اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

خبرنامه شماره 9 بروکر پی سی ام

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خبر: خبرنامه شماره 9 بروکر پی سی ام

به نام خدا
    خبرنامه شماره 9
    13 ژانویه 2014 - 23 دی 1932
    افتتاح دومین شعبه کارگزاری پی سی ام این بار در لندن

با سلام خدمت کاربران محترم فروم،

مفتخریم که به اطلاع برسانیم با تلاش های مستمر صورت گرفته و همراهی شما مشتریان گرامی، پی سی ام بروکرز موفق به کسب گواهی ثبت نمایندگی بروکر در کشور انگستان گردید. اکنون دومین شعبه خارج از امارات بروکر پی سی ام ( پس از کسب گواهینامه تجارت در منطقه آمریکای شمالی (Americas) و شعبه کانادا ) نیز تاسیس شد و دفتر لندن بروکر در آینده ای نزدیک به یک دفتر فعال تبدیل خواهد شد.

افتتاح این شعبه جدید را به کلیه مشتریان و دوستداران بروکر تبریک عرض می نمائیم. لازم به ذکر است که ما همچنان در حال گسترش و به روزرسانی و منطبق کردن کلیه خدمات و سرویس های خود با آخرین متدها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه فاینسس و بروکریج هستیم و تا قبل از عید نوروز حاوی خبرهای بسیار خوشی برای همه مشتریان و دوستداران بروکر پی سی ام خواهیم بود.

خبر دوم:

در فروم فارسی زبانان اقدام به برگزاری یک نظرسنجی در مورد سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم و اختصاص حساب معاملاتی به آن ها با هدف بهبود روش ها و سیستم های معاملاتی ارائه شده و سنجش میزان کاربردی بودن آنها برگزار شد.

طبق نتایج این نظرسنجی 74.52% درصد از رای دهندگان موافق برگزاری چنین طرحی هستند.

به پیشنهاد مسئول بخش سیستم های معاملاتی و با توجه پیشنهاداتی که کاربران فروم در این نظرسنجی بیان کردند و به عنوان یک طرح تشویقی از طرف بروکر، بروکر پی سی ام جهت مساعدت با کاربران داوطلبی که مایلند سیستم های خود را در حساب های ریل پیاده سازی کنند، شرایط افتتاح حساب های میکرو (لات سایز یک صدم) با مینیمم افتتاح حساب 100 دلار و ماکزیمم 1000 دلار و اسپرد برابر با حساب های استاندارد را فراهم می آورد.

در ضمن بروکر به اولین سیستم موفق که پس از طی 6 ماه بالاترین سود را به دست آورد 100% بالانس اولیه و به سیستم دوم 50% بالانس اولیه و به سیستم سوم 25% بالانس اولیه را به عنوان جایزه اختصاص میدهد.

ضمن اینکه سیستم های معاملاتی جدید نیز میتوانند در این طرح تشویقی شرکت کنند با این شرط که آموزش عمومی برای آن استراتژی، به منظوربهره مند شدن همه کاربران از طریقه کار کرد آن سیستم در فروم ارائه شود و سیگنال های گرفته شده از طریق این پلن معاملاتی روی فروم ارائه گردد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک زیر مراجعه فرمائید:
    http://forum.broker-fa.com/f60/طرح-تشویقیِ-سیستم-های-معاملاتی-ارائه-شده-در-فروم-پرسپولیس-3735/

با احترام
    کارگزاری پی سی ام

درود بر شما و تبریک عرض میکنم به تمام دوستان بروکر پرسپولیس
    انشاالله شاهد افتتاح دفتری در ایالات متحده امریکا باشیم.

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
    در این سایت و در تلگرام
    SmartSignalFX@

نظر

با سلام و تبریک و تشکر
      منم به عنوان یک ایرانی خیلی خوشحالم و صمیمانه تبریک می گویم.
      امیدوارم هر چه زودتر خبرهای خوش دیگرتان را درج نمائید و مهمترین آن نیز افتتاح حساب با حداقل سرمایه و لات ساز یک صدم. تا حداکثر دوستان حسابهای معاملاتیشان را به pcm منتقل نمایند.
      در ضمن امیدوارم در خبرهایتان کابینه شخصی و حساب pamm و نیز گزینه زبان فارسی برای حسابهای واقعی باشد.
      برای شما عزیزان توفیق موفقیت روزافزون، سرافرازی و شادمانی دارم.

نظر

[quote=pcm;116106]
        به نام خدا

در ضمن بروکر به اولین سیستم موفق که پس از طی 6 ماه بالاترین سود را به دست آورد 100% بالانس اولیه و به سیستم دوم 50% بالانس اولیه و به سیستم سوم 25% بالانس اولیه را به عنوان جایزه اختصاص میدهد.

ضمن اینکه سیستم های معاملاتی جدید نیز میتوانند در این طرح تشویقی شرکت کنند با این شرط که آموزش عمومی برای آن استراتژی، به منظوربهره مند شدن همه کاربران از طریقه کار کرد آن سیستم در فروم ارائه شود و سیگنال های گرفته شده از طریق این پلن معاملاتی روی فروم ارائه گردد.
        باسلام
        کاشکی میشد جایزش اندازه کارکرد 6 ماهش باشه نه به اندازه بالانس اولیه اش بازم ممنون
        بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

تبریک به خاطر موفقیت جدید

انشاالله شاهد افتتاح دفتری در ایالات متحده امریکا باشیم.

فکرم چیزه خوبیه
          خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

عرض تبریک بنده را هم پذیرا باشید.همیشه خوش خبر باشید
            ای کاش زمانی برسد و موقعیتی فراهم شود که نمایندگی ایران هم افتتاح شود " آرزو بر جوانان عیب نیست" یا شاید دفتر مرکزی به ایران منتقل شود...!!!

موفقیت روز افزون همه دوستانم را از خداوند مننان خواستارم.

ارادتمند دوستان
            حمید
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

به نوبه خودم به مجموعه پرسپولیس بابت راه اندازی دومین شعبه خارج از امارات تبریک عرض میکنم.

امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت این مجموعه عالی باشم و از خدای منان برای شماها آرزوی تندرستی خواستارم.

ارادت
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

من هم به شما نبریک عرض میکنم و آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما را دارم

نظر

من هم به نوبه خودم ، این موفقیت به شرکت پی سی ام بخصوص اقای دریس زاده و کارکنان زحمتکش تبریک و تهنیت عرض میکنم و امیدوارم همیشه شاهد موفقیتهای پی در پی از این شرکت باشیم .
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

شاد باش مرا هم پذیرا باشید
                    دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                    2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                    3- آرامش در تریدری
                    4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                    5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                    6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                    7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                    8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                    9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                    10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                    11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                    12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                    13- با روحیه ی بد ترید نکن
                    14- خودتو گول نزن
                    15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                    16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                    17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

من هم به نوبه خودم به کارگزاری پرسپولیس این افتخار را تبریک میگویم و امیدوارم پیشرفت های بیشتری نصیبتان شود.

نظر

تبریک!!!!!!!

نظر

سوال؟

با سلام و عرض تبریک بخاطر شعبه ی جدید PCM

سوالاتی تو ذهنم هست دوست دارم پاسخشون رو بدونم:

1-بروکر PCM چقدر هزینه ی سالانه اش هست؟
                          2-سرمایه ی شما چند $ هست؟
                          3-شما خودتون اصلا سرمایه ای دارید؟
                          4-شما چیکار میکنید که ضرر نمیدید و شعبه هاتون دائم گسترش پیدا میکنه؟
                          5-مطمئنا اکثر مشتریهاتون(بالای 95%) ایرانی هستند...درسته؟
                          6- شما اگر تریدر موفقی نباشید و یا اینکه خودتون روی سرمایه اتون ترید نکنید پس مطمئنا باید هزینه هاتون رو از اسپیرد و سوآپ و کمیسیون و...معاملات مشتری ها بدست بیارید.درسته؟

من چند سال پیش مدیریت حسابم رو سپردم به یک گروه ایرانی که در دوبی شرکت داشتن(www.sahamdan.com) همه ی سرمایه رو سوزوندن تازه 3000$ هم برای مدیریتشون از من گرفتن.بعد فهمیدم افراد دیگه ای هم همینطوری در دام این کلاهبردارها افتادن...واسه همین از شرکت ها و افرادی که در همچین کشورهایی (که ضعف نظارتی دارن و جزء مناطق آزاد بین المللی هستن ) فعالیت میکنن میترسم و نمیتونم بهشون اعتماد کنم.(توی این دنیای مجازی هر چیزی ممکنه اتفاق بیافته.خیلی خیلی باید مراقب بود)

اینکه شعبه ای در یک کشور اروپایی و معتبر افتتاح کردید گام بزرگی برای اعتماد سازی بیشتر می باشد و سالانه میتونید صد ها هزار دلار از سرمایه ایرانیان رو به سمت خودتون جذب کنید(انشاالله سرمایه ی هموطنان عزیز توی این بازار نسوزه و همگی منتفع بشن...امری مهال)

امیدوارم پاسخی دریافت کنم.

موفق و سربلند باشید.

نظر

با سلام و عرض ادب و ضمن عرض تبریک بابت پیشرفت های روز افزون بروکر.

اگر چه من بدون آمار و ارقام هم کاملا به بروکر اطمینان دارم چرا که الان تقریبا داره 8 سال میشه که از فعالیشون میگذره و من خودم شخصا تا به حال هیچ وقت کوچکترین مشکلی باهاشون نداشتم ولی خوب سوالاتی دوست خوبمون پرسیدند در مورد آمار و ارقام که اگر خود شرکت صلاح بدونند ما خوشحال میشیم چنین اطلاعاتی هم داشته باشیم.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Galaxy نمایش پست ها
                              با سلام و عرض تبریک بخاطر شعبه ی جدید PCM

من چند سال پیش مدیریت حسابم رو سپردم به یک گروه ایرانی که در دوبی شرکت داشتن(www.sahamdan.com) همه ی سرمایه رو سوزوندن تازه 3000$ هم برای مدیریتشون از من گرفتن.بعد فهمیدم افراد دیگه ای هم همینطوری در دام این کلاهبردارها افتادن...واسه همین از شرکت ها و افرادی که در همچین کشورهایی (که ضعف نظارتی دارن و جزء مناطق آزاد بین المللی هستن ) فعالیت میکنن میترسم و نمیتونم بهشون اعتماد کنم.(توی این دنیای مجازی هر چیزی ممکنه اتفاق بیافته.خیلی خیلی باید مراقب بود)

اینکه شعبه ای در یک کشور اروپایی و معتبر افتتاح کردید گام بزرگی برای اعتماد سازی بیشتر می باشد و سالانه میتونید صد ها هزار دلار از سرمایه ایرانیان رو به سمت خودتون جذب کنید(انشاالله سرمایه ی هموطنان عزیز توی این بازار نسوزه و همگی منتفع بشن...امری مهال)

امیدوارم پاسخی دریافت کنم.

موفق و سربلند باشید.

سلام

در مورد کشورهایی که ضعف نظارتی دارند خیلی زود قضاوت نکنید. به عنوان مثال عرض میکنم بروکر mfglobal که یکی از بزرکترین بروکرهای دنیاست سال پیش اعلام ورشکستگی کرد. هنوز شعبه لندنش پولی خیلی از مشتریها رو نتوسته بده و شکایت هاشون هم به جایی نرسیده. بنابراین اینطور نیست که مثلا اگر شرکت در دوبی بود پس ضعف نظارتی داره ولی اگر آمریکا و اروپا بود همه چیزش درسته. دوبی یک منطقه تجاری معتبره که اکثر شرکت های بزرگ دنیا اونجا شعبه دارند.

نظر

پردازش ...
                              X