اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا با اختصاص حساب معاملاتی به هریک ازسیستم های تریدری معرفی شده در فروم موافقید ؟

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: آیا با اختصاص حساب معاملاتی به هریک ازسیستم های تریدری معرفی شده در فروم موافقید ؟

با سلام
    کاربران گرامی فروم
    با توجه به موضوعات چند روز اخیر تصمیم به باز کردن نظرسنجی جدید کردم. طرحی از طرف من پیشنهاد شد که جزئیاتش در زیر آمده است:

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام
    چنانچه از طریق پیام خصوصی و بعضا درج پست در تاپیکهای آموزش و کارگاه سیستم های معاملاتی قبلا اعلام شده است ، لازم است در اینجا به صورت عمومی به اطلاع صاحبان و دنبال کنندگان محترم تاپیک های مربوطه برسانیم که به دلیل ایجاد فضایی کاربردی تر و بالاتر بردن سطح فروم در زمینه ارائه سیستم های معاملاتی تصمیم بر آن گرفته شد که تمام سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم برایشان حسابی دمو و یاریل از طرف کارگزاری pcm اختصاص یابد و لوگین و پسورد اینوستور آن در تاپیک مربوطه و در امضای معرفی کننده آن سیستم معاملاتی جهت پیگیری و ارزیابی توسط کاربران محترم فروم قرار دهند . شایان ذکر است که این تصمیم شخصی نبوده و نیست و تنها به هدف بهبود شرایط برای تصمیم گیری کاربران جهت انتخاب سیستم معاملاتی مناسب باخود میباشد .
    در صورتی که صاحبان تاپیک های مربوطه به هر دلیل قادر به انجام این امر نیستند میتوانند با هماهنگی با یکی از دنبال کنندگان سیستم ما را در این راستا یاری نمایند
    طبق اطلاع رسانی بالا ، ادامه تاپیکهای مربوطه از تاریخ 20/10/92 منوط بر اجرای این طرح میباشد و همچنین سیستمهایی که پس از تاریخ ذکر شده ارائه میگردند ملزم به اجرا میباشند
    در ضمن با مطرح کردن پیشنهادات خود ، مارا در این امر یاری کنید
    پیشاپیش سپاسگذاریم

عده ای با این طرح موافقت کردند و عده ای نیز مخالفت کردند. من کماکان فکر میکنم که چرا نباید یک سیستم روی حداقل یک اکانت دمو و برای مدتی طولانی ترید داشته باشد. این به معنی این نیست که ما انتظار داریم آن اکانت رشد کند و اگر رشد نکرد آن سیستم، سیستم خوبی نبوده است. اتفاقا برعکس ما انتظار داریم آن اکانت ها پی در پی کال شوند و هر بار که کال میشوند ما بررسی میکنیم با وجود اینکه سیستم خوب بوده ولی چرا نتیجه دلخواه نرسیدیم. علت های زیادی میتونه داشته باشه مثلا مدیریت سرمایه درست رعایت نشده و خیلی موارد دیگر که وقتی ما در دراز مدت بهش نگاه میکنیم از اشتباهاتمون درس میگیریم و از همدیگر یاد میگیریم.
    منظور از این کاری که قراره انجام بشه هم یک تصمیم دیکتاتورانه نبوده و اتفاقا مشاهده کردم که بسیاری از افراد از این طرح استقبال کردند و بسیار موافق پیاده سازی چنین طرحی بودند. به این خاطر تصمیم گرفتم که همه با هم راجبش حرف بزنیم. چرا این کار خوبه و چرا این کار بده؟ دوستانی که میگویند نه چرا نه و دوستانی که میگویند آره چرا آره.
    لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و دلایل خود را ذکر کنید تا بتوانیم به نتیجه درستی برسیم.
    با تشکر
    467
    موافقم
    74.52%
    348
    مخالفم
    25.48%
    119
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

PCMsystem عزیز شاید همه چی به بد یا خوب بودن سیستم برنگرده همینطور که می دونیم اکثریت بچه های فروم تریدر هستند و روی حساب های خودشون در حال کار کردن .
    شاید کمتر کسی پیدا بشه بخواد بیاد روی یک حساب اونهم دمو کار کنه و وقت بزاره حال سیستم خواه بخواد جواب بده خواه نده اون وقت که باید گذاشته بشه و اون دلسوزی که روی حساب ریل رعیت میشه و هست شاید روی یک حساب دمو اون هم فقط برای اثبات جواب دهی سیستم گذاشته نمیشه به نظر بنده البته

نظر

به شرطی که بروکر برای معرفی کنندگان سیستم یه اعتبار 2000 دلاری تخصیص بده و سودش قابل برداشت باشه !
      پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

یه جایزه براش در نظر بگیرین تا ایجاد انگیزه بشه
        من صد در صد موافقم و حاضرم در یک حساب دمو استراتژی خودم رو پیاده کنم و با تمام وجود وقت بزارم و کار کنم چون به سیستمم مسلط هستم و بهش اطمینان دارم در انتها یه هیستوری ساخته میشه که میشه اونو کارنامه اون سیستم در نظر گرفت !
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

با سلام

بنظر من مشکل حساب دمو این است که فاکتور مسائل روانشناسی. ترید کردن بطور ذاتی در آن لحاظ نمی.شود چون پولی. در کار نیست !!! استرسی وجود نداره ! بنظر من دمو فقط برای تمرین کردن رو مسائل فنی. و تکنیکی. است و نه برای نتیجه گیری از اینکه استراتژی بکار رفته و بالانس حساب دمو نشانه.ای برای این باشه که پس حالا که این سیستم در دمو مثبت شده من در حساب ریل هم به این موفقیت میرسم ، در حقیقت سرابی بیش نیست و حتا شاید باعث گمراه شدن بسیاری از دوستان تازه کار هم بشود این حساب.های دمو .... ! بطور خلاصه باید بگم کار در دمو و موفقیت ۱۰۰% در دمو هنگام سوئیچ کردن استراتژی رو حساب ریل فقط ۳۰% از کار است ( مهارت.های فنی. ) و ۷۰% باقی. برای رسیدن به موفقیت مهارت.های روانشناسی. است و تصمیم گیری صحیح زمانی. که سرمایه واقعی. درگیر است که هرگز در دمو این تجارب بدست نمی.آید ... این درسته که تا زمانی. که یک استراتژی در دمو سوده نشده نمی.شه که از آن در ریل استفاده کرد اما هرگز این دلیلی. برای این نیست که اگه یک استراتژی در دمو جواب داد پس دیگه ۱۰۰% در ریل هم کار تموم ! اگه اینجوری بود که در این کار ۹۰% بازنده و ۱۰% برند تبدیل میشد به ۹۰% برنده و ۱۰ % بازنده ! این کار یک سری قوانین نه نوشته داره که هرگز در دمو قابل حس و درک کردن نیست ، پس هرگز بالانس دمو نمی.تونه معیار خوبی. برای حساب ریل باشه ...
          ترید کردن یک هنر است و تریدر یک هنرمند

نظر

موافقم به شرطی که اونایی که به هر دلیلی دلشون نمیخوان این کار رو انجام بدن تاپیکشون بسته نشه!!!

البته یه مشکل دیگه ای هم هست. خیلی بعیده یک نفر فقط با یک استراتژی پوزیشن بگیره مگر مثل جناب فیاض خیلی خیلی پایبند یه سیستمش باشه و این مشکل باعث میشه قدرت سیستم معلوم نشه.

مثلا همین الان اگه قرار باشه من با خبرتی پوزیشن بگیرم شاید گند بزنم ولی اساتید حتما چیزهای دیگه رو هم لحاظ میکنند و بهتر پوزیشن میگیرند.

ارادتمند------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با سلام و احترام

پس معلوم همه چیز رو درباره سیستم خبر تی هنوز همه نمیدونن , که این تصور وجود داره که اگر پوزیشن بگیرد خراب میشه

ببخشیدا ها (نظر شخصی بود)
              زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
              تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
              این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
              هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                موافقم به شرطی که اونایی که به هر دلیلی دلشون نمیخوان این کار رو انجام بدن تاپیکشون بسته نشه!!!

البته یه مشکل دیگه ای هم هست. خیلی بعیده یک نفر فقط با یک استراتژی پوزیشن بگیره مگر مثل جناب فیاض
                خیلی خیلی پایبند یه سیستمش باشه
                و این مشکل باعث میشه قدرت سیستم معلوم نشه.

مثلا همین الان اگه قرار باشه من با خبرتی پوزیشن بگیرم شاید گند بزنم ولی اساتید حتما چیزهای دیگه رو هم لحاظ میکنند و بهتر پوزیشن میگیرند.

ارادتمند------------امیر
                من با حرف امیر عزیز موافقم ابتدا که سودال رو معرفی کردم خیلی ها میخواستند با بهینه کردنش اشکالات سیستم رو بگیرند که من موافق نبودم چون ساختار سیستم ( بدون اندیکاتور و اکسپرت ) خود به خود سود ده بود بعضی از عزیزان رفتند و خودشون بهینه اش کردند که مطمئنم خیلی به نفعشون نشد !
                تنها راه سود کردن پایبند بودن به سیستمه و چه بهتر که اون سیستم خالی از هر گونه تحلیل و پیش بینی باشه .
                به امید موفقیت همه تریدر های ایران زمین !
                ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 01-08-2014, 03:08 PM
                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

به عقیده من تصمیم بسیار مناسبیه
                  هدف از ارائه سیستم آموزش به دیگرانه، اینهمه سیستم های مختلف معرفی میشه ولی اغلب معامله گران همچنان سردرگم هستن، چرا؟ دلیلش چیه؟
                  چون نتایج براشون ملموس نیست.
                  قطعا این درست نیست که بگیم حالا که کسی لطف کرده و خواسته سیستمش رو به اشتراک بذاره باید حتما زحمت ارائه حاسب دمو رو هم بکشه، این پاسخ لطفی که میکنه نیست اما موضوع اینه که هدف از این لطف و به اشتراک گذاری استراتژی ها چیست؟
                  اگه هدف کمک به دیگران برای بهبود عملکرد معاملاتی شون هست، پس بهتره که برای رسیدن به همین هدف حساب هم باز بشه، ( به عنوان مثال تاپیک سیستم cage پیام آذرباد عزیز اگه یه حساب دمو دات و بچه ها میدیدن که داره فرضا ماهانه 30% سود کاملا بدون استرس میده، اونموقع دیگه تاپیک خاک نمیخورد )

فکر میکنم پیشنهاد بسیار موثری داده شده و خوبختانه در نظر سنجی هم تقریبا 65% رای موافق دادن

با احترام
                  علی

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                  معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                  -----------------------------------------------------------------------------------------------
                  «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                  هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
                    با سلام و احترام

پس معلوم همه چیز رو درباره سیستم خبر تی هنوز همه نمیدونن , که این تصور وجود داره که اگر پوزیشن بگیرد خراب میشه

ببخشیدا ها (نظر شخصی بود)
                    اصلا صحبت من این نبود. بحث سر نوع سیستمه. مگه دو نفر الیوت کار حتما مثل هم موج شماری میکنند؟ با قوانین یکی نتیجه های متفاومت میگیرند. چون بعضی سیستم ها مثل هنر میمونه و هر کسی مدلی برای خودش داره.
                    البته در سیستم های مکانیکی این اختلاف وجود نداره.

ارادتمند------------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

سلام

وقتتون بخیر ،تشکر میکنم بابت تاپیک خوبی که راه اندازی کردید ،برنامه شما بر این هست که تمام این سیستمها رو فوروارد تست کنید توسط توسعه دهندگان و پدیدآوردندگان و یا اشخاصی که این سیستمها رو عرفی کردن و به اونها تسلط دارند ،خیلی ساده همه ما میدونیم که دمو چه تفاوتی داره با ریل و پیشنهاد من این هست :

1. باز کردن حساب ریل با مبلغ قابل قبول
                      2. افتتاح تاپیک کارگاه مخصوص برای هر استراتژی و قرار دادن تمام آموزشهای اون استراتزی بدون کم و کسر ،چون این تاپیک به هدف عمومی کردن استراتژی برای بهره بردن همه داره بنامیشه به نظر.
                      3. قرار دادن تمام سیگنالهای استراتژی بدون کم و کسر با تصویر در تاپیک مربوطه و جمع بندی ماهانه اکانت
                      4. ارائه تضمین به مبتکر یا توسعه دهنده یا آموزش دهنده استراتژی که در صورت موفقیت در بازه مشخص به ایشان حساب پم و یا ......هر چه که باعث بشه شخص سودمند ببینه فعالیت را.
                      5. اینا همه پیشنهاد بود و تصمیم گیری به عهده دوستان و موردی به ذهنم نمیرسه اما اگر موردی بود در ادامه عنوان میکنم.

موفق باشید
                      ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 01-08-2014, 03:57 PM

نظر

درود
                        بنظر من وقتی کسی داره یه سیستم معاملاتی رو معرفی میکنه ، شوق نشون دادن ثمر بخش بودنش کم از استرس لایو نداره .
                        به هر حال هر کسی دوست داره سیستمی رو که معرفی میکنه ( چه مبترکر اون بوده باشه و چه نه ) جواب مثبت بده .

سپاس
                        شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

سلام به همه دوستان
                          عزیزانی که دارند سیستمی را معرفی میکنند وظیفه ای در این زمینه ندارند و در واقع دارند به امسال من تازه کار لطف میکنند و از وقت خودشون که کم ارزش هم نیست صرف میکنند.
                          در کل پیشنهاد خوبی هست ولی باید تدبیری اندیشیده بشه که این مطلب برای کسانی که وقت صرف میکنند برای آموزش یا ارتقاء یک سیستم منطقی باشه.
                          در کل تنها نگرانی من این هست که در صورت اجبار این مسئله و بودن شرط ادامه اون تاپیک فقط در صورت قبول این قضیه , قرار دادن این زحمت اضافی به گردن دوستان تنها باعث انصراف انها از ادامه تاپیک بشه!!
                          ارادتمند همه عزیزان
                          حسام

نظر

با سلام

در یک ..... دیدم که کسانیکه میخواهند سیگنال ارائه بکنند باید حساب دمو ایجاد کنند و بعد از سه ماه ترید روی حساب و داشتن نتایج مثبت یک حساب حقیقی 500 دلاری به دهنده سیستم هدیه داده میشود !

ییشتر کسانی که داری اعتبار حرفه ای هستند از خودشون یک اسمنت حقیقی گذاشتند بدون اینکه کسی از انها خواسته باشد و این کار خیلی واضح هست به اعتبار حرفه ای اشخاص می افزاید !

دوسال پیش مدیر شرکت مالی پوزیشنی بمقدار 7 میلیون دلار بر روی پوند ین و 2 میلیون روی یورو ین بازکرد و معامله اول را با 5000 پیپ بست ! این پوزیشن در منظر انظار عمومی قرار گرفته بود !

ولی بنده بشدت مخالف این طرح هستم و دلایلش رو بعد از اتمام نظرسنجی اعلام میکنم ! فقط همین بگم که دوستان میتونند این کار بکنند ولی بر نتایج این کار نمیتوانند کنترلی داشته باشند !

موفق باشید
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

درود بر همگی دوستان

وقتتون بخیر

از اونجایی بنده زیاد در مباحث حاشیه ای بدلیل مشغله فراوان کاری داخل نمی شم اما در این مورد چون اطلاعات مختصری دارم که گفتم شاید به کم شدن هرچه بیشتر حواشی این مطلب کمکی هرچند کوچک بکنه لذا با دوستان در میون میزارم؛

من چند وقت پیش در صفه فیسبوک یکی از ایرانیان که در یکی از بانکهای آلمانی کار میکنند به مطلبی برخورد کردم، الان که این تاپیک رو دیدم گفتم بیام و بنویسم چیزی رو که اون روز دیدم.

موضوع از این قراره:

ایشون بنابر توضیحی که ارایه داده بودن مبنی بر اینکه تونستن با روشی مناسب به درآمد بالایی از این بازار برسن و از تمام کسانی که خواهان یادگیری این روش بودن خواسته بودن ضمن رعایت و فراهم آوردن یک سری پیش نیازها(از جمله روش کاری و آدرس سرور کارگزاری مربوطه و...) می تونستند از طریق زبانه Signal در خود متاتریدر البته با دسترسی که خود ایشون با کمک Username و Password به کاربران می دادن به Follow کردن ایشون و پوزیشنهایی که میگرفتن بپردازن. از این طریق هم تاریخچه معاملاتی در اختیار همه قرار میگیره و هم اینکه اعضای اون جامعه می تونن پیگیر بروز اتفاقات اون روش موعاملاتی باشن. اگر اشتباه نکنم بستر این(امکانات و اختیارات لازمه) کار باید توسط خود کارگزاری برای صاحب روش(معامله گر روی حساب) و همچنین اعضای Follower اون شخص ایجاد میشه.(متاسفانه از جزئیات این کار اطلاع چندانی ندارم!)

با این روش هم ایشون به پوزیشن گرفتن میپردازن و هم اینکه همه Follower ها میتونن ایشون رو زیر نظر داشته باشن و یا حتی از ایشون کسب تجربه کنن.

بنده این پیشنهاد را صرفا با دیدگاه ایجاد روشی استاندارد برای افزودن قابلیت پیگیری به روشهای معاملاتی این فروم قرار دادم.

با احترام
                              ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 01-08-2014, 04:21 PM
                              Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                              X