اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دعوت شما به همفکری و همکاری در usdjpy

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دعوت شما به همفکری و همکاری در usdjpy

هدف از ساختن این صفحه همفکری و تبادل نظر درباره USDJPYمی باشد.
    لطفا نظرات خود را بگزارید تا با هم، همفکری و همکاری داشته باشیم.

اگر من و شما هر کدام یک ایده داشته باشیم،
    و آنها را به هم بدهیم،
    در نتیجه
    هر کدام از ما دو ایده داریم.
    و این مورد به صورت تصاعدی پیش خواهد رفت.
    اگر من و شما هر کدام یک ایده داشته باشیم، و آنها را به هم بدهیم، در نتیجه هر کدام از ما دو ایده داریم. و این مورد به صورت تصاعدی پیش خواهد رفت.
    دعوت شما به همفکری و همکاری در

H1

سلام به همه همفکران عزیز.
    با رسیدن قیمت به خط کانال بالایی و باند پایین چنگال، من صبر میکنم تا ببینم قیمت چه واکنشی رو از خودش نشمون میده.
    بیشتر نظرم به نزول هستش.
    با تشکر از همراهی شما عزیزان.

اگر من و شما هر کدام یک ایده داشته باشیم، و آنها را به هم بدهیم، در نتیجه هر کدام از ما دو ایده داریم. و این مورد به صورت تصاعدی پیش خواهد رفت.

نظر

سلام دوستان

با توجه به صعودی بودن روند در این جفت ارز بهترین استراتژی خرید در اصلاح ها ست.بنابراین دوستانی که خرید دارند در خرید باقی بمانند و کسانی که میخواهند با این جفت ارز ترید کنند بهتر است منتظر اصلاح و تریگر مناسب برای خرید باشند.

موفق باشید

نظر

بهترین نقاط برای ورود نقاط104.79و104.75 بود.

به احتمال زیاد سطح105.02 هم شکسته میشود.

نظر

سلام.
          usd jpy d1......
          [IMG][/IMG]
          .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

H4 & h1

سلام به همه اساتید و دوستان همفکر و همراه.
            به نظرم در H4 یک مثلث پهن شونده ( انبساطی) داریم.
            در کندل H4 منتظر میشم، تا ببینم این کندل تا بیسته شدن با خط روند صورتی چیکار میکنه.
            اونوقت تصمیم میگیرم.
            تقاضا همراهی یا مخالفت ، از دوستان و اساتید دارم.

ویرایش توسط ghourpad : https://www.traderha.com/member/9410-ghourpad در ساعت 12-30-2013, 08:01 PM

نظر

15 min

سلام .
              از دوستان و اساتید درخواست همفکری دارم.
              با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط ghourpad نمایش پست ها
                سلام .
                با تشکر.

زیاد سخت نگیر !

به نظر من که میره بالا 106.50 هدف خوبیه
                پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
                  زیاد سخت نگیر !

به نظر من که میره بالا 106.50 هدف خوبیه
                  لطفا تحلیل را با عکس نشون بدید.

نظر

جواب

سلام .
                    با تشکر.

با تشکر فراوان از همراهی همه دوستان.

نظر

با تشکر فراوان از همراهی همه دوستان.

حاضرم شرط ببندم در صورتی که در حساب ریل پوزیشن میگرفتی استاپ میخوردی

درسته که تو این چارت نشون میده در جهت درست تحلیل کردید ولی در زمان خبر ان اف پی حداقل 30 پیپ خلاف جهت حرکت کرد و از اونجایی که 104.51 هدف شما بوده یعنی فقط 50 پیپ !!! پس برای اینکه استاپ نخوری باید حداقل ریسک به ریوارد 1 به 1 رو رعایت کرده باشین ... که اونهم بعید میدونم

بهر حال با توجه به اینکه قبل خبر بازار خلاف جهت حرکت داشته معمولا قیمت باید از روز دوشنبه برگرده ! بنابر این من سر تحلیل خودم میمونم و شما هم این رو مطمئن باشید که جهت تحلیل شما تکنیکال مشخص نکرد بلکه فاندامنتال بود !

نظر

جواب همراهی دوست خوبم

حاضرم شرط ببندم در صورتی که در حساب ریل پوزیشن میگرفتی استاپ میخوردی

درسته که تو این چارت نشون میده در جهت درست تحلیل کردید ولی در زمان خبر ان اف پی حداقل 30 پیپ خلاف جهت حرکت کرد و از اونجایی که 104.51 هدف شما بوده یعنی فقط 50 پیپ !!! پس برای اینکه استاپ نخوری باید حداقل ریسک به ریوارد 1 به 1 رو رعایت کرده باشین ... که اونهم بعید میدونم

بهر حال با توجه به اینکه قبل خبر بازار خلاف جهت حرکت داشته معمولا قیمت باید از روز دوشنبه برگرده ! بنابر این من سر تحلیل خودم میمونم و شما هم این رو مطمئن باشید که جهت تحلیل شما تکنیکال مشخص نکرد بلکه فاندامنتال بود !
                        خیلی دوست دارم ببینم روی چی شرط بستی ،حتی ریسک به ریواردشم برای من 5 به 1 باشه بازم من شرط رو میپزیرم. (ریسک5 و ریوارد1)

خواستم دوستانه با هم صحبت کرده باشیم. لطفا از نوشته های من برداشت خوب داشته باشید نه برداشته بد.
                        1 دنیا ممنوم از شما که وقت گزاشتید و در اینجا پست نوشتید
                        با تشکر از شما و دوستان و اساتید همراه.

ویرایش توسط ghourpad : https://www.traderha.com/member/9410-ghourpad در ساعت 01-12-2014, 01:32 PM دلیل: عکس رو اشتباه گزاشتم

نظر

خیلی دوست دارم ببینم روی چی شرط بستی ،حتی ریسک به ریواردشم برای من 5 به 1 باشه بازم من شرط رو میپزیرم. (ریسک5 و ریوارد1)

خواستم دوستانه با هم صحبت کرده باشیم. لطفا از نوشته های من برداشت خوب داشته باشید نه برداشته بد.
                          1 دنیا ممنوم از شما که وقت گزاشتید و در اینجا پست نوشتید
                          با تشکر از شما و دوستان و اساتید همراه.

من گفتم ریسک به ریوارد یک به یک نه با ریسک 5

ریسک 5 میدونی یعنی چی ؟ یعنی اگه پوزیشن نمیگرفتی راحتتر بودی !

نظر

من گفتم ریسک به ریوارد یک به یک نه با ریسک 5

ریسک 5 میدونی یعنی چی ؟ یعنی اگه پوزیشن نمیگرفتی راحتتر بودی !

نه اتفاقا.
                            داشتم هواگش تمیز میکردم و بعد دیدن اُه، پولمو خوردن در حدود 13 پیپ، راست میگی در این مورد خیلی داقون شدم 13 پیپ در این شرایط از دست بدی کم نیستش.
                            ویرایش توسط ghourpad : https://www.traderha.com/member/9410-ghourpad در ساعت 01-12-2014, 07:49 PM دلیل: غلط املایی

نظر

پردازش ...
                            X