اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای نظر سنجی ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای نظر سنجی ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

تاپیک نظرسنجی:

http://forum.broker-fa.com/f71/ایا-ش...کنید-3457/

ابتدا از کاربر بانوی شرقی به خاطر حسن توجه و باز کردن این تاپیک ممنونیم. کاری که ما باید انجام میدادیم را ایشان انجام دادند و مهم نتیجه نظر سنجی است. با داشتن حدود 10 هزار کاربر و اینکه در این نظرسنجی مشخص شده اکثر کاربران این فروم مشتری این کارگزاری نیستند، این موضوع ثابت شد که این تالار گفتگو به فروم درجه یک آنلاین تردینگ در ایران (و نه فقط فروم این شرکت) و محلی برای بحث و گفتگوی همه افراد فعال در این حیطه تبدیل شده که بسیاری از این افراد حتی کسانی هستند که با پی سی ام حساب ندارند که نکته بسیار جالب و مثبتی است. یک دلیل عمده استقبال کاربران از فروم پی سی ام، وجود جو بسیار مثبت و تخصصی فروم است که در هیچ کدام از فرومهای دیگر مشاهده نمی شود.

از جمله دلایل دیگر میتوان به وجود افراد خبره در فروم، مدیریت و نظارت سطح بالای مدیران فروم، حمایت ویژه بروکر پی سی ام و خصوصا مدیریت آن جناب آقای دریس زاده که در تمامی مراحل راهنمای ما بوده و هستند، برگزاری دوره های تخصصی آموزشی به صورت مولتی مدیا به صورت کاملا رایگان برای بالا بردن سطح علمی کاربران فروم، برگزاری مسابقات همراه با ایده های نو برای ارتقای سطح دانش کاربران و البته وجود کاربران و دوستانی که با رفتار و نوشتار خود که همراه با حفظ احترام و رعایت شان یکدیگر است این فروم را به این درجه عالی رساندند.

ایشان همچنین به نکته درست دیگری نیز اشاره کردند. اینکه پی سی ام یک شرکت تجاری است و هر شرکتی برای به دست آوردن سود بیشتر تلاش میکند و سیاست ها و خط مشی هایی برای آن دارد. امیدوارم استاد خوبی داشته باشید و به زودی شاهد موفقیت شما در این کار باشیم فقط تنها چیزی که لازم است به شما کاربر گرامی یادآوری کنیم این است که اسپرد ثابت یعنی اینکه شما با 1 نفر طرف معامله هستید که سودش در زیان شماست.

البته بحث از جاهایی از موضوع اصلی خود خارج شد و 2-3 آی دی های ناشناس نیز در این امر بی تاثیر نبودند. به این دلیل من تصمیم گرفتم پستها را خوانده و بررسی کنم.

بحث از جایی از موضوع اصلی خود خارج شد که کاربری اعلام کرد حساب میکرو دارد. در مورد حساب های میکرو به هر دلیلی که مدیریت شرکت صلاح دیده اند نه به یک نفر بلکه به 5 نفر لات سایز میکرو داده شود. حدود یکسال است که بروکر در حال کار کردن روی حساب های میکرو متصل به بازار است، برای اینکه این اطمینان پیدا شود که با ستینگ های متاتریدر در دراز مدت ناهماهنگی به وجود نمی آید. اینکه بخش تحقیقات بروکر اکانتش رو یک سال در مرحله تست نگه دارد تا از همه موارد احتمالی اطمینان پیدا کند قاعدتا جای تشکر دارد. حسابهای میکرو در آینده خیلی نزدیک برای همه فراهم خواهد شد لذا تا آن زمان لطفا از ارسال درخواست اکانت میکرو (یا تبدیل اکانت فعلی شما به میکرو) خودداری فرمائید تا باعث شرمندگی ما نشود.

پس از آن برای اعتراض به یک پست حذف شده 3 آی دی، بحث تاپیک را مجددا عوض کردند. در مورد پست های حذف شده، نه تنها یک پست، بلکه دو پست از این تاپیک حذف شد. پست اول آی دی mamadreza به فینگلیش نوشته بودند و این علاوه بر اینکه بر خلاف قوانین فروم است پست ایشان حاوی نام یک بروکرنما بود که باز نامربوط به بحث این تاپیک بوده و پاک شد.

ایشان دوباره پست خود را به صورت فارسی نوشتند و مجددا نام بروکرنما را در پست خود اوردند و علاوه بر تبلیغ بروکرنما در مورد سیاست و خط مشی بروکر پی سی ام نیز با لحن نامناسبی اظهار نظر کردند و در تمامی پست های بعدی به همراه چند آی دی دیگر مثل Absorptive Money و داود$ این کار را ادامه دادند و با پست های پشت سر هم در جهت تخریب بروکر، موضوع حساب میکرو یکی از کاربران را بهانه قرار داده و تاپیک را از رویه اصلی خود منحرف کردند.

ما اینگونه پستها رو بدون هیچ گونه اغماض و تعللی در هر زمان که مشاهده کنیم پاک خواهیم کرد و تاپیکی را که به علت آزاد ی بیش از حد مورد سواستفاده قرار بگیرد به بخش تخلفات منتقل کرده و به این سیاست بدون هیچ شکی ادامه خواهیم داد چرا که خط قرمز ما عدم رعایت ادب و عفت کلام در مورد هر موضوع مطرح شده در محیط عمومی فروم است. منطقا و مسلما این حق را برای خود محفوظ میداریم که اجازه بی ادبی و توهین به شرکت را به هیچ شخصی، آن هم در فروم خود شرکت ندهیم.

دوستان و همکارانی که پست هایشان در این میان بوده است متخلف محسوب نمی شوند.

دوستان دقت کنند 1-2 آی دی مغرض تا چه حد می توانند باعث ایجاد نگرانی بی علت برای مشتریان عزیز ما شوند. فرهنگ نقد همراه با حفظ شان و متانت در بین تعدادی از هموطنان عزیز متاسفانه وجود ندارد و به این دلیل است که نباید تقصیر محدودیت آزاد ی در ایران را بر گردن دیگران بیندازیم وقتی خود فرهنگ استفاده از آزاد ی را نداریم. طوری که چند آی دی به خود اجازه دهند در فروم خود شرکت با چنین گفتار زننده ای در مورد سیاست های یک شرکت اظهار نظر کنند و طلبکار هم باشند.

در پست شماره 5#
    کاربری با آی دی "داود$" در مورد بروکر اظهارنظر نادرستی کردند.
    http://forum.broker-fa.com/f71/ایا-ش...457/#post95427
    جواب من به ایشان اینست که شما یا مدارک بروکر را ندیده اید (روی سایت موجود و قابل استعلام هستند) یا کاملا مغرض تشریف دارید. به احتمال قریب به یقین مورد اول صحیح است. لطفا در آینده پیش از چنین اظهاراتی کمی تحقیق فرمائید اما چنانچه شما بروکر پی سی ام رو اینگونه می بینید پس در فروم پی سی ام چکار میکنید؟ لطفا توجه داشته باشید در صورتی که احترام متقابل و شان شرکت را حفظ نکنید با کمال تاسف از ادامه فعالیت شما درفروم شرکت معذوریم.

در پست شماره 26#
    http://forum.broker-fa.com/f71/ایا-ش...html#post95465
    کاربر mamadreza در ادامه پست های خود اشاره داشته اند که موضوع حساب میکرو را از پشتیبانی آنلاین بروکر سوال کرده اند و آنلاین ساپورت به ایشان گفته که لات سایز 0.1 است. به طور عام، چت آنلاین برای جوابگویی به موضوعات عمومی است و ایشان دقیقا جواب درست داده اند. در یک بروکر که بخش های مختلفی دارد فردی که در بخش چت آنلاین بروکر کار میکند از صحبت ها و تصمیمات در سطوح مدیریت و در موارد خاص خبری ندارد. اگر چه در مورد شرکت های کوچک ممکن است اینطور باشد.

درپست شماره 33#
    http://forum.broker-fa.com/f71/ایا-ش...html#post95482
    یکی از مشتریان ما اشاره نمودند که سر خبر مشکل داشتند و فکر میکنم پس از توضیحات زیادی که تاکنون داده ایم کمی کم لطفی داشته اند. همانطور که هنگام تریدرها موظف نیستند همیشه با 1-2 پیپ اختلاف بید و اسک در بازار بگذارند بانک ها هم چنین اجباری ندارند. کم شدن عمق بازار و بیشتر شدن اختلاف بین قیمت بید و اسک نزدیک خبرهای مهم کاملا طبیعی است.
    در مورد درخواست ایشان برای ارائه پلتفرم های پیشرفته، در حال حاضر پلتفرم های پیشرفته ای نسبت به متاتریدر وجود دارد. ولی اینگونه پلتفرم ها حتی لات سایز 0.1 هم به سختی ممکن است ارائه دهند. ما بنا به درخواست مکرر مشتریان برای ارائه پلتفرم متاتریدر این پلتفرم را ارائه کردیم. هرچند از روز اول در مورد معایب این پلتفرم و اینکه اصولا برای وصل شدن به بازار ساخته نشده است بسیار گفتیم ولی افراد اصرار داشتند که با این پلتفرم کار کنند. مثلا پلتفرم EOS و Currenex همین اکنون توسط بروکر اراده می شود ولی شرائط آن متفاوت است و تریدرهای با سرمایه کوچک آنرا نمی پسندند.

کاربری با آی دی abaszakani در پست شماره 36# وجود حساب میکرو برای اکانت هایی خاص را به مشکل در سرور ربط داده اند.
    http://forum.broker-fa.com/f71/ایا-ش...html#post95507
    جهت اطمینان خاطر این دوست عزیز باید عرض کنم که سرورهای ما نزد شرکتی میزبانی و حفاظت میشوند که از جمله مشتریان آنها ناسا و یاهو را می توان نام برد. از این رو نگران سرورها نباشید.

با تشکر مجدد از همراهی همه دوستان بالاخص آی دی بانوی شرقی که با درج دیدگاه های خود در جهت رساندن پیشنهادات مفید به شرکت گام برداشته اند.

حساب ecn هم نداره

نظر

بحث های حاشیه ای نظر سنجی ایا شما با حساب ریل پرسپولیس کار می کنید

بروکر نیست market maker است و خیلی امکانات سطح پایینی دارد .از لحاظ انواع حساب و نحوه پرداخت و در یافت واسپرد بالاو.....

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
        بروکر نیست market maker است و خیلی امکانات سطح پایینی دارد .از لحاظ انواع حساب و نحوه پرداخت و در یافت واسپرد بالاو.....
        پیشنهاد میکنم مقالات زیر مطالعه کنید تا فرق بین بروکر واقعی و مارکت میکر بهتر بشناسید :

حقیقت فارکس درایران | مقالات | خدمات

مقالات
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
          پیشنهاد میکنم مقالات زیر مطالعه کنید تا فرق بین بروکر واقعی و مارکت میکر بهتر بشناسید :

حقیقت فارکس درایران | مقالات | خدمات

مقالات
          حداقل مبلغ قابل قبول برای افتتاح حساب: برای تجارت در بازار مالی همه ملزم به سپرده گذاری میزان مشخصی پول نزد بروکر برای تضمین سود همه معامله گران میباشند. این مبلغ بر اساس محاسبات ریاضی و آماری مشخصی که متخصصان کنترل ریسک بازارهای مالی مورد استفاده قرار میدهند، بدست میاید.این پول یک سپرده است و به شما تعلق دارد و بروکر اجازه مسدود کردن آن را ندارد و ما سرمایه ای کمتر از آنچه برای ضمانت شما لازم است قبول نمیکنیم. به عنوان مثال در حالی که 32 اونس طلا با توجه به قرار دادها و نوسانات حال حاضر بازار با ودیعه ای در حدود دو میلیون تومان معامله میگردد اگر شما به باز کردن یک حساب 200 دلاری دعوت شده اید حتما دوباره در این مورد بیندیشید. چرا کسی که به عنوان بروکر میشناسیم هر رقمی از 100 تا 2000 دلار را برای سرمایه گذاری از ما میپذیرد در حالی که این رقم برای سپرده معامله کافی نیست؟ پس آنها به این مبلغ به عنوان سپرده نمی نگرند. این همان رقمیست که شما بایستی متضرر شوید. ببخشید جناب مصطفی استاد بزرگ من فکر میکنم واقعیت عکس این مطلب است حساب 2000 دلاری یا حساب بزرگ دلیل بر ضرر نکردن نیست اگر حساب 200 دلاری را بیای استاندارد کار کنی نتیجه مشخصه همون مطلب بالا است ولی اگر همون 200 دلار تو حساب میکرو باشه همان طور که تو این سایت و سایت همسایه دیدیم بچه ها چند برابر کردن

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
            سلام عزیز دل

و عذر خواهی از مسئولین محترم پی سی ام،، چون سر سفره شون نشستیم و رسم چوانمردی نیست انتقاد،، هر چند موضوعی که در پاسح اقا پیام بیان میکنم انتقاد نیست بلکه بیان یک آرزوست که روزی را ببینیم که این بروکر عزیز نیز لات ورودی را هم بغنوان شیرینی کاهش دهند تا همه بچه ها بتونند حسابشونو نزد آنها ببرند

و اما نظر من اینه که با این 0.1 لات ؛؛ 500 دلار مهمون یک روز و یا دو ترید شما خواهد بود مگر اینکه حرکت امواج را با حداکثر 5 پیپ اختلاف بتونی تشخیص بدهی

من خودم هم یکیشو باز کردم ولی امیدی به دوام بیش از یکهفته ان ندارم

موفق باشی
            دکتر جان الان لات ورودی من در حد 0.01 هست شما چه مدل حسابی دارید که لات 0.1 هست مگه ؟؟؟

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط mamadreza
              doostan azizam kasi dar bareh ye in kam shodane leverage az avale sale 2014 va ghavanine jadide bazar haye maaLiiiiii etelaatii dare ??? ???? ??? ostade bozorg shoma chizi shenidi ???......merci
              دوست عزیز حداقل فارسی تایپ کنید که موقع خوندنش چش آدم در نیاد .یعنی تایپ فارسی اینقدر سخته ؟؟؟
              البته من جواب سوالتون رو نمی دونم
              امیدوارم کسی از دوستان اطلاعات داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                دکتر جان الان لات ورودی من در حد 0.01 هست شما چه مدل حسابی دارید که لات 0.1 هست مگه ؟؟؟

احسان چان ،،فکر نمیکنم ،،جساب میکرو هنوز موافقت نشده باهاش

ذر پست 12 لینک زیر؛ پاسخ اقا مصطفی را ببین ،،

http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%A...14/index2.html

من هم مثل دوستان موافق پی سی ام ،، صد در صد به محسنات آن اگاهم ،،و حتی اگر نسیت به بقیه حسن هم نداشت وظیفه ما ؛؛ یعنی همه ما حمایت از ان بوده و هست ،، چون بیشتر زمان روزمان را در خونه ای که ذر اختیارمان قرار دادند بسر میبریم و اموزش میبینیم ،، این خیلیه بچه ها

در مورد پستهائی که به فینگلیش نوشته میشه من جتی یک سطرشو نمیتونم بخونم،، ضمنا اینو توهین به فرهنگمون یعنی موجودیتمون میدونم امیدوارم ذلخور نشی پسر گلم،،کاش انگلیسی بنویسیم خیلی بهتره

قربانت
                ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-07-2013, 11:16 PM
                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
                  احسان چان ،،فکر نمیکنم ،،جساب میکرو هنوز موافقت نشده باهاش

ذر پست 12 لینک زیر؛ پاسخ اقا مصطفی را ببین ،،

http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%A...14/index2.html

من هم مثل دوستان موافق پی سی ام ،، صد در صد با محسنات آن اگاهم ،،و حتی اگر نسیت به بقیه حسن هم نداشت وظیفه ما ؛؛ یعنی همه ما حمایت از ان هست ،، چون بیشتر زمان روزمان را در خونه ای که ذر اختیارمان قرار دادند بسر میبریم و اموزش میبینیم ،، این خیلیه بچه ها

در مورد پستهائی که به فینگلیش نوشته میشه من جتی یک سطرشو نمیتونم بخونم،، ضمنا اینو توهین به فرهنگمون یعنی موجودیتمون میدونم امیدوارم ذلخور نشی پسر گلم،،کاش انگلیسی بنویسیم خیلی بهتره

قربانت
                  دکتر جان این عکس ترمینال منه حجم هم 0.01 حساب هم پرسپولیس

نظر

من عقلم بجائی نمیرسه اگه کسی میتونه این تناقص را پاسخ بده ؛منتظر مجبتشون هستیم

سوال اینه که ایا پی سی ام حساب 0.01 لاتی داره

نکنه پی سی ام با پرسپولیس متفاوته؟؟

اقا مصطفی تشریف دارند هر چند نمیخوام مزاحمشون بشیم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

احسان جان بنظرم اقا پیام در پست بعدی درست تشخیص داده یعنی 0.01 لات نباید فعال باشه

خیلی خیلی باید با احتیاط پوزیشن بگیزی چون جای هیچ اشتباه وچود نداره البته برای سرمایه 500 ذلار دارم میگم
                    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-07-2013, 11:40 PM

نظر

0.01 فعال نیست شما 1 پوزیشن بگیر ببین فعال است یا حساب دمو نیست

نظر

دوست عزیز حداقل فارسی تایپ کنید که موقع خوندنش چش آدم در نیاد .یعنی تایپ فارسی اینقدر سخته ؟؟؟
                        البته من جواب سوالتون رو نمی دونم
                        امیدوارم کسی از دوستان اطلاعات داشته باشه
                        نه بابا کی گفته فارسی نوشتن سخته ! فقط من کیبوردم فارسی نداره این جوری نوشتم .... اما برانکه شما ناراحت نشین از این به بددیگه میام تو این سایت کیبورد فارسی اینجا مینویسم بعد برا شما کپی میکنم که چشماتون درد نگیره .... کسی از دوستانم اگه جواب سوال من رو میدونه ممنون میشم کمکم بکنه .... مرسی....

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                          من یکساله حساب ریل دارم با این بروکر اینم یکسری پوزیشن های هیستوریم هست که حجم اونها در حد صدم بوده شما ملاحظه بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها

من از چت انلاین سوال کردم گفت برای طلا حجم0.1 است برای هر حسابی 500 یا 2000فرقی نداره ...حساب دمو میشه روطلا با حجم 0.01 فقط معامله کرد

نظر

نوشته اصلی توسط mamadreza نمایش پست ها
                              من از چت انلاین سوال کردم گفت برای طلا حجم0.1 است برای هر حسابی 500 یا 2000فرقی نداره ...حساب دمو میشه روطلا با حجم 0.01 فقط معامله کرد

احسان جان از این خبر بهتر فکر نمیکنم میتونستم انتظارشو داشته باشم ،، بقول قدیمی ها خوش خبر باشی و ممنون

افا مجمد رضا لطفا اگه ممکنه سوالتو به زبون خودمون بپرس شاید جوابی برات پیدا بشه

نظر

پردازش ...
                              X