اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

خنده دار ترین نماد تو بورس ایرا چیه ؟؟؟؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خنده دار ترین نماد تو بورس ایرا چیه ؟؟؟؟

دوست خواهشا این تاپیک رو مسخره نکنین

چون بعضه نماد ها خیلی با حالن

اولین مثال رو خودم می زنم مثل

فمراد .... آلومراد

کی اینا رو نوشته

مثال دیگه هم هست دقت کنین ....

یکی دیگش

چادرملو

melu melu ....

وای خدا مپکیدم از خنده .......

نظر

قبلا که بورس کار می کردم برای بعضی نمادها یک اسم مخصوص هم داشتیم

مثلا به حفاری شمال می گفتیم شغال
      خودمم نمی دونم فلسفش چی بود .........

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
        قبلا که بورس کار می کردم برای بعضی نمادها یک اسم مخصوص هم داشتیم

مثلا به حفاری شمال می گفتیم شغال
        خودمم نمی دونم فلسفش چی بود .........
        ای ولا جالب بود منم بهش می گم شغال ...... ولی الان خوب شیر شده ها .....

یا مثلا یه نماد خنده دار دیگه

خرینگ
        .....

نظر

نمادای درب و داغون و بامزه زیاد هست کلا

مثلا تکمباح
          کمباین سازی اونم حق تقدمش نه خودش

نظر

سلام دوستان
            من در بورس ایران هیچ فعالیتی ندارم ولی چند بار که از روی کنجکاوی به تاپیکهای مربوط به بورس ایران سر زدم از دیدن این همه نمادهای بی معنی شگفت زده شدم:
            کبافق, , فسرب, ختوقا, شدوص, کطبس, کاصفا,فملی, غشاذر, غشصفا, شپاس, قصفها, وضنا, شپنا, ...
            به ندرت میشه بین این نمادها, اسمی رو پیدا کرد که از نظر زبان فارسی معنی دار باشه. معلوم نیست چه کسی چنین نمادگذاری مسخره ای رو پیشنهاد داده و کدام مسئولین بی سلیقه ای با این سیستم نمادگذاری موافقت کردن. واقعاً دست همه شون درد نکنه! اوج کج سلیقگی رو به نمایش گذاشتن. مطمئناً اگر یک مقدار فکر می کردن میتونستن یک سیستم نمادگذاری بهتر برای شرکتها انتخاب کنن.

عنوان تاپیک "خنده دارترین نماد توی بورس ایران" هست . من هم موافقم که اکثر نمادها خیلی مضحکه ولی انصافاً باید گریه کرد به حال مردمی که در طول تاریخ چند هزار ساله کشورشون این همه شاعر و نویسنده و ادیب خوش ذوق داشتند و همین الان هم دارند ولی حال و روزشون اینه.
            شاید کسانی که توی بورس ایران مشغول فعالیت هستند از فرط تکرار به این اسمهای عجق وجق عادت کرده باشن ولی برای افرادی که از بیرون به بورس نگاه می کنن این نمادها باعث خجالت و شرمساریه و امیدوارم دوستان عزیزی که توی بورس ایران فعالیت دارن به هر طریقی که براشون مقدوره این مسئله رو به گوش مسئولین بورس برسونن.
            ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

حالا صبحی یه نماد جالب پیدا کردم ..........

بشهاب .......

آدمو یاد بشقاب می ندازه .... یا ( ساراب ) آدمو یاد سارا خانم می ندازه .....

یا از همه مسخره تر ( تپمپی ) آدمو یاد یدلا پمپی تو یه فیلم بود می ندازه .....

نظر

خكمك آدمو ياد كم و مك ميندازه فاراك اگه سريع بگي يكچيز ديگه به گوش ميرسه

نظر

نوشته اصلی توسط iman_s نمایش پست ها
                  خكمك آدمو ياد كم و مك ميندازه فاراك اگه سريع بگي يكچيز ديگه به گوش ميرسه
                  هههههههههههه .....

ای ولا ..... فاراک رو هستم مث رپ بتل می مونه .......

یکی دیگه هم جالبه (( شتران )) shotoran خونده می شه

که اسمش مثل نام حیوون شتره و هم با قیمتی که داره اگه بخاد بخوابه به هیچ طریقی کسی جلو ریختنش رو نمی تونه بگیره ........ نمی تونه که نمی تونه ........

نظر

یکی دیگه

(( ولیز ))

چند وقت پیشا چفیبر که چوب بود همچین رفت تو پاچه مون (مودبانش البته) وای به حال این که لیزه دیگه ..

نظر

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                      یکی دیگه

(( ولیز ))

چند وقت پیشا چفیبر که چوب بود همچین رفت تو پاچه مون (مودبانش البته) وای به حال این که لیزه دیگه ..
                      با سلام. اين چفيبر تو پاچه ما هم رفته نمي دونم نگه دارم يا ولش كنم. با تشكر

نظر

بسه دیگه

انقدر سرزنش نکنید.

مضمون حدیثی ازیکی از معصومین(علیهم اسلام)
                        امام معصوم(ع):هر کس مومنی را به چیزی سرزنش کند.نمی میرد .مگر اینکه خودش به آن مبتلا وگرفتار شود.
                        ویرایش توسط sibabi : https://www.traderha.com/member/11967-sibabi در ساعت 12-13-2013, 07:56 PM

نظر

مضمون حدیثی ازیکی از معصومین(علیهم اسلام)
                          امام معصوم(ع):هر کس مومنی را به چیزی سرزنش کند.نمی میرد .مگر اینکه خودش به آن مبتلا وگرفتار شود.

دوست عزیز حرف خودت شد ......

ما تا یکسال و نیم پیش با رفیقم می رفتیم تو یه باشگاه بدنسازی و البته شهریه و ..... و همه چی شو می دادیم

اما خب اونجا ورزش نمی کردیم فقط آهنگ گوش می کردیم و به چک و چونه و چش وچال ولهجه بچه های اونجا می خندیدیم ....

مثلا یکی شون بازو های گنده ای داشت اما شانه هاش پهن نبود من می گفتم مث جیپیه که تایر پاترول یزرش انداختن .....

یکیشون شباهت به بیفکول می داد ...... یکی رو می گفتیم مث شتر لوک فلانه و .....

یکی دیگه بود کله اش مث بامیه بود بهش می گفتیم بامیان .....

مربی باشگاه هم فامیلش نوروزی بود می گفتیم نیوروزی .....

(( فقط اینو می خام بگم لامصب ها الان همه شون قهرمان شدن ......

نمی دونم چه کار کردن ..... ما که مث قلم موندیم ........

رفیقم می گفت ما هر کی رو مسخره کردیم یه چیزی شد !!!!!!!جدی می گم

یه سی دی فروش بود مسخره اش می کردیم همش الان خر پول شده خدایا ..... توبه ولی خیلی حال می ده ......

نظر

چقدر شماها قچار ین

به کگل هم میگفتن کچل

نظر

به نظرم غاذر مسخره ترین نماد بورسیه

نظر

پردازش ...
                              X