اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند مرده حلاجی؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: چند مرده حلاجی؟

سلام به همه دوستان و اساتید و همچنین مدیران فروم (در ضمن ناطر سایت میتواند در صورت مفید واقع نبودن تاپیک ان را حذف کند)
    دیدم جای یه همچین تاپیکی خالی برای یک نظر سنجی دور هم بودن لذا از همه سروران خواهش دارم که نظرات شخصیشان را بازگو کنند

همون طور که از عنوان تاپیک مستحضر هستید(چند مرده حلاجی ؟) خواستیم به یک نتیجه گیری کلی برسیم و بدانیم برای پول دار شدن (البته افراد و تریدر های حرفه ای که قادر به رشد یه حساب100 دلاری به 1000 هستید) چه مدت نیاز داریم

نظر شخصی خودم و البته با یه مقدار حداکثری 6 ماه را نیاز دیدم برای رشد حساب یک جساب 100 دلاری به 1000 دلار البته افردای هستند که در 1 ماه . 3 ماه رشد میدهند
    بدرود

20
    یک ماه
    20.00%
    4
    دو ماه
    10.00%
    2
    سه ماه
    15.00%
    3
    چهار ماه
    10.00%
    2
    پنج ماه
    5.00%
    1
    شش ماه
    40.00%
    8

نظرسنجی منقضی شده است

(( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

سلام
    محسن جان ، خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
    ولی کاش یه کار دیگه میکردی ، البته به عنوان یه پیشنهاد از برادر کوچکتر ، و اون این که به جای نظر سنجی یه تاپیکی ایجاد میکردی به منظور رقابت . چون الان باور کن اینقدر تاپیک به حاشیه کشیده میشه که از هدفت دور میشی .
    در ضمن خودم برای رقابت با هات آمادم و حساب هم الان آمادست ( فقط به شرطی که طرف طلا نری )

زمان هم براش نزاریم و فقط سر هدف رقابت کنیم .
    البته هرچند رقابت نابرابره و 1 به چهاریم ولی چکار کنم نمک خوردتم
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان و اساتید و همچنین مدیران فروم (در ضمن ناطر سایت میتواند در صورت مفید واقع نبودن تاپیک ان را حذف کند)
      دیدم جای یه همچین تاپیکی خالی برای یک نظر سنجی دور هم بودن لذا از همه سروران خواهش دارم که نظرات شخصیشان را بازگو کنند

همون طور که از عنوان تاپیک مستحضر هستید(چند مرده حلاجی ؟) خواستیم به یک نتیجه گیری کلی برسیم و بدانیم برای پول دار شدن (البته افراد و تریدر های حرفه ای که قادر به رشد یه حساب100 دلاری به 1000 هستید) چه مدت نیاز داریم

نظر شخصی خودم و البته با یه مقدار حداکثری 6 ماه را نیاز دیدم برای رشد حساب یک جساب 100 دلاری به 1000 دلار البته افردای هستند که در 1 ماه . 3 ماه رشد میدهند
      بدرود

سلام تو یک ماه یه حسا ب10000تای را دو برابر کردم وهمچنین حساب 100تایی رو 400تا و..... ولی هیچکدوم به اندازه حساب10000تایی بهم حال نداد چون بالانس مناسبی بود .اون کار (چند برا برکردن حساب) هنرنیست چون عوارضی که برای سلامتی تریدر میاره نمی ارزه این کار رو بکنی.البته اگر به عنوان شغل به تریدری نگاه کنی (مثل یه کارمند) خسته نمیشی و از این فکرها هم به سراغت نمیاد
      [/quote]

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        سلام
        محسن جان ، خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
        ولی کاش یه کار دیگه میکردی ، البته به عنوان یه پیشنهاد از برادر کوچکتر ، و اون این که به جای نظر سنجی یه تاپیکی ایجاد میکردی به منظور رقابت . چون الان باور کن اینقدر تاپیک به حاشیه کشیده میشه که از هدفت دور میشی .
        در ضمن خودم برای رقابت با هات آمادم و حساب هم الان آمادست ( فقط به شرطی که طرف طلا نری )

سلام اقای عاملی افتخار دادی و به تاپیک خودت سر زدی من شهرام هستم اسمم را یادت رفته رفیق
        نه دادا ما را چه به حساب ریل خودت خدمت رسیدی و دیدی ما کوچیک شماییم
        والا در مورد موضوع تاپیک اینظور به نظرم رسید اگه میدونستم نظری داری حتما باهات مشورت میکردم در مورد نظر شما هم عنوان کنم که در مورد رقابت باید مدیران تصمیم گیری کنند و به عنوان مسابقات ریل یا دمو طرح نمایند
        در ضمن اقای عاملی دارم فعلا اموزش میبینم و یه سیستمی را طرح میکنم که اگه حواب گو باشه انشالله داخل فروم مطرخ میکنم
        انشالله فدای تو شهرام
        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها

نوشته اصلی توسط jabalameli نمایش پست ها
          ...

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
          سلام تو یک ماه یه حسا ب10000تای را دو برابر کردم وهمچنین حساب 100تایی رو 400تا و..... ولی هیچکدوم به اندازه حساب10000تایی بهم حال نداد چون بالانس مناسبی بود .اون کار (چند برا برکردن حساب) هنرنیست چون عوارضی که برای سلامتی تریدر میاره نمی ارزه این کار رو بکنی.البته اگر به عنوان شغل به تریدری نگاه کنی (مثل یه کارمند) خسته نمیشی و از این فکرها هم به سراغت نمیاد
          [/quote]

سلام

به نظرم اگه داود عزیز , شهرام عزیز , جناب آقای جبل عاملی و سایر دوستانی که این توانایی رو در خودشون می بینن یک لطفی کنن و بتونن در انظار عموم یک حساب ریل 100 دلاری را به 1000 دلار تبدیل کنن, خیلی می تونه به برای سایر تریدرهایی که هنوز به سوددهی خوبی در این بازار نرسیدن روحیه بخش و امیدوار کننده باشه. چون با دیدن این نتایج, دیگران هم میتونن امیدوار باشن که با تلاش و یادگیری بیشتر و رعایت اصول, آنها هم در آینده بتونن به چنین نتایجی برسن.
          من خودم اگر یک زمانی به این توانایی برسم که بتونم حسابهام رو در مدت نسبتاً کوتاهی چندین برابر کنم حتماً یک تاپیک می زنم و جلوی چشم دیگران هم حداقل یک بار این کار رو انجام میدم. ولی خوب هنوز تا رسیدن به اون مرحله خیلی فاصله دارم. اگر چه دارم تلاش می کنم و کاملاً هم امیدوارم که در آینده ای نه چندان دور به این توانایی برسم.
          ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

سلام و درود
            یکی از عواملی که میتواند باعث رشد و تعالی یک تریدر گردد داشتن آرامش در ترید می باشد . تا زمانی که سودای یک شبه پولدار شدن را از سر خود دور نکنیم و یا به جای قمار کردن ترید کردن بر اساس موازین و قانون را پیشه نکنیم هرگز نمیتوانیم به یک تریدر تبدیل شویم . نداشتن آرامش یعنی تصمیم های نابجا و عمل های احساسی را به دنبال خود خواهد داشت . هر وقت آمادگی این را پیدا کردیم که ترید کردن را هم همانند دیگر تجارت ها نگاه کنیم آنوقت است که بازار مسیر و راه خودش را برای ما نمایان خواهد کرد . شما اگر به تاریخچه نام آوران این بازار نگاه کنید از گن گرفته تا ماینر فعلی همگی سالها وقت صرف این راه کردن تا توانستن به درجه موفقیت برسند . شاید از این بازار بشود در یک و یا چند مرحله سودهای کذایی به دست آورد اما تا کنون دیده و یا شنیده و یا میتوانید شخصی را مثال بزنید که با این طریق ترید ها توانسته باشد به ثروتهای کذایی دست پیدا کند . پس ابتدا ذهن قمار , ریسکهای غیر منطقی , را از ذهن خود دور کنید تا این بازار ماهیت خودش را به شما نشان دهد . تصویر زیر را برای این قرار ندادم که بگم من توانستم و شما نتوانستید چرا که من هرچه دانم که هیچ نمیدانم از شما عزیزان در این فروم و دیگر فروم ها آموختم و درس پس میدهم به اساتید که قدر زحماتشون را بدونم . به این خاطر قرار دادم که به قول جناب موسوی استاد ارجمندم تشویقی شود برای دوستان که بدونن خواستن توانستن است اما زمانی که اول خود و ذهن خود را آماده کنیم . دست پیدا کردن به سود در این بازار کار پیچیده ای نیست اما فقط به دلیل اینکه ما ترید های خود را به تجارتی ناسالم بدل کردیم نمیتوانیم همگام با خواسته این بازار پیش بریم . اگر در این بازار قدم نهادین ابتدا با اصول این تجارت آشنا شوید . کمی فکر کنید اگر قرار بود که بروکر ها با دادن لوریج های بی حساب و کتاب باعث پولدار شدن آنی شما شوند دیگر بقایی برای بروکر ها باقی نخواهد ماند لذا بیایید به جای اینکه سودای سودهای بادآورده را در سر بپرورانیم به اصول صحیح این بازار فکر کنیم . و تریدهای بر اساس اصول و منطق را پیشه کنیم . بیاییم از کسانی که تمام زندگی خود را بر سر این بازار به دلیل همین فکر های واهی از دست داده . کسانی که حتی جان خود را برای رسیدن به این سودهای واهی از دست دادن فکر کنیم و این بازار را هم همانند دیگر مشاغل نگاه کنیم و توقع خود را به مانند دیگر مشاغل کنیم تا بتوانیم به یک ترید خوب و منطقی بدل گردیم . برای همه شما آرزوی موفقیت دارم و در کلام آخر هم باز تکرار میکنم به جای رینگ بوکس درست کردن سعی کنیم از این همه دانشی که در این فروم و دیگر فروم ها برای منه کم تجربه قرار دادن استفاده کنیم و عواقب اشخاص درس بگیریم .

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

درورد به همه ی اساتید و دوستان گران مایه

اول تشکر بابت تاپیک......... و توضیحات زیبای دوستان مخصوصاً اقای یزدی که مثل همیشه با حرفاشهمه چی رو آروم می کنه

سوال داشتم از همه دوستان که تجربه چندین ساله دارن در ترید........... خیلی جاها خوندم حجم معامله برای هر شخص متفاوته ک بتونه از نظر روانی مدیریتش کنه معمولاً هر شخصی به خصوص خــود من با حساب سر انگشتی میگیم خوب در بدترین حالت در هر ماه حساب 2 برابر میشه پس اگه به سرمایه دست نزنیم رشد دو دوئی آغاز میشه و بعد 4 ماه حساب بیش از 10 برابر رشد می کنه چون صحبت توان 2 به وسط میاد اگه رشد رو همینجور رو کاغذ ادامه بدیم بعد 14-15 ماه به اعداد نجومی میرسیم..............تا اینجاش قند تو دل آدم آب میشه اما بعد که به حجم معاملانی که مثلاً در ماه 10 نگاه می کنه میبینه ای بابا چه حجم گنده ای می باشد من که همیشه با حجم میکرو کار می کردم حالشو می بردم این حجم چرا از استاندارد هم زده بالا .........این جاست که ی شک ب آدم وارد میشه

و این سوالو می پرسه که توانائی مدیریت چه سایزی رو داریم؟!!!

خوشحال میشم دوستان تجربیاتشونو مطرح کنن.............. فک می کنم به موضوع تاپیک مربوط میشه که عنوان کردم امیدوارم نظم تاپیکو به هم نزده باشم
              سپاس
              .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
              معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
              Insta ID : freedomfromforex
              Skype ID : freedomofForex

نظر

سلام

به نظرم اگه داود عزیز , شهرام عزیز , جناب آقای جبل عاملی و سایر دوستانی که این توانایی رو در خودشون می بینن یک لطفی کنن و بتونن در انظار عموم یک حساب ریل 100 دلاری را به 1000 دلار تبدیل کنن, خیلی می تونه به برای سایر تریدرهایی که هنوز به سوددهی خوبی در این بازار نرسیدن روحیه بخش و امیدوار کننده باشه. چون با دیدن این نتایج, دیگران هم میتونن امیدوار باشن که با تلاش و یادگیری بیشتر و رعایت اصول, آنها هم در آینده بتونن به چنین نتایجی برسن.
                من خودم اگر یک زمانی به این توانایی برسم که بتونم حسابهام رو در مدت نسبتاً کوتاهی چندین برابر کنم حتماً یک تاپیک می زنم و جلوی چشم دیگران هم حداقل یک بار این کار رو انجام میدم. ولی خوب هنوز تا رسیدن به اون مرحله خیلی فاصله دارم. اگر چه دارم تلاش می کنم و کاملاً هم امیدوارم که در آینده ای نه چندان دور به این توانایی برسم.[/quote]
                سلام
                بنده موافقم . اما با توجه به این که الان توی طرح تشویقی سیستمها شرکت کردم و معاملات و کارهای شخصی روزانه خودمم دارم ، تمرکز لازم را ندارم . ولی انشاالله در سال جدید ( حدود 3 الی 4 ماه دیگه ) پایه این هستم که توی یه تاپیک این کار را با چنتا از دوستان انجام بدیم .
                ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                  سلام و درود
                  یکی از عواملی که میتواند باعث رشد و تعالی یک تریدر گردد داشتن آرامش در ترید می باشد . تا زمانی که سودای یک شبه پولدار شدن را از سر خود دور نکنیم و یا به جای قمار کردن ترید کردن بر اساس موازین و قانون را پیشه نکنیم هرگز نمیتوانیم به یک تریدر تبدیل شویم . نداشتن آرامش یعنی تصمیم های نابجا و عمل های احساسی را به دنبال خود خواهد داشت . هر وقت آمادگی این را پیدا کردیم که ترید کردن را هم همانند دیگر تجارت ها نگاه کنیم آنوقت است که بازار مسیر و راه خودش را برای ما نمایان خواهد کرد . شما اگر به تاریخچه نام آوران این بازار نگاه کنید از گن گرفته تا ماینر فعلی همگی سالها وقت صرف این راه کردن تا توانستن به درجه موفقیت برسند . شاید از این بازار بشود در یک و یا چند مرحله سودهای کذایی به دست آورد اما تا کنون دیده و یا شنیده و یا میتوانید شخصی را مثال بزنید که با این طریق ترید ها توانسته باشد به ثروتهای کذایی دست پیدا کند . پس ابتدا ذهن قمار , ریسکهای غیر منطقی , را از ذهن خود دور کنید تا این بازار ماهیت خودش را به شما نشان دهد . تصویر زیر را برای این قرار ندادم که بگم من توانستم و شما نتوانستید چرا که من هرچه دانم که هیچ نمیدانم از شما عزیزان در این فروم و دیگر فروم ها آموختم و درس پس میدهم به اساتید که قدر زحماتشون را بدونم . به این خاطر قرار دادم که به قول جناب موسوی استاد ارجمندم تشویقی شود برای دوستان که بدونن خواستن توانستن است اما زمانی که اول خود و ذهن خود را آماده کنیم . دست پیدا کردن به سود در این بازار کار پیچیده ای نیست اما فقط به دلیل اینکه ما ترید های خود را به تجارتی ناسالم بدل کردیم نمیتوانیم همگام با خواسته این بازار پیش بریم . اگر در این بازار قدم نهادین ابتدا با اصول این تجارت آشنا شوید . کمی فکر کنید اگر قرار بود که بروکر ها با دادن لوریج های بی حساب و کتاب باعث پولدار شدن آنی شما شوند دیگر بقایی برای بروکر ها باقی نخواهد ماند لذا بیایید به جای اینکه سودای سودهای بادآورده را در سر بپرورانیم به اصول صحیح این بازار فکر کنیم . و تریدهای بر اساس اصول و منطق را پیشه کنیم . بیاییم از کسانی که تمام زندگی خود را بر سر این بازار به دلیل همین فکر های واهی از دست داده . کسانی که حتی جان خود را برای رسیدن به این سودهای واهی از دست دادن فکر کنیم و این بازار را هم همانند دیگر مشاغل نگاه کنیم و توقع خود را به مانند دیگر مشاغل کنیم تا بتوانیم به یک ترید خوب و منطقی بدل گردیم . برای همه شما آرزوی موفقیت دارم و در کلام آخر هم باز تکرار میکنم به جای رینگ بوکس درست کردن سعی کنیم از این همه دانشی که در این فروم و دیگر فروم ها برای منه کم تجربه قرار دادن استفاده کنیم و عواقب اشخاص درس بگیریم .

با سلام خدمت جناب آقای یزدی عزیز
                  یک تقاضا از شما داشتم با توجه به تصویری که گذاشتید آیا با استراتژی زیگزاک این پوز ها را گرفته اید
                  من با استراتژی شما تا حدودی آشنا هستم اگر بشود این چارت را و علت گرفتن پوز ها و علت خروج از پوز و ورود به پوز بعدی را تفسیر کنید تا سوالات پیش آمده برایم در مورد علت ورود و خروج ها حل گردد
                  از زحمات شما متشکرم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

سلام

یک تجربه :

من خودم با اسکلپ طرق کمتر از 72 ساعت به این عدد رسیدم

دوروز استثنایی داشتم

اصلا نمیخواستم از پشت پارت بلند شم (اصلاج بکنم چارت)

ولی کار خونه و زندگی نمیزاشت باید میرفتم
                    زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                    تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                    این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                    هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
                      سلام

یک تجربه :

من خودم با اسکلپ طرق کمتر از 72 ساعت به این عدد رسیدم

دوروز استثنایی داشتم

اصلا نمیخواستم از پشت پارت بلند شم (اصلاج بکنم چارت)

ولی کار خونه و زندگی نمیزاشت باید میرفتم
                      با سلام بنده تازه کارم اگر ممکن است بفرمایید که چه مدت در بازار باید کار کرد تا به این توانایی رسید و آیا این طرز کار میتواند دوام داشته باشد؟ و میتوان روی این روند کاری حساب کرد. با تشکر فراوان.

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                        [/QUOTE]

حساب یک میلیون دلاری را ظرف چند ماه 10 برابر می کنی، پول خوده خودت، زحمت 10 سال کار مداوم در بورس و سهام و طلا و شاخص؟؟؟

سنتون هم بالای 40 سال شده، زن و بچه هم داری، این را هم در نظر داشته باش. (اصلا فکر می کنی این کار روکردی طرف می آد اونو دو دستی می ده بهت؟ )

یک بار جستی ، دو بار جستی .....

دوازده ماه هم باید عنوان می شد تا بشه بهش فکر کرد.
                        ویرایش توسط محمد حاجیلو : https://www.traderha.com/member/12908-محمد-حاجیلو در ساعت 01-18-2014, 07:39 PM

نظر

حساب یک میلیون دلاری را ظرف چند ماه 10 برابر می کنی، پول خوده خودت، زحمت 10 سال کار مداوم در بورس و سهام و طلا و شاخص؟؟؟

سنتون هم بالای 40 سال شده، زن و بچه هم داری، این را هم در نظر داشته باش. (اصلا فکر می کنی این کار روکردی طرف می آد اونو دو دستی می ده بهت؟ )

دوازده ماه هم باید عنوان می شد تا بشه بهش فکر کرد.[/QUOTE]متاسفانه متوجه نشدم چی گفتین

نظر

نوشته اصلی توسط محمد حاجیلو

دوازده ماه هم باید عنوان می شد تا بشه بهش فکر کرد.
                            من که اگه حسابم به یک میلیون دلار برسه به احتمال زیاد بازنشست می کنم خودمو البته شاید هم ده هزار دلارشو بگذارم باشه باهاش ترید کنم ولی 990 هزارتای دیگه رو جای دیگه سرمایه گذاری می کنم و با سودش میرم دور دنیا رو می گردم
                            ویرایش توسط shahab_p : https://www.traderha.com/member/2979-shahab_p در ساعت 01-18-2014, 09:09 PM
                            ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

منظورم اینکه، یه خان نعمتی باز شده به اسم فلان، شما دوست داری کدام طرف باشی، میزبان باشی و یا مهمان؟

دوست داری بخوری یا خورده بشی؟

شما تصمیم دارید که با هم سرمایه هاتون را یکی کنید، در بازار فارکس فعال بشوید، هر دو موقعیت برای شما محیا است (بدون در نظر گرفتن میزان سرمایه و سختی ها)، شما دوست دارید، بروکر شوید یا تریدر؟

اگر بروکر شوید، باید برای جذب مشتری خود از مشتری ها مینی و میکرو شروع کنید، اینها سرمایه ها اندک دارند، برای جذب شان مهمترین عامل برای جذب ارائه لوریچ های عجیب و قریب است، 1 به 5 یا 1به 50 یا 1 به 500؟!!!

خوب شما این کار را می کنید، داستان اینجاست، که خود بروکر هم محدودیت هایی دارد، سرمایه بروکر به زور به 10 میلیون دلار می رسد ( فرضا) جذب مشتری که دارد سرمایه بالغ بر 20 میلیون سرمایه می شود، همه هم لوریچ 1 به 100 می خواهند، خوب بروکر باید چقدر سرمایه داشته باشد تا معاملات real ارائه دهد؟

2 میلیارد دلار، هیچ بانک خارجی چنین اعتبار را در اختیار یک کارگزار fx قرار نمی دهند، آنها خیلی بهتر از من و شما ریسک این کار را می دانند، پس این میزان سرمایه از کجا می آید؟

جواب خیلی ساده است، در دنیای بازارهای مالی طی چند سال اخیر سوپر مارکت های سهام پیدا شده اند، ابرسوپر مارکت ها پیدا شده اند که مثلا یکباره 1400 یا 2100 یا 2800 نماد سهام و شاخص و جفت ارز را پوشش می دهند، اگر در مورد اینها مطالعه بفرمایید کم کم با خاصیت این بازار آشنا می شوید، 1 معاملات واقعی داریم و 1معاملات مجازی.

برای اینکه بتوانید در بازارهای مالی کار کنید رمز موفقیت این است که خودتان ضریب اهرمی خود را پیدا کنید، البته بهتر این است که اصلا نه از وام و نه اعتبار استفاده نکنید.

نظر

پردازش ...
                              X