PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیگنال تحلیل الیوت بازارهای داخلی ایران ( طلا ، دلار ،سهام و غیره...)

FundTrader
09-21-2013, 04:54 PM
سلام

در این تاپیک از سهام ایران گرفته تا نرخ برابری دلار به ریال و نرخ طلا ، به صورت تکنیکال تحلیل ارایه خواهم داد.

دقت داشته باشید دیدگاه شخصی ام نسبت به تبادلات در بازارهای داخلی ایران به صورت سرمایه گذاری است پس دوستان سفته باز میتوانند از این دیدگاه کلی و جهت بازار ، برای تبادلات سفته بازانه خود بهره ببرند

هشدار: مسئولیت بهره بردن از این تحلیل ها بر عهده خود افراد میباشد چرا که معامله در بازارهای مالی توام با سود و ضرر هست و کنترل سرمایه در معرض ریسک مستقیماً برعهده صاحب سرمایه است

موفق و پایدار باشید

مهدی نورالهی
09-22-2013, 01:27 AM
سلام

در این تاپیک از سهام ایران گرفته تا نرخ برابری دلار به ریال و نرخ طلا ، به صورت تکنیکال تحلیل ارایه خواهم داد.

دقت داشته باشید دیدگاه شخصی ام نسبت به تبادلات در بازارهای داخلی ایران به صورت سرمایه گذاری است پس دوستان سفته باز میتوانند از این دیدگاه کلی و جهت بازار ، برای تبادلات سفته بازانه خود بهره ببرند

هشدار: مسئولیت بهره بردن از این تحلیل ها بر عهده خود افراد میباشد چرا که معامله در بازارهای مالی توام با سود و ضرر هست و کنترل سرمایه در معرض ریسک مستقیماً برعهده صاحب سرمایه است

موفق و پایدار باشید

با سلام خدمت شما

چون این روزها ریزش شدید دلار را داریم تحلیلی از دلار و طلای داخل بگذارین ممنون

مهدی نورالهی
09-22-2013, 01:38 AM
این تحلیل بنده از قیمت دلار است مربوط به چند ماه پیش . پیش بینی بنده این بود که در تاریخ 20 سپتامبر دلار به محدوده قیمتی 2860 خواهد رسید . خوشبختانه امروز 23 سپتامبر دلار در بازار آزاد ایران 2850 معامله شد.

تنها کاربران ثبت نام شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند. (تنها کاربران ثبت نام شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند.)

FundTrader
09-22-2013, 02:03 AM
این تحلیل بنده از قیمت دلار است مربوط به چند ماه پیش . پیش بینی بنده این بود که در تاریخ 20 سپتامبر دلار به محدوده قیمتی 2860 خواهد رسید . خوشبختانه امروز 23 سپتامبر دلار در بازار آزاد ایران 2850 معامله شد.

تنها کاربران ثبت نام شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند. (تنها کاربران ثبت نام شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند.)

قبل از حرکت نزولی تحلیل را در تاپیک درد و دل های بازاری درج کردم که موجود هست ! و خوشبختانه این حرکت باعث سود زیادی برای شخص خودم داشت

از قضا این را به یکی از صرافیان شهرمان به قیمت خیلی ارزان " یک قهوه " فروختم ، و باز ایشان چنان سودی نصیبش شد که یکی از برزگترین خونه های مجلل شهر را بنا کرده است

از دیدگاه اقتصادی به این قضیه کاملاً پرداختیم و بی شک اگر کارهای بنیادین در اقتصاد صورت نگیرد روند حرکتی صعودی باقی خواهد ماند و دلیل سردرگمی چارت که معمولاً در موج چهار مشهود هست به دلیل انتظارات مبهم از آینده اقتصادی میباشد

امیدوارم که در بالاترین قله که 3 نوشته ایم اشتباه باشد و موج صعودی دیگر "موج پنجم" در راه نباشد و بازار به یک ثبات و تعادل نسبی برسد تا اقتصاد شروع به شکوفایی و رشد نماید.

سپساگذارم از اینکه تحلیل خود را به اشتراک گذاشتید.

FundTrader
09-26-2013, 02:20 PM
با توجه به ساختار حال حاضر نرخ برابری دلار ایالات متحده به ریال جمهوری اسلامی ایران می توان نتیجه گرفت که در یک اصلاح کامپلکس قرار گرفته است !

سه ناحیه محتمل پایان این اصلاح در تصویر مشخص شده هست ( مینیمم ، استاندارد ، ماکزیمم ) که قیمت پس از برخورد با اولین کلاستر ( Min ) حرکت صعودی خود را از سر گرفته است

در صورت رسیدن قیمت به 3300 تومان باید فضای حاکم بر اقتصاد را زیر ذربین ببریم چرا که شکست این قیمت به منزله تثبیت کف موج E میباشد و اولین هشدار پایان موج اصلاحی صادر میشود

برای تثبیت این اصلاح نیاز هست قیمت 3690 تومان را با قدرت رد کند ، در این صورت سطوحی باید انتظار بکشیم که چندان با روحیات و انتظارات عمومی خوشایند نخواهد بود

FundTrader
09-26-2013, 03:00 PM
گرم 18 عیار با سرعت در حال تازیدن هست منتهی پیوت سالانه که چندی پیش نقش حمایت را بازی میکرد ، رنگ عوض کرده و نقش مقاومت را در حال ایفا کردن هست ( Change Of Polarity )

حاشیه اطمینان برای معاملات خرید ، از قبل مشخص نموده بودم منتهی بازار با شتاب بیشتری به سمت کلاسترهای قیمتی حرکت نموده است که کماکان در حال مانیتور کردن قیمت این فلز 18 عیار هستیم (میخوایم ازدواج کنیم :) )

در صورت صعود قیمت ، انتظار نداریم که سقف قیمتی در 2013.01.31 ( 31 ژانویه ) را رد کند بلکه این حرکت صعودی به صورت یک حرکت اصلاحی نمایان گردد که ریزش بیشتر را نوید دهد !

مهدی نورالهی
09-27-2013, 12:09 AM

FundTrader
10-13-2013, 03:04 AM
تجلیل سکه بهاز ..... قبلاً نمیدانم در کدام تاپیک به اشترام گذاشتم به همین دلیل چارت آپدیت شده همراه با همون تحلیل گذشته مجدداً در اینجا قرار میدهم

بازار در مسیر نزولی خود در حال پیشرویی هست که تا سطوح مشخص شده از نظر زمان و قیمت باید به دنبال عدله ها و نشانه های بنیادی برای صعود این فلز زرد رنگ باشیم در غیر این صورت بر اساس نظریه چارچوب و تئوری بازدهی خرید پر ریسک میباشد

ریسک و انتظارات آینده هست که باید اجازه خرید دهد و باید گوش به زنگ بود.

FundTrader
10-22-2013, 01:23 PM
تحلیل از فلوله و اخابر :

اخابر که بگو ماشالله

فلوله هم قیمت های منصفانه ای به چشم میخوره از دیدگاه تکنیکی و شخصاً برای یکی از دوستانم تحلیل کردم

FundTrader
10-29-2013, 02:12 AM
تحلیل از فلوله و اخابر :

اخابر که بگو ماشالله

فلوله هم قیمت های منصفانه ای به چشم میخوره از دیدگاه تکنیکی و شخصاً برای یکی از دوستانم تحلیل کردم

فلوله فیل شد ! جالبه

FundTrader
10-30-2013, 07:00 PM
گرم 18 عیار با سرعت در حال تازیدن هست منتهی پیوت سالانه که چندی پیش نقش حمایت را بازی میکرد ، رنگ عوض کرده و نقش مقاومت را در حال ایفا کردن هست ( Change Of Polarity )

حاشیه اطمینان برای معاملات خرید ، از قبل مشخص نموده بودم منتهی بازار با شتاب بیشتری به سمت کلاسترهای قیمتی حرکت نموده است که کماکان در حال مانیتور کردن قیمت این فلز 18 عیار هستیم (میخوایم ازدواج کنیم :) )

در صورت صعود قیمت ، انتظار نداریم که سقف قیمتی در 2013.01.31 ( 31 ژانویه ) را رد کند بلکه این حرکت صعودی به صورت یک حرکت اصلاحی نمایان گردد که ریزش بیشتر را نوید دهد !

بر اساس این تحلیل قرار هست ربع دارایی نقدم به طلا تبدیل کنم. یه ریسک بزرگ در زندگی ام هست ، چرا که تا 18 ماه ترید هام به حالت سوئینگ تریدر تبدیل میشه ( تایم روزانه به دلیل خدمت مقدس ) گفتم یه خورده دلارها برگردونم برای این امر...

لطفاً بدون تحقیق اینکار انجام ندید.

FundTrader
10-30-2013, 07:11 PM

تحلیل اخابر آپدیت کردم ، با توجه به تحلیل های دیگر " بنیادی ..." میتوانید معاملات خرید خودتون را تعدیل کنید

Hamsafar
10-30-2013, 07:54 PM
با سلام
نظر شما بر ریزش سهم می باشد؟
آیا درست متوجه شدم
این روزا همه به دنبال خرید این سهم میباشند و سهم صف خریده

water
10-30-2013, 08:08 PM
بر اساس این تحلیل قرار هست ربع دارایی نقدم به طلا تبدیل کنم. یه ریسک بزرگ در زندگی ام هست ، چرا که تا 18 ماه ترید هام به حالت سوئینگ تریدر تبدیل میشه ( تایم روزانه به دلیل خدمت مقدس ) گفتم یه خورده دلارها برگردونم برای این امر...

لطفاً بدون تحقیق ا

سلام خلیل خان
وقت بخیر
خوش به حال اون کس که هم خدمتی شماست

چون ی رفیق داشتیم تو خدمت مثل داداش بودیم، وقتی که داشتیم فقط کتاب میخوندیم:d
هنوز هم با هم مشورت میکنیم و ترید میزنیم، هر چند استاد ماست و خیلی چیز ها ازش یاد گرفتم
اون موقع بیشتر سهام ایران کار میکردم

داشتم به این فک میکردم اگه تو یه آسایشگاه بیوفتم ارزش این رو داره 18 ماه دیگه خدمت کنم:):d

انشاا... که موفق و پیروز باشی داداش

FundTrader
10-30-2013, 08:38 PM
با سلام
نظر شما بر ریزش سهم می باشد؟
آیا درست متوجه شدم
این روزا همه به دنبال خرید این سهم میباشند و سهم صف خریده

درود بر شما

شخصاً در ابتدا تحلیل برای صعود کرده بودم و طبق تحلیل پیش رویی نمود . الان باز بر اساس اطلاعات آشکار شده ( ساختار ) چنین آلترناتیو برای سهام مخابرات متصور هستم . از دیدگاه بنیادی هیچ نظری ندارم و اطلاع ندارم چرا چنین چیزی اتفاق خواهد افتاد.

موفق باشید

سلام خلیل خان
وقت بخیر
خوش به حال اون کس که هم خدمتی شماست

چون ی رفیق داشتیم تو خدمت مثل داداش بودیم، وقتی که داشتیم فقط کتاب میخوندیم:d
هنوز هم با هم مشورت میکنیم و ترید میزنیم، هر چند استاد ماست و خیلی چیز ها ازش یاد گرفتم
اون موقع بیشتر سهام ایران کار میکردم

داشتم به این فک میکردم اگه تو یه آسایشگاه بیوفتم ارزش این رو داره 18 ماه دیگه خدمت کنم:):d

انشاا... که موفق و پیروز باشی داداش

درود بی کران بر یاور همیشه همراه

در ابتدا عذرخواهی کنم چرا که گزینه لایک و تشکر برای یوزر مدیریت ام غیر فعال شده و نتوانستم زیر پست شما تشکر بزنم.

والله اجبار هست ، کسی دوست نداره زمان با ارزشش برای اینکار صرف بشه که نه سودی داره نه فایده ای برای آینده ...

صرفاً باید طی کنم که بتوانم پاسپورت و اقامه ام اکی کنم و از کشور برای امورات راحتی و کارم خارج شوم.

شما لطف دارید و امیدوارم که بتوانم روزی از نزدیک شما را زیارت کنم.

ارادتمند

hdtrader
10-31-2013, 02:21 AM
خلیل عزیز
در مورد طلا
چون خیلی باهاش تو بازار سر و کار دارم
خدمتتان عرض کنم وقتی کالا هنوز زیر موینگ ۲۰۰ است از نظر تریدر ارزش خرید ندارد
و بقول من شکست داو و بقول جناب یزدی اشباع زیگ زاک را انجام نداده
تریدر هم که تو کف نمیخره

ارادتمند متا

FundTrader
11-25-2013, 05:00 PM

وارد زون شده و به کف کلاستر برخورد کرد

عبدالرحمان
08-20-2014, 08:21 PM
تاریخ آپدیت: 20 آگوست 2014

تحلیل داریم بر روی مثقال که گویای یک حرکت نزولی در کوتاه مدت میباشیم و در اشل بلندمدت با توجه به استدانداردهای روش الیوت پیش بینی یک حرکت صعودی داریم ، این سناریو محتمل ترین سناریو حاضر پیش روی ماست که خدمت شما ارایه نمودیم

FundTrader
02-05-2015, 11:34 AM
تاریخ آپدیت: 05 فوریه 2015

بعد از یک صعود سه ماهه ، شاهد ریزش در ساختار مثقال طلا در بازار ایران هستیم. ادامه... (تنها کاربران ثبت نام شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند.)

delaram
04-18-2015, 09:00 AM
اساتید عزیز یک ابهامی در ذهنم ایجاد شده که اگر توضیحی بفرمایید ممنون میشم تو سهام بورس تهران ما شاهد بسته شدن سهم و تعدیلات مثبت و منفی بازگشایی دوباره با دامنه نوسانات نامحدود یا گره معاملاتی شدن و از این دست رویدادها هستیم میخواستم تاثیرات این اتفاقات رو در موجها بدونم و آیا با این تغییرات باز هم تحلیل الیوت اعتبار خودشو حفظ خواهد کرد یا خیر ؟ با تشکر

hdtrader
04-18-2015, 07:49 PM
در موجشماري ديتا تعديل شده رو ملاك كار قرار ميدهند
بازگشايي و رشد شديد سهم هم مانند برك اوت است كه ممكنه تو هر بازاري اتفاق بيفته
نهايتا موجشماري براي پيش بيني كاربرد ندارد
بلكه تحليلي است از حركاتي كه بازار انجام داده است
و هميشه دو مسير دارد صعود و نزول
اگر اينطوري شد احتمالا انگونه شود
بيشتر يك نظريه است
مثل نظريه تكامل داروين
و يك نظريه رو ممكن است يكسري قبول كنند و يكسري قبول نكنند

FundTrader
04-18-2015, 11:05 PM
الگوهای تکنیکی و چارتیستی روانشناسی جمعی رو مورد ارزیابی قرار میدهند. اینکه الیوت جوابگو هست یا فلان ابزارک فرقی نداره هرکدوم در حال کشف رفتار جمعی هست.

اعتقاد شخصی اینه که پترن های الیوتی در هر نموداری حتی دیتاهای خبری جوابگوست.زیاد کاری به مارکت ایران ندارم و صرفا تحلیلی بر مثقال یا دلار انجام میدم به خاطر دارایی های شخصیم در ایران هست نه معامله..