اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پلان معاملاتی پایپو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پلان معاملاتی پایپو

سلام. با تشکر و رخصت از استاد گرامی آقای ......
    مدتی است که با روش معاملاتی ایشان ترید می نمایم و مایل بودم در زمان هایی که پوزیشن گرفته ام را در معرض اظهار نظر اساتید بگذارم. با سپاس

2.jpg
    ویرایش توسط mansour66 : https://www.traderha.com/member/11588-mansour66 در ساعت 10-30-2013, 03:25 PM

با سلام
    اگر امکانش هست اندیکاتورها وتمپلت خودتون رو برام بذارید.
    مرسی

نظر

ایمیلتو بده واست بفرستم

نظر

3.jpg

نظر

سلام
          ایمیل خودم رو براتون نوشتم لطفا اندیکاتورها وتمپلت سیستم پایپو رو برام میل کنید
          fx_tejarat@yahoo.com

نظر

سلام نتونستم ایمیل کنم. از طریق این لینک می تونید تمپلتمو دریافت کنید. خوشحال میشم نظراتتونو منعکس کنید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3214486091.zip
            ویرایش توسط mansour66 : https://www.traderha.com/member/11588-mansour66 در ساعت 10-31-2013, 03:06 PM

نظر

4.jpg

نظر

سلام
                با تشکر اما شما فقط تملیت رو فرستادید اگر زحمتی نیست اندیکاتورها رو هم بذارید.

نظر

سلام. اینم از اندیکاتورهای موردنیاز :

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3220509631.zip

نظر

پی نوشت 4#:

ا
                    ین پوزیشن با استاپ 13.84 باز و تارگت 134.50 با موفقیت بسته شد. دلایلی که برای این پوزیشن گیری بر طبق پلانم داشتم :
                    1- در روند گذشته، بازار حداقل دو بار به پیوت های ما واکنش نشان داده است.
                    2- مومنتوم فروش ( مویینگ 12 زیر مویینگ 32 قرار گرفته است)
                    3- شکسته شدن پیوت روزانه(134.83)
                    4- نزدیک بودن مویینگ200 که خاصیت دفع کنندگی دارد.
                    5- ایجاد پول بکی که پیوت روزانه ما را برخلاف میل ما به طرف بالا نشکسته است. (استاپ مطمئن)
                    6- قدرت نسبی ین به نسبت یورو

پی نوشت:

10.jpg
                    ویرایش توسط mansour66 : https://www.traderha.com/member/11588-mansour66 در ساعت 10-31-2013, 07:53 PM

نظر

پی نوشت 7# :

پوزیشن با استاپ 0.8990 و تارگت 0.9060 گرفته شد.دلایل پوزیشن گیری :

1- 4 بار واکنش به پیوت ها.
                      2- مومنتوم خرید.
                      3- شکسته شدن پیوت (0.9026)
                      4- زیاد دور نبودن از مویینگ200 پس خاصیت جذب کنندگی اش ضعیف است.
                      5- قدرت نسبی دلار به فرانک

12.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط mansour66 نمایش پست ها
                        [ATTACH=CONFIG]1981[/ATTACH]
                        این پوزیشن با استاپ 13.84 باز و تارگت 134.50 با موفقیت بسته شد. دلایلی که برای این پوزیشن گیری بر طبق پلانم داشتم :
                        1- در روند گذشته، بازار حداقل دو بار به پیوت های ما واکنش نشان داده است.
                        2- مومنتوم فروش ( مویینگ 12 زیر مویینگ 32 قرار گرفته است)
                        3- شکسته شدن پیوت روزانه(134.83)
                        4- نزدیک بودن مویینگ200 که خاصیت دفع کنندگی دارد.
                        5- ایجاد پول بکی که پیوت روزانه ما را برخلاف میل ما به طرف بالا نشکسته است. (استاپ مطمئن)
                        6- قدرت نسبی ین به نسبت یورو

11.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط mansour66 نمایش پست ها
                          [ATTACH=CONFIG]1987[/ATTACH]

پوزیشن با استاپ 0.8990 و تارگت 0.9060 گرفته شد.دلایل پوزیشن گیری :

1- 4 بار واکنش به پیوت ها.
                          2- مومنتوم خرید.
                          3- شکسته شدن پیوت (0.9026)
                          4- زیاد دور نبودن از مویینگ200 پس خاصیت جذب کنندگی اش ضعیف است.
                          5- قدرت نسبی دلار به فرانک

12.jpg

نظر

سلام دوست عزیز من هم دارم با این روش معامله میکنم.
                            سؤالاتی برام پیش اومده که میخواستم اینجا مطرح کنم:
                            1)منظور از شکسته شدن پیوت دقیقا چیست؟آیا باید حتما یکی از پیوتهای اصلی شکسته بشه؟یا اگر یکی از پیوتهای میانی پیوتهای اصلی هم شکسته بشه سیگنال تأیید میشه یا نه؟در این سیستم کدام پیوتها معتبر هستند؟میانی یا اصلی؟
                            2)شکست پیوت در کدام سشن معتبر است؟به عنوان مثال اگر در سشن توکیو یکی از پیوتهای اصلی یا حتی فرعی شکسته بشه آیا میتوان سیگنال گرفت؟
                            (البته بعد شکست پیوت باید شمع در بالا (خرید)یا پایین(فروش) پیوت بسته شود)
                            3)در صورت تأیید سیگنال با پیوت میانی تارگت کجاست؟آیا پیوت اصلی بعدی تارگته یا پیوت میانی بعدی؟
                            4)ظاهرا شما پیوتهای بالاتر از روزانه را هم مد نظر قرار دادید.در صورتی که با توجه به این سیستم فقط پیوتهای روزانه مهم هستند؟
                            eurusd-m15-international-capital-markets-2.jpg
                            (لطفا راهنمایی کنید که من چطور میتونم اینجا یه عکس بزرگ بزارم؟)
                            ویرایش توسط Shaheen : https://www.traderha.com/member/12065-shaheen در ساعت 06-12-2014, 01:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Shaheen نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز من هم دارم با این روش معامله میکنم.
                              سؤالاتی برام پیش اومده که میخواستم اینجا مطرح کنم:
                              1)منظور از شکسته شدن پیوت دقیقا چیست؟آیا باید حتما یکی از پیوتهای اصلی شکسته بشه؟یا اگر یکی از پیوتهای میانی پیوتهای اصلی هم شکسته بشه سیگنال تأیید میشه یا نه؟در این سیستم کدام پیوتها معتبر هستند؟میانی یا اصلی؟
                              2)شکست پیوت در کدام سشن معتبر است؟به عنوان مثال اگر در سشن توکیو یکی از پیوتهای اصلی یا حتی فرعی شکسته بشه آیا میتوان سیگنال گرفت؟
                              (البته بعد شکست پیوت باید شمع در بالا (خرید)یا پایین(فروش) پیوت بسته شود)
                              3)در صورت تأیید سیگنال با پیوت میانی تارگت کجاست؟آیا پیوت اصلی بعدی تارگته یا پیوت میانی بعدی؟
                              4)ظاهرا شما پیوتهای بالاتر از روزانه را هم مد نظر قرار دادید.در صورتی که با توجه به این سیستم فقط پیوتهای روزانه مهم هستند؟
                              [ATTACH=CONFIG]2969[/ATTACH]
                              (لطفا راهنمایی کنید که من چطور میتونم اینجا یه عکس بزرگ بزارم؟)

با سلام دوست عزیز این تاپیک رو اگر بتونی از ابتدا مطالعه کنی حدود ده صفحه بعد از صفحه ی 190 به بعد رو با حوصله بخونی و جلو بری تمام مباحث این پلن توش گونجونده شده

http://forum.broker-fa.org/f44/%D9%8...9%85-pipo-464/
                              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                              X