اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Euraud

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Euraud

تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 12-03-2014, 05:37 PM

نظر

نظر

درود؛

الان این تحلیل یعنی یورو به اوزی تا 1.40 ریزشی است؟

نظر

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
            درود؛

الان این تحلیل یعنی یورو به اوزی تا 1.40 ریزشی است؟

سلام جناب استاد علی بزرگوار

هر چند خودتون در امر تحلیل استادید ولی جهت رفع ابهام نظر خودم را به شرح تصویر زیر خدمتتون مشروح تر تقدیم میکنم

در تایم نیمساعت که سمت راست تصویر هست امروز موج حالت صعودی داره ولی همانگونه که در تصویر سمت چپ ملاحظه میفرمائید در تایم روزانه موج حالت نزولی برای تکمیل موج 2 داره البته این موج شماری مختص بنده هست و ربطی به شمارش الیوتی نداره و انتهای موج حتی مقداری هم پائینتر از 1.40 باید باشه

البته این عقیده بنده هست که دارای عدم قطعیت فراوانی هست و امکان مردود شدنش فراوانتر

از اینکه با تاخیر پاسخ دادم عذر میخوام، شرایط فنی فوروم به شدت ضعیف شده و بیش از یکساعت طول کشید تا تونستم به این صفحه وارد بشم و تصویر آپلود کنم ،

برای اینکه بزرگواری تشریف نیاره و سریع بفرماید مشگل از اینترنتمون هست ، بنده یک ادرس مربوط به فوروم همسایه در FAVORITE گذاشته ام که ابتدا وارد صفحات ان میشوم که از اب چشمه روانتر کار میکنه در صورتیکه مدتی است صاحب و مدیر مشخصی هم نداره بعد میام اینجا ادعا ضعیفی سیستم میکنم

دوستان چرا این موارد مهم را به صاحب فوروم اطلاع نمیدهید ، و تا کسی اعتراضی میکنه انگ دشمنی بهش زده میشه

در صورتیکه هیچ احدی از بنده ( به جهات معنوی و نه بعلت حقوقی که میگیرم ) دوست تر نیست ، بگذریم ، انکه البته به جائی نرسد فریاد است

نظر

سلام

دوستان راستی یادم رفته بود دیروز این مورد تحلیل اخر هفته قبل ( پست بالا ) را در پست 22 http://forum.broker-fa.org/f103/usdcad-3152/index3.html بگذارم
              الان هم موردی که باعث شد توجهم بهش جلب بشه مشاهده محبت استاد علی نازنین در درخواست تشویق برای حقیر بود که همینجا از این بزرگوار نهایت تشکر را مینمایم که برعکس برخی دیگر، همواره با خلوص نیت و بزرگمنشی مشوق حقیر بوده

در مشاهده مجدد امروز ، دیدم موج مقداری از سطح مورد انتظار بنده بالاتر رفته البته طبق قاعده و قانون که همواره در حرکت امواج حاکمه ، و اگر در تصویر مشگی زیر مشاهده بفرمائید طبق قانون فیبو بوده

و اما الان قصدم نشون دادن ابزار فراوان تحلیلی و تشخیصی هست که ما در اختیارمون هست یرای تشخیص حرکت های بعدی ، بعنوان مثال اندازه کندلی که هم اکنون در دو تصویر زیر رسم شده با توجه به اندازه های کندل های قبلی و قواعد کلی حرکت امواج رسم شده چه از نظر اندازه و چه از نظر محل وقوع ،، یعنی بنده که به اغراق به لقب تحلیل گری مفتخر شده ام باید از ابزار های متعدد بتونم برای تشخیص حرکتهای اتی موج استفاده ببرم که این هم یک مدل جدیدش هست، البته توضیح و توجیه و روش محاسبه ، نیاز به توضیح نسبتا مفصلی داره که به امید خدا در تاپیک جدید "روش ها و استراتژی ها" بیان خواهند شد

این علم انقدر وسعت برای تفکر و یافته های جدید داره که حد و حساب نداره ،

حالا باید دید این کندل با این ابعداد و در این سطوح ایا امروز زده میشه یا فردا ، طبق تجربه معمولا کندل های برگشتی روز های اخر هفته ایجاد میشوند

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-09-2015, 12:05 PM

نظر

با سپاس فراوان از استاد موسوی نازنین؛

من دقیقاً متوجه منظور شما نشدم. یعنی بایستی یک کندل برگشتی نزولی به اندازه ای که گفتید شکل بگیرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                  با سپاس فراوان از استاد موسوی نازنین؛

من دقیقاً متوجه منظور شما نشدم. یعنی بایستی یک کندل برگشتی نزولی به اندازه ای که گفتید شکل بگیرد؟
                  سلام علی اقای همیشه حامی

اره عزیزم طبق تجربه موارد برگشت ارزها را از روی کندل هائی که میزنند چه از نظر اندازه و چه از نظر محل وقوع میشود به احتمال 80 در صد از دو روز قبل و به احتمال بالای 95 در صد از روز قبل متوجه شد

هر چند باید منتظر باشیم ببینیم موردی که بنده رسم کرده ام در محدوده همون 95 در صد هست یا نه، بعد توضیح دهیم،

چون خیلی وقتها میبنم دوستان به محض مردود شدن یک مورد کلا ایمانشون را به اون استراتژی و یا روش و یا اندیکاتور و مهمتر به اون شخص حتی از دست میدهند ، عزیزان این درست نیست بنده حتی اگه ببینم یک موردی 10 در صد جواب میده امکان نداره ولش کنم ،

مثلا کاهی پستی زده میشه و نوشته میشه اقا چون فلان اندیکاتور اصلاحی است پس بدرد نمیخوره ، بنده با این دیدگاه به این علت مخالفم چون ما دارای ذهن و هوش بالا هستم و باید بتونیم از همون مورد اصلاحی در مواردی استفاده های بهینه ببریم

و اما در مورد کندل برگشتی :

مطمنم بچه های زبر و زرنگ تا الان همه داشته ذهنی بنده را حتی بیشتر از ان را در اورده اند

و اما برای شما بعنوان استاد خودم ، و بعنوان درس پس دادن ، مبسوطا به ایمیلتون میفرستم

علت اینگونه رفتار بنده ،، در جبهه گیری است که اخیرا میبینم بر علیه بنده صورت گرفته و چون بنده لیاقت و کفایت و هنر و اموزشی بیش از احترام به انها ندارم ، لذا اعتراضم را بدین صورت بیان میکنم

00000000000000000000000000000000000000000000000
                  ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-10-2015, 10:07 AM

نظر

سلام جناب موسوی

ضمن تشکر از فعالیت و مطالب مفید جنابعالی، بنده این موضوع عدم نمایش امضا در آخرین پست شما را به ادمین فروم اطلاع داده و تا رفع آن پیگیر خواهم بود. مطمئن باشید که این موضوع عمدا نیست زیرا دلیلی برای آن وجود ندارد که امضا شما در آخرین پست نمایش داده نشود.

با تشکر و احترام
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                      سلام جناب موسوی

ضمن تشکر از فعالیت و مطالب مفید جنابعالی، بنده این موضوع عدم نمایش امضا در آخرین پست شما را به ادمین فروم اطلاع داده و تا رفع آن پیگیر خواهم بود. مطمئن باشید که این موضوع عمدا نیست زیرا دلیلی برای آن وجود ندارد که امضا شما در آخرین پست نمایش داده نشود.

با تشکر و احترام

عزیز بزرگوار نمیدونم چرا؟ ولی من شدیدا به شما یک سمپاتی مثبت دارم ، و این یک احساس درونی هست

تنها موردی که من از عزیزان که بنده را تحریم کرده اند انتظار دارم فقط و فقط و فقط این هست که حتی شده بصورت ناشناس یک پیام یا ایمیل برام بفرستند و علتش را بگویند ،

چون هیچ احدی اندازه خودم از دیو درونم اگاه تر نیست ولی ، باورم نمیشه قضاوت دوستان درست بوده باشه ، یعنی دیو درون را خوب پوشونده ام

ضمنا نمایش امضا درست شد

خودتون هم میدونید بنده این موارد را سریعا بر میدارم

فقط بد نیست یک عده اطلاع داشته باشند

الان یادم افتاد به اولین پستی که استاد بزرگواری دو سه سال پیش در مورد مثلث در فوورم همسایه گذاشته بود را دیروز میدیدم

باور نکردنی بود فقط دو صفحه تشکر و لایک داشت یعنی بیش از هزار تشکر

حالا ما اینجا مواردی مطرح میکنیم ( که صد البته نوک کوه بخی در اب شناور هست ) و بخاطر همین باند بازی ها کسی از عمق علمی ماجرا مطلع نمیشه و این درد اوره و بیشتر باعث یاس میشه

---------------------------------------------------------------------------------

بنده صد البته قصد زیر سوال بردن ترید به روش مثلت را ندارم و اصلا عقیده ام این هست که تریگرهای ورود بدون ایجاد مثلث اعتبار زیادی نداره، ولی میخوام عرض کنم این مووضوع خیلی عمق علمی نداره هر چند دست استاد مربوطه را بعلت پیش کسوتی میبوسم ، نظرم به این علم و این روش هست ،،

در صورتیکه بنده همواره معتقدم که ما ها هممون از بیش از 10 در صد ظرفیت فکری مان استفاده نمیکنیم اگر نه موارد متعددی هستند که میتونیم در ماهیت حرکت امواج بهشون برسیم که مثلث یک برادر کوچولو بیش نخواهد بود ، و سر بسته پیشنهاد میکنم که عزیزان خیلی به این موارد مثل چنگال اندرو یا کانال یا الگوها و حتی فیبو و ........ اکتفا نکنیم و به ذهنمان اجازه پرواز دهیم

ارادت
                      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-10-2015, 10:25 AM

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                        عزیز بزرگوار نمیدونم چرا؟ ولی من شدیدا به شما یک سمپاتی مثبت دارم ، و این یک احساس درونی هست

تنها موردی که من از عزیزان که بنده را تحریم کرده اند انتظار دارم فقط و فقط و فقط این هست که حتی شده بصورت ناشناس یک پیام یا ایمیل برام بفرستند و علتش را بگویند ،

چون هیچ احدی اندازه خودم از دیو درونم اگاه تر نیست ولی ، باورم نمیشه قضاوت دوستان درست بوده باشه ، یعنی دیو درون را خوب پوشونده ام

ضمنا نمایش امضا درست شد

خودتون هم میدونید بنده این موارد را سریعا بر میدارم

فقط بد نیست یک عده اطلاع داشته باشند

الان یادم افتاد به اولین پستی که استاد بزرگواری دو سه سال پیش در مورد مثلث در فوورم همسایه گذاشته بود را دیروز میدیدم

باور نکردنی بود فقط دو صفحه تشکر و لایک داشت یعنی بیش از هزار تشکر

حالا ما اینجا مواردی مطرح میکنیم ( که صد البته نوک کوه بخی در اب شناور هست ) و بخاطر همین باند بازی ها کسی از عمق علمی ماجرا مطلع نمیشه و این درد اوره و بیشتر باعث یاس میشه

---------------------------------------------------------------------------------

بنده صد البته قصد زیر سوال بردن ترید به روش مثلت را ندارم و اصلا عقیده ام این هست که تریگرهای ورود بدون ایجاد مثلث اعتبار زیادی نداره، ولی میخوام عرض کنم این مووضوع خیلی عمق علمی نداره هر چند دست استاد مربوطه را بعلت پیش کسوتی میبوسم ، نظرم به این علم و این روش هست ،،

در صورتیکه بنده همواره معتقدم که ما ها هممون از بیش از 10 در صد ظرفیت فکری مان استفاده نمیکنیم اگر نه موارد متعددی هستند که میتونیم در ماهیت حرکت امواج بهشون برسیم که مثلث یک برادر کوچولو بیش نخواهد بود ، و سر بسته پیشنهاد میکنم که عزیزان خیلی به این موارد مثل چنگال اندرو یا کانال یا الگوها و حتی فیبو و ........ اکتفا نکنیم و به ذهنمان اجازه پرواز دهیم

ارادت

با سلام و عرض خدمت جناب موسوي عزيز

بنده مطالب شمارو دنبال كردم...خيلي مشتاقم بدونم راز اين مستطيل هاي سبز و آبي چيه

شخصا بصورت كلي اينطور فهميدم كه وقتي موجي به پايان ميرسه اصلاح موج تا هاي موج اول هست و بعد تبديل سطوح داريم و بعد موج بعدي آغاز ميشه

ولي باز كامل درك نكردم...

خيلي مشتاقم مبحث اناتومي امواج رو فرا بگيرم ولي تنها منبع يادگيري خود شماييد

واضح هست كه هيچ كس ثمره تلاش چند سالشو يهو در اختيار بقيه قرار نميده ولي براي اينكه خودتونم مشتاقيد ما اين مبحث رو ياد بگيريم به نظرتون چه راهي وجود داره ما اين مبحث رو بصورت كامل ياد بگيريم؟؟؟

ممنونم از تمام زحمات و محبت هاي بي دريغتون

نظر

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                          با سلام و عرض خدمت جناب موسوي عزيز

بنده مطالب شمارو دنبال كردم...خيلي مشتاقم بدونم راز اين مستطيل هاي سبز و آبي چيه

شخصا بصورت كلي اينطور فهميدم كه وقتي موجي به پايان ميرسه اصلاح موج تا هاي موج اول هست و بعد تبديل سطوح داريم و بعد موج بعدي آغاز ميشه

ولي باز كامل درك نكردم...

خيلي مشتاقم مبحث اناتومي امواج رو فرا بگيرم ولي تنها منبع يادگيري خود شماييد

واضح هست كه هيچ كس ثمره تلاش چند سالشو يهو در اختيار بقيه قرار نميده ولي براي اينكه خودتونم مشتاقيد ما اين مبحث رو ياد بگيريم به نظرتون چه راهي وجود داره ما اين مبحث رو بصورت كامل ياد بگيريم؟؟؟

ممنونم از تمام زحمات و محبت هاي بي دريغتون
                          محسن عزیز که خودت میدونی چقدر برام عزیزی مثل چند دوستی که همواره و بدون اندازه گیری و از روی خلوص قلب به بنده محبت دارند

میدونی منظورم از اندازه گیری چیه ؟؟ اینکه مثلا بگوئی من 10 تا از پست های فلانی لایک گذاشته ام ولی او از برای من 8 تا گذاشته

بنده همانگونه که قبلا عرض کردم و بخاطر اینکه باید حواسم کاملا جمع تحقیقم باشه خیلی وقت ها پست شما عزیزان را از دست میدهم و همینجا عذر میخوام و بابت خودم عزا داری میکنم ،، میدونی چرا ؟؟ چون باورم اینه که تشکر کردن از دیگران و مهمتر عذرخواهی کردن از اطرافیانمون لیاقت و شایستگی لازم داره و بنده خیلی وقتها از این نعمت نمیتونم برخوردار باشم

درمورد پست های تحلیلی اساتید حقیقتش اینه که سعی میکنم خیلی با دقت نگاه نکنم میدونی چرا ؟؟ چون خواهی نخواهی روی تشخیص و ذهنیت بنده تاثیر میگذاره و اگر پس از ان تحلیلی بگذارم تحلیل واقعیم نخواهد بود ، این یک تاثیر ناخودآگاه هست و نمیشه جلویش را گرفت

حالا میرسیم به سوال شما ،، ببین محسن عزیز ، به اعتقاد بنده بودن در این بازار ، نیازمند آی کیوی نسبتا بالائی هست ، و متاسفانه چون از سوی دیگر با مسائل مالی نیز همراه هست ، و من دقت کرده ام که افراد مرفه خیلی به ندرت پا به این عرصه میگذارند و بچه هائی که شروع به کار میکنند واقعا و بیشترشان هشتشان گرو نه شان هست ( ببین من گفتم بیشتر و نه همه ) حالا این بچه ها با اینهمه نیاز مالی میایند و میبینند تشخیص بالا پائین رفتن یک موج چقدر ساده هست و شبهای اول تا صبح چه خواب کاخها و ویلا ها و اتوموبیل های گران قیمت که نمیبینند

مواردی که عرض شد یکطرف و موفق شدن در ترید به هزار طرف ،، یعنی هزار برابر مشگلتره و یک تریدر باید بتونه به خیلی موارد احساسی و روانشناختی خودش حاکم باشه و ....

حالا حساب کن بنده بیایم با مطرح کردن الف تا ی یک پروژه ( که دیروز دیدم به 1320 مورد رسیده ) دید ان تریدر که به عالم و ادم بدهکاره را ساده تر کنم ،، ایا این باعث نخواهد شد این دوست بیشتر در این باتلاق بمونه و دست و پا بزنه ؟؟

ببینید عزیزان به خدا به پیر و به وجدان و مهمتر به خاک پاک میهنم قسم میخورم که علت توضیح ندادن بیشترم این نیست که بخل بورزم ، چون اگر این چنین بود اینهمه وراجی نمیکردم و این همه طرح را همه روزه مطرح نمیکردم و مثل خیلی از دوستان که مطمنم تشریف دارند و تعدادشون هم کم نیست و از روش ها و اندیکاتور های ارزشمند استفاده شخصی میکنند و همه روزه سود پشت سود خدا را شکر نصیبشان میشه ولی چنان اهسته میایند و اهسته میروند گه گربه شاخشون نزنه و قولتان میدهم هزار سال هم بگذره امکان نداره بیایند و یک اندیکاتور را که مثلا 100 دلار خریده اند را به پاس مواردی که اموخته اند به اشتراک بگذارند ، خوب خوش انصافها این افراد را با بنده قیاس کنید که همه اش دارم روش ارائه میدهم

منتهی ارائه روش باید به نحوی باشه که اون شخصی که رسیده به حد تصمیم گیری برای ترک برای همیشه ، تا او را تشویق به موندن نکرده باشم و از طرف دیگر دوستانی که ای کیوی بالاتری دارند من جمله خود شما اقا محسن عزیز بتونی بقیه مطلب را با افکار خودت پیش ببری

ببین عزیز اصلا روش درست اموزش هم همینه ،، ما اساتیدی داشتیم که میومدند و مثل بلبل و یا ضبط صوت تند تند از اول تا اخر یک موضوع را بیان میکردند و ما هم تند تند نت بر میداشتیم و کلاس تموم میشد ولی بعد از مدتی هیچ به یادمون نمونده بود ، ولی اساتیدی هم داشتیم میومدند موضوعی را مطرح میکردند با مقداری راهنمائی برای تحقیق و میرفتند ، و ما میموندیم با دنیائی از تحقیق و بررسی ، برای موضوع مطرح شده ، ولی صد ها مورد دیگر نیز ضمن تحقیق می اموختیم و من هم این روش را میپسندم عزیزان

راستی بد نیست سری به کندل پیش بینی شده برای برگشت در euraud بزنید ،، باید دید تا اخر امروز اون باکس کدائی را پر میکنه

ببین اقا محسن اگه کسی دو ماه پیش فقط همین پست را نشون بنده مبداد کلی دعاگویش میشدم و بقیه مطلب را چند ساعته در میاوردم

کاری که خیلی از دوستان انجام میدهند و موارد مطرح شده جدید را باز سازی میکنند و بنده در پست هایشان وقتی میبینم لذت میبرم

حالا هم به امید خدا منتظرم وقتی امکانات مدیریتی تاپیک از نظر لیست عدم ورود به حالت اولش برگرده ، در تاپیک روش ها و استراتژی ها مقداری مشخص تر مطرح میکنم

================================================== ========

امیدوارم مدیریت محترم فوروم این بخش که زیر خط مینویسم را نبینند

ببین عزیز اگه از من بپرسی در این دو سه سال چه کار مثبتی در این فوروم کردم

اصلا به هیچ یک از پست ها و موارد علمی ارائه شده اشاره نخواهم کرد بلکه بدون لحظه ای درنگ خواهم گفت کار مثبتم این بوده که تونستم عامل ترک عده ای دوست نازنین باشم که یکی از انها امیر عزیز بود که روزی نمیگذره که به یادش نباشم منظورم دوستی بود با ایدی مثل این ،،TWM یک همچی ایدی داشت ،، ولی دنیائی از احساس بود و نمیتونست به اینهمه احساسات غلبه کنه

و افراد دیگر که خوشبختانه توضیحات و توجیهاتم را پذیرفتند
                          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-10-2015, 01:15 PM

نظر

سلام

عذر میخوام برای ایجاد پست جدید خیلی سعی میکنم اینگونه نشه ولی چاره ای نبود

ابتدا ضمن احترام فراوان به استاد عزیز جناب مهندس گیتی عزیز ( با ایدی پولدوست ) دیروز در یکی از پست های استاد رهجوی عزیز دیدم ایشان در مورد روش محاسبه کندل تعادلی که روش غالب در ترید جناب گیتی بود ( طبق فرمایش خودشون ) و اینکه ایشان همانگونه که مشاهده کردید متعاقب بی مهری برخی دوستان ، پست های قبلی را پاک کردند و این فوروم را اجالتا ترک کرده اند که امیدوارم زودتر تشریف بیاورند

حال میخواهم عرض کنم که اگه یادتون باشه یکی از بچه ها در چند پست اخر شروع کرد به رسم فیبو به روش جدید و خاص ( که فیبوی دو سویه بود ) و این همون روش بدست اوردن سطوح تعادلی هست که جناب رهجو هم دنبالش بودند

حالا اگر کسی یادشه اسم اون دوست اخری چه بوده و یا خودشون این پست را میبینند خواهش میکنم تشریف بیاورند ، ترسیم ها از یشان و توضیح از بنده

اگر میشناسید به ایشان لطفا اطلاع دهید

نظر

دوستان این تصاویر و کندل برگشتی همگی مربوط به پست شماره 7 در همین تاپیک هست

البته این مورد تحقیقی در ابتدای راهش هست ، به امید خدا هر چه زودتر به نتیجه قطعی برسم و برای دوستان بتونم توضیح علمی دهم

همانگونه که میبینید کندل معکوس ( با رنگ قرمز ) در تایم روزانه و یکساعته و تقریبا در محل پیش بینی شده ایجاد شده ، حال میماند به اینکه ایا موج روز شروع بازار حالت بیریش خواهد داشت ( که در اینصورت این پروژه درست خواهد بود ) . و یا سیر صعودی را ادامه خواهد داد ؟ که در اینصورت باید در محل دیگر به دنبال این کندل باشیم

ارادتمند

این هم ترید سوینگ به روش فتیله پیچ

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-13-2015, 09:58 PM

نظر

پردازش ...
                              X