اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

با سلام

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟ عمر + پول ؟
    139
    1 تا 5000
    63.31%
    88
    5000تا 10000
    12.23%
    17
    10000تا 50000
    11.51%
    16
    50000تا 100000
    5.76%
    8
    100000تا 500000
    1.44%
    2
    500000تا یک میلیون دلار
    0.72%
    1
    بالای یک میلیون دلار
    5.04%
    7
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

زياد آقا ، زياد.
    ولي هيچ موقع از ضرر دادن نترسيدم و همش را تجربه دونستم
    به اين بازار تا پول ندي ، سود نمي كني
    بايد باهاش حال كني با هر پوزيشنت حال كني و به ديد مثبت و خيالي راحت بنگري تا اونم بهت حال بده
    راز فاركــــــس همين بود كه گفتم
    هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

ایا راهی وجود دارد که یک فرد بفهمد اهل فارکس هست یا نه ؟

یا اینکه بعد از از دس دادن سرمایه و عمر باید به این نتیجه رسید ؟

بله در فارکس سود هست ولی چه کسی به شما تضمین داده که به این سود برسید ؟ ایا شما صلاحیت و لیاقت این سودها را داری ؟

یا فارکس برای شما یک سراب هست ؟ که هرچه سرمایه دارید را در ان میریزید و فکر میکنید به موفقیت نزدیک شدید ؟ ولی سرمایتان از دست میرود و شما در جا میزنید ؟

امید و خیال بافی خوب هست ولی واقع بینی مهمتر هست !

لطفا این جواب پاسخ دهید !

چه اتفاقی باید بیفتد که بفهمید اهل این کار نیستید و دست از ان میکشید ؟

موفق باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

-بله راهي وجو داره كه بفهميد كه اينكاره هستيد يا نه.
        -شما زماني به سود مي رسيد كه سود را حق خودتون بدونين
        - كلا تا زمانيكه دنبال روش اين و اون هستين بدونيد كه هيچ وقت موفق نميشين

يه مثال
        مقدمه:
        زمان كنكور يادتونه
        حافظه انسان تا دو ماه خوب بياد مياره پس چرا بعضي ها يكسال درس مي خوندن براي كنكور؟
        اونها توي يكسال بدنبال كشف نقاط ضعف خودشون بودند تا با خلاصه برداري توي اون دو ماه قبل كنكور ، نقاط ضعف را مرور كرده و
        آماده كنكور بشن
        پرسش : آيا ميشه از جزوه هاي كنكور يكي ديگه استفاده كرد و توي كنكور موفق شد؟
        جواب : ميشه ولي خيلي به ندرت
        چرا به ندرت ؟ : چون جزوه ها سليقه اي هستند و هر شخصي براي خودش نوشته و چون آدم ها با هم فرق مي كنند پس نميشه يه
        نسخه را براي همه پيچيد
        پس بايد چيكار كرد ؟ : بايستي جزوه هاي مخصوص به خودمون را تهيه كنيم كه ضعف هامون را مشخص مي كنه و اونها را مي پوشونه

-------------
        پس تا زمانيكه دنبال روش اين و اون هستين احتمال موفقيت خيلي كم ميشه
        ولي ميتونين از روش ديگران الگوبرداري كرده و سرنخ ها را پيدا كنيد همين و بس
        موفق باشيد
        هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

سلام مسلم جان

ضرر که اندازه نداره ، چون هر استاب که نصیب یک تریدر میشه ، ضرر محسوب میشه ! موقعیت های که به دلیل ترس... از دست میره و نمیگیریم باز ضرر محسوب میشه !

اما مهم برآیند کلی هست !

یادمه بعد دوره ای " سال ها پیش " یکی از افراد صراحتاً در آخرین جلسه بیان کردند که به درد بازار و معاملات نمیخوره ، دلیلش جویا شدم ، متوجه شدم که روحیاتش با چنین پول های جور نیست " چه از نظر کسب کردند یا از دست دادن "

اینکه یک نفر به در اینکار میخوره یا نه باید خودش پی ببره ، هیچ شخصی با روحیات و تفکرات شخص دیگر آشناییت نداره و چنین قضاوتی را نمیتواند انجام دهد !

ما روزانه زمان زیادی صرف امورات مختلف میکنیم و خیلی از این امورات به نتیجه نمیرسد ، شخص خودم روی خیلی موضوعات تحقیق میکنم و بعد از کلی هزینه و زمان ، نتیجه میشه هیچ ! اما خوب این دلیل نمیشه در مورد موضوع بعدی چنین کاری نکنم

الان موسسات نگاه کنی هرکدام یک دپارتمان توسعه و تحقیق دارند که باعث پیشرفت اون سازمان میشه ، به جرات میتونم بگم تفریباً 30% این تحقیقات به نتیجه میرسه و اتفاقاً همین مقدار برای پیشرفت کفایت میکنه

به نظرت ریس و مدیر کل یک سازمان 70% تحقیقات ببینه به نتیجه ای نرسیده باید کارمندش تعدیل کنه؟ نه اینجور نیست ، اگر مدیر ذهن خلاقی داشته باشه از همون 30% بازدهی بهترین بهره را میبره و سازمان را به سمت اهداف به راحتی هدایت میکنه

این بازار سود داره ، ضرر هم داره ، نه بازار تبادلات ارزی ، بلکه هر بازاری که در اون داد و ستد رخ میده ! هر کدام معایب و مزایای خاص خودش داره

دوست عزیزمون مثال خوبی از کنکور زدن ، چندین بار باید اون متن خوند تا راه درست درک بشه !

موفق باشید
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

من زمان زیادی نیس ک با فارکس اشنا شدم
            تو این مدت به چند تا نتیجه رسیدم
            یکی اینکه اکثر ضرر ها بخاطر این که بیش از حد طمع میکنیم
            و یکی هم اینکه زیاد از این شاخه به اون شاخه میپریم. منظورم اینه که هی روشمونو عوض میکنیم
            یاد یه داستانی افتادم که استادم تو دانشگاه بهمون میگفت
            میگفت که یه پسری بود که فقط یه دست داشت و مشغول یاذ گیریه جودو بوده
            بعد از چند ماه توی باشگاه بهترین مبارز میشه و هیچکس نمیتونسته شکستش بده
            و تنها دلیلش هم این بوده که اون شخص فقط یک حرکت رو از جودو بلد بوده همیشه تمرینش رو اون حرکت بوده و فقط با اون حرکت حریف هاشون شکست میداده. هیچ چیز دیگه ای بلد نبوده
            منظور این داستان اینه که اگه ما یه راه هر چند ساده بلد باشم و رو اون حسابی تمرکز کنیم بسیار موفق تر خواهیم بود تا اینکه هرار تا راه بلد باشیم و .....
            البته جسارته بین شما بزرگان حرف زدن... ولی گفتم نظر خودم رو با شما عزیزان در میون گذاشته باشم

نظر

بحث بنده روی اشتباهاتی که منجر به رر و زیان میشود نیست !

مثال کنکور جالب هست ولی بحث بر سر انتخاب رشته هست !

در شرکت نفت و بعضی از شرکتها به بعضی از مهندسین چک سفید داده میشود خودش دستمزدشو تعیین کنهند ! حالا من این میبینم چرا نمیرم مهندسی نفت بخونم ؟

چون میدونم برام سخت هست ! خیلی از کارها هستند که درامد زیادی دارند ولی کسی طرفشون نمیره چون میدونند از عهده ان نمیان !

حالا در فارکس و قبل از ورود به بازار چطور بفهمم بدرد این کار میخورم یا نه ؟

نظر

درور به همه عزیزان........... فک می کنم جواب این سوال هم مثل اکثر قسمتهای فارکس جنبه شخصی داره و مربوط به اصلی ترین قسمت بازار یعنی رونشناسی بازار میشه............. به نظر من مطالعه قسمت روانشناسی ترید تو فایل ضمیمه که آموزش فارکس نوشته اقای دلیلی و اسراری هستش رو پیشنهاد می کنم ارزش چند دور خوندن رو داره..............شاید کمکی باشه تا خودمونو بهتر بشناسیم خیلی زیبا توضیح داده........حجم فایل زیپ شده بالای 2 مگ شد مجبور شدم ی جا دیگه آپ لود کنم
                http://uploadbaz.com/q9th33lgcdrb
                در ضمن ممنون از تاپیک
                http://uploadbaz.com/q9th33lgcdrb
                .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
                معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
                Insta ID : freedomfromforex
                Skype ID : freedomofForex

نظر

ضرری که به عمر,جوانی,غرورت میخوره با هیچ مقدار پولی قابل اندازه گیری نیست ساده لوحانه هست اگر فکر کنیم که مثلا دو سال تو این بازاریم و به فرض 5000دلار ضرر کردیم خب حالا هی پیش خودمون حساب کنیم نه هنوز سرمایه خاصی رو از دست ندادم همش 15 میلیون هست!!!! دو سال اعصاب و روان عمر و عقب افتادگی رو چجوری باید حساب کرد؟ من خودم رو مثال میزنم: یک پسرخاله دارم یک سال ونیم از من کوچیکتره, وقتی تو کنکور قبول نشد با اینکه درسش هم خوب بود رفت دانشگاه افسریه دو سال خوند شد ستوان سه برگشت, همون اول هم ازدواج کرد ,پدر خانومش هم سرهنگ, همین شهر خودمون کارش درست کردن از زمستان 88 که ازدواج کرده الان خونه و ماشین و زن و بچه و زندگیش همه خدا رو شکر در بهترین وضعیت تلاش کرده میدونم منکر این موضوع نمیشم شاید هم الان از لحاظ قسط و وام کل حقوقش هم بره برای قسظ ها اما مهم داشتن همه اینا هست با این وضعیت تورم خیلی برد کرده اما من چی؟ واقعا رقمی وجود نداره که آدم بخواد جلوی ضررهاش بگذاره موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط baseri نمایش پست ها
                    ضرری که به عمر,جوانی,غرورت میخوره با هیچ مقدار پولی قابل اندازه گیری نیست ساده لوحانه هست اگر فکر کنیم که مثلا دو سال تو این بازاریم و به فرض 5000دلار ضرر کردیم خب حالا هی پیش خودمون حساب کنیم نه هنوز سرمایه خاصی رو از دست ندادم همش 15 میلیون هست!!!! دو سال اعصاب و روان عمر و عقب افتادگی رو چجوری باید حساب کرد؟ من خودم رو مثال میزنم: یک پسرخاله دارم یک سال ونیم از من کوچیکتره, وقتی تو کنکور قبول نشد با اینکه درسش هم خوب بود رفت دانشگاه افسریه دو سال خوند شد ستوان سه برگشت, همون اول هم ازدواج کرد ,پدر خانومش هم سرهنگ, همین شهر خودمون کارش درست کردن از زمستان 88 که ازدواج کرده الان خونه و ماشین و زن و بچه و زندگیش همه خدا رو شکر در بهترین وضعیت تلاش کرده میدونم منکر این موضوع نمیشم شاید هم الان از لحاظ قسط و وام کل حقوقش هم بره برای قسظ ها اما مهم داشتن همه اینا هست با این وضعیت تورم خیلی برد کرده اما من چی؟ واقعا رقمی وجود نداره که آدم بخواد جلوی ضررهاش بگذاره موفق باشید.
                    مثل سراب موفقیت یک ساعت بعد یک روز بعد یک ماه بعد یک سال بعد میبینی ولی رساعتها و روزها و سالها میگذرد و خبری نیست !

صحبتی که شما کردید بنام هزینه فرصت در اقتصاد معروف هست !

از دست دادن پول + سرمایه + هزینه فرصت

نظر

وقتی میخوای جایی استخدام میشی بات مصاحبه میکنند ببینند بدرد این کار میخوری یا نه !

در فارکس کجا و با کی باید مصاحبه کنی تا بهت بگه بدرد این کار میخوری یا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        وقتی میخوای جایی استخدام میشی بات مصاحبه میکنند ببینند بدرد این کار میخوری یا نه !

در فارکس کجا و با کی باید مصاحبه کنی تا بهت بگه بدرد این کار میخوری یا نه ؟

باخودت بايد مصاحبه كني...
                        هميشه راهي هست

نظر

چند مدت پیش با یکی از دوستان صحبت میکردم و ازش خواستم فیبو ساده رسم کنه بمن گفت که بلد نیستم ! اول فکر کردم منو دست میندازه ولی با جدیت گفت تا حالا با سیستمی کار نکردم که فیبو لازم داشته باشم !

این نمونه فردی که میلیونها تومن پول از دست داده !

نمونه دیگر کسی که بالای یک میلیون دلار از دست داده وقتی ازش خواستند یک تمپلت بالا بیاره گفت تمپلت ؟ این دیگه چیه ؟

ووووو

حالا شما انواع کلاهبرداریها را هم اضافه کنید ببینید چی میشه !

نظر

من تا حالا ضرر نکردم

فقط یه بار بروکر کارآمد پولم رو بالا کشید و بدجوری بهم ضربه زد

نظر

نوشته اصلی توسط farahani.mold نمایش پست ها
                              باخودت بايد مصاحبه كني...
                              این حرفها شعاری هست !

کسی که تصوری از فارکس نداره نمیتونه این کار بکنه !

برای همین وارد کار میشه ! یک حساب کال شد ! دو حساب ! سه حساب و .... خوب چند حساب باید کال کنه که بفهمه اهل این کار نیست !

ببینید هر کاری یک اغاز و یک پایان داره ! خونه اغازش پی هست انتهاش سقفه ! طبق یک نقشه از پیش طراحی شده !

بمن بگو فارکس اغاز و پایانش کجاست ؟ نقشه راه ما کجاست ؟

دوستان عزیز ما هر دیواری بسازنند میوفته ! نمیتونند خونه بسازند ! سرمایه میزار ! خونه میفته سرمایش از دست میرره ! را ؟

چون زمین مناسب نیست !

اینجا هم حرف ما این هست که این اقا یا خانم مناسب فارکس نیست !

نظر

پردازش ...
                              X