اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استاپ هانتینگ، توهم یا واقعیت، لطفا قیمت رو اعلام کنید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استاپ هانتینگ، توهم یا واقعیت، لطفا قیمت رو اعلام کنید

سلام دوستان نازنین

احتمالا برای همه ما هنوز هم پیش میاد که وقتی استاپمون میلی متری میخوره و قیمت برمیگرده در جهت پیش بینی ما، با خودمون احتمال میدیم که شاید بروکر ما از اون بروکرهاست که بعععععععلللللللله

این تاپیک رو درست کردم برای رفع این توهم

هرکس که شک اومد سراغش بیاد اینجا جفت ارز رو اعلام کنه تا دوستان با توجه به تاریخ و ساعت مورد نظر، قیمت اون گفت ارز رو اینجا ارسال کنند جهت مقایسه و رفع شکیات ترید!

سپاس خفن
    ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 09-12-2013, 06:37 AM دلیل: ه و ی ژ و ر ی

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

یکی از دوستان لطف کنه قیمت low جفت GBPAUD امروز 12 . 09 . 2013 رو بذاره

سپاس خفن

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

نظر

نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
      یکی از دوستان لطف کنه قیمت low جفت GBPAUD امروز 12 . 09 . 2013 رو بذاره

سپاس خفن
      1.6915

نظر

سلام
        خوب دوست عزیز چه کاریه! پلتفرم دو سه تا بروکر مختلف رو نصب کنید، وخودتون در بروکرهای مختلف قیاس کنید .

نظر

1.6917 دقیقا میدپیوت اول روزانه

ولی بستگی داره به مقدار اسپرد
          و این امکان داره در جفت ارزهای غیر اصلی چند دهم پیپی بروکرها با هم اختلاف داشته باشند
          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
          در این سایت و در تلگرام
          SmartSignalFX@

نظر

در اينجور موارد بهترين كاري كه براي رفع شك و ترديدمون ميتونيم انجام بديم بررسي قيمت در چارت حداقل دو بروكر ديگه هستش و اونطوريكه من ميدونم اينكاريه كه عمده افراديكه حساب ريل دارند انجام ميدند .

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
              1.6917 دقیقا میدپیوت اول روزانه

ولی بستگی داره به مقدار اسپرد
              و این امکان داره در جفت ارزهای غیر اصلی چند دهم پیپی بروکرها با هم اختلاف داشته باشند

نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
              1.6915

ممنون
              ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 09-12-2013, 02:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
                در اينجور موارد بهترين كاري كه براي رفع شك و ترديدمون ميتونيم انجام بديم بررسي قيمت در چارت حداقل دو بروكر ديگه هستش و اونطوريكه من ميدونم اينكاريه كه عمده افراديكه حساب ريل دارند انجام ميدند .
                نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                سلام
                خوب دوست عزیز چه کاریه! پلتفرم دو سه تا بروکر مختلف رو نصب کنید، وخودتون در بروکرهای مختلف قیاس کنید .
                متاسفانه هربار که پلتفرم یک بروکر دیگه رو نصب میکنم هر دو تا پلتفرم نصب شده دچار مشکل میشه.
                هم خیلی کند میشه و هم اینکه toolbar پلتفرم به حای اینکه افقی کنار هم باشه ( اونحوری که تنظیمش میکنم ) هر چهار تاشون میان زیر هم و فضای چارت رو کوچیک میکنن

نظر

سلام
                  من با یک بروکر مطرح که ساعت بازارش با لندن هتش یک حساب دمو باز کردم وتمامی ابزاری که استفاده می کنم روی این پلتفرم اجرا می کنم .
                  وبابروکر ی که حساب ریل دارم با توجه به موقعیت در حساب دمو بوجود میاد ترید میکنم درواقع چارت حساب ریلم خالی است وفقط از ترند لاین استفاده می کنم الحمدا... مشکلی نداشتم.

موفق باشید.
                  پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                  آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

متاسفانه هربار که پلتفرم یک بروکر دیگه رو نصب میکنم هر دو تا پلتفرم نصب شده دچار مشکل میشه.
                    هم خیلی کند میشه و هم اینکه toolbar پلتفرم به حای اینکه افقی کنار هم باشه ( اونحوری که تنظیمش میکنم ) هر چهار تاشون میان زیر هم و فضای چارت رو کوچیک میکنن
                    من بارها پلتفرم بروكرهاي مختلف رو نصب كردم و هيچوقت تداخل و مزاحمتي براي هم نداشتند . مجددا سيستمتون رو بررسي كنيد .

نظر

سلام
                      من هم الان 5 تا پلتفرم دارم که رو هر کدوم یک تمپلت اجرا می کنم و مشکلی هم نیست
                      این مشکل کندی که می فرمایید احتمالا مال یکی دو تا از اندیکاتورهاتون هست که سی پی یو زیادی اشغال می کنند و باعث کندی سیستمتون میشن . یک بار دیگه اندیکاتوراتون چک کنید برا خودم هم قبلا پیش اومده .یکی از تمپلت ها بود تا اجرا می کردم سیستم قفل می کرد حتی با یک متاتریدر .

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

پردازش ...
                      X