اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

با سلام به دوستان و کاربران عزیز !
    این تاپیک به منظور ارائه سیگنال های استراتژی سیستم سودال راه اندازی شده و از دوشنبه مورخ 1392/07/08 به طور زنده و رسمی ارائه میشود .
    چنانچه سوال ، مطلب ، و نظری دارید لطفا در تاپیک کارگاه ترید زنده سودال سیستم مطرح نمایید .
    با تشکر از همه عزیزان
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

سلام

از انجایی که فکر می کنم یکی از مشتریان این تاپیک باشم یک درخواست داشتم
    در صورت امکان اگر مقدور هستش ایندیکاتورهای مورد نیاز رو در همین اول تاپیک به اشتراک بگذارید و به صورت کاملا خلاصه و تیتروار قوانین ترید رو مجددا در اول تاپیک ذکر کنید.

با سپاس

ویرایش شد

هر ابزاری که روی چارت باشه و به تریدر کمک کنه می تونه ایندیکاتور باشه و منظورم همان ایندیکاتوری که باکس روزانه یا ساعتی رو ترسیم می کنه هستش که ایا این باکس ترسیمی برای این تایم فریم متفاوت هستش یا خیر.
    ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 09-27-2013, 04:35 PM
    امضاء

نظر

بانوی شرقی عزیز اگر فرصت ویرایش دارید ویرایش کنید. آقای فیاض و اندیکاتور؟ من که اصلا میترسم جلوی ایشون اسم اندیکاتور رو بیارم
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
        سلام

از انجایی که فکر می کنم یکی از مشتریان این تاپیک باشم یک درخواست داشتم
        در صورت امکان اگر مقدور هستش ایندیکاتورهای مورد نیاز رو در همین اول تاپیک به اشتراک بگذارید و به صورت کاملا خلاصه و تیتروار قوانین ترید رو مجددا در اول تاپیک ذکر کنید.

با سپاس

ویرایش شد

هر ابزاری که روی چارت باشه و به تریدر کمک کنه می تونه ایندیکاتور باشه و منظورم همان ایندیکاتوری که باکس روزانه یا ساعتی رو ترسیم می کنه هستش که ایا این باکس ترسیمی برای این تایم فریم متفاوت هستش یا خیر.
        با سلام
        چشم دوست عزیز اولین پست روز دو شنبه به این موضوع اختصاص داده میشه
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          بانوی شرقی عزیز اگر فرصت ویرایش دارید ویرایش کنید. آقای فیاض و اندیکاتور؟ من که اصلا میترسم جلوی ایشون اسم اندیکاتور رو بیارم
          سلام استاد عزیز !
          منظور من از اندیکاتور اینه که شما رو به گمراهی نکشونه اندیکاتوری که اصلاحی نباشه و بر اساس اون ترید نشه خیلی هم خوبه البته تا اینجا همین اندیکاتور باکس گذار به نظرم بد نیومده هر چند که میشد همین دو خط سقف و کف رو هم با دو تا ترید لاین ساده گذاشت ولاغیر .

متاسفانه تو تاپیک قبلی یکی از دوستان دوباره خام ابلیس اندیکاتور شد و موینگهای پی تی ام رو به رخ چارت کشید که انگار پنجه بر جان من بی نوا انداخت

شش ماهه که داریم میگیم نگید انف بگید الف بازم بعضیها گفتن انف
          ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-28-2013, 08:39 AM

نظر

با سلام خدمت دوستان پیرو مکتب سودال
            تمام لذت این سیستم اینه که شما دیگه در گیر اندیکاتور و اسیلاتور و بگیر و ببند های اونا نیستین این خودش بهترین نوع ترید و نداشتن استرس هست ( البته نداشتن استرس که نه ... کم شدن استرس )
            آقا محسن از شما ممنون هستیم که با مشغله کاری زیاد باز هم ما رو رها نمیکنی و همیشه در کنارمون هستی این خودش برای ما دلگرمیه به امید بهینه شدن روز به روز سیستم سودال و لمس شدن تی پی همه دوستان عزیز
            به امید هفته ای پر از پیپ
            ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 09-28-2013, 05:12 PM دلیل: حتما باید بگم که اشتباه کرده بودم
            هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

شروع به کار

به نام خدا
              این تاپیک به منظور ارائه سیگنالهای سیستم سودال با همت شما عزیزان رسما از فردا آغاز به کار میکنه . ابتدا تمپلیت زیر رو دانلود کرده تاچارتها با هم هماهنگی داشته باشند و همه طبق یک الگو پیش بریم .

قوانین سیستم :
              1 - چارت طلا ( این سیستم فقط روی طلا تست شده )
              2 - تایم یکساعته
              3 - ساعت شروع ترید 07:30 صبح به وقت تهران ( خواب نمونین )
              4 - مدیریت سرمایه ( به ازای هر 100 دلار فقط یکصدم سایز )
              5 - سرمایه اولیه 1000 دلار ( پس لات اولین پزیشن یک دهم یعنی ارزش هر پیپ یک دلار )
              6 - هر روز فقط یک پزیشن

قوانین ورود :
              هرگاه قیمت از سطح اندیکاتور " بی او " گذشت وارد پزیشن میشویم به طرف پایین سل و بالا بای میگیریم . ( فقط عبور قیمت مد نظر ماست ربطی به بسته شدن کندل روی خط یا زیر خط ندارد )
              حد سود : برابر با ارتفاع باکس .... حد ضرر : هم برابر ارتفاع باکس
              قانون خروج :
              لمس حد ضرر یا حد سود ( استفاده از تریلینگ استاپ ممنوع )
              قانون ممنوعیت ترید : تا زمانیکه قیمت از باکس بیرون نزده ما مجاز به باز کردن پزیشن نیستیم .

چند نکته :
              1 - از کلیه کاربران تقاضا میشه پستهای نامربوط درج نکنند فقط در ارتباط با سیستم باشه
              2 - از تحلیل کردن دراین تاپیک خودداری کنید .
              3 - ما فقط بر اساس سودال ترید میکنیم پس خواهشمند است نیاید بگین که الان که سودال سیگنال داده مثلا مکدی هم واگرایی زده یا موینگ نمیدونم چی چی هم رو به پایینه یاموج سوم در راهه ( این یکی رو شدیدا رعایت کنید.)
              4 - بعد از به ثمر رسیدن پزیشن ( سود و ضررش مهم نیست ) از بحثهای حاشیه ای بپرهیزید .

این سیگنالها به مدت یکماه هر روز گذاشته میشه در انتهای ماه هم برآیند معاملات بررسی خواهد شد .

* این سیگنالها جنبه آموزشی داشته و استفاده از سیگنالها در حساب حقیقی ممنوع می باشد *

در پایان از همکاری تک تک شما عزیزان کمال تشکر را دارم .

ارادتمند شما ------------ محسن فیاض

فایل های پیوست شده
              ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-29-2013, 02:49 PM

نظر

سلام

اقای فیاض پوشه تمپلت خالی است

نظر

نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
                  سلام

اقای فیاض پوشه تمپلت خالی است
                  اصلاح شد

نظر

سودال از جمله سیستم های معاملاتی ای است که من به هر کس که دنبال سوددهی راحت است به شرط تسلط بر روان توصیه میکردم و میکنم و واقعا طبق بررسی هام سوودهی خوبی داشته ولی برای من جالبتر این دید رو به جلوی شماست که هیچ وقت درجا نزده و دنبال بهبود سیستم هستید و این بسیار قابل تقدیر است.

فقط جناب فیاض یک سوال مبتدیانه و البته بیشتر از روی تنبلی. چون الان متا ندارم و شاید بعدا فراموش کنم میشه بفرمایید این تمپلیت برای چه بروکری درست شده؟ اگر با ساعت پی سی ام یا اف ایکس پرو بفرمایید ممنون میشم. البته حدسم اینه که مناسب ساعت همین دو بروکر است تا نظر جنابعالی چه باشد.

مسئله بعدی که مدتها بود بهش فکر میکردم این بود که چرا نیاییم چند سیستم کاملا مکانیکی رو اکسپرت کنیم و از شر خیلی از مشکلات از قبیل مشکلات روانی و وقت و ... راحت شیم. نظر شما چیست؟ آیا توصیه به اکسپرت کردن سیستم سودال دارید یا خیر؟ البته ماها که اعتیاد به دیدن چارت داریم شاید فقط برای بیشتر شدن سود بتونه کمکمون کنه وگرنه بعید میدونم امثال من چارت رو ول کنند.

ارادتمند----------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

سودال از جمله سیستم های معاملاتی ای است که من به هر کس که دنبال سوددهی راحت است به شرط تسلط بر روان توصیه میکردم و میکنم و واقعا طبق بررسی هام سوودهی خوبی داشته ولی برای من جالبتر این دید رو به جلوی شماست که هیچ وقت درجا نزده و دنبال بهبود سیستم هستید و این بسیار قابل تقدیر است. سپاسگذارم

فقط جناب فیاض یک سوال مبتدیانه و البته بیشتر از روی تنبلی. چون الان متا ندارم و شاید بعدا فراموش کنم میشه بفرمایید این تمپلیت برای چه بروکری درست شده؟ اگر با ساعت پی سی ام یا اف ایکس پرو بفرمایید ممنون میشم. البته حدسم اینه که مناسب ساعت همین دو بروکر است تا نظر جنابعالی چه باشد.
                      متاسفانه من نتونستم متای پی سی ام رو دانلود کنم مدیر سایت هم جوابی ندادند ولی برای بروکرهایی که اختلاف چندانی با ساعت ما ندارند خوبه
                      از مدیر سایت خواهش میکنم لینک دانلود رو بزارن تا بتونم دانلود کنم و بر اساس ساعت و متای پی سی ام ترید کنیم .

مسئله بعدی که مدتها بود بهش فکر میکردم این بود که چرا نیاییم چند سیستم کاملا مکانیکی رو اکسپرت کنیم و از شر خیلی از مشکلات از قبیل مشکلات روانی و وقت و ... راحت شیم. نظر شما چیست؟ آیا توصیه به اکسپرت کردن سیستم سودال دارید یا خیر؟ البته ماها که اعتیاد به دیدن چارت داریم شاید فقط برای بیشتر شدن سود بتونه کمکمون کنه وگرنه بعید میدونم امثال من چارت رو ول کنند.

ایده بسیار جالبیه خب راستش اگه یه مدت باهاش ترید کنیم و ببینیم که سودده هست اکسپرتش هم میشه نوشت و در اختیار بچه ها گذاشت . لاقل اینجوری دیگه اون بحث روانی سیستم هم حل میشه چون اراده خیلی قوی میخواد که ببینی پزیشن داره میره تو ضرر و خود تو نگه داری و بهش دست نزنی !!

ارادتمند----------امیر
                      ممنون ازشما دوست عزیز !
                      ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 09-29-2013, 03:42 PM

نظر

ارادتمند----------امیر
                        با سلام به دوستان و همچنین استاد عزیزم آقا محسن دوست داشتنی
                        من هم کاملا با نظر دوست عزیز جناب TwiMm موافقم البته یه مدتی بگذره تا بشه نویز های سیستم رو تا انجایی که ممکنه ..... کنیم و بعد هم انشا الله به کمک هم و راهنمایی های آقای فیاض اکسپرت بشه
                        به امید رشد هر چه بیشتر این سیستم که من واقعا عاشقشم فقط امیدوارم هرگز شاهد آلوده شدن این سیستم به ویروس اندیکاتور و اوسیلاتور نشیم
                        به امید موفقیت همه
                        کوچک همه شما وحید
                        ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 09-29-2013, 05:21 PM
                        هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                          به نام خدا
                          این تاپیک به منظور ارائه سیگنالهای سیستم سودال با همت شما عزیزان رسما از فردا آغاز به کار میکنه . ابتدا تمپلیت زیر رو دانلود کرده تاچارتها با هم هماهنگی داشته باشند و همه طبق یک الگو پیش بریم .

قوانین سیستم :
                          1
                          قوانین ورود :
                          هرگاه قیمت از سطح اندیکاتور " بی او " گذشت وارد پزیشن میشویم به طرف پایین سل و بالا بای میگیریم . (
                          فقط عبور قیمت مد نظر ماست ربطی به بسته شدن کندل روی خط یا زیر خط ندارد )
                          سپاس از اشتراک گذاری سیستم . امیدورام موفقیت شامل این سیستم ساده ولی پر محتوا باشد .

به نظر جناب عالی ..... قیمت نباید داشته باشیم . منظورم اوون فلش های قرمز هست .

در ضمن لوریج چرا بالاست ؟ بروکر من 100 هست . در ضمن اون مدیریت سرمایه چطوری کاربرد دارد . روش کارش رو لطف می کنید . نحوه ترید و مدیریت سرمایه ( توضیح در مورد اندیکاتور زیر چارت و کاربردش)

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                            سلام استاد عزیز !
                            منظور من از اندیکاتور اینه که شما رو به گمراهی نکشونه اندیکاتوری که اصلاحی نباشه و بر اساس اون ترید نشه خیلی هم خوبه البته تا اینجا همین اندیکاتور باکس گذار به نظرم بد نیومده هر چند که میشد همین دو خط سقف و کف رو هم با دو تا ترید لاین ساده گذاشت ولاغیر .

متاسفانه تو تاپیک قبلی
                            یکی از دوستان دوباره خام ابلیس اندیکاتور شد و موینگهای پی تی ام رو به رخ چارت کشید که انگار پنجه بر جان من بی نوا انداخت

شش ماهه که داریم میگیم نگید انف بگید الف بازم بعضیها گفتن انف

سلام محسن جان.
                            تبریک بنده رو برای کارگاه دوم سودال بپذیرید.
                            جهت اطلاع سایر دوستان اون شخص سر تا پا گناهگار بنده هستم.
                            محسن جان ابرومونو بردی بابا.من خیلی خجالتیم.از این به بعد هر جا بخوام پستی چیزی بزنم این عبارت "خام ابلیس" رو من میمونه.
                            ---------------------------
                            من قوانین سودال رو اصلا نقض کزدم.تریدم کاملا با سوداله.فقط بعضی وقتها نقطه ورودمون درسته.ولی قیمت میاد و شادو میزنه و مسیر خلافه میره.من خیلی چارتو بررسی کردم دیدم جاهایی که روند کلی با محل شکست باکسمون هم جهته تو 85 درصد مواقع پوزیشن رو با سود میبندیم.ولی وقتی روندمون خلاف جهته این درصد کاهش پیدا مکینه.
                            من قبول دارم درصد کمی این مورد پیش میاد که استاپ بخوریم و ما برایند مون همیشه مثبته.
                            تنها دلیلی که اون سه تا موینگ(روم به دیوار) رو مثال زدم که فقط جاهایی که همدیگه رو تایید نمیکنند کمی احتیاط داشته باشم.(وگرنه من یک سودالی هستم.)
                            این فقط یک نظر و ایده بود وخواستم نظر شماو سایر دوستان رو بپرسم.
                            ولی شما فرمودید که مدتها تستش کردید این حالاتو ،بنابراین من دیگه نخواستم این دور تسلسلو تکرار کنم.
                            سخن اخر:
                            محسن جان میدونی که خاطرت برام عزیزه ، به دل نگیر.
                            ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

ضمن تشكر باشتراك گذاري اين سيستم خواستم بپرسم كه اگر پوزيشن استاپ خورد ميشه پوزيشن عكس گرفت ؟.يا ديگه نبايد ادامه داد.
                              در مورد تنظيمات انديكاتور b_o اگه توضيح بدين ممنون ميشم فكرميكنم اين تنظيمات خيلي تو نتيجه كار تاثير ميذارن .

درضمن با يك نگاه آماري به چارت بعداز اعمال تمپليت مشخصه كه سيستم سود دهي است.
                              ممنونم
                              ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 09-29-2013, 09:22 PM

نظر

پردازش ...
                              X