسلامتی آخرین محصول سامسونگه پس باید بهتر از محصولات قدیمیش باشه و اینو اطلاعاتی که در مورد سخت افزار و نرم افزار گوشی موجوده ثابت میکنه

البته از اقوام هم این گوشی رو دارن و راضی هستن

ولی در آخر هرچی خودتون میپسندین ♥
                  سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

نوشته اصلی توسط amin3nima نمایش پست ها
                    گلکسی s4 هم اندازش خوبه هم کاراییش

ناسلامتی آخرین محصول سامسونگه پس باید بهتر از محصولات قدیمیش باشه و اینو اطلاعاتی که در مورد سخت افزار و نرم افزار گوشی موجوده ثابت میکنه

البته از اقوام هم این گوشی رو دارن و راضی هستن

ولی در آخر هرچی خودتون میپسندین ♥
                    خانواده اس که همشو داشتم زیر بار سنگین هنگ میکنه و پیشنهادم ال جی اپتیک جی هست که تمام طراحی و امکانات بقیه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خودش قرار داده

موفق باشید

نظر

بابا ایول حوب شد اینو راه انداختی نیما.....

پس از میلیونها سال در حد 1100 و N82 و از این دست! منم با 1 تا 1/5 میخوام یه گوشی بخرم که کارهای اینترنتم رو داشته باشم و به نمودارهای قیمتی هم دسترسی داشته باشم.

نظرم رو Note 10.1 سامسونگ هستش، صفحه بزرگ کارایی بالا اولویت اولمه، بعد هم دیگه چیزی میمونه؟!؟

این وسط مسطا منم را بندازین ، ما که قابل نیستیم مگم همسایه بغلیمون دعاتون کنه.

شاد باشید
                      Think / Act / Enjoy

نظر

طه جان اگر بخوای کارای اینترنتی راه بندازی و چارت از این دست کارا بنظرم باید یک تبلت دارای سیستم عامل ویندوز تهیه کنی چرا که همین نوت 10.1 هم داشتم از اون کارایی که واسه یک تریدر باید داشته باشه نداره !

11 چراغ بهترین هست ، همونم باید خاموش کرد و هر وقت خودت کار داری روشن کنی

موفق باشی

نظر

با سلام خدمت آقا نیما و آقا طاها

من خودم از سری Xpeira دارم و هرکی داشته ازش راضی بوده.کلا سری Xperia که قبلا شرکت Sonyericson تولید میکرد ولی الان دیگه فقط Sony میزنه خیلی گوشی های خوبی ازآب دراومدن.

من گوشی Sony Xperia Z رو معرفی میکنم. خیلی گوشی خوبیه. فقط دوربین 13 مگاپیکسلی داره که میگن در حد 8 مگاپیکسلی بیشتر کار نمیکنه که فکر نمیکنم خیلی با اهمیت باشه.

اندازه گوشی هم زیاد بزرگ نیست. صفحه نمایش 5 اینچی Full HD داره که خیلی با کیفیت هست و باتری قوی و خوبی هم داره.

این هم عکس گوشی :

در این سایت هم میتونید گوشی های مختلف رو به صورت 360 درجه ببینید و این هم لینک مربوط به گوشی Xperia Z :

مشاهده 360 درجه گوشی Xperia Z
                          ویرایش توسط Arash72 : https://www.traderha.com/member/6048-arash72 در ساعت 09-02-2013, 01:23 PM
                          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                            بابا ایول حوب شد اینو راه انداختی نیما.....

پس از میلیونها سال در حد 1100 و N82 و از این دست! منم با 1 تا 1/5 میخوام یه گوشی بخرم که کارهای اینترنتم رو داشته باشم و به نمودارهای قیمتی هم دسترسی داشته باشم.

نظرم رو Note 10.1 سامسونگ هستش، صفحه بزرگ کارایی بالا اولویت اولمه، بعد هم دیگه چیزی میمونه؟!؟

این وسط مسطا منم را بندازین ، ما که قابل نیستیم مگم همسایه بغلیمون دعاتون کنه.

شاد باشید
                            همین که خودتون گفتین خوبه چون صفحه بزرگ واستون مهمه

ولی نوت 2 هم خوبه

با قلمی که داره خیلی از کاراتونو میتونید انجام بدین
                            سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

دوستان؛

پیشنهاد میکنم به این دو صفحه هم سربزنید:
                              تبلت

گوشی
                              Think / Act / Enjoy

نظر