اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پزیشنهای شکست خورده من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پزیشنهای شکست خورده من

سلام.در این تاپیک میخوام پزیشنهای شکست خورده خودم رو همراه با تصویر قرار بدم تا دلایل شکست در اونها بررسی بشه.اگر بقیه دوستان هم تمایل داشتن میتونن در همین تاپیک این کارو انجام بدن.امیدوارم دوستان باتجربه هم سری به این تاپیک بزنن و نظراتشون رو ارائه بدن تا کمکی بشه برای جلوگیری از اشتباهات تریدر های تازه کار و کم تجربه ای مثل من.....

داستان یک ضرر 20پیپی

این پزیشن برای 20/09/2013 میباشد!جمعه صبح...وقتی کندل به نزدیکیهای خط روندی که کشیده بودم رسید با توجه به اینکه سرعت این موج صعودی نسبت به موج نزولیه قبل از خودش کند تر بود انتظار داشتم بعد از برخورد به خطی که کشیده بودم برگشت بزنه و شروع به نزول کنه!حد ضرر بالای خط ابی بود و حد سود هم در نقطه مشخص شده با رنگ قرمز!وقتی شروع کرد در لبه خط به نوسان کردن تا ساعت 8 شب تحمل کردم ولی دیگه نتونستم خودم رو کنترل کنم و با توجه به اینکه بازار هم تا 4 ساعت دیگه بسته میشد و احتمال گپ در روز دو شنبه بود پزیشن را با 25 پیپ ضرر بستم!اگر این کار رو نمیکردم الان میتونستم بدون ضرر و صفر خارج بشم (اقای ..... در درسهاشون به شدت توصیه میکردن تحت هیچ شرایطی بعد از تنظیم تی پی و اس ال به اونها دست نزنید ولی ....)

USDCAD H4

نظر

کندل ورود رو با یک خطی علامتی مشخص کنید
      در ثانی تایم کاری چهارساعته معامله کردین انتظار داشتین همون روز هم به سود بشینه
      تایم چهارساعته اونم زمانیکه دو تا کندل برای کلوز بازار مونده !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
        کندل ورود رو با یک خطی علامتی مشخص کنید
        در ثانی تایم کاری چهارساعته معامله کردین انتظار داشتین همون روز هم به سود بشینه
        تایم چهارساعته اونم زمانیکه دو تا کندل برای کلوز بازار مونده !!!!!
        خیلی ممنون که نظرتون رو دادین.من خیلی تازه کارم!امیدوارم بتونم با استفاده از نظرات دوستانی مثل شما بهتر و موفقتر ترید کنم.چیزهایی که من دارم در فایلهای اموزشیه اقای ..... میشنوم تو کلاس تکنیکالی که رفتم به گوشم نخورده بود!دید ادم نسبت به نمودارها کلا عوض میشه.به هر حال بازم ممنون

نظر

سلام.یک شکست جدید!!نمیدونم ایندفه از ترس بود یا به خاطر طمع!!

موج ab را در نظر گرفتم.براش ریتریس کشیدم دیدم روی 78.6 با خط روندی که کشیده بودم طلاقی داره.وقتی کندل برخورد کرد به خط روند و 78.6 روی کندل بعدی

سل گرفتم .به امید اصلاح تا حوالیه 127 درصد اکسپانشن!

من تی پی گذاشتم روی 95.100 و اس ال رو گذاشتم نقطه A .دیشب که میخواستم بخوابم دیدم حدود 30 پیپ از نقطه ورود بازار ریخته و من هم sl رو اوردم در نقطه ورود و خوابیدم.صبح بیدار شدم دیدم s l خورده!

ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 09-26-2013, 01:51 PM

نظر

سلام.دیروز یک پزیشن دیگه گرفتم...یک سله دیگه!البته ایندفعه شاید نشه اسمش رو شکست گذاشت ولی موفق هم نشدم که به تی پی مد نظرم برسم.نمیدونم با این ترس چیکار کنم.البته یه دلیلش مربوط میشه به دوماه پیش که تقریبا 65 درصد حسابم رو با رفتن در تایم یک دقیقه طلا ظرف کمتر از دو ساعت از دست دادم.حالا دیگه از ترس اینکه حساب کال نشه مدام پزیشنهای گرفته شده رو نگاه میکنم و تحت تاثیر نوسانات بازار کنترل خودم رو از دست میدم و پزیشن رو دستی میبندم یا تی پی و اس ال رو تغییر میدم.این هم نمونه اخرش هست...!!
            در تایم دیلی یک پولبک دیدم.اومدم در یک ساعته دیدم اونجا هم یک خط روندی که براش کشیدم رو شکسته.سل رو گرفتم در 1.13350... تی پی رو در 78.6 فیبو و اس ال رو در جایی که در عکس مشخص کردم تنظیم کردم.
            دوباره موقع خوابیدن اومدم سراغش!یه کندل صعودی کوچک زده بود و لحظه ای که من داشتم نگاه میکردم کندل بعد از اون داشت به نظر قدرتمندانه بالا میرفت!!بی درنگ پزیشن رو در 1.12950 دستی بستم.وحالا که بیدار شدم میبینم داره اهسته و پیوسته نزول میکنه و به تی پی که من گذاشته بودم نزدیک میشه......

تایم دیلی:

تایم یک ساعته:

ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 09-27-2013, 10:40 AM

نظر

alirezas عزیز ، این تاپیک شما جداً آموزنده و بسیار پر فایده است لطفا یک کمی با سر عت بیشتر ادامه دهید ، منتظریم .

نظر

نوشته اصلی توسط SA26 نمایش پست ها
                alirezas عزیز ، این تاپیک شما جداً آموزنده و بسیار پر فایده است لطفا یک کمی با سر عت بیشتر ادامه دهید ، منتظریم .
                خیلی ممنون دوست عزیز.من خیلی کم ترید میکنم.مخصوصا از وقتی که قسمت زیادی از پولم رو از دست دادم خیلی ترسو شدم.ضمنا بعد از دانلود فایلهای آموزشیه صوتی و تصویری این سایت تازه فهمیدم که هیچی نمیدونستم راجعبه ترید و تکنیکال.در تحلیل زمانی صفر هستم.هنوز فایلهای اموزشی تموم نشده تازه 20 تاشو دیدم.بعضی هاشو دو یا سه بار!!امیدوارم اجازه دسترسی به فایلهای تحلیل زمانی رو هم پیدا کنم.بیشتر تمرکزم الان در بورس ایران هست.اونجا برام ساده تر هست رفتار بازار.شاید به خاطر تجربه 4 ساله باشه!!به هر حال یکی از بزرگترین ارزوهام موفق شدن در بازار ف ا رکس هست.وقتی بعضی تحلیلهام درست از کار در میان سوای بحث مالی کلی ذوق میکنم!!امیدوارم بتونم جزو ادمهای موفق این بازار بشم...

نظر

امروز هم یک پزیشن سل گرفتم روی euraud
                  پولبک رو دیدم و گرفتم.(روی 1.44068 ) این پزیشن وقتی برسه به 50 پیپ سود بسته میشه.البته از نظر تحلیلی اهداف پایینتری رو روی نمودار هدف گرفته ولی من چون میترسم تی پی کم گرفتم!!البته امیدوارم اس ال نخوره و یک ضرر به ضرر های دیگه اضافه نشه!!

این cadchf هست.تو مکدی من سرو شانه میبینم.واگرایی هم داره.زیر نظر گرفتمش.شاید هم اشتباه میبینم ولی چیزی که دیدم رو گفتم!!

نظر

خوب ....پزیشن سل من که در یورو ا یو دی بود شانسی با ضرر بسته نشد.چون طبق معمول قبل خواب شبانه سراغش رفتم و تی پی رو از 50 پیپ به 30 کاهش دادم از ترس خبری که قرار بود صبحش بیاد!!و وقتی فردا عصرش از سر کار اومدم دیدم تی پی خورده و در جهت معکوس با خبر برگشته بالا!!شانس اوردم!!

الان پزیشن باز روی chfgpy دارم از نوع سل امیدوارم به هدف بخوره.برای EF یه ریتریس کشیدم.و برای ABC اکپنشن!! محل همپوشانی در 78.6 در ریتریس و 100 اکسپانشن رو هدف احتمالی در نظر گرفتم و در 107.973 سل گرفتم با 40 پیپ تی پی.امیدوارم حالم رو نگیره!!امروز از شر خبر هم راحتم(تو فارکس فکتوری خبر مربوط به این جفت ارز نیست و در دلار هم امیدوارم اون دو تا سخنرانی باعث ضرر من نشه!!همین!!)

نظر

ضمنا GBPCHF رو هم زیر نظر دارم در تایم دیلی.اونجا هم 0.61 ریتریس با 100 اکپانشن روی خط روندی که کشیدم همپوشانی داره اگه رسید به اونجا و در چهار ساعته هم سیگنال گرفتم میرم در یک ساعته و در موقعیت مناسب BY میگیرم

نظر

سلام.یک شکست مسخره دیگه البته برای هفته پیش بود و همچنان ترس از شکست دوباره باعث شکست شد.از وقتی اون اشتباه بزرگ رو کردم و رفتم در یک دقیقه طلا با لاتیج سنگین در کمتر از دوساعت حدود 65 درصد حسابم رو از دست دادم هنوز نتوستم خودم رو جمع و جور کنم و به اصول اولیه قوانین ترید پایبند باشم!!ولی نمیدونم چرا همش احساس میکنم در این کار بالاخره در گروه موفق ها قرار میگیرم!!!

این پزیشن رو از تاپیک اقا مصطفی تقلب کردم و خودم تحلیل نکرده بودم.وقتی دیدم تحلیل خیلی خوبی هست سل رو گرفتم....
                        http://forum.broker-fa.com/f35/eur-chf-952/index3.html

در تایم 4 ساعته قیمت در یک روند نزولی قرار دارد و همزمان شاهد الگوی هارمونیک :
                        Inv ab=cd
                        هستیم . در این شرایط انتظار داریم با افزایش عرضه در بازار شاهد افت قیمت باشیم .چنانچه خط روند در محدوده 1.2390 شکسته شود تحلیل فوق نقض خواهد شد .
                        همونطور که میبینید ایشون محدوده حد ضرر هم مشخص کرده بودن ولی من به حرف ایشون گوش نکردم و برا خودم از نقطه C به D برداشتم یک ریتریس کشیدم و حد ضرر رو گذاشتم یه مقدار بالاتر از 68 درصدش(حتی اون موقع هم که این کارو کردم میدونستم این کار از بیخ اشتباه هست ولی ترس بر عقل غلبه کرد و گفتم حالا شاید شانس بزنه و ...)و تی پی هم که مشخص هست!!
                        اما اس ال خورد و تحلیل اقا مصطفی به هدف خورد....
                        اگر اس ال رو در محل توصیه شده گذاشته بودم خیلی خوب میشد!!

نظر

یک چند وقتی هست شدید مشغول خوندن مطالب تاپیک گن هستم.خیلی جالب و عجیب هست!!البته مطالب در این تاپیک خیلی پراکنده هست و در اینترنت هم نتونستم چیز درست و حسابی پیدا کنم برا اموزش.ولی با همین مطالبی که دوستان گذاشتن یه چیزهایی خیلی کم و ابتدایی فهمیدم و مشغول فکر کردن و ازمایش کردنشون هستم.خیلی جالبه.مثلا من AUDCAD رو در چهار ساعته تعدا کندل های موج های صعودیش رو از کف تا کف و با استفاده از مکدی برای تعیین مینور و ماژور شمردم(همین موج صعودی که الان داره در چهار ساعته)تعدادشون به زوایایی 45 درجه در مربع اعداد گن واکنش نشون داده.روی نفت هم قیمتهای سقف رو در موجهای نزولی که الان داره در این مربع پیدا کردم.وقتی از اون نقطه به سمت مرکز یه خط بکشیم به سمت مرکز که بریم روی اون خط سقفهای قبلی مشخص میشه!!!و وقتی در امتداد همون خط به سمت خارج از مرکز میرم سقفهای بعدی رو وقتی تشکیل میشن در اون اعداد میشه پیدا کرد!!!
                          این تصویر مربوط به AUDCAD هست

نظر

سلام!!
                            این خط خطوط رو برای این جفت ارز صبح کشیدم و الان دارم نگاهش میکنم.با ساختار ولفی تازه اشنا شدم(با تشکر از کاربر trader )
                            به نظرم تحلیلم درست باشه و دیگه باید برگرده !!با توجه به این تحلیلی الان موقع خریده.اگه جراتش رو پیدا کردم میخرم و نتیجش رو اعلام میکنم!!!

نظر

gbpchf رو بای گرفتم و با 40 پیپ سود خارج شدم.بدم میاد پزیشن باز برا جمعه شبا که بازار بسته میشه داشته باشم!
                              فایلهای اموزشی صوتی و تصویری اقای ..... رو که دانلود کرده بودم تا جلسه 38 دیدم.عالی بود.قابل مقایسه با کلاس تکنیکالی که پارسال رفته بودم نبود.باید اینجا اونقدر بنویسم تا امتیاز به 500 برسه و به فایلهای تحلیل زمانی هم دسترسی پیدا کنم.از درس الگوها یک شکلی شبیه بت پیدا کردم .هنوز تکمیل نشده ولی فعلا نگاهش میکنم ببینم انتخابم درست بوده یا نه!

نظر

پردازش ...
                              X