اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چطوری با بهترین رفیقاتون آشنا شدید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چطوری با بهترین رفیقاتون آشنا شدید ؟

گفتم تو این تاپیک هر کسی بگه چطوری با بهترین رفیقش آشنا شده که دیگران هم بهترین رفیقشرو بشناسن

و هم یه آموزش دوستی و دوستا یابی بشه ...........

والا الان که می بینم من اصلا دوستی ندارم

خیلی تنهام خیلی الان اشکم در میاد
    یادمان باشد :
    کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
      والا الان که می بینم من اصلا دوستی ندارم

خیلی تنهام خیلی الان اشکم در میاد
      مث من باش با کسایی که اصلا آدم حسابم نمی کنن و اصلا خودشونم خبر ندارن و نمی شناسنم

رفیقم مث >> رونی کلمن .. ماک هنری .. آندرتیکر .. مدیر شرکت رنجرور .. طراح اصلی ظاهر و موتور خودرو های شرکت رنجرور و مهندسانش .. رییس بورس ایران ..

و جالب اینه که هیچ کدوم از این بخت برگشته ها نمی دونن رفیقی به نام عماد دارن .........
      ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 11-06-2013, 06:44 PM

نظر

درود

من یه رفیق داشتم که زمان هنرستان با هم رفیق بودیم، جالب بود که اون منو میشناخت اما من یادم نبود این رفیقمه، تا رسید به دانشگاه و از اون به بعد(سال 78) رفاقت اسلیمون با هم شروع شد و هنوز هم با هم رفاقت داریم، در حد خانوادگی، هر جا هست خدا حفظش کنه، پسر گلی هستش. اسمش هم علیرضا هستش، بچه سه راه شریعتی هستش، با مرام، باصفا و دوست داشتنی.

شاد باشید
        Think / Act / Enjoy

نظر

بهترین رفیق رو نمی دونم کی هست تو دوستام

اما با قدیمی ترین رفیقم اینجور اشنا شدم که خانواده ما از جزیره خارک به خاطر جنگ مهاجرت کرد به شیراز من 5 ساله بودم و قدیمی ترین رفیقم هم با خانوادش به خاطر جنگ از خرمشهر مهاجرت کرده بودن به شیراز .توی همون محله و کوچه ای که ما ساکن بودیم اونم 4 سالش بود . و ما همسایه شدیم و همبازی هم . نکته جالبش اینجاست که رفیقم اسمش احسان هست یعنی هم اسم خودمه .

این دوستی تا الان که 25 سال از اون می گذره هنوز پابرجاست هر چند که الان از هم دور هستیم ولی همیشه به یاد همدیگه هستیم و در ارتباط با هم .
          روزگار چه بازی ها که با انسان نمی کنه .

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

تو مدرسه و هنوز ادامه داره .
            مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

دوست کسی هست که وقتی پول ازش قرض گرفتی نگه کی می تونی بدی؟!
              دوست کسی هست که وقتی کاری برات انجام میده توقع نداشته باشه.
              دوست کسی هست که . . .

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
              در این سایت و در تلگرام
              SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                مث من باش با کسایی که اصلا آدم حسابم نمی کنن و اصلا خودشونم خبر ندارن و نمی شناسنم

رفیقم مث >> رونی کلمن .. ماک هنری .. آندرتیکر .. مدیر شرکت رنجرور .. طراح اصلی ظاهر و موتور خودرو های شرکت رنجرور و مهندسانش .. رییس بورس ایران ..

و جالب اینه که هیچ کدوم از این بخت برگشته ها نمی دونن رفیقی به نام عماد دارن .........

دستت درد نکه خیلی قشنگ بود الان 5 دقیقس که دارم می خندم.

باز هم ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                  دوست کسی هست که وقتی پول ازش قرض گرفتی نگه کی می تونی بدی؟!
                  دوست کسی هست که وقتی کاری برات انجام میده توقع نداشته باشه.
                  دوست کسی هست که . . .

دقیقا
                  سوال چیه
                  بده بره همرو اگه هم بیخیال رفاقت شد و رفت پشیمون شو
                  مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

در سرزمین غریب هیچ دوستی بهتر از پول نیست
                    هیچ دوستی هم برای منافع خودش با شما دوست نمیشه و بلعکس ( شک نکن )
                    فقط خداست که فقط به خاطر خودت دوستت داره
                    پس بهترین دوست خداست
                    بحث عرفانی شد :d

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                    در این سایت و در تلگرام
                    SmartSignalFX@

نظر

سلام و شب دوستان خوش
                      ممنون از عماد خان بابت این تاپیک

رفیق زیاد دارم
                      یادم نمیاد چطوری با هاشون رفیق شدم ولی از بین اونا یه دوست قدیمی دارم که از بچه گی باهم بودیم
                      همه هم میگن شما دو تا همیشه باهم بودین . الان هم همینطور
                      فکر کنم با یه دعوا شروع شد دوستیمون اونم اساسی ( دعوا تو بچه گی )
                      اتفاقا هم اسمش مثل خودم محمد هست .

الان دوست های مجازی هم دارم که هنوز ندیدمشون ولی بهشون ارادت دارم مثل احسان خان عزیز
                      و البته بقیه دوستان این سایت
                      تا زمانی که هدف داری برای رسیدن به اون تلاش کن .

نظر

ولی من خودم یه رفیقی داشتم کلا تا الان فقط همونو داشتم

واقعا همیشه خوب بود تا اینکه یه سال پیش رفت قم طلبه شد و خب دیگه کارایی که ما می کردیم در شانش نبود و حلالمون کرد و رفت

یادش بخیر اسمش ممد یود .......

نظر

بحث جالبی است.

شخصاً بالای چند هزار دوست با مسافت های نزدیک و دور دارم.

منتهی تنها شخصی که همیشه همراهم هست ، پسر خاله ام میمونه ( مادرامون دختر خاله هستند ) . سه سال از خودم بزرگتره و رازدار و پایه هم هستیم. شاید در طول شبانه روز 48 ساعت با هم باشیم.

چند چیز مقدس هست : خدا ، وطن ، خانواده ، رفیق وسلام

نظر

من رفته بودم فرش گلیم بخرم واسه آشپزخونم بعد از یه خانومه نظر خواستم و بعد فهمیدم همسایمونه و... اینجوری با دوست جانم آشنا شدم

نظر

پردازش ...
                            X