اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های Farzadhs

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل های Farzadhs

تحلیل های Farzadhs

وپترو

سلام
    وپترو - هفتگی

نظر

اخابر

اخابر - روزانه
      در محدوده قیمت زمان مشخص شده با چرخش MACD میتوان به خرید فکر کرد. HD مثبت هم احتمالا شکل بگیرد.

نظر

فاذر

فاذر - هفتگی
        به نظر سهم وارد موج 4 بزرگ شده و به این زودی ها نباید سراغش رفت !

نظر

غمارگ

غمارگ - روزانه
          خرید زیر 900 با حد ضرر 825 جذاب به نظر می رسد . احتمال موج 3 از 5 بالاست.

نظر

وصنعت

وصنعت - روزانه
            پایان 5 موجی ، ساختار endig diagonal ، منفی RD ، اصلا وضعش خوب نیست!!

نظر

وکار

وکار - هفتگی
              وکار به محدوده ی قیمت- زمان مناسبی برای پایان موج 5 رسیده است.

نظر

خزامیا

خزامیا - روزانه
                در محدوده ی جذابی برای خرید قرار داره ، با شکست تریگر قرمز رنگ می توان مطمین تر خرید .

نظر

فولاد

...........
                  ویرایش توسط farzadhs : https://www.traderha.com/member/9073-farzadhs در ساعت 01-25-2014, 01:03 PM

نظر

ولغدر

ولغدر - روزانه
                    به قیمت مورد نظر تقریبا رسید ولی در زمانی کوتاه، که نشان دهنده ی فشار فروش سنگین است و بهتر است فعلا نظاره گر بود.

نظر

سلام دوست عزيز، تشکر از تحليل قشنگ شما، من بنظرم بعيده تو prz مشخص شده شما انتهای موج 4 باشه اما اگر موج ريزشی فعلی رو موج a از 4 در نظر بگيريم فکر کنم تا آخر هفته ادامه داشته باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط naderagz نمایش پست ها
                        سلام دوست عزيز، تشکر از تحليل قشنگ شما، من بنظرم بعيده تو prz مشخص شده شما انتهای موج 4 باشه اما اگر موج ريزشی فعلی رو موج a از 4 در نظر بگيريم فکر کنم تا آخر هفته ادامه داشته باشه.
                        سلام دوست من
                        ممنون که توجه کردی
                        توجه شما رو به تشابه حرکت موج 4 از 3 بزرگ و موج 4 بزرگ جلب می کنم. در هر دو مورد هم تا 0.38 زمانی موج 2 زمان برده. پس احتمال داره همین چند روز آینده موج 4 بزرگ به پایان برسه . البته شتاب ریزش ریسک خرید رو شدیدا بالا می بره

بازم خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم

نظر

سلام دوست عزیز
                          آیا به نظر شما سهم فایرا الگوی شارک صعودی تشکیل نداده؟ بنده به دید بلند مدت خریدمش با میانگین 750

نظر

سلام دوست من
                            بنده نظر خاصی راجع به فایرا ندارم . تنها نکته ای که توجه من رو جلب کرد این بود که فایرا میانگین های 100 و 200 روزه رو با شتاب به پایین شکسته که خوب نیست.
                            البته این نظر آماتوری بنده است .
                            امیدوارم پرسود باشید.

نظر

دوست عزيز ممنون از پاسخ شما
                              من تا اينجا با شما کاملاً موافقم که ممکنه در تراز 38.2 و درصد انتهای موج 4 بزرگ شکل بگيره اما بايد يادمون باشه که موجهای اصلاحی 2 و 4 هميشه متضاد هم هستند. يعنی اگر موج 2 زيگزاگ باشه موج 4 کارکشن هستش و برعکس پس نميشه آنها رو از لحاظ زمانی با هم مقايسه کرد. مورد دوم اينکه شما تو عکس قبلی محل prz موج 4 رو قيلی دور گرفته بوديد.

نظر

پردازش ...
                              X