اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم مایا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیستم مایا

با سلام:

خدمت دوستان عزیز و همچنین اساتید دلسوز و دانای خودم....

سیستمی را میخواهم ازین به بعد معرفی بکنم که خودم روش کار کردم و زمان گذاشتم و لحظه به لحظه روی حرکات قیمت در تایم فریم های مختلف و ارتباط بین کندلهای مختلف در تایم فریم های مختلف و اشکال خاص آن دقت کردم.

و حمل بر خودستایی نباشه که از آن بشدت بیزارم ساعتها روی آن کار کردم...باورتون نمیشه اینقدر رفته بود تو ذهنم شبها با وجود تمام خستگی خواب کندل استیک و حرکت قیمت و امثال آن را میدیدم و سعی میکردم قلق حرکتشو پیدا کنم....

خیلی سعی داشتم راهی رو پیدا بکنم که بدون کمترین تحلیل و اسفاده از دانش تکنیکالی و عدم دخالت احساس انسانی و با کمترین حد استفاده از اندیکاتور بتوان با لجام گسیختگی قیمت در مقاطعی یکی شد و بتوان از دل بازار سود بیرون کشید.

البته این استراتژی بخشی از یک داستان سیستمی به مراتب بلند مدت تر هست....که در آینده به تفسیر آن را معرفی میکنم.

این سیستم یک جاهایی برای گرفتن سود های بیشتر کار داره....
    که خواهش دارم از دوستان و اساتید خودم در این زمینه از دادن راهنمایی و مشاوره و نقد مرا بی نصیب نکنند.
    همانطور که از راهنمایی ها و مشاوره ها و نقدهای بجای دوستان کمال استفاده را بردم....

جا داره از استاد خودم جناب آقای ..... ....آقا پیام عزیز و دوست داشتنی....جناب احسان(burix)....جناب عاملی هم از راهنمایی ها و معرفی اندیکاتور عالیشون....و تک تک دوستانی که از یادم فراموش نمیشوند ولی مجال آنچنانی برای یاد آوری اسم تک تک شان نبود کمال تشکر و قدردانی را بکنم....

با تشکر
    ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 11-12-2013, 02:32 PM
    ایدی تلگرام:

@godtaken

خب مایا جان ابتدا تبریک میگم به خاطر اینکه میخوای سیستمت رو به اشتراک بزاری و دوم اینکه همه مشتاقیم که ببینیم سیستمتون چیه و اینکه گفتین از کمترین اندیکاتور استفاده شده و احساسات انسانی هم دخیل نیست ....
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

بذارید قبل از اینکه استراتژی رو معرفی بکنم .... یک مطلب کوچکی رو بیان کنم و بعد شروع بکنم به معرفی اصل استراتژی.....

من طرحی رو دنبال میکنم که کندلهای یک ماه و هفتگی و روزانه رو کامل رصد میکنه...

که فعلا توضیحش نمیدم...چون پیچیده میشه....

ولی خروجیش این میشه که امروز کار کردن روی چه ارزی پرسودتر و کم ریسک تر و بهینه تر است....

مثلا من تونستم با استفاده از رصد و یک سری تکنیکهای ابداعی خودم مثلا امروز usd/cad وقتشه که ریزش بکنه یا بره بالا.....

و من این رو به عنوان خروجی دارم....

ولی یک سوال تو ذهنم اومد که جوابی برای آن نداشتم من ارتباط بین کندلهای ماهیانه و روزانه و هفتگی را فهمیدم...ولی این برای من کافی نیست....

من اگه قرار باشه با کندل روزانه وارد بشم باید استاپ لاس بزرگی رو در نظر بگیرم!!!!!!!!!
      که نه منطقم این رو قبول داره نه سرمایه م نه هزار چیز دیگر....
      پس اومدم رو حلقه اتصال این تایم فریم ها با تایم فریم های پایین تر ریز شدم....بعبارت بهتر جایی که این زنجیر ارتباطی قطع شده و مشکل دقیقا اونجاست.....

کندل 4 ساعته.........
      جایی بود که من لازم بود روی اون کار بکنم....با خودم گفتم اگه قراره از مسیر روزانه برم پایین تر اولین ایستگاهم 4 ساعته است و باید رابطه بین کندل 4 ساعته و روزانه رو بخوبی درک بکنم...

روی حرکات کندلهای 4 ساعته و روزانه 10 جفت ارزی که سرو کارم با اوناست ریز شدم و متوجه یک سری واقعیتهایی شدم....

که ما حصلش شد این استراتژی که دوست دارم معرفی بکنم ....
      اینارو توضیح دادم که یک مقدار ذهنیت راجع به آن پیدا بکنید.

با تشکر
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان خدا رو شاهد میگیرم اصلا قصدم تعریف کردن از خود نیست ولی سادگی رو دوست دارم ....و دوست دارم با سادگی تمام بحث هارو پیگیری بکنم...

تا این لحظه که در خدمت شما هستم از ساعت 10 صبح که کارم را شروع کردم.....حدود 72 پیپ بوسیله این سیستم ابداعی خودم از دل بازار بیرون کشیدم....

البته این رو هم میدونم که این سود زمانی شیرینه که واقعا مال خودت باشه و گرفتن سود رو هر چند هم کم و مختصر باشه بصورت دایمی و همیشگی مال خودت بکنی....

2.jpg
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در ابتدای معرفی لازم دونستم که شکل کامل استراتژی رو روی چارت eur/usd بذارم تا یک دید کلی نسبت به این استراتژی فراهم بشه.....

3.jpg
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

اینم تمپلتش....

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4253573791.rar
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

اولین کاری که بعد از اجرای تمپلت رو چارت میکنیم ....میریم تو تایم فریم 4 ساعته...و به محض اینکه آخرین کندل 4 ساعته ما بسته شد....
              2 خط از بالای بدنه کندل و پایین کندل مثل شکل زیر ثبت میکنیم....

که این دو خط برای 4 ساعت بعد حکم خطوط ساپورت و ریزیستنس رو دارند....

البته رسم این خطوط نکاتی داره که توضیح خواهم داد....بعدا

4.jpg
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

با سلام

با تشکر از سیستم خودتون که ارائه کردید لطفا فایل های مورد نیاز indicators های مربوطه را هم ارئه کنید .

با تشکر

نظر

در مرحله بعد که کار ترید ما ازینجا شروع میشه میریم تایم فریم یکساعته....
                  طبق شکل زیر:

5.jpg
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط btalachian نمایش پست ها
                    با سلام

با تشکر از سیستم خودتون که ارائه کردید لطفا فایل های مورد نیاز indicators های مربوطه را هم ارئه کنید .

با تشکر
                    دوست من منظورتون رو از فایل اندیکاتور نفهیدم تنظیماتش رو میفرمایید ؟
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

فکر کنم منظورتون اندیکاتورهایی هست که در تمپلت بوده و شامل سیستم میشه ولی تو متاتریدر نیست...

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4255790531.rar
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

بعد ازین مرحله برای ورود و پوزیشن گرفتن 3 شرط ساده و بسیار مهم داریم:

1- ma یکساعته و چهار ساعته ورود را تایید کنند و آلارم هشدار ندهند.

2- توجه به اندیکاتور پایین که قدرت ارزها رو به زیبایی هر چه تمام تر نشان میدهد.

3-عبور از خطوط ساپورت و ریزیستنس با کندل هم جهت!! و صبر کردن تا بسته شدن کندل
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

الان مثال زنده روی aud/usd است که بعد از بسته شدن کندل یکساعته داره شرایط ورود شکل میگیره....
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                            فکر کنم منظورتون اندیکاتورهایی هست که در تمپلت بوده و شامل سیستم میشه ولی تو متاتریدر نیست...

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4255790531.rar
                            بله
                            ممنون همین منظورم بود
                            متشکرم

نظر

اما هر سیستم خوب و منسجم باید استاپ و تیک پرافیتش مشخص باشد:
                              اگر شرایط برای aud/usd فراهم بشه....
                              روی همون استاپ و تیک پرافیت رو مشخص میکنم....
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                              X