اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

سلام

می خواستم در صورت امکان کاربران فروم در این نظر سنجی شرکت کنند و تا میزان استقبال و یا عدم استقبال پلتفورم پرسپولیس در بین کاربران فروم مورد بررسی قرار بگیرد.

این نظر سنجی را شامل دو بخش تقسیم بندی به صورت زیر تقسیم بندی کردم

بله: با پرسولیس حساب ریل دارم

خیر: با پرسپولیس حساب ریل ندارم.

در مرحله بعدی کاربرانی که حساب ریل ندارند می توانند در تاپیک پست زده و علت انکه با پرسولیس حساب ریل ندارند را توضیح بدهند.

به نظر من این کار باعث خواهد شد تا مدیران در صورت لزوم از این اطلاعات برای بهبود شرایط پرسپولیس اقدامات لازم را در نظر بگیرند.

من جواب های در نظر گرفته شده برای کاربرانی که پاسخ انها به سوال نظر سنجی منفی بوده و حساب ریل با پرسپولیس ندارند را به صورت زیر تقسیم بندی کردم که میتواند یک نظر سنجی جدا گانه باشد یا اینکه به صورت مشارکت در پست ها به انها اشاره شود.

خیر. اسپردهای ان بالاست.

خیر. حداقل افتتاح حساب زیاد است

خیر. حداقل لاتیج ان زیاد است.

خیر: هزینه نقل و انتقالات بالاست

لازم به توضیح هست که گزینه ها می تواند به صورت همزمان نیز انتخاب شود.
    199
    بله حساب ریل دارم
    13.07%
    26
    خیر حساب ریل ندارم
    28.64%
    57
    اسپرد های پرسپولیس بالاست
    14.07%
    28
    حداقل افتتاح حساب بالاست
    24.62%
    49
    حداقل لاتیچ برای ترید بالاست
    13.57%
    27
    کمسیون نقل و انتقالات بالاست.
    6.03%
    12
    ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-07-2013, 03:46 PM
    امضاء

خیر: با پرسپولیس حساب ریل ندارم.
    متاسفانه بروکر پرسپولیس با وبمانی کار نمی کنه و برای کسانی که در حال حاضر مبلغ زیادی وبمانی دارند و نمیخواهند اون را تبدیل به ریال کنند مشکل به وجود میاد ...
    به شخصه اگر این مشکل حل بشه فکر کنم بروکر تقریبا ایرانی پرسپولیس بروکری خوبی برای ما ایرانی های تحریم شده باشه ...
    .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

با خاطر روش واریز و برداشت با این بروکر کار نمیکنم وگرنه بروکر خوبیه .

نظر

نوشته اصلی توسط x-man نمایش پست ها
        با خاطر روش واریز و برداشت با این بروکر کار نمیکنم وگرنه بروکر خوبیه .
        سلام

بهترین روش واریز و برداشت همین پرسپولیس داره و من خودم دارم به همین شکل کار میکنم . یعنی از نظر شما واریز و برداشت ریالی باشه بد ؟
        به راحتی ریال واریز میکنی . ریال هم برداشت میکنی .

چی از این بهتر .

نظر

من تجربه ای در فارکس ندارم اما برای شروع دوست دارم با بروکر پرسپولیس کار کنم .

منتها یک ایراد خیلی بزرگ داره !!!!!!!!!!!!!!!!!

الان به عنوان شیرینی افتتحاح شعبه جدید حداقل موجودی افتتاح حساب را 500 دلار کردند اما حجم معاملات 0.1 ؟!!!

به نظر شما برای کسی مثل من که تمامی خاک خورده های فارکس میگن باید با حجم 0.01 شروع به ترید کنی چه راه حلی باقی میمونه؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
            بروکر نیست market maker است و خیلی امکانات سطح پایینی دارد .از لحاظ انواع حساب و نحوه پرداخت و در یافت واسپرد بالاو.....
            اتفاقا بر عکس . بروکر پی سی ام یکی از بهترین بروکهرهای که تا حالا باهاش کار کردم . امکانات خوبی هم داره . نمیدونم چطور میگید امکانات خوبی نداره . نداشتن ریکوت و واریز و برداشت راحت و بدون دغدغه بهترین امکانی که شرکت برای تریدرها قرار داده .

ما که از این بروکر رضایت کامل داریم و همینجا هم از آقای دریس زاده تشکر میکنم .

نظر

با سلام

در یک پست دیگر نظرم رو گفته بودم جا دارد اینجا هم که به همین منظور باز شده مجددا نظرم رو بگم.

من از حدود 1 سال پیش با بروکر پی سی ام حساب باز کردم و اول فکر می کردم که بروکر پی سی ام فقط برای مواقعی که ایران هستم مناسبه. با توجه به اینکه امکان باز کردن حساب در بروکرهای مختلف دنیا را دارم و در چند تا از آنها هم حساب دارم، ولی دیدم که پی سی ام چنان پیشرفتی داشته و با بروکرهای درجه اول دنیا در حال حاضر به راحتی رقابت میکنه.
              از آنجا که با پرسنل و مدیریتشون هم دیدار داشتم واقعا جا داره از کار آنها و مدیر عامل این بروکر که یک ایرانی هستند تقدیر و تشکر فراوان بشه. خوشبختانه افراد فرهیخته و دانشمند ایرانی همیشه و در هر جای دنیا که وارد یک بیزینسی می شوند جز موفق ترین ها در آن شاخه میشوند.
              هزینه های واریز و برداشتش خیلی کمتر از وب مانی درمیاد و بسیار برای ایران مناسب هست چون امنیت کامل داره.
              همین که این بروکر حاضر شده هنوز هم مشتریان ایرانیش رو حفظ کند و در این اوضاع آشفته تحریم به آنها سرویس دهد باید قدردان زحماتشان باشیم.

نظر

سلام و عرض ادب
                ضمن تشکر از برگزاری این نظرسنجی ، من با بروکر پرسپولیس بصورت ریل کار می کنم و راضی هستم. همچنین باید عرض کنم که این بروکر رو به بسیاری از دوستانم توصیه کرده و می کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
                  من تجربه ای در فارکس ندارم اما برای شروع دوست دارم با بروکر پرسپولیس کار کنم .

منتها یک ایراد خیلی بزرگ داره !!!!!!!!!!!!!!!!!

الان به عنوان شیرینی افتتحاح شعبه جدید حداقل موجودی افتتاح حساب را 500 دلار کردند اما حجم معاملات 0.1 ؟!!!

به نظر شما برای کسی مثل من که تمامی خاک خورده های فارکس میگن باید با حجم 0.01 شروع به ترید کنی چه راه حلی باقی میمونه؟!!!
                  سلام عزیز دل

و عذر خواهی از مسئولین محترم پی سی ام،، چون سر سفره شون نشستیم و رسم چوانمردی نیست انتقاد،، هر چند موضوعی که در پاسح اقا پیام بیان میکنم انتقاد نیست بلکه بیان یک آرزوست که روزی را ببینیم که این بروکر عزیز نیز لات ورودی را هم بغنوان شیرینی کاهش دهند تا همه بچه ها بتونند حسابشونو نزد آنها ببرند

و اما نظر من اینه که با این 0.1 لات ؛؛ 500 دلار مهمون یک روز و یا دو ترید شما خواهد بود مگر اینکه حرکت امواج را با حداکثر 5 پیپ اختلاف بتونی تشخیص بدهی

من خودم هم یکیشو باز کردم ولی امیدی به دوام بیش از یکهفته ان ندارم

موفق باشی
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

با سلام

بهترین بروکری که در طی تجربه کار من در بازار تا به حال تجربه کردم پی سی ام بوده است.

تمام معیارهای مورد نیاز یک تریدر را دارد و خیلی خوشحالم که چنین بروکری به ایرانی ها سرویس میدهد.

نظر

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها
                      سلام

بهترین روش واریز و برداشت همین پرسپولیس داره و من خودم دارم به همین شکل کار میکنم . یعنی از نظر شما واریز و برداشت ریالی باشه بد ؟

چی از این بهتر .
                      این اشکال که میگم مربوط به بروکر نمیشه بلکه مربوط به صرافی که ریال را چنچ میکنه است:
                      در واریز به حساب ما خیلی بیشتر از تمام صرافیها کمسیون میگره و برعکس هم کمتر از همه جا از شما دلار میخرد تنها اشکال همینه
                      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                      account demo

نظر

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها
                        سلام

چی از این بهتر .
                        100 % موافقم .
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درود خدمت همه دوستان

بنده بعد از حدود یکسال که با پرسپولیس و فروم اون آشنا شدم اقدام به افتتاح حساب نزد این بروکر کردم.
                          حالا با اینکه هنوز برداشت سود نداشته ام اما نگرانیهای گذشته در رابطه با بروکرم رو ندارم.
                          از همه حامیان تریدرهای ایرانی قدردانی میکنم
                          برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                          باهوش باشی
                          تقلب کنی

نظر

با سلام

به شخصه من از همه چیز بروکر راضی بوده ام و به همه کار با این بروکر را توصیه میکنم. مهمترین عامل دلیل من امنیت خاطری است که برای تریدر فراهم میکنند.

با تشکر

نظر

با سلام

بحث های حاشیه ای این تاپیک به بخش بحث های حاشیه ای منتقل شد:

http://forum.broker-fa.com/f96/%D8%A...8C%D8%AF-3479/

با تشکر

نظر

پردازش ...
                              X