اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فارکس کار گروهی یا فردی کدام بهتر هست ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فارکس کار گروهی یا فردی کدام بهتر هست ؟

بنظر شما ترید و معامله کردن بصورت گروهی بهتر از فردی نیست ؟ لطفا مزایا و معایب کار گروهی در عرصه فارکس بیان کنید ! اگر تجربه ای داشتید حتما بیان کنید ! با تشکر
    51
    فردی
    41.18%
    21
    تیمی
    58.82%
    30
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

سلام

بنده و یه سری از دوستان یک تیم تحلیلی درست کرده بودیم و توی مسابقه بروکر پرسپولیس شرکت کرده بودیم 8 هفته اول جزو 5 تای بالای جدول بودیم ، دوستان همراهی نکردن و نتونستیم دوام بیاریم ، یعنی توی حساس ترین لحظات دوستان همراه نبودن

توضیح اینکه ، همکاری از طریق یه تاپیک توی یکی از فرومها بود

به نظر من همیشه کار گروهی بهتر جواب میده البته اگر همه همدل و همراه باشند

ارادتمند

نظر

تجربه شخصی ام : ترید یک امر تصمیم گیری فردی است و به هیچ عنوان تیمی بازدهی نخواهد داشت ، اما تحلیلگری ، گروهی بهتر جواب خواهد داد

موفق باشید

نظر

صد در صد تیمی

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          تجربه شخصی ام : ترید یک امر تصمیم گیری فردی است و به هیچ عنوان تیمی بازدهی نخواهد داشت ، اما تحلیلگری ، گروهی بهتر جواب خواهد داد

موفق باشید
          من با نظر آقا خلیل موافقم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

بستگی داره برای رسیدن به یه هدف مشترک افراده گروه نیمه راه باشن یا تا آخرش با هم باشن...

من تجربه داشتم خوب بود ولی دچاره نیمه راهیه خودم و دوستان شدیم!
            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
              من با نظر آقا خلیل موافقم
              من از رو تجربه عملی صحبت کردم ، چندتا تیم تا به الان داشتم ، به هیچ عنوان نمیشه گروهی تصمیم گیری واسه امر ترید کرد . به خصوص که تریگر زده شده است. اگر بسته بشه و معامله در سود بیشتری میرفت دعوا ... شروع میشه ،

چرا تحلیل گروهی انجام ندهید؟ تحلیل گروهی انجام دهید و تصمیم گیری را فردی انجام دهید که همه چیز تمیز صورت گیرد.

شخصاً با دو نفر دیگر در هفته های آتی یک تیم سه نفره راه اندازی خواهم نمود ، رهبر تیم خودم هستم و حتی ترید را من دستورش صادر میکنم . اما با پیش شرط های که گروه رعایت کنند " بلفرض مثال رعایت ریسک بر اساس دپوزیت هر فرد..."

نظر

سلامی دوباره

آنچه توی یک کارگروهی معنی و عمق بهتری نسبت به ترید و تحلیلها میده ، دیده شدن زوایای مختلف یک تحلیل و یا یک استراتزی و یا حتی رعایت نکات ریز اما مهم هست ، مهمترین عامل شرح وظایف خواهد بود ، تجیع نظرات بهترین برآیند رو خواهد داد و اگر برآیند مثبت نباشه میشه بهتر و موشکافانه تر علت و یا علتها رو جویا شد ، بهتر این هست که توی یک تیم از دو یا چند سیستم دستورات و تحلیل ها ارائه بشه و یک نفر به عنوان لیدر اصلی پوزیشن گیری و مدیریت پوزیشن ها رو انجام بده .

ارادتمند

نظر

ید اللَّه مع الجماعة...
                  فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

من هم با نظر حاج خلیل موافقم

در شبکه ماهواره ای از بروکری انگلیسی صحبت شد و اطاق ترید و تریدرها را نشان داد و مدیر بروکر که به آرامی صحبت میکرد گفت یک تریدر امکان دارد معامله فروش و تریدری دیگر در همان قیمت معامله خرید داشته باشند و در نهایت هر دو تریدر سود کسب میکنند که این از ویژگیهای کار در بازار فارکس می باشد.

نتیجه اخلاقی:
                    چون بالای 80 درصد کسب سود برمیگردد به روحیات فردی پس :
                    تحلیل گروهی
                    ترید انفرادی
                    تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                    در این سایت و در تلگرام
                    SmartSignalFX@

نظر

بنده هم با تحلیل به صورت گروهی موافق هستم تا ترید، همان طور که اکثر دوستان به این موضوع اشاره کردند.

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                        ید اللَّه مع الجماعة...
                        ولکن فی الفارکس مع المفرده !!!
                        ویرایش توسط lucifer_quest : https://www.traderha.com/member/3602-lucifer_quest در ساعت 12-04-2013, 02:32 AM
                        تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                        که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          بنظر شما ترید و معامله کردن بصورت گروهی بهتر از فردی نیست ؟ لطفا مزایا و معایب کار گروهی در عرصه فارکس بیان کنید ! اگر تجربه ای داشتید حتما بیان کنید ! با تشکر
                          salam agha moslem por az energy mosbat

man ba chand ta az doostan be soorate live dar yeki az room ha ba voice jam mishim, va har kesi bekhad vared ye pos beshe
                          elam mikone.ta alan ke khoob boode.in faghat be darde doostani mikhore ke tamam vaght mikhan trade konan ,albate na dar demo.
                          movafagh bashid

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                            من هم با نظر حاج خلیل موافقم

در شبکه ماهواره ای از بروکری انگلیسی صحبت شد و اطاق ترید و تریدرها را نشان داد و مدیر بروکر که به آرامی صحبت میکرد گفت یک تریدر امکان دارد معامله فروش و تریدری دیگر در همان قیمت معامله خرید داشته باشند و در نهایت هر دو تریدر سود کسب میکنند که این از ویژگیهای کار در بازار فارکس می باشد.

نتیجه اخلاقی:
                            چون بالای 80 درصد کسب سود برمیگردد به روحیات فردی پس :
                            تحلیل گروهی
                            ترید انفرادی
                            من هم منظورم کار بصورت همین بروکرها و شرکتهای سرمایگذاری و مدیریت سرمایه در غرب هست این شرکتها سرمایه در حد چند میلیارد دلار مدیریت میکنند !

ببینید در صورتی میشه ترید گروهی نجام داد که گروه داری یک سیستم تریدری واحد باشند اینجا ممکنه یگروه هردام بر یک ارز کارکنند این کار خیلی دقت و موفقیت معامله بالا میبرد !

برای مثال در کانادا یک شرکت فقط براساس کانال ها و الگوهای شمعی میلیاردها دلار مدیریت میکنه !

یا اینکه شرکتی دیگر هر تریدر وظیفه دارد روی یک ارز و فقط بر فرصتهای فروش یا و دیگری بر فرصتهای خرید تمرکز کند !

مثل چشم پزشکهای خارجی یکی متخصص چشم چپ یکی متخصص چشم راست !

کار ما الان شبیه دکترای عمومی هست روی تابلوی سردر نوشته " داخلی اطفال پوست و ..."

بنظرم کارگروهی راندمان کار خیلی بالا میبره
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

اگه فکر می کنید تیمی تشکیل خواهد شد من اعلام آمادگی می کنم
                              تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                              در این سایت و در تلگرام
                              SmartSignalFX@

نظر

پردازش ...
                              X