اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ در مورد سیستم تخصصی سودال ورژن مومیایی ( تایم 1 ساعته )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات: پرسش و پاسخ در مورد سیستم تخصصی سودال ورژن مومیایی ( تایم 1 ساعته )

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان عزیز و گرامی !

با توجه به اینکه تاپیک مومیایی از استقبال بی نظیری رو به رو شد و همچنین به خاطر ذات تاپیک نخواستم که شلوغ بشه و از انسجام در بره لذا بر آن شدم تا این تاپیک پرسش وپاسخ را ایجاد کنم تا دوستان به زحمت نیفتن و سوالاتشون رو در این تاپیک بپرسند

به چند دلیل :
    1 - نوشتن پیام خصوصی برای بعضی از دوستان مشکله
    2 - جواب دادن به حجم پیامها وقت و انرژی منو میگرفت .
    3 - بعضی از سوالات که در پیامها میومد تکراری بود و در اینجا عمومی جواب داده میشه .
    4 - با پر شدن صندوق یا مجبور به تهیه بک آپ بودم یا خالی کردن صندوق پیام
    5 ..............................

خواهش : لطفا همه سوالات و مطالب و نکاتی رو که به ذهنتون میرسه در این تاپیک مطرح کنید و از درج مطالب در تاپیک مومیایی خودداری کنید .

با تشکر از همه شما عزیزان

ارادتمند شما ............ محسن فیاض
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

با تشکر از جناب استاد فیاض

قوانین کلی را توضیح بفرمایید

اگر ریزه کاری خاصی نیز هست در صورت وجود وقت آنرا نیز با شکل توضیح بفرمایید

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط حسین : https://www.traderha.com/member/5739-حسین در ساعت 01-23-2014, 09:56 AM

نظر

سلام محسن جان بایدم استقبال بی نظیر باشه اخه تریدر با رنگ سبز به وجد میاد اینم که ماشالله یه تیکه سبزه محسن جان اموزشو کی شروع میکنی
      ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 01-23-2014, 10:37 AM

نظر

ولا سیستمش مثل سوداله با یه کم تفاوت در روش ترید مولتی تایمه و ترفند خاصی نداره بدون اندیکاتور و اکسپرته به دور از هر گونه تحلیل و هزار جور دنگ و فنگ دیگه اس نیازی به هیچ گونه آب و رنگی هم نداره در عین ساده گی ذات بازار رو به چالش میکشه و ................ خلاصه امروز و فرداست که بروکر شاکی بشه و با تیپا منو بندازه بیرون و حساب رو هم بلوکه کنه ...

هر وقت مطمئن شدیم که دیگه نکته مبهمی وجود نداره آموزش شروع میشه انشالله
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

گــویند صــــبر کـــــن!تورا صـــبـــــر بـــــر دهـــــــــــــد...............
          آری دهـــــــد......... لیـک به عــــــــــمر دگــــر دهــــــــد
          مــن عمر خویش به صــــبوری گذاشـــــتم ........... عمـــــر دگر خــواهد تا صـبر بـر دهــــــــد

صرفاً برای کمی شوخی

سپاس از محسن عزیز و 100 البته بزرگوار
          .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
          معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
          Insta ID : freedomfromforex
          Skype ID : freedomofForex

نظر

با سلام آقای فیاض ، حد سودها در این روش جدید معمولا چند پیپ هستش ...؟

هر وقت مطمئن شدیم که دیگه نکته مبهمی وجود نداره آموزش شروع میشه انشالله

به نظر من که با این هیستوری شما و دوستتون فقط تنها نکته که مونده میتونه این باشه که سود این روش جدید رو چجوری باید از بروکرها، گرفت ، بقول خودتون !
            ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 01-23-2014, 11:15 AM
            {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

فک می کنم جواب تمام سوالاتی که تو ذهنمونه وقتی داده میشه که سیستم توضیح داده بشه و وقتی سیستم توضیح داده بشه دیگه سوالی نمیمونه
              .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
              معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
              Insta ID : freedomfromforex
              Skype ID : freedomofForex

نظر

من فقط یه سوال دارم..چرا جنابه محسن فیاض کاربر برجسته نشدند؟؟؟ ایشون که سیستم سودال رو معرفی کردند و در نظرسنجی مشخص شد خیلی ها ازش استفاده میکنند و حالا هم که مومیایی

خودشونو میخوان رو کنن ..

چه فرقی با منه کاربره فعالی میکنه که تا حالا استراتژی ارائه ندادم؟؟
                !
                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

سلام
                  اقا محسن انشالله همیشه موفق باشی
                  یه نکته ای را راجع به سیستم فهمیدم شایدم اشتباه باشه
                  فکر کنم سیستم جدیدتون اسکالپ در تایم فریم های 15 5 1 دقیقه باشه
                  (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
                    با سلام آقای فیاض ، حد سودها در این روش جدید معمولا چند پیپ هستش ...؟
                    بستگی به جفت ارز و تایم داره و ساعات ترید و سرمایه درگیر اون پزیشن و ..............

نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
                    فک می کنم جواب تمام سوالاتی که تو ذهنمونه وقتی داده میشه که سیستم توضیح داده بشه و وقتی سیستم توضیح داده بشه دیگه سوالی نمیمونه
                    دقیقا

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                    من فقط یه سوال دارم..چرا جنابه محسن فیاض کاربر برجسته نشدند؟؟؟ ایشون که سیستم سودال رو معرفی کردند و در نظرسنجی مشخص شد خیلی ها ازش استفاده میکنند و حالا هم که مومیایی

خودشونو میخوان رو کنن ..

چه فرقی با منه کاربره فعالی میکنه که تا حالا استراتژی ارائه ندادم؟؟
                    !
                    القاب و عناوین شایستگی میخواد که من هنوز به اون نرسیدم و مهمتر از همه اینکه القاب و عناوین مسولیت میاره بزارین ما همینطور کوچیک همه باشیم و این گوشه کنارا برای خودمون سرگرم باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                      سلام
                      اقا محسن انشالله همیشه موفق باشی
                      یه نکته ای را راجع به سیستم فهمیدم شایدم اشتباه باشه
                      فکر کنم سیستم جدیدتون اسکالپ در تایم فریم های 15 5 1 دقیقه باشه
                      خیر کمتر از یکساعته نیست همه پزیشنها از تایم یکساعته به بالا گرفته میشن آبمون با اسکالپ تو یه جوی نمیره

نظر

سلام ضمن خسته نباشید به جناب فیاض چرا استمنت را گنگ میزارید قیمت اپن پوزیشن مشخص نیست اینجوری اگر تیکپروفیت 1 پیپ هم باشه سبز میشه

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                          سلام ضمن خسته نباشید به جناب فیاض چرا استمنت را گنگ میزارید قیمت اپن پوزیشن مشخص نیست اینجوری اگر تیکپروفیت 1 پیپ هم باشه سبز میشه
                          مجبورم چون نمیخوام به اشتباه بیفتین و چیزی رو استنباط کنین که واقعا صحیح نباشه و بر اساس استنباط اشتباه ترید کنین و بشه اونی نباید بشه

نظر

البته جسارت من را ببخشید اقای میری خاطره تلخی از انتظار برای ما گذاشته

نظر

جناب فیاض با این سیستم روی طلا هم ترید انجام میشه؟

نظر

پردازش ...
                              X