اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مربوط به سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای مربوط به سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

نوشته اصلی توسط parviz ta نمایش پست ها
    با سلام وصبح بخیز
    متاسفانه از عرایض بنده کاملا سو یرداشت شده وباز هم داره منو به جائی میرسونه که در این تایپک دیگر ننویسم زیرا از اختلاف و فرا فکنی بیزارم عزیزم من کی گفتم دارم درست عمل میکنم و سایرین خیر ؟ بنده کی گفتم حتما درست میگم همه با من همگام شن ننده فقطوفقط اول وقت یه هشدار دادم . چرا برداشت اشتباه خود را گردن من میاندازید دوستم من حرف خاصی نزده متهم میشم وای به وقتی که بخوام نقاطی رو مشخص کنم . میاسفانه انتقاد پذیری ما بسیار کم وعجولانه پاسخ دادن بدون درک درست مطلب بسیار زیاده با عرض پوزش............موفق باشید

چی میگی پرویز جان؟ انتقاد چیه؟ مگه سیستم واسه پدر منه؟ اصلا من معرفی نکردم این سیستم رو. من میگم که چی میای میگی این نقاط کلیدی هستند؟ یا بگو چه جوری بدست میاری یا نمیخواد لطف کنی نقاط کلیدی تحویل ما بدی. لابد کار شما هم مثل دوچرخه سواری است و یاد دادنی نیست :دی من هر روز بیام یه گیر بدم به یه سیستم برم آیا باعث بهبود میشه؟ شما باید طرحت رو مطرح کنی که بشه توی گذشته و حال تست گرفت.
    موفق باشی

ببخشید محسن عزیز تاپیکت رو شلوغ کردم

ارادتمند---------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    چی میگی پرویز جان؟ انتقاد چیه؟ مگه سیستم واسه پدر منه؟ اصلا من معرفی نکردم این سیستم رو. من میگم که چی میای میگی این نقاط کلیدی هستند؟ یا بگو چه جوری بدست میاری یا نمیخواد لطف کنی نقاط کلیدی تحویل ما بدی. لابد کار شما هم مثل دوچرخه سواری است و یاد دادنی نیست :دی من هر روز بیام یه گیر بدم به یه سیستم برم آیا باعث بهبود میشه؟ شما باید طرحت رو مطرح کنی که بشه توی گذشته و حال تست گرفت.
    موفق باشی

ببخشید محسن عزیز تاپیکت رو شلوغ کردم

ارادتمند---------امیر
    عزیزم مثل اینکه خیلی ناراحتی شما منتظر لقمه آماده برای بلعیدن نباش بنده دیروز به صراحت گفتم شما متوجه بشدی دیروز خدمت همه عزیزان عرض کردم حتما جهت ترید خطوط ساپورت ها و رزیستنس ها رو در نظر بگیرید دیگه باید چطور می گفتم تا متوجه شید
    ضمنا اگر متاسفانه استاپ خوردید سر دیگران داد نزنید که کاری بس تاسف آور است از اول صبح مشخص بود روند احتمال صعودی شدنش بیشتره........................با پوزش از استفاده از ادبیات نه چندان قشنگ................................
    .ارادتمند پرویز
    ویرایش توسط parviz ta : https://www.traderha.com/member/5059-parviz-ta در ساعت 10-17-2013, 01:16 PM

نظر

عزیزم مثل اینکه خیلی ناراحتی شما منتظر لقمه آماده برای بلعیدن نباش بنده دیروز به صراحت گفتم شما متوجه بشدی دیروز خدمت همه عزیزان عرض کردم حتما جهت ترید خطوط ساپورت ها و رزیستنس ها رو در نظر بگیرید دیگه باید چطور می گفتم تا متوجه شید
      ضمنا اگر متاسفانه استاپ خوردید سر دیگران داد نزنید که کاری بس تاسف آور است از اول صبح مشخص بود روند احتمال صعودی شدنش بیشتره........................با پوزش از استفاده از ادبیات نه چندان قشنگ................................
      .ارادتمند پرویز
      برای احترام به آقای فیاض گل و درخواست ایشون پست حذف شد فقط عکس پوزیشن رو میذارم که دیگه نگی ضرر کردی سر من خالی میکنی.
      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1932195321.png

ارادتمند-------امیر
      ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 10-17-2013, 01:30 PM
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

برای احترام به آقای فیاض گل و درخواست ایشون پست حذف شد فقط عکس پوزیشن رو میذارم که دیگه نگی ضرر کردی سر من خالی میکنی.
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1932195321.png

ارادتمند-------امیر

بنده به اخلال و خودنمائی ودیگر القاب در تایپیک متهم شدم وبرویم نیاوردم تا شاید بتوانم مطلبی را در جهت کسب سود و عدم ضرر دوستان بنویسم حال چگونه میتوانم از سود فردی ناراحت و ضرر شخصی خوشحال شوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم امیدوارم همه به بهترین سودها برسند .انسانیت و خوشبین بودن یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر است .
        و امیدوارم دیگر این بحث ها را تمام شده تلقی کنیم و بگذاریم مطالب مفید وراه تایپیک هموار گردد................... به امید روزهاد کاملا خوب وسرشار از موفقیت دوستان...................عضو کوچک سودال.............پرویز
        ویرایش توسط parviz ta : https://www.traderha.com/member/5059-parviz-ta در ساعت 10-17-2013, 02:11 PM

نظر

بنده به اخلال و خودنمائی ودیگر القاب در تایپیک متهم شدم وبرویم نیاوردم تا شاید بتوانم مطلبی را در جهت کسب سود و عدم ضرر دوستان بنویسم حال چگونه میتوانم از سود فردی ناراحت و ضرر شخصی خوشحال شوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم امیدوارم همه به بهترین سودها برسند .انسانیت و خوشبین بودن یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر است .
          و امیدوارم دیگر این بحث ها را تمام شده تلقی کنیم و بگذاریم مطالب مفید وراه تایپیک هموار گردد................... به امید روزهاد کاملا خوب وسرشار از موفقیت دوستان...................عضو کوچک سودال.............پرویز
          اولا که من زدم منظورم شما نیستی. بعدشم میشه اون مطلبی که در عدم ضرر دوستان نوشتی رو نشون بدی؟ من کل بحثم همینه. میگم مطلب بگو نه اینکه بیای بگی از اینجا برمیگرده بعدشم بگی که دیدید من گفتم. نگاه کن دوست عزیز تا بک تست گرفته نشه معلوم نمیشه چیزی که شما تو ذهنته خوبه یا نه. شاید جلوی ضرر دیروز رو گرفت ولی جلوی ده تا سود دیگه هم گرفته شه!! در ضمن من خودم با سودال ترید نمیکنم که روش تعصب داشته باشم فقط دارم روش کار میکنم. من میگم اولا جای کار داره دوما چون روزی یک ربع وقت میگیره شما میتونید به روش خودتونم بپردازید در کنارش. پس کمک کنیم تا بهینه بشه بدون ایراد گیری و جبهه گیری

ارادتمند-------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

اولا که من زدم منظورم شما نیستی. بعدشم میشه اون مطلبی که در عدم ضرر دوستان نوشتی رو نشون بدی؟ من کل بحثم همینه. میگم مطلب بگو نه اینکه بیای بگی از اینجا برمیگرده بعدشم بگی که دیدید من گفتم. نگاه کن دوست عزیز تا بک تست گرفته نشه معلوم نمیشه چیزی که شما تو ذهنته خوبه یا نه. شاید جلوی ضرر دیروز رو گرفت ولی جلوی ده تا سود دیگه هم گرفته شه!! در ضمن من خودم با سودال ترید نمیکنم که روش تعصب داشته باشم فقط دارم روش کار میکنم. من میگم اولا جای کار داره دوما چون روزی یک ربع وقت میگیره شما میتونید به روش خودتونم بپردازید در کنارش. پس کمک کنیم تا بهینه بشه بدون ایراد گیری و جبهه گیری

ارادتمند-------امیر

عزیزم قرار شد بحث و ببندم و ادامه ندیم چون داره میشه کل کل . ولی پستهای 538 - 549و خصوصا 569 . و با احترام کامل به شما بنده دیگر در این مورد صحبتی نخواهم کرد و از نظر بنده بحث کاملا بسته شده...........................با عرض پوزش.............................پرویز

نظر

با سلام وخسته نباشید خدمت آقای فیاض
              با وجود اینکه تصمیم به ننوشتن پستی جدید را داشتم ولی با توجه به وضعیت موجود خواستم خدمتتان گلایه وپیشنهادی بدم
              برخلاف قوانین تایپیک ملاحظه میکنم که به راحتی در مورد استراتژی هاونباید های این تایپیک داره بحث میشه وشاید بخاطر اسامی
              خاصه که نه تنها اعتراضی صورت نمیگیرهکه همراهی هم میشن شخصا هیچ مشکلی با این موارد ندارم بلکه آنها را جهت تعالی میبینم
              ولی از شما بعید دیدم چرا که برخی را بعلت گفتن مسائل حیاتی ترید مثل خطوط مختلف و کلیدی متهم به عدم پایبندی به قوانین میکنید
              ودر مقابل توضیح سیستمها و استراتژی های مختلف که با روح این تایپیک در تضاد است سکوت اختیار فرمودید باز میگویم من مشکلی با این
              مباحث نه فقط ندارم بلکه آن را ضروری میدانم ولی شما بارها خلاف این را اخطار داده اید وشخصا امیدوارم سیاست یک بام دو هوا در پیش
              گرفته نشود و چون بر خلاف تصور دیگران من از سودال کمال استفاده را میبرم و آن را مدیون شما میدانم البته با روش خودم ولی برای من سودال استنه چیز دیگر
              نتوانستم سکوت کنم وباز دست به قلم شدم . جناب فیاض عزیز شاید من کمی تند حرکت کرده باشم و برای یک تازه وارد
              انتقاد صریح و متعصب شمردن اندکی زود بود ولی چه کنم که ذاتم رک گوئی و رو بازی کردن است و از تملق بیزار که در جامعه ما یک پوئن منفی است
              متاسفانه . باری خواستم پیشنهاد و مشورتی با شما کرده باشم چرا که شما را پیشرو خود و سیستم میدانم با توجه به حرکت اخیر طلا و اینکه
              مقاومتی نسبتا محکم در سطح 1330 وجود دارد آیا میتوان پایان یک روند و شروع روندی دیگر را داشت ویا میتوان آن را حرکتی کاذب و موقتی دانست
              ومنتظر باز گشت قیمت باشیم . شخصا فکر میکنم حرکتی کاذب است و باید منتظر باز گشت قیمتها باشیم . سخن بسیار و باز هم مجال کم............
              ......به امید موفقیت هر چه بیشتر شما و سودالی های عزیز .................ارادتمند....پرویز

ویرایش توسط parviz ta : https://www.traderha.com/member/5059-parviz-ta در ساعت 10-17-2013, 07:41 PM

نظر

پیرو پست 664

الان وقتش نیست بماند برای بعد

نظر

با سلام وخسته نباشید خدمت آقای فیاض
                  با وجود اینکه تصمیم به ننوشتن پستی جدید را داشتم ولی با توجه به وضعیت موجود خواستم خدمتتان گلایه وپیشنهادی بدم
                  برخلاف قوانین تایپیک ملاحظه میکنم که به راحتی در مورد استراتژی هاونباید های این تایپیک داره بحث میشه وشاید بخاطر اسامی
                  خاصه که نه تنها اعتراضی صورت نمیگیرهکه همراهی هم میشن شخصا هیچ مشکلی با این موارد ندارم بلکه آنها را جهت تعالی میبینم
                  ولی از شما بعید دیدم چرا که برخی را بعلت گفتن مسائل حیاتی ترید مثل خطوط مختلف و کلیدی متهم به عدم پایبندی به قوانین میکنید
                  ودر مقابل توضیح سیستمها و استراتژی های مختلف که با روح این تایپیک در تضاد است سکوت اختیار فرمودید باز میگویم من مشکلی با این
                  مباحث نه فقط ندارم بلکه آن را ضروری میدانم ولی شما بارها خلاف این را اخطار داده اید وشخصا امیدوارم سیاست یک بام دو هوا در پیش
                  گرفته نشود و چون بر خلاف تصور دیگران من از سودال کمال استفاده را میبرم و آن را مدیون شما میدانم البته با روش خودم ولی برای من سودال استنه چیز دیگر
                  نتوانستم سکوت کنم وباز دست به قلم شدم . جناب فیاض عزیز شاید من کمی تند حرکت کرده باشم و برای یک تازه وارد
                  انتقاد صریح و متعصب شمردن اندکی زود بود ولی چه کنم که ذاتم رک گوئی و رو بازی کردن است و از تملق بیزار که در جامعه ما یک پوئن منفی است
                  متاسفانه . باری خواستم پیشنهاد و مشورتی با شما کرده باشم چرا که شما را پیشرو خود و سیستم میدانم با توجه به حرکت اخیر طلا و اینکه
                  مقاومتی نسبتا محکم در سطح 1330 وجود دارد آیا میتوان پایان یک روند و شروع روندی دیگر را داشت ویا میتوان آن را حرکتی کاذب و موقتی دانست
                  ومنتظر باز گشت قیمت باشیم . شخصا فکر میکنم حرکتی کاذب است و باید منتظر باز گشت قیمتها باشیم . سخن بسیار و باز هم مجال کم............
                  ......به امید موفقیت هر چه بیشتر شما و سودالی های عزیز .................ارادتمند....پرویز

با تشکر از شما دوست عزیز
                  ببینید من اینجا کسی رو از نزدیک نمیشناسم و اگر هم سکوت اختیار میشه برای اون اسامی خاص نیست بلکه برای بار علمی اون مطلبه که میشه از حاشیه اش گذشت ( اما پستهای شما حاشیه اش بیشتر از بار علمیشه ) بنده در سنی نیستم که بخواهم خودم رو درگیر این مسایل جزئی کنم و مطمئن باشید اگر بیشتر از شما رک گو نباشم کمتر نیستم هدف من رسیدن به روشی هست که بتونیم خودمونو از قید و بند تحلیل و پیشبینی رها کنیم
                  در مورد مقاومتی که فرمودین به عرض برسانم که مبنای تاپیک های گذشته ( که فکر کنم نخوندینشون )همین مقاومتها و حمایت هاست اساس سودال بر پایه اونهاست اینها رو گفتم که فکر نکنید حواسمون به این چیزا نیست و اینقدر حالیمون هست که منطقه مقاومتها و حمایتها رو پیدا کنیم ( بدون اندیکاتور های نمیدونم پیوت و غیره ) ولی فعلا ما میخواهیم این روش رو تست کنیم بعدش به اونها هم میرسیم بنده دو تاپیک طولانی و پر بار در باره همین مقاومتها و حمایتها مطلب نوشتم و باید بگم که مدیریت و کنترل این تاپیک سیگنال هم با این حجم پست ها و با این شتابی که شاهدش هستین و با این بازدید تقریبا شانزده هزار بار در 3 هفته کار کوچکی نیست که بدون حتی یک پست حاشیه ای تا اینجا البته ... پیش رفته و از همه مهمتر پذیرفتن ریسک گذاشتن سیگنالهای زنده در فروم خود نشانه همت همه کاربران عزیزی است که تا کنون شانه به شانه هم پیش اومدن و این جای بسی تقدیر داره شما یه سر به تاپیک های سیگنالهای زنده دیگه بزن گوشی دستت میاد . .... خواهش منم اینه که از این به بعد به جای پستهای حاشیه ای بچسبین به مطالب و انرژی و توانتونو در اون محور به کار بگیرید و گرنه وقت خودتونو الکی هدر ندین
                  باز هم از شما دوست عزیز تشکر میکنم
                  ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-17-2013, 09:40 PM
                  فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                    با تشکر از شما دوست عزیز
                    ببینید من اینجا کسی رو از نزدیک نمیشناسم و اگر هم سکوت اختیار میشه برای اون اسامی خاص نیست بلکه برای بار علمی اون مطلبه که میشه از حاشیه اش گذشت ( اما پستهای شما حاشیه اش بیشتر از بار علمیشه ) بنده در سنی نیستم که بخواهم خودم رو درگیر این مسایل جزئی کنم و مطمئن باشید اگر بیشتر از شما رک گو نباشم کمتر نیستم هدف من رسیدن به روشی هست که بتونیم خودمونو از قید و بند تحلیل و پیشبینی رها کنیم
                    در مورد مقاومتی که فرمودین به عرض برسانم که مبنای تاپیک های گذشته ( که فکر کنم نخوندینشون )همین مقاومتها و حمایت هاست اساس سودال بر پایه اونهاست اینها رو گفتم که فکر نکنید حواسمون به این چیزا نیست و اینقدر حالیمون هست که منطقه مقاومتها و حمایتها رو پیدا کنیم ( بدون اندیکاتور های نمیدونم پیوت و غیره ) ولی فعلا ما میخواهیم این روش رو تست کنیم بعدش به اونها هم میرسیم بنده دو تاپیک طولانی و پر بار در باره همین مقاومتها و حمایتها مطلب نوشتم و باید بگم که مدیریت و کنترل این تاپیک سیگنال هم با این حجم پست ها و با این شتابی که شاهدش هستین و با این بازدید تقریبا شانزده هزار بار در 3 هفته کار کوچکی نیست که بدون حتی یک پست حاشیه ای تا اینجا البته ... پیش رفته و از همه مهمتر پذیرفتن ریسک گذاشتن سیگنالهای زنده در فروم خود نشانه همت همه کاربران عزیزی است که تا کنون شانه به شانه هم پیش اومدن و این جای بسی تقدیر داره شما یه سر به تاپیک های سیگنالهای زنده دیگه بزن گوشی دستت میاد . .... خواهش منم اینه که از این به بعد به جای پستهای حاشیه ای بچسبین به مطالب و انرژی و توانتونو در اون محور به کار بگیرید و گرنه وقت خودتونو الکی هدر ندین
                    باز هم از شما دوست عزیز تشکر میکنم
                    باسلامی دوباره
                    دوست گرامی بنده فکرنمیکنم از شما جوان تر باشم و کلآ با تایپیک های سیستم سودال چیست واستراتژی سیستم سودال 4 ساعته و اسکالپ 5 دقیقه با نوشته ها و روش تان آشنا شدم و تقریبا تمام یا بیشترآنها رو خواندم ولی بدلیل ابهامات زیاد در ان روشها و یا عدم درکم از آنها جذب اون نوع ترید نشدم ولی خود سیستم را تا حدود زیادی فهمیدم ضمن اینکه روش خودم مدتهای زیادی اسکالپ بود سپس شما استراتژی طلا رو مطرح کردید یعنی همین روش فعلی که پس از مطالعه مقدار زیادی از تایپیکتان وامتحان کردن آن ونزدیکی این روش با روش خودم که اتفاقآبر روی طلا و نقره کار میکردم وعدم استفاده از اندیکاتورها و سموم دیگر بیشتر جذب شدم وپس از مدتی که با این روش در حساب ریل ترید کردم شروع به زدن پست کردم که ای کاش این اشتناه رو نمیکردم و سرم تو کار خودم بود ولی چون با این روش وبرخی برداشت های شخصیم به نتایج بسیار خوبی رسیدم و برخی از استاپ های دوستان را من تی پی زدم به فکرم رسید که وارد تایپیک شده تا بتوانم با کمک شما و دیگران در بهینه کردن آن سهیم شوم و برخی مسائل را دوستانه باشما در میان بگذارم و اصلا فکر نمی کردم فقط با گفتن مهمترین مسائل برای ترید که حداقل من آنها را جزئی جدا نشدنی از بازار میدانم و گفتن اینکه میشد به جای استاپ تی پی گرفت این چنین مورد غضب قرار گیرم و حتی بفرض اینکه اون روز سخنم شانسی درست از آب در آمد آیا نباید حداقل بفکر فرو رفت . باز بینی در طرز تفکر و اندیشیدن که شاید با لحاظ برخی مسایل بتوان سیستم را که در حال تست است را بهینه کرد وپنجشنبه نیز من پوزیشن سل نگرفتم همانطور که اعلام نیز نکردم وباز هم می گویم شاید شانسی بود ولی این شانس ها رو نمی توان برای همه ایجاد کرد و بفکر تغییراتی بدون تعصب وپیش فرض بود تا بتوان روش را پر بازده تر کرد من شاید اعلام اینکه پوزیشنهای آن روز استاپ میخوره و همینطور پوزیشنهای امروز سرنوشت خوبی ندارند اشتباه بود وبهتر بود در پیام خصوصی به شما میگفتم تا خود شما فکری برای آن میکردید اما قبلا عرض کردم متاسفانه فقط رو بازی میکنم و اهل تملق نیستم ولی به شخص شما و شخصیت بالایتان اعتقاد دارم گر چه در بعضی موارد با شما اختلاف دارم وتضارب ارا قطعاوجود دارد و باعث پیشرفت میشود و چون هیچ چیز مطلق نیست و همه چی قابل باز بینی و اصلاح است برخی مسائل را در زمان های مختلف در نظر گیرید تا دوستان تی پی های بیشتری ببینند نه چون بنده پیشنهاد دادم بلکه بخاطر چشمانی که به شماست و به روش تان دلبسته اند . من این ها رو بخاطر پیام های خصوصی دریافتیم میگویم . در هر صورت من کماکان باسودال و دیدگاه هایم ترید میکنم ودوست ندارم دوستان به آن با دیده شک و ناباوری بنگرند . به امید هر چه بیشتر بارور شدن روشتان و باور دوستان به آینده روشن آن

ودر انتها دوست عزیزی که پیام خصوصی با نام اختصاریTW داده اند لطفا آنرا در تایپیک قرار دهند تا پاسخ سوالشان را مفصل توضیح دهم چون ظاهرا دچار توهم هستند
                    با پوزش از طولانی شدن مطلب ............همه دوستان خواهشا اشتباه برداشت نفرمائید...................باسپاس........پرویز

نظر

باسلامی دوباره
                      دوست گرامی بنده فکرنمیکنم از شما جوان تر باشم و کلآ با تایپیک های سیستم سودال چیست واستراتژی سیستم سودال 4 ساعته و اسکالپ 5 دقیقه با نوشته ها و روش تان آشنا شدم و تقریبا تمام یا بیشترآنها رو خواندم ولی بدلیل ابهامات زیاد در ان روشها و یا عدم درکم از آنها جذب اون نوع ترید نشدم ولی خود سیستم را تا حدود زیادی فهمیدم ضمن اینکه روش خودم مدتهای زیادی اسکالپ بود سپس شما استراتژی طلا رو مطرح کردید یعنی همین روش فعلی که پس از مطالعه مقدار زیادی از تایپیکتان وامتحان کردن آن ونزدیکی این روش با روش خودم که اتفاقآبر روی طلا و نقره کار میکردم وعدم استفاده از اندیکاتورها و سموم دیگر بیشتر جذب شدم وپس از مدتی که با این روش در حساب ریل ترید کردم شروع به زدن پست کردم که ای کاش این اشتناه رو نمیکردم و سرم تو کار خودم بود ولی چون با این روش وبرخی برداشت های شخصیم به نتایج بسیار خوبی رسیدم و برخی از استاپ های دوستان را من تی پی زدم به فکرم رسید که وارد تایپیک شده تا بتوانم با کمک شما و دیگران در بهینه کردن آن سهیم شوم و برخی مسائل را دوستانه باشما در میان بگذارم و اصلا فکر نمی کردم فقط با گفتن مهمترین مسائل برای ترید که حداقل من آنها را جزئی جدا نشدنی از بازار میدانم و گفتن اینکه میشد به جای استاپ تی پی گرفت این چنین مورد غضب قرار گیرم و حتی بفرض اینکه اون روز سخنم شانسی درست از آب در آمد آیا نباید حداقل بفکر فرو رفت . باز بینی در طرز تفکر و اندیشیدن که شاید با لحاظ برخی مسایل بتوان سیستم را که در حال تست است را بهینه کرد وپنجشنبه نیز من پوزیشن سل نگرفتم همانطور که اعلام نیز نکردم وباز هم می گویم شاید شانسی بود ولی این شانس ها رو نمی توان برای همه ایجاد کرد و بفکر تغییراتی بدون تعصب وپیش فرض بود تا بتوان روش را پر بازده تر کرد من شاید اعلام اینکه پوزیشنهای آن روز استاپ میخوره و همینطور پوزیشنهای امروز سرنوشت خوبی ندارند اشتباه بود وبهتر بود در پیام خصوصی به شما میگفتم تا خود شما فکری برای آن میکردید اما قبلا عرض کردم متاسفانه فقط رو بازی میکنم و اهل تملق نیستم ولی به شخص شما و شخصیت بالایتان اعتقاد دارم گر چه در بعضی موارد با شما اختلاف دارم وتضارب ارا قطعاوجود دارد و باعث پیشرفت میشود و چون هیچ چیز مطلق نیست و همه چی قابل باز بینی و اصلاح است برخی مسائل را در زمان های مختلف در نظر گیرید تا دوستان تی پی های بیشتری ببینند نه چون بنده پیشنهاد دادم بلکه بخاطر چشمانی که به شماست و به روش تان دلبسته اند . من این ها رو بخاطر پیام های خصوصی دریافتیم میگویم . در هر صورت من کماکان باسودال و دیدگاه هایم ترید میکنم ودوست ندارم دوستان به آن با دیده شک و ناباوری بنگرند . به امید هر چه بیشتر بارور شدن روشتان و باور دوستان به آینده روشن آن

ودر انتها دوست عزیزی که پیام خصوصی با نام اختصاریTW داده اند لطفا آنرا در تایپیک قرار دهند تا پاسخ سوالشان را مفصل توضیح دهم چون ظاهرا دچار توهم هستند
                      با پوزش از طولانی شدن مطلب ............همه دوستان خواهشا اشتباه برداشت نفرمائید...................باسپاس........پرویز
                      برادرجان.... داداش ....اقا...... لطفا بی خیال ....دیگه خیلی رو اعصاب بروبچه هاب این تاپیک دارین راه میرین..... اگر نظری دارین بفرمایید ولی ادعا نداشته باشین. بزارین محیط سالم این تاپیک رشد کنه و به نتیجه برسه. شما هی داری میگی من اینو گفتم من تیپیم خورد شما استاپ زدین شما اشتباه میکنین من درست میگم و.......... باشه بابا هر چی بلدی واسه خودت لظفا اینجا کل کل نکن. بزار ما به سودالمون برسیم.

نظر

باسلامی دوباره

بس کن دیگه شعورت رو به همه نشون دادی. خودت پیام رو بذار. من خصوصی دادم چون جنبه انتقاد عمومیت رو دیدم و خواستم اسپم توی تاپیک نشه ولی متاسفانه از روزی که پا گذاشتی اینجا فقط حاشیه ایجاد کردی.

الانم بهت بگم بزرگی به سن نیست که میگی من از آقای فیاض جوان تر نیستم. آقای فیاض همه قبل اسمشون یه آقا به کار میبرند ولی تو چی؟

چقدر ادعا داری. بی خیالم نمیشه. جان من یه دونه استیتمنت بذار فکر کنم روزی صد در صد حساب برداشت میزنی اینقدر حالیته. جمع کن خودتون این دفعه توی پستات من رو خطاب قرار بدی مطمئن باش چیزهایی که لایقشی رو بهت میگم.

هر چی صدامون در نمیاد دو روزه اومده توی فروم فقط حاشیه درست میکنه دو روز دیگه هم میخواد بگه من کارم درسته سرمایتون رو بدید دست من زیاد دیدیم لنگتو. پیامم خودت بذار که نشون بدی من توهم دارم یا تو چیزی مصرف میکنی. نصف شبی باید جواب بی شعوری رو بدم که به دلیل ملاحظه احوالش حرفم رو توی تاپیک نزدم و خصوصی زدم آخرش میگه توهم داری. لطف که از حد بگذرد نادان خیال بد کند. از این به بعد جواب بدی همینجا حالتو میگیرم.
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

عزیزم قرار شد بحث و ببندم و ادامه ندیم چون داره میشه کل کل . ولی پستهای 538 - 549و خصوصا 569 . و با احترام کامل به شما بنده دیگر در این مورد صحبتی نخواهم کرد و از نظر بنده بحث کاملا بسته شده...........................با عرض پوزش.............................پرویز

فقط ببینید از بعد حرف خودش چندتا پست زده. واسه حرف خودشم ارزش قائل نیست. این دیگه از کجا اومده خدا میدونه.
                          آقای فیاض شما به عنوان کسی که تاپیک رو ایجاد کرده اگر امکانش هست درخواست بدید که ایشون فقط بتونند پستها رو بخونند اونم فقط چون هم وطنه ولی دیگه نتونند پستی درج کنند. خواستم سودال رو پیش ببریم که با روان آسوده ترید کنیم یه نفر شده سوهان روح. فقط با پستاش یه پیرمردی که یه پاش اونور هست رو خوشحال میکنه. همین و بس

ارادتمند همه به جز حاشیه سازان------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

من حس میکنم جناب پرویز فروم رو با وبلاگ اشتباه گرفتن.. لطف کنید BLOGFA :: Free Persian Weblog Service :: وبلاگ فارسی مراجعه کنید..
                            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

سلام بر عزیزان

دوستان خوبم اگر یک کمی خوددار باشیم وبگذاریم هرکس حرفش را بزند هیچ اشکالی پیش نمی آید فقط باید بتونیم تحمل کنیم حتما نباید جواب بدهیم ولی میتونیم بشنویم....

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                              X