اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی mastersh

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیلهای شخصی mastersh

با سلام به همه دوستان
    پیش به سوی موفقیت...
    ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/member/19067-mehrdad در ساعت 04-19-2018, 02:28 PM

با توجه تبدیل سطوحو قرار گرفتن در کف کانال احتمال صعود وجود داره وهدف نقطه d
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4501447771.gif

نظر

سهام محور سازان ایران خودرو...این تحلیل را دیشب انجام دادم و امروز اول وقت خریدمش خوشبختانه صف شده تاحالا....
      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4583213561.gif

نظر

صنایع شیمیایی فارس
        در صورت شکست به بالا وتکمیل الگوی پرچم هدف به اندازه میله پرچم نقطه نشان داده در شکل است

نظر

.کامل شدن الگوی باتر فلای در نماد اخابر(مخابرات)و احتمال ریزش...

نظر

سهام تاپیکو در نزدیکیapp100و تکمیل الگوی پرچم(یا ab=cd)قرار دارد که در مک دی و rsiواگرایی هم مشاهده میشود و احتمال ریزش است..
            هر چی سعی کردم نتونستم با رسم خط روی مک دی وrsiواگرایی را نشون بدم..راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

قشهد
              درتماس با مقاومت قویه مووینگ اوریج 100وتبدیل سطوحو با توجه به قرار گیری روی ret .78درصد درصورت شکستن خط روند هدف بعدیapp100 درصد است

نظر

سهام خعتبار مثلث افزایش را به بالا شکونده وهدفشا با توجه به نمودار ماهانه و هفتگیش در قیمت250 دنبال میکند

ا
                واینم نمودار هفتگیش...

نظر

سهام فولاد مبارکه
                  امیدوارم عکس رسا باشه ..

نظر

قشد قرار گرفتن روی مووینگ 100روزه...در صورت شکستن خط روند احتمال صعود تا 3542تومان وجود دارد...الان روی سطح حمایتی هم قرار دارد

نظر

دیدم اقا نیما نظرشون اینه که تا حرفه ای نشدید تو تاپیک درد دلهای بورسی تحلیل نگذارید منم گفتم تا حرفه ای بشیم برمیگردیم تو تاپیک خودمون و تمرین میکنیم به امید اینکه ماهم به کمک اساتید حرفه ای بشیم...
                      پدرخش...

نظر

خوب اینم یه تحلیل از پتروشیمی پردیس ببینیم تو این جو نامساعدبازار حرکتشا نشون میده یا نه...
                        فعلا روی مووینگ 100و200 قرار داره و یه جورایی تبدیل سطوحم داریم که نشون ندادم ظرف زمان پرشده و برگشت محتمل میباشداین واگرایی مخفی مثبت هم که نشون دادم میتونه سرعت رشد را زیاد کنه...

نظر

سهام همراه به نظر به سقف کانال هفتگی رسیده و یه نزول تا مدین لاین چنگال داریم...
                          [IMG][/IMG]

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
                            دیدم اقا نیما نظرشون اینه که تا حرفه ای نشدید تو تاپیک درد دلهای بورسی تحلیل نگذارید منم گفتم تا حرفه ای بشیم برمیگردیم تو تاپیک خودمون و تمرین میکنیم به امید اینکه ماهم به کمک اساتید حرفه ای بشیم...
                            پدرخش...
                            از این اخلاق پسندیده شما که برای همه لایک می زارید بسیار مشعوفم ...نشانه شخصیت استوار و بی ادعای شماست

درضمن خیلیا ادعاهای گزافی تو این مارکت دارن و احساس استادی می کنن ( و اطلاع ندارن که درخت هرچه پربارتر سرش افتاده تر )...به خودتون اعتماد داشته باشید و روش خوبی برای خودتان تولید کنید

اگه مشکلی داشتید اندک بضاعتی هست می تونم در خدمتتان باشم

ممنون
                            ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 01-16-2014, 09:11 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shadifx نمایش پست ها
                              از این اخلاق پسندیده شما که برای همه لایک می زارید بسیار مشعوفم ...نشانه شخصیت استوار و بی ادعای شماست

درضمن خیلیا ادعاهای گزافی تو این مارکت دارن و احساس استادی می کنن ( و اطلاع ندارن که درخت هرچه پربارتر سرش افتاده تر )...به خودتون اعتماد داشته باشید و روش خوبی برای خودتان تولید کنید

اگه مشکلی داشتید اندک بضاعتی هست می تونم در خدمتتان باشم

ممنون
                              سلام ممنونم نظر لطف شماست من خوشحالم که بهم لطف دارین مطمعنا تنها راه موفقیت خودم را بعد از تلاش و کوشش خودم همکاری و مساعدت تمامی اساتید و دوستان میدانم امیدوارم از کمک شما و سایرین خوب استفاده کنم..
                              اگر قرار بود یکی استاد باشه و بقیه تماشا چی باشیم که نمیشه یه تاپیک برای استادا باز میکردیم و راحت می اومدیم تحلیلاشون را نگاه میکردیم و استفاده میکردیم پس ما به همه اساتیدمدیون ونیازمندیم واونا هم به ما نیاز دارن وگرنه دلیلی نداشت وقتشون را برای ما صرف کنن و باما بحث و جدل کنن ...ولی هر کسی مشکلات خودشا داره من با وضعیت و تحصیل و خانواده ام دارم از زمانهای استراحتم میزنم تا تو این راه موفق بشم ولی هدفم برام روشنه و هر طور شده بهش میرسم...
                              از شما دوست و سرور گرامی خواهش دارم سنگ زیر اسیا باشید و برای مسایل کوچک خودتان را اذیت نکنید این دنیا ارزش ناراحتی نداره...
                              ​گفت اسان گیر بر خود کارها کز روی طبع_____سخت میگردد جهان بر مردمان سخت کوش
                              ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/ در ساعت 01-16-2014, 09:28 PM

نظر

پردازش ...
                              X