اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تبدیل اندیکاتور و اکسپرتِ mq4 به mq5 ، برای فعالان بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تبدیل اندیکاتور و اکسپرتِ mq4 به mq5 ، برای فعالان بورس ایران

سلام
    از آنجا که بیشتر ابزار های ( اندیکاتور ، اکسپرت ) پلتفورم های معاملاتی با فرمت mq4 موجودند ، ولی پلتفورم های معاملاتی بورس ایران از نسخه 5 پشتیبانی میکنند و ابزار های این نسخه بسیار محدود بوده و اکثر مواقع نیاز هموطنان برآورده نمیشه ، به همین خاطر این تاپیک را جهت تبدیل فایلهای mq4 به mq5 باز کردم . انشاالله مفید واقع بشه .
    دقت داشته باشید که حتما باید نسخه سورس یعنی mq4 را داشته باشید چون نسخه ex4 قابل تبدیل نیست . به این دلیل که باید سورس فایل قابل دسترسی باشد .

ارادتمند - جبل عاملی
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

سلام

اگر امکان داره لطفا این دو اندیکاتور را تبدیل کنید ......تشکر

http://pcmupload.traderha.com/up...7750328651.rar

نظر

سلام
      چشم علی جان امروز یا فردا ویدیو چگونگی انجام این کار را همینجا قرار میدم و ابته این مقداری از مراحل هست و برای نهایی شدن کار باید اشکالات احتمالی در سورس برنامه که هنگام کامفایل نمایش داده میشن اصلاح بشن
      پ . ن : برا این که هم خودم و هم کاربران عزیز بدونیم که محتوای کدوم پست ها انجام و یا در حال بررسی هستن ، پستهای انجام شده ویا در حال بررسی را پسند میزنم تا به ترتیب انجام بشن
      خروج
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        سلام
        چشم علی جان امروز یا فردا ویدیو چگونگی انجام این کار را همینجا قرار میدم و ابته این مقداری از مراحل هست و برای نهایی شدن کار باید اشکالات احتمالی در سورس برنامه که هنگام کامفایل نمایش داده میشن اصلاح بشن
        پ . ن : برا این که هم خودم و هم کاربران عزیز بدونیم که محتوای کدوم پست ها انجام و یا در حال بررسی هستن ، پستهای انجام شده ویا در حال بررسی را پسند میزنم تا به ترتیب انجام بشن
        سلام آقای عاملی منتظر ویدویو هستیم
        میخوام یک اندیکاتور mq4رو به mq5تبدیل کنم سورس برنامه رو دارم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amir.cv نمایش پست ها
          سلام آقای عاملی منتظر ویدویو هستیم
          میخوام یک اندیکاتور mq4رو به mq5تبدیل کنم سورس برنامه رو دارم ممنون

سلام
          چشم . ولی الان به صورت پیش بینی نشده تا حدود دو ماه دیگه تمرکز روی کار ندارم چون مسافرت هستم . انشاالله در اولین فرصت انجام میدم
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

خدا به شما خیر دهد
            اگه این رسا دیتای تعدیل شده داده بود ما علاف mq5 نشده بودیم
            حتی اگر میشد دیتای متاتریدر ۵ رو ببریم تو ۴ استفاده کنیم بازم مشکل نداشتیم
            بهر حال من یک سایت پیدا کردم انلاین این کار رو بکنه ولی بازم درست در نیومد و کار نکرد
            این اندیکاتور zzi رو اگه زحمتشو بکشین ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
              سلام
              از آنجا که بیشتر ابزار های ( اندیکاتور ، اکسپرت ) پلتفورم های معاملاتی با فرمت mq4 موجودند ، ولی پلتفورم های معاملاتی بورس ایران از نسخه 5 پشتیبانی میکنند و ابزار های این نسخه بسیار محدود بوده و اکثر مواقع نیاز هموطنان برآورده نمیشه ، به همین خاطر این تاپیک را جهت تبدیل فایلهای mq4 به mq5 باز کردم . انشاالله مفید واقع بشه .
              دقت داشته باشید که حتما باید نسخه سورس یعنی mq4 را داشته باشید چون نسخه ex4 قابل تبدیل نیست . به این دلیل که باید سورس فایل قابل دسترسی باشد .

ارادتمند - جبل عاملی

سلام جناب جبل عاملی عزیز. کانورتور تبدیل mq5 به mq4 را هم سراغ دارید؟ یه اندیکاتور که برای متا 5 هست را میخوام بیارم توی متا 4
              .

نظر

با سلام
                جناب جبل عاملی این تاپیک رو ادامه نمیدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                  با سلام
                  جناب جبل عاملی این تاپیک رو ادامه نمیدید؟
                  سلام هادی عزیز

با عرض پوزش حقیقتا به دلیل مشغله شخصی فراوان که در فعالیت های مربوط به بازار دارم و از طرفی تبدیل اندیکاتور از زمان ارتقا ورژن متاتریدر 4 بسیار سخت تر و پیچیده تر شده فعلا نمی توانم در این زمینه کاری انجام بدم.
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام جناب عاملی ماهمچنان منتظرآموزش شماهستیم....

نظر

با سلام

نظر

با سلام
                        كسی از دوستان می تونه این اندیكاتور رو برای بورس ایران به متا5 تبدیل كنه؟
                        ممنون

نظر

سلام دوستان
                          امکانش هست اندیکاتور تبدیل به متا 5 کنه ممنون میشم
                          باتشکر
                          فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط mahmoud_62 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            امکانش هست اندیکاتور تبدیل به متا 5 کنه ممنون میشم
                            باتشکر
                            سلام

میتونید یک اندیکاتور که الگوهای هارمونیک رو متاتریدر 5 بشه باهاش کار کرد رو درست کنید

ویک مشکل برگ هم اینکه اندیکاتورهای پیوت پونت //همه به تاریخ میلادی هست

برای بورس تعران بدرد نمیخوره چون سال ار اول فرودین شروع و میشه حمایتها و مقاومتهای پیونت پوینت که خیلی هم مهم هست

کاربرد نداره

اگر ار دستت برمیاد ممنون میشم ارت

نظر

با سلام خدمت دوستان میخواستم ببینم چطوری میشه اندیکاتوری که در متا 5 هست رو تبدیل به متا4 کنیم یا بر عکس؟؟؟؟

نظر

پردازش ...
                              X