اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• موقعیت های سیستم معاملاتی آقای جبل عاملی

با سلام و کسب اجازه از استاد جبل عاملی قصد دارم موقعیت هایی که با روش معاملاتی پیوتی تایم یکساعته که توسط ایشان طراحی شده پیش میاید ، در این تاپیک قرار دهم

*با سپاس آتبین*
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-03-2013, 11:52 AM
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

درود

دوستان از فردا به امید خدا شروع میکنیم.
    یه سوال یا بهتر بگم نظر سنجی :
    میشه برای این سیستم که به دنیا اومده یه اسمی بذاریم یا نه ، اگر بله چه اسمی رو پیشنهاد می کنید؟
    البته نظر استاد جبل عاملی ارجحیت داره

*با سپاس آتبین*
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

درود

فکر کنم HPIPO خوب باشه . میشه Hourly Pipo (پیپو ساعتی)

*با سپاس آتبین*
      ویرایش توسط ATBIN : https://www.traderha.com/member/8754-atbin در ساعت 12-01-2013, 06:03 PM

نظر

سلام

لطفا اندیکاتور های این سیستم را برای من آپلود کنید.

مرسی

نظر

سلام بر همگی

پایبندی به روش اولین اصله و در اینکه هر روشی در یک برهه زمانی ضررده میشه ، شکی نیست. پس اگر به سیستمت اعتقاد داشته باشی ، اصولا نباید با یکی دو هفته ضرر اون رو ول کنی (این ها رو همه بلدن و من فقط تکرارشون کردم)

من کامل با این سیستم اشنا نشدم و تمامی نکات اون رو یاد نگرفتم ولی از اونجایی که گفتین هر چی به ذهن میرسه بگیم تا بارش فکری رخ بده ، فقط در حد یه شوخی عرض می کنم:

اکثر روشهای ترید، روند محوره و اگر تغییرات قیمت بازار به گونه ای باشه که یه روش روند محور، ضرر بده ، در حالت کلی سایر روشهای روند محور نیز ضرر ده میشن. (حالا کم و زیاد داره ، ولی ضرر ده میشن) . به طور مثال در سه هفته اخیر ، چند روشی که من با اونها آشنا بودم و دنبال می کردم، همه کم و بیش ضرر دادن و در هفته گذشته دوباره اوضاع نسبتا خوب شد.

حالا پیشنهاد من و صرفا با دید شوخی :::

در کل وقتی همه روشها ضرر میدن، تعداد پستهای تاپیکهایی که با روش نسبتا مشابهی کار می کنند به سرعت کم میشه. از این رو میشه فهمید که همه (و نه تنها شما) ضرر میدن و این تقصیر شما نیست و بازار داره کرم می ریزه. پس با خیال راحت میشینیم کنار .

نظر

بله خودم هستم minexer عزیز. این اندیکاتور بر اساس cci کار میکنه من فقط برای تشخیص روند غالب استفاده میکنم داخل تایم فریمی که میخوام تحلیل کنم. مثلا اگر در 4 ساعت دارم تحلیل میکنم اگر در 4ساعت روند غالب سبز بود فقط به دنبال تریگر خرید هستم.این خودش باعث میشه یکسری سیگنال های پر ریسک و خلاف روند ..... بشه.به قول اساتید خلاف روند وارد نمیشیم.البته این سیستم اقای جبل عاملی مدتی هست که من دارم دنبال میکنم و جز سیستم های قوی هستن همینطور که تو جاهای مختلف میبینین من تحلیل میزارم حتما پیووت هارو مد نظرم قرار میدم.شما به چه ای دی هستین در فروم همسایه؟
            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

درود

خب ظاهرا من عقب موندم از دوستان

در مورد نام ، نمیشه بچه رو فرستاد دانشگاه و زنش داد ولی براش اسمی پیدا کرد.به هر حال نظر دوستان شرطه.

در مورد اندیکاتور مشکل تشخیص روند و این حرفا نیست ، من چند وقتی که با این سیستم ترید کردم اکثر ضررام روی این بوده که قوانین سیستم رو رعایت نکردم یا تایم رو رعایت نکردم یا سریع پریدم تو بازار یا ریسک به ریوارد رو رعایت نکردم و ....
              به نظر من سیستم داره کارشو درست انجام میده ، این ما هستیم که قوانین اونو رعایت نمیکنیم.

این که سیستم میره تو ضرر یه هفته ترید نکنیم مگه نه اینکه برآیند معاملات هست که به ما میگه سود کردیم ، یا ضرر .
              تو اوج خوب بودن بازار یا بد بودن اون طبق آمار من از 100 تا معامله من 59 تاش به هدف رسید .
              ولی من یه کاری کردم اومدم گفتم هفته ای 2 تا 3 در صد سود بسه و دیگه ترید نمیکنم.تا حالا خوب جواب داده

این نظر شخصی منه تا نظر دوستان چی باشه امیدوارم اساتید به اجماع برسن.

سود کم بردن از بازار بهتره که کل سوداتو بدی بره یا حتی ضرر هم بکنی.

فقط یه خواهشی از دوستان دارم در شروع تاپیک و اون اینکه نقد کنید و تحمل نقد رو هم داشته باشید.

*با سپاس آتبین*

نظر

درود

به درخواست اندیکانورها و تمپلیت رو قرار میدم:

http://s5.picofile.com/file/81023919...ystem.zip.html

نظر

با سلام

ازنظر من هم چون این یه سیستم حرکت در رونده اگه به قوانینش پایبند باشی تو ضرر نمی ره یا لااقل اگر بره با قراردادن حد ضرر مناسب خارج می شیم
                  منم هرچی ضرر کردم ماله عدم رعایت قوانین وپافشاری به ترند مخالف حرکت بازار بوده
                  زیبایی زندگی به سادگیه

نظر

یورو دلار : با فراهم شدن تمام شرایط ، دوستان تائید میکنید؟

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-02-2013, 01:14 PM

نظر

پونددلار :

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-02-2013, 01:14 PM

نظر

یوروپوند :

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-02-2013, 01:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                          بله خودم هستم minexer عزیز. این اندیکاتور بر اساس cci کار میکنه من فقط برای تشخیص روند غالب استفاده میکنم داخل تایم فریمی که میخوام تحلیل کنم. مثلا اگر در 4 ساعت دارم تحلیل میکنم اگر در 4ساعت روند غالب سبز بود فقط به دنبال تریگر خرید هستم.این خودش باعث میشه یکسری سیگنال های پر ریسک و خلاف روند ..... بشه.به قول اساتید خلاف روند وارد نمیشیم.البته این سیستم اقای جبل عاملی مدتی هست که من دارم دنبال میکنم و جز سیستم های قوی هستن همینطور که تو جاهای مختلف میبینین من تحلیل میزارم حتما پیووت هارو مد نظرم قرار میدم.شما به چه ای دی هستین در فروم همسایه؟
                          درود
                          اندیکاتورت رو دوست دارم محسن جان
                          دلم میخواد یه تلفیقی بکنمش با این روش ببینم چی واسه ارایه داره .
                          فقط توی تنظیماتش پریود رو دویست بکنم کافیه ؟ یا کار دیگه ای هم نیازه ؟
                          راستی واگرایی رو خودش خط میکشه یا خودتون توی عکسایی که گذاشته بودید کشیده بودید ؟ اون خطوط ابی رنگ رو عرض میکنم

من همون همایون هستم توی فیس بوک که باهم چند روز پیش چت کردیم در مورد متد و بروکر و انواع حساب ها !
                          دنیا چقدر کوچیکه !
                          فکر نمیکردم به همین سادگی اینجا هم دیگه رو باز پیدا کنیم

خب اولین بارش فکری لا اقلش برای من یه سود داشت .
                          سیستم مدیریت سرمایه ام رو تغییر دادم

ترید ها به یکدرصد ریسک تغییر پیدا کرد .
                          در صورت ضرر متوالی در دو هفته و برایند منفی متوالی دو هفته ، هفته سوم رو ترید نمیکنم .
                          در صورت سه ترید ضررده متوالی در هفته ، اون هفته رو دیگه ترید نمیکنم.

حالا کم کم ایده های دیگه ام رو میگم که حالا اگه بازار نذاشت ما ترید کنیم بجاش چیکار کنیم !
                          اینم بحث خوبی میشه !

فعلا منتظرم کسانی که توی بارش فکری اول شرکت نکردند ، اگر باز نظری دارند بیان کنند تا این موضوع رو ببندیم .

بدرود

... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها

فعلا منتظرم کسانی که توی بارش فکری اول شرکت نکردند ، اگر باز نظری دارند بیان کنند تا این موضوع رو ببندیم .

بدرود

با سلام به همه دوستان عزیزم، به خصوص جبل عاملی بزرگوار،atbinجان، همایون گرامی و کاظم عزیز.
                            من به اندازه شما عزیزان تو این سیستم تجربه ندارم و فقط چن تا بک تست ساده زدم، اما یه ..... قدرتمند و ساده هست که همیشه در کنار هر سیستمی ازش استفاده میکنم.
                            اونم تحلیل زمانی هست!
                            دقت کنید چه مواقعی سیستم ضرر میده؟ وقتی که قیمت دیگه انرژی ای برای ادامه حرکت نداره... تحلیل زمانی به ما چی میده؟ زمان های تخلیه انرژی در بازار!
                            بزرگترین مشکلی که تحلیلگران زمان دارن اینه که نمیتونن بفهمن قیمت قراره در محدوده تایمینگی که بستن در چه جهتی حرکت کنه، قراره turning point بشه یا یه اصلاح کوچیک کنه و دوباره به جهت قبلی ادامه بده؟ اما قطعاً میدونن که در این زمان یه اتفاقی قراره بیفته
                            حالا اگه شکست ها رو با تایمینگ مچ کنیم همدیگه رو کامل میکنن بعلاوه حداقل فایده ای که داره اینه که اگه قیمت به زیر پیوت برگرده و استاپ بزنه میتونیم برای جبران ضرر در جهت مخالف وارد شیم
                            برای تحلیل زمانی هم میتونیم از ابزارهای جنکینز (کتاب secret angle که ترجمه اش تو سایت هست)، یا انداختن ATP رو چن تا موج اخیر یا خیلی ساده تر از پیوت زمانی آقا نیما که امین خان و Mda7 عزیز زحمت اندیکاتورش رو کشیدن استفاده کنیم

این نظر من بود، البته میدونم چون خیلی از دوستان از جمله خودم حوصله چنین تحلیل هایی رو ندارن فعلاً ایده های دیگه مثل همین اندیکاتور محس جان یا تنظیم مانی منیجمنت اولویت داره.
                            سپاس از دوستان.
                            ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 12-02-2013, 01:21 PM

نظر

همایون بیش از این منتظر مشارکت نباش . ادامه بده
                              این تاپیک در دو روز اخیر با 18 پست 325 بازدید داشته ولی چنتا آی دی مشارکت کردن ؟ چنتا پسند خورده ؟ . . . . . . ( شرایطی که همه تاپیک ها دارن )
                              این فرهنگ ایرانیه ، فروم های خارجی اصلا به پسند کردن توجهی ندارن ، اما بیشتر از خود شروع کننده تاپیک یا صاحب بحث مشارکت میکنن .

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 12-02-2013, 01:26 PM
                              ورود به معامله با منطق انسانی
                              خروج
                              از معامله با احساس ماشینی
                              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                              X