اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سالی که گذشت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سالی که گذشت

سلام و درود
    سال 2013 هم همانند سال های قبل تا چند روز آینده بسته خواهد شد . من ماندم و با کوله باری از تجربه و خاطره .
    خوب و یا بد بودن سال 2013 بستگی به عمل و رویکرد خود من دارد . این سال به من آموخت که در این بازار باید واقع بین باشم درسهای زیادی از این بازار در سال گذشته آموختم تجربه های زیادی کسب کردم دانش بیشتری آموختم . هم سود کردم و هم زیان کردم . اما نتیجه همه آنها تجربه ای است که میتوانم با خود به سال آینده اسباب کشی کنم .این بازار درس های بزرگی را به من آموخت چه در زندگی کاری و چه در زندگی اجتماعی . حضور در این بازار دوستان زیادی را به من معرفی کرد که در سطح ارتقاء من بسیار موثر و مفید بودن . این بازار به من یاد داد که برای اجرای هر قدمی باید طرح و نقشه داشته باشم . باید دانش و تجربه داشته باشم . این بازار به من آموخت در هر روزی که در پیش رو دارم برای خود حد سود معین و حد ضرر معین داشته باشم . این بازار به من آموخت که چگونه قدر سودهای کسب کرده را بدانم و برای آنها ارزش قائل باشم . ضررهای این بازار به من آموخت که چگونه اشتباهات خود را تجزیه و تحلیل کنم تا بتوانم اشتباهات خود را مرتفع نمایم .
    در این بازار یاد گرفتم که دانستن تکنیکال و فاندامنتال فقط بخش جزیی از این بازار است بلکه مهمترین عامل موفقیت این بازار کنترل احساسات و دانش علم روانشناسی تریدری و مقید بودن به رعایت قوانین مدیریت سرمایه است .
    آموختم که بی هدف و ترس و طمع , و تعصبات بی جا و نداشتن صبر چگونه میتواند باعث نابودی من شود . آموختم که در این بازار هیچ چیز قابل کنترل من نیست الا کنترل احساسات و مدیریت سرمایه خودم .
    آموختم که پیش بینی آینده بازار یک فرضیه است نه واقعیت و قدم نهادن در فرضیه رعایت قوانین را می طلبد در غیر اینصورت میتواند باعث نابودی شخصیتی , حرفه ای , تخصصی و اجتماعی من شود .
    خلاصه درسهای زیادی توانستم از این بازار در سال گذشته یاد بگیرم که گفتن همه آنها مجال در اینجا نمی باشد . خود را آماده میکنم تا با توشه آموخته هایم و تجربیاتم از سال قبل به سال 2014 در صورت طول عمر اسباب کشی کنم .
    با بیان مطالب فوق خواستم عزیزانی که تازه وارد این بازار می شوند بدانند که چگونه خود را نقد و بررسی کنند . و کور کورانه قدم به راهی با ایده های رویایی نگذاران که خود باعث تخریب شخصیتی خویش گردند .زیرا که هر زیان و شکست در این بازار باعث تضعیف روحیه و حس خودباوری خواهد شد .
    امیدوارم که همه دوستان و عزیزان تجربیات و اندوخته های خود را که در سال گذشته میتواند در ارتقاء دانش و تجربه دیگران موثر واقع شود را به اشتراک گذارن تا شاید باعث شود قدمی که دیگران با هزینه های گزاف برداشته اند , دیگران با هزینه کمتری بردارند .
    در پایان امیدوارم که همه عزیزان سالی پر بار و سود ده ای را پشت سر نهاده باشند . و سال 2014 سالی توام با موفقیت در بازار های مالی و کسب و کار تجارت جهانی و زندگی اجتماعی باشد .
    در همین جا به همه دوستان اقلیت مذهبی رسیدن سال نو را تبریک عرض کرده و آرزوی سلامتی و تندرستی دارم
    شاد باشید و پیروز
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

سلام و درود

Happy New Year

پیشنهاد هدیه سال نومیلادی
    برای دشمن خود: بخشش
    برای رقیب: تحمل
    برای دوستانت:قلبت
    برای خودت:احترام

سال نو میلادی بر همه عزیزان مبارک امیدوارم که سالی توام با خوشی صلح و دوستی و برکت روز افزون باشد
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام و درود بر همه دوستان و جناب یزدی بزرگوار

سال 2013 میلادی ( سال کاری ) برای من خوب آغاز شد و خوب پیش میرفت به جز ماه آخر سال که با یک اشتباه وحشتناک به دلیل عدم تمرکز کافی در اون لحظه بر روی خبر nfp به وجود اومد و در پی اون چند استاپ عجیب و غریب که منجر به بیش از 10 استاپ پیاپی شد گذشت.

تجربه های بسیار و ارزشمندی به دست آوردم که مطمئنا هیچ استاد و کلاسی نمی توانست بهم انتقال بده، در تاپیک بولیگر باند پیام عزیز گفتم که فارکس آدم رو بزرگ میکنه و یه جورایی مثل سربازی میمونه، غرور بیجات رو از بین میبره و میفهمی که باید با جمع پیش بری...

و در نهایت آموختم که آهسته و پیوسته به آنچه که بعضی توهم و خیال میدانند، میتوان رسید.

در سال جدید میلادی (کاری) برای همه دوستان سلامتی، موفقیت و سودهای خوب آرزومندم.
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

پردازش ...
      X