اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کمک:یک سیستم معاملاتی مناسب

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کمک:یک سیستم معاملاتی مناسب

با سلام
    خدمت دوستان عرض کنم بنده از لحاظ تکنیکال مشکلی ندارم و با مطالعه فشرده تقریبا 6 ماهه روزی 10 ساعت تقریبا به اون بلوغ کافی رسیدم ولی تنها مشکل بنده انتخاب یک سیستم معاملاتی مناسب روحیه بنده است. با توجه اینکه بنده فارغ التحصیل هستم و شغل خاصی ندارم و از لحاظ زمان آزادم.
    شخصا اعتراف می کنم تکنیکالیست خوبی ام ولی تریدر خوبی نیستم.
    از کاربران باتجربه در زمینه فارکس خواهشمندم بنده را در انتخاب یک سیستم معاملاتی مناسب روحیات و شرایط بنده راهنمایی فرمایند.
    ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-09-2013, 08:42 PM
    موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
    با سلام
    خدمت دوستان عرض کنم بنده از لحاظ تکنیکال مشکلی ندارم و با مطالعه فشرده تقریبا 6 ماهه روزی 10 ساعت تقریبا به اون بلوغ کافی رسیدم ولی تنها مشکل بنده انتخاب یک سیستم معاملاتی مناسب روحیه بنده است. با توجه اینکه بنده فارغ التحصیل هستم و شغل خاصی ندارم و از لحاظ زمان آزادم.
    از کاربران باتجربه در زمینه فارکس خواهشمندم بنده را در انتخاب یک سیستم معاملاتی مناسب روحیات و شرایط بنده راهنمایی فرمایند.
    سلام

دارید شوخی میکنید ؟

ما از کجا بدونیم روحیات شما چطوری هست ؟

شما میگید به بلوغ رسیدید ؟ چه بلوغی ؟

تکنیکال بلدی اما تریدری بلد نیستی ؟ پس تکنیکال به چه دردی میخوره ؟

لطفا یک تحلیل تکنیکال خوب که بلدی برامون بزار بعد اثبات کن بدرد تریدری نمیخوره ؟

موفق باشید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام
      ------------------------
      با سلام خدمت دوست عزیز
      والا در مورد سوال شما باید عرض کنم که داخل این فروم سیستم های فراوانی هست اتفاقا همشونم سوده هستند اما فقط یک چیز میمونه که اونم بر میگرده به تریدر که بدنبال چی هست داخل این بازار
      خدمتت عرض کنم که اگه قرار بود هرکسی با 6 ماه مطلب خوندن و داشتن بهترین سیستم ها تریدر بشه که الان باید بود الان کسی در جامغه فقیر نباشه همه ملت شلغشون ترید باشه
      ترید = ریسک = قمار
      نمی خوام بترسونمت و این بازار را برات غول افسانه ها فرص کنم بازار بسیار ساده است
      فقط باید راه درست ترید کردن را بلد باشی که 90 درصدش بزمیگرده به روخیات و مدیریت سرمایه و 10 درصد ان سل و بای است
      یه نفر را میبینی با اصول تکنیکال ترید میکنه و نفر دیگر با یک سیستم ساده که دو تا اندیکاتور داره و بهش میگم کجا بخر کجا بفروش
      هر سیستمی را که میگیری بدست چند ماه تستش کن و ببین باکدوماش خو میگیری بعد روی ریل ترید بزن باهاش
      دوست عزیز فقط یک کلام
      بازار را درک کن و برای یک برای معاملاتی درست بچین و به سیستمت اعتماد داشته باش
      ارادت
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

راه درازی در پیش داری برادر !!
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

با سلام
          مسعود جان سلام و خوش اومدی به فروم
          اگه موافق باشی با هم ، قدم به قدم روی این قضیه کار کنیم . که البته موارد خیلی ساده و ابتدایی هست و اصلا صحبت جدید و سنگینی نداریم ولی خیلی میتونه بهت کمک کنه که بتونی به اون چیزی میخوای نزدیک بشی
          البته منظور از با هم ، فقط تک نفری و دونفره نیست ، بلکه از تمام دوستان میخوام که با در میان گذاشتن تجارب و دانسته هاشون به هرچه پر بار بودن و مفید بودن این تاپیک کمک کنن

خب در قدم اول باید ببینی که از نظر روانی ، چه میزان ظرفیت داری که بتونی برای به وجود اومدن یک موقعیت مناسب معاملاتی صبر کنی و بعد از اون تا چه میزان ظرفیت داری صبر کنی تا اون معامله نتیجش مشخص بشه ؟

ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
            سلام

دارید شوخی میکنید ؟

ما از کجا بدونیم روحیات شما چطوری هست ؟

شما میگید به بلوغ رسیدید ؟ چه بلوغی ؟

تکنیکال بلدی اما تریدری بلد نیستی ؟ پس تکنیکال به چه دردی میخوره ؟

لطفا یک تحلیل تکنیکال خوب که بلدی برامون بزار بعد اثبات کن بدرد تریدری نمیخوره ؟

موفق باشید
            در تکنیکال ما دنبال نقاط برگشت می گردیم که این زمانبره و از فرصت ها به نحو احسن نمیشه استفاده کرد ولی در تریدری ما میگیم در حال حاضر بخریم یا بفروشیم .
            این لینک اولین تحلیل من تو این فرومه
            http://forum.broker-fa.com/f64/%D8%A...tml#post102821
            البته تو بورس ایران
            فکر نکنم هیچ تریدر عاقلی پس از تحلیل تکنیکال منتظر نقاط برگشت بشینه و پورشین بگیره.

نظر

در تکنیکال ما دنبال نقاط برگشت می گردیم که این زمانبره و از فرصت ها به نحو احسن نمیشه استفاده کرد ولی در تریدری ما میگیم در حال حاضر بخریم یا بفروشیم .
              این لینک اولین تحلیل من تو این فرومه
              http://forum.broker-fa.com/f64/%D8%A...tml#post102821
              البته تو بورس ایران
              فکر نکنم هیچ تریدر عاقلی پس از تحلیل تکنیکال منتظر نقاط برگشت بشینه و پورشین بگیره.
              سلام مسعود جان
              به عنوان کسی که سالها تجربه بورسی دارم ترید و تحلیل در 2 بازار بورس و فارکس کاملا متفاوت هست
              شما می خوای بورس کار کنی یا فارکس ؟؟؟؟

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

ببینید دوستان چیزی که من می خوام یه سیستم معاملاتی واسه آدمی مثه من که وقتم آزاده. خواهشا به جای اینکه بیان بگید با 6 ماه نمیشه فلان شد و ذهن منو مخدوش نفرمایید.من فقط یه سیستم معاملاتی خواستم .
                1-من از لحاظ تکنیکال هیچ مشکلی ندارم.اینو به جرات میگم.
                2-بازار فارکس رو با دقت بررسی کردم. می دونم بیشترین معاملات رو کدوم جفت ارزها انجام میشه
                3-می دونم پرنوسانترین جفت ارز gbpusd
                4- می دونم پر حجم ترین بازار, بازار لندن که از ساعت 11:30 تا 20:30
                5- می دونم پر حجم ترین ساعت معامله و روز معامله کیه
                6-رفتار جفت ارزها رو می دونم.می دونم eurusd بر خلاف usdchf و cadjpy وابسته به نفت و خیلی چیزیهای دیگه.
                7-مدیریت سرمایه رو بلدم می دونم چند در صد از سرمایه رو درگیر یه پوزیشن کنم.چند تا پوزیشن بگیرم.
                8-روانشناسی بازار رو خوندم.
                ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-09-2013, 10:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                  سلام مسعود جان
                  به عنوان کسی که سالها تجربه بورسی دارم ترید و تحلیل در 2 بازار بورس و فارکس کاملا متفاوت هست
                  شما می خوای بورس کار کنی یا فارکس ؟؟؟؟
                  فارکس.
                  من تجربه بورس رو دارم اتفاقا خیلی هم موفق ام.

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                    مسعود جان سلام و خوش اومدی به فروم
                    اگه موافق باشی با هم ، قدم به قدم روی این قضیه کار کنیم . که البته موارد خیلی ساده و ابتدایی هست و اصلا صحبت جدید و سنگینی نداریم ولی خیلی میتونه بهت کمک کنه که بتونی به اون چیزی میخوای نزدیک بشی
                    البته منظور از با هم ، فقط تک نفری و دونفره نیست ، بلکه از تمام دوستان میخوام که با در میان گذاشتن تجارب و دانسته هاشون به هرچه پر بار بودن و مفید بودن این تاپیک کمک کنن

خب در قدم اول باید ببینی که از نظر روانی ، چه میزان ظرفیت داری که بتونی برای به وجود اومدن یک موقعیت مناسب معاملاتی صبر کنی و بعد از اون تا چه میزان ظرفیت داری صبر کنی تا اون معامله نتیجش مشخص بشه ؟

از لحاظ روانی برای اینکه چه قدر صبر کنم تا یک موقعیت مناسب به وجود بیاد یا چقدر صبر کنم تا نتیجه بده فکر کنم بر می گرده به تحلیل زمانی...که بنده مشکلی ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                      راه درازی در پیش داری برادر !!
                      راه دراز باشه یا کوتاه من تصمیم خودم رو خیلی وقته گرفتم....

نظر

اراده من خیلی بزرگتر از اون چیزیه که دوستان فکر کنند. با یکی دو تا پوزیشن که حد ضررم بخوره نه تنها ناراحت نمیشم بلکه اون ها ریشه یابی خواهم کرد .من اومدم که سود بگیرم به هر قیمتی که شده حاضرم طی یه مدت زمان حتی طولانی روی یه حساب دمو کار کنم تا به تریدر موفق تبدیل بشم. همه انسان ها مثل هم نیستند. بعضی ها شاید تا بعد چند سال تازه یاد می گیرن ترید کنند, بعدش میان خودشون رو با بقیه مقایسه می کنند و فکر می کنند چون اونها چند سال طول کشیده تا یاد بگیرند بسط میدن به دیگران.

نظر

از لحاظ روانی برای اینکه چه قدر صبر کنم تا یک موقعیت مناسب به وجود بیاد یا چقدر صبر کنم تا نتیجه بده فکر کنم بر می گرده به تحلیل زمانی...که بنده مشکلی ندارم
                          نه مسعود جان . فکر کنم منظورم را درست بیان نکردم ، چون اصلا هدفم تحلیل زمانی نبود . با یه مثال توضیح میدم

به طور مثال خودم شخصا ، از نظر میزان صبر برای جور شدن یه موقعیت مناسب معاملاتی برای ورود ، تایم یک ساعته را میپسندم . چرا ؟؟ چون مثلا نه اون قدر تعداد موقعیت هاش مثل تایم 15 دقیقه زیاده که انرژیم را برای تمرکز و تصمیم گیری ، سریع از دست بدم و خسته بشم و در طول روز دائم در گیر معامله باشم و نه مثل 4 ساعته به بالا اونقدر فاصله بین دوموقعیت مناسب زیاد نیست که حوصلم سر بره و از از نظر فشار دادن سل یا بای ارضا نشم
                          حالا شما هم باید ببینی به چنتا پوزیشن در هر جفت ارز در طول روز یا هفته راضی هستی ؟
                          و اینکه بعد از ورودت تا چه میزان ظرفیت روانی داری که تکلیف معاملت مشخص بشه ( حالا چه در سود و چه در ضرر )
                          ورود به معامله با منطق انسانی
                          خروج
                          از معامله با احساس ماشینی
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

ببینید دوستان چیزی که من می خوام یه سیستم معاملاتی واسه آدمی مثه من که وقتم آزاده. خواهشا به جای اینکه بیان بگید با 6 ماه نمیشه فلان شد و ذهن منو مخدوش نفرمایید.من فقط یه سیستم معاملاتی خواستم .
                            1-من از لحاظ تکنیکال هیچ مشکلی ندارم.اینو به جرات میگم.
                            2-بازار فارکس رو با دقت بررسی کردم. می دونم بیشترین معاملات رو کدوم جفت ارزها انجام میشه
                            3-می دونم پرنوسانترین جفت ارز gbpusd
                            4- می دونم پر حجم ترین بازار, بازار لندن که از ساعت 11:30 تا 20:30
                            5- می دونم پر حجم ترین ساعت معامله و روز معامله کیه
                            6-رفتار جفت ارزها رو می دونم.می دونم eurusd بر خلاف usdchf و cadjpy وابسته به نفت و خیلی چیزیهای دیگه.
                            7-مدیریت سرمایه رو بلدم می دونم چند در صد از سرمایه رو درگیر یه پوزیشن کنم.چند تا پوزیشن بگیرم.
                            8-روانشناسی بازار رو خوندم.
                            این اطلاعاتی که فرمودید خیلی کلی هست شما اگر اینا رو ندونید که اصلا نباید ترید کنید

به نظر من شما که وقت دارید چند تا حساب دمو باز کن و با چند تاسیستم مختلف که دوست داری روشون ترید کن ببین کدوم بهتر با روحیت جور درمیاد

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                              این اطلاعاتی که فرمودید خیلی کلی هست شما اگر اینا رو ندونید که اصلا نباید ترید کنید

به نظر من شما که وقت دارید چند تا حساب دمو باز کن و با چند تاسیستم مختلف که دوست داری روشون ترید کن ببین کدوم بهتر با روحیت جور درمیاد
                              شما سیستم معاملاتی مد نظرتون هست که مناسب تایم فریم نیم ساعته یا یک ساعته باشه؟

نظر

پردازش ...
                              X