اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قدر دانی از جناب moslemb

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• قدر دانی از جناب moslemb

سلام
    لازم میدانم به این وسیله از زحمات و فعالیت های مفید و چشمگیر جناب moslemb قدر دانی کرده و به نوبه خود کمال تشکر را از ایشان دارم .
    مسلم عزیز زحمات شما همیشه برای ما قابل تحسین و ستایش بوده و دورادور سپاسگذار زحمات جنابعالی هستیم . بنده این تاپیک را به دلیل اینکه احساس کردم برداشت شما بر این بوده که از طرف اعضای فعال فروم مورد بی توجهی قرار گرفته اید وثابت شود که چنین نیست و شما همیشه از دید ما جزء کاربران برجسته بوده اید . لذا این تاپیک بهانه ای خواهد بود تا ارادت بنده و کاربران علاقه مند فروم به شما ثابت گردد .
    در همینجا از ادمین محترم فروم خواهشمندم به پاس زحمات و فعالیتهای مفید شما ، کاربری شما را در فروم به کاربر برجسته ارتقا دهند . هرچند که این گام کوچکی در جبران قدر دانی زحمات جنابعالی خواهد بود .

ارادتمند - مدیر بخش اتو تریدینگ و سیستم های معاملاتی
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

میبخشید ، کاربر برجسته یعنی به درجه اســـــتادی رسیدن ؟

پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

تبریک به مسلم عزیز

ایشان از کاربرانی می باشد که همیشه با صداقت و بزرگ منشی و بدور از هر گونه ادعایی، از هیچگونه تلاشی برای پیشرفت و ترقی دیگر تریدرها کوتاهی نکرده.

برایش پیروزی و موفقیت آرزو دارم

نظر

به به چه کار خوبی مسلم جان تبریک میگم باشد که چون همیشه شاهد مطالب پربار شما باشیم

نظر

سلام خدمت استاد بزرگوار سید مسلم عزیز
          من در خبرتی با ایشان اشنا شدم و واقعا بدون هیچ گونه چشم داشتی استراتژی را برای دوستان باز میکرد و شاید جز اول افرادی بود که با پیاده کردن مرحله به مرحله و پا به پای خبرتی توانست به شاگردان خود در یادگیری آن کمک کند و اعتماد به نفس بدهد من هم از ایشان قدردانی میکنم و برای ایشان ارزوی موفقیت

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

با درود و سپاس.

ضمن تشکر از شما مدیر گرامی که در کنار فعالیت های مرتبط با مسوولیت های خودتون به مواردی ازین دست هم توجه دارید باید این نکته رو متذکر بشم که هیچیک از عوامل فعال در سایت از اعضای تازه وارد گرفته تا ادمین ........... هرگز نادیده گرفته نمیشن چرا که وقتی در یک مجموعه عده ای شروع به فعالیت میکنن در طول زمان با توجه به نقشی که خواسته و ناخواسته در نوع تخصص خودشون پیدا میکنن برای همه شناخته میشن چیزی که بمراتب حائز اهمیت هست حس همبستگی و احترام متقابل هست که یک جمع رو دور هم نگه میداره حال چه تایپیکی به این شکل برای قدردانی یک فرد ایجاد بشه و یا به شکلی دیگه این کار انجام بشه در هر صورت در سخت ترین شرایط باید این نکته رو مد نظر قرار داد که هیچکس تنها نیست حتی در تنها ترین حالات برای اینکه همیشه فکری برای عملی شدن بوجود میاد و در هر لحظه کسی هست که به آدم فکر کنه و یادی بکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مسلم گرامی امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشید.

با احترام.

نظر

مسلم جان بابت تمام زحماتی که کشیدی سپاسگزارم و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشین.براتون ارزوی موفقیت میکنم
              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

من خداییش کسی رو ندیدم مثل مسلم این همه سیستم معاملاتی خفن بلد باشه....

فکر کنم داخل اکثر فروم های ف ا ر ک س ی دنیا عضو هستش...

راستی من خودم در رای گیری بهترین سیستم معاملاتی به خبرتی رای دادم (این کانال ها فوق العاده هستن)...

نظر

پسر عموی عزیز مبارکه

تشکر و قدردانی برای زحماتی که شما عزیز بصورت صادقانه انجام داده و میدهی کمترین پاداش هست

از مدیریت محترم فوروم هم به جهت انجام چنین برحورد نیک و دلگزم کننده از صمیم قلب متشکرم /

مهدی موسوی
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

سلام خدمت همه دوستان عزیزم

دست شما درد نکنه جناب PCMSystem عزیز که به این وسیله از کاربران قدیمی سایت و کسانی که به گردن همه حق دارند قدر دانی میشه و امیدواریم این سنت حسنه ادامه پیدا کنه
                    و عرض تبریک خدمت سید مسلم عزیز بابت اینکه مثل دیگر عزیزان این سایت محترم تمامی مطالب و تجربیاتشون رو بدون چشم داشتی در اختیار دیگر دوستان قرار دادند.

سید جان من هنوز منتظرم شما رو اینجا زیارت کنم . به امید دیدار

ارادتمند دوستان حمید

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

با عرض سلام و ادب ، مسلم عزیز از زحمات فراوان شما بینهایت سپاسگزارم ، ممنون .

نظر

با عرض سلام و ادب ، مسلم عزیز از زحمات فراوان شما بینهایت سپاسگزارم شاد باشید .

نظر

منم به نوبه خودم از سید بزرگوار و بی ادعا تشکر میکنم.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با سلام و عرض ادب
                            بدین وسیله من هم از زحمات شما مسلم بزرگوار
                            قدر دانی میکنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد و سلامت باشین

نظر

بنده هم به عنوان یه عضو کوچیک مراتب قدردانی و تشکر خودمومو از جناب مسلم اعلام می کنم . امیدوارم موفق و پایدار باشید
                              آدمي ،زاده ذهن و انديشه خود است به بهترينها بيانديشيد كه همان خواهيد شد.

نظر

پردازش ...
                              X