اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

شما کجا ترید میکنید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شما کجا ترید میکنید ؟

دوستان تریدر روزانه مکان مناسب برای ترید کجا میدونید ؟ بنظر شما خانه محل مناسبی هست ؟

من بفکر گرفتن یک محل تجاری 50 متری برای خودم هستم ! واقعا ترید نیاز به ارامش داره !
    71
    خانه
    84.51%
    60
    محل کار
    14.08%
    10
    فضاهای عمومی
    1.41%
    1
    جایی غیر از اینها
    0%
    0
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

با شما اقا مسلم موافقم........... ولی ی مکان تجاری واقعاً آروم و بی دردسر نه این که نگران باشی که اقا اینا دارن تجارت غیر قانونی می کنن.................
    .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
    معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
    Insta ID : freedomfromforex
    Skype ID : freedomofForex

نظر

من هر دو جا کار میکنم . هم خانه هم محل کار

نظر

من هم موافق نظر شما هستم که باید یه جایی به ترید پرداخت که سکوت باشه. من دانشجو هستم. بین فرجه ها که بچه ها میرن خونه هاشون من میرم خوابگاه .

اونجا سکوت - آرامش هست

نظر

به نظر من اگه در خانه یک اتاق مخصوص کار باشه و کلا محیط منزل آرام و کم هیجان باشه خیلی. بهتر هستش ، چون در طول روز ، دوری.های کوتاه مدت حتی , خارج شدن از زیر فشار روانی. بازار و استرس کار ، میتون باعث باز دهی. بهتر و نشاط بیشتر در زمانهأی که آدم پشت چارت است بشه ، و در نتیجه تصمیمات درست تری در زمانهأی سخت بگیر ، اما وقتی. در یک دفتر کاری که مخصوص این کار هستش باشی ، آدم کاری جز نگاه کردن، به چارت و خوندن مطلب مربوط به معامله و اخبار نداره که به نظر من بیش از حد هم اگه آدم دیگه بخواد رو این جور مسائل بازار تمرکز بکن نتیجه عکس میده در عمل ! ( این البته نظر و تجربه شخصی. من هستش )
          {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

سلانم خدمت همه دوستان عزیز
            من به شخصه خونه کار می کنم . حالا چون فعلا بچه مچه ای در کار نیست میشه راحت بود و بی سرو صدا کار کرد اما اگه مزاحمی تو خونه باشه شرایط فرق میکنه . مثل کتاب خوندن میمونه یکی تو خونه باید لم بده بخونه ، یکی باید محیط واسش آروم باشه میره کتابخونه ، یکی میره پارک و...
            باید ببینی کجا با روحیاتت سازگاره همونجا رو انتخاب کنی . فقط دفتر میگیری مواظبت باش فضولا انگولک نکنن
            هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

بادرودبرهمه تریدرهای فعال
              من هم در منزل وهم در مغازه ترید می کنم وگاهی هم بوسیله گوشی اندروید سری به قیمتها می زنم و
              احوالی از انها میگیرم البته با اندروید درماشین یاجایی که دسترسی به کامپیوترندارم استفاده می کنم یا درمسافرت
              زیراگوشی الگوهای شمعی راخوب نشان می دهددرعین حال تریددریک اتاق آرام درمنزل پس ازیک خواب شیرین را
              بیشترازهمه ترجیح می دهم
              به امیدروزی که تمام تریدرهای ایرانی بتوانندباتشکیل انجمن یا اتحادیه باکمک دولت زیریک سقف بهم کمک کنن
              دوستدار شما

نظر

سلام

من هم موافق هستم
                تریدر نیاز به ارامش داره
                ولی من الان تو خونه ترد میکنم
                زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

در حاله حاضر در محل کار و حانه ، گاهی هم با گوشی نرم افزار های جالبی در ios هست .
                  مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

سلام بر دوستان گل

سوال بسیار خوبی است چرا که محیط مختص کار در امر تریدری بسیار پر اهمیت هست

شخصا هرجا که میرم اینترنت به دنبالم هست

چون فعلا اکثر خونه پدرم هستم اونجا ترید میزنم و یک اتاق مختص خودم دارم که کسی مزاحمم نیست منتهی در کل دو خونه خودم دارم که هیچ احدی اطرافم نیست و برای مطالعه و تحقیق قرار دادم نه ترید !

داشتن یک سویت مجزا برای ترید آن هم تنهای اصلا توصیه نمیکنم چرا که نیاز نیست مدام پشت سیستم بود و پیپ به پیپ بازار را دنباد کرد

اگر چیز خوبی بود من در دوتا خونه ام سیستم هام میزاشتم و ...

فدای همتون
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

چون ترید کردن تنها کار من هست ، یک اطاق را اطاق کار کردم .

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                      در این سایت و در تلگرام
                      SmartSignalFX@

نظر

اگر موقعیت باشه هم خانه ترید میکنم هم محل کار توگزینه ها تون هم نبود پس در نیجه رای ندادم

نظر

من در خونه ترید می کنم، اما بعضی وقت ها به کسایی که صبح به صبح سرکار می روند غبطه می خورم، گرچه مدت طولانی اون سیستم را تجربه کردم، اما شادابی صبح را دوست دارم.

نظر

بهترین جا برای یک تریدر جایی که توش آرامش داشته باشه. و استرس و مشغولیات کار دیگه ای ذهنش رو درگیر نکنه. بشخصه خودم وقتی در منزل ترید می کنم نتیجه بهتری می گیرم تا وقتی که در محل کار ترید می کنم.
                            انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

سلام
                              من خودم را زود بازنشست کردم و همیشه خونه هستم مگر برای کاری بیرون برم و یک طبقه خونه را که خالی بود را به این کار اختصاص دادم
                              خوش باشید.

نظر

پردازش ...
                              X