اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

انجمن بورس بازان نیکوکار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• انجمن بورس بازان نیکوکار

با سلام خدمت دوستان خوب و عزیز
    میخوام شما دوستان رو دعوت کنم بکاری که خیر دنیا و آخرتتون رو بهمراه داره و امیدوارم با استقبال شما عزیزان الگویی باشیم برای همه تا بدینوسیله و با این حرکت خیر خواهانه و نوع دوستانه دیگرون رو هم تشویق به این کار کنیم
    من امروز با معرفی و توصیه دوستم با
    سایت اهدای اعضا آشنا شدم البته خیلی وقت بود که با وجود موسسه ای با این عنوان آشنا بودم اما فکر میکردم ثبت نام و انجام مراحلش خیلی دردسر داره اما امروز با چند تا کلیک ساده تونستم ثبت نام کنم و خیلی خیلی خوشحالم که تونستم بالاخره این کار رو انجام بدم بعد ازون بیاد اعضای جوان و پرانرژی و سه هزارنفری این فروم افتادم و تصمیم گرفتم شما رو هم دعوت به این کار کنم به عنوان اولین نفر کارتم رو آپلود میکنم و در این فروم قرار میدم امیدوارم بزودی زود شاهد پست سه هزارم این تاپیک باشیم که عکس کارت عضویت خودش رو آپلود و دراینجا قرار داده . بگو یا علی و همین الان ثبت نام کن....

فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-09-2014, 04:23 PM
    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

متین جان ممنون آقا
    همین الان که دارم این پست رو میزنم شبکه آی فیلم یه تیزر فیلم داره در مورد همین موضوع نشان میده
    نمی دونی چقدر دعای خیر پشت سر این مطلب خوابیده ! هم برای اهدا کننده و هم برای گیرنده عضو.
    بنده با افتخار این کار را انجام داده ام ولی امیدوارم با مرگ طبیعی از این دنیا نروم و در آخر بتوان برای هموطنانم و در کل برای انسانیت جانم را فدا کنم و در آنجا تیری بیاید و به مغز بخورد و بقیه اعضا سالم بماند تا برای آن گیرنده محترم و نیازمند مورد استفاده قرار بگیرد.
    دوستار همه عزیزان
    حمید
    ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 02-09-2014, 12:33 AM
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
      متین جان ممنون آقا
      همین الان که دارم این پست رو میزنم ......... تیری بیاید و به مغز بخورد و بقیه اعضا سالم بماند تا برای آن گیرنده محترم و نیازمند مورد استفاده قرار بگیرد.
      دوستار همه عزیزان
      حمید
      حمید جان ایشالا بعد از یعمر زندگی خوشبخت و با عزت ...
      لطفا تصویر کارتتو آپلود کن و بدار تا این تاپیک بصورت نمادین و ملموس پر بشه از کارتهای عضویت اعضا پیشاپیش از تو و همه ی دوستانی که همراهی میکنن ممنونم خداخیرتون بده

نظر

بنام خداوند نیکی ها
        با سلام من قبلا ثبت نام کرده بودم دراینجا عکس کارتم رو میذارم به امید اینکه همه ی دوستان در این امر خداپسندانه شرکت کنن و بچه های عضو فروم پرسپولیس الگوی نیکی هایی ازین دست باشند

ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام
          منم کارت اهدای اعضا داشتم اما گم کردم
          الان باید دوباره برم بگیرم؟؟

نظر

درود بی پایان بر همگی دوستان

ضمن سپاس فراوان از آقا متین دوست داشننی بابت این راهنمایی بسیار ارزنده، حقیقتا من فکر نمی کردم بشه اینترنتی این کار رو انجام داد.

خدا رو شکر گذارم که تونستم به آرزوی قبلی خودم یعنی ثبت نام در این جامعه برسم.

تقدیم به درگاه صاحب واقعی این بدن، بلک به سهم خودم بتونم باری از دوش بیماران نیازمند بردارم.

با احترام
            Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط hamid shahab نمایش پست ها
              سلام
              منم کارت اهدای اعضا داشتم اما گم کردم
              الان باید دوباره برم بگیرم؟؟
              با سلام به مرام مردانه ی همه ی شما ؛
              دوست من میتونید وارد سایت بشید و از خودشون راهنمایی بخواید یا دوباره ثبت نام کنید چون شکل کارتهای جدیدی که صادر میشه هوشمند هست احتمالا براتون کارت جدید صادر کنن.

نظر

اینم از کارت ما

نظر

حیف ازین تاپیک که مهجور مونده!!!!

نظر

ویرایش توسط borhani100 : https://www.traderha.com/member/6878-borhani100 در ساعت 02-17-2014, 11:46 PM

نظر

ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

ما همچنان هستیم.... تو کجایی دوست من؟!

نظر

ایمان دارم به بودنت ...
                          ایمانی سبز از جنس دستهای تو
                          آنگاه که میبینم ترا صبوری نیست دیدن رنج کودکی که چشمانش نگران بودن و نبودن پدر است...
                          انگاه که میبینم ترا طاقت دیدن گریه های مادر چشم انتظار معجزه ی مهربانی نیست
                          ایمان دارم که هنوز چشمهایت میبیند آنچه را که باید ببیند... (که در زندگی چیزهایی ست که باید همه تن چشم شد و دید و چیزهای زیادی هم هست که ارزش دیدن ندارند)
                          من ایمان دارم به بودنت آنجا که حتی نبودنت را با مهربانیت معنای بودن میبخشی...
                          و من به دل بزرگ و دستهای مهربانت مومنم. ایمانی از جنس نور از جنس بهار و از جنس تمام خوبی های تو ....

نظر

با سلام

خیلی وقته که عضو اهدای پیوند عضو هستم ، منتهی تازه این تاپیک دیدم

عکس کارتم در گوشی ام هست و اگر وقت شد همانند دیگر دوستان قرار میدم.

با تشکر از همه عزیزانی که اینجا اطلاع رسانی کردند

===============================

ویرایش:

ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 06-26-2014, 05:30 PM
                            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

ایمان دارم به بودنت ...
                              ایمانی سبز از جنس دستهای تو
                              آنگاه که میبینم ترا صبوری نیست دیدن رنج کودکی که چشمانش نگران بودن و نبودن پدر است...
                              انگاه که میبینم ترا طاقت دیدن گریه های مادر چشم انتظار معجزه ی مهربانی نیست
                              ایمان دارم که هنوز چشمهایت میبیند آنچه را که باید ببیند... (که در زندگی چیزهایی ست که باید همه تن چشم شد و دید و چیزهای زیادی هم هست که ارزش دیدن ندارند)
                              من ایمان دارم به بودنت آنجا که حتی نبودنت را با مهربانیت معنای بودن میبخشی...
                              و من به دل بزرگ و دستهای مهربانت مومنم. ایمانی از جنس نور از جنس بهار و از جنس تمام خوبی های تو ....

نظر

پردازش ...
                              X