اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کامل ترین مجموعه ویدیویی آموزش زبان انگلیسی english today

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کامل ترین مجموعه ویدیویی آموزش زبان انگلیسی english today

باسمه تعالی

یک آموزش زبان فوق العاده قدرتمند و مفید.
    .یک خوبی که این آموزش داره داشتن زیرنویس انگلیسی هست

توضیحات این مجموعه :

چه کسانی می توانند از انگلیش تو دی استفاده نمایند؟
    همه مي توانند از اين بسته آموزشي استفاده کنند چه افرادي که فقط با الفبا زبان انگليسي آشنايي دارند و چه اساتيد دانشگاه ها و مترجمان حرفه اي زيرا اين بسته آموزشي به گونه اي ساخته شده که قابل استفاده براي همه باشد حتي کساني که فقط با الفبا زبان انگليسي آشنايي دارند! اين مجموعه متشکل از 26 دي وي دي بوده و به 6 سطح مختلف تقسم بندي ميشود که هر کدام از اين دي ودي دي ها در سطح هاي مختلف قرار دارند.
    انگلیش تو دی بریتیش می باشد یا امریکن؟
    هر دو لهجه برتیش و امریکن در این مجموعه وجود دارد.
    آیا می توان از انگلیش تو دی برای آمادگی آزمون تافل استفاده کرد؟
    بله، اين مجموعه توسط موسسه ای تی اس (خدمات آزمون هاي آموزشي) به عنوان يکي از معتبرترين روش هاي آموزشي جهت آمادگي در آزمون تافل انتخاب شده و استفاده از آن به دانشجوياني که قصد تحصيل در دانشگاه هاي آمريکايي و اروپايي را دارند و حتي کساني که براي کار و تجارت به کشورهاي آمريکايي و اروپايي سفر مي کنند توصيه ميگردد.
    روش آموزش زبان انگلیش تو دی چیست؟
    آیا فقط استاد درس می دهد؟ در فيلم هاي اين مجموعه، زبان انگليسي با روشي جديد و بسيار تاثير گذار به زبان آموزان آموزش داده مي شود در واقع زبان آموز با مشاهده دقيق اين فيلم ها مي تواند طريقه صحبت کردن و مکالمه به زبان انگليسي را فرا بگيرد و همچنين با گرامر و نکات دستوري زبان انگليسي به صورت کامل آشنا شود. يکي از نکات قابل توجه در رابطه با فيلم هاي اين مجموعه شکل داستاني آن است به گونه اي که در آن فقط استاد مربوطه صحبت نميکند بلکه به عنوان مثال براي توضيح برخي از مطالب از قسمت هايي از فيلم هايداستاني نيز بهره ميگيرد تا مطلب قابل فهم تر باشد.
    آیا انگلیش تو دی زیرنویس انگلیسی دارد؟
    بله، این مجموعه زیر نویس انگلیسی دارد و شما می توانید زیر نویس را فعال یا غیر فعال نمایید.
    برای یادگیری زبان به کمک انگلیش تو دی از چه سطحی باید شروع کرد؟
    شما با توجه به سطح آشنايي خود با زبان انگليسي مي توانيد يکي از اين 6 سطح را براي شروع آغاز کنيد اما پيشنهاد سازندگان اين بسته آموزشي به زبان آموزن چه افراد مبتدي و چه افراد حرفه اي يادگيري از سطح شماره 1 يعني Beginer است چرا که بهتر است زبان آموز از همان سطح هاي ابتدايي با روند آموزشي اين مجموعه آشنا شوند تا در سطح هاي بالاتر با مشکل رو به رو نشود.
    آموزش های این دوره به ۶ مرحله مختلف تقسیم می شود :

۱- Beginner : DVD01-DVD04
    اگر آشنایی شما با زبان انگلیسی ؛ تنها در حد شناختن حروف الفبا و فعل ها و کلمات رایج انگلیسی(نظیر Hello ، GoodBye ، Good Morning و… ) است . شما در این سطح قرار می گیرید .
    ۲- Elementary : DVD05-DVD08
    افرادی که در این سطح قرار می گیرند ؛ تنها دایر لغات و افعالی که می شناسند کمی گسترده تر از افراد Beginner است . در این سطح شما هنوز معنای بسیاری از کلمات را نمی دانید و توانایی خواندن ؛ نوشتن و یا درک گفتار را ندارید . در این سطح ؛ شما با کلمات و افعال رایج آشنائید و تا حدودی قوائد زبان انگلیسی را می شناسید و می توانید متون خیلی ساده انگلیسی را به کمک دیکشنری بخوانید . ولی هنوز توانای صحبت کردن و یا درک گفتار را ندارید .
    3- Lower : DVD09-DVD12
    افراد در این سطح می توانند به سختی انگلیسی صحبت کنند و مفهوم خود را برسانند ؛ همینطور می تواند منظور تقریبی طرف مقابل در مکالمه را متوجه شوند . ولی هنوز تسلط کامل و لازم به زبان انگلیسی را ندارند .
    4- Upper : DVD13-DVD17
    در این سطح پیشرفت قابل توجهی داشتید و می توانید متون انگلیسی را با کمی کمک گرفتن از دیکشنری بخوانید ؛ ۷۰ درصد معنای فیلم ها و موزیک های انگلیسی را بفهمید و تا حدود نسبتا قابل قبولی به زبان انگلیسی صحبت کنید .
    5- Advanced : DVD18-DVD22
    شما در این سطح ؛ یک زبان آموزش حرفه ای هستید که هیچ مشکلی در گفتگو و مطالعه به زبان انگلیسی ندارید . با اکثر افعال و قواعد رایج آشنائید و می توانید به خوبی با افراد انگلیسی زبان تعامل برقرار کنید و معنای فیلم ها و موزیک های انگلیسی را بفهمید .
    6- Business : DVD23-DVD26
    در این سطح شما اصول و قواعد مورد نیاز برای برقراری ارتباط های کاری و تجاری را فراخواهید گرفت .توجه : همانطور که مشاهده نمودید ؛ هر سطح آموزشی به چندین دوره تقسیم می شود . سطح مورد انتظار شما در هر سطح ؛ پس از گذراندن تمامی دوره ها حاصل خواهد گشت

64736586924066773724.jpg73408135184559318373.jpg43060297162908656179.jpg77439629764331949417.jpg72546487625705621722.jpg
    ویرایش توسط cmureza : https://www.traderha.com/member/9923-cmureza در ساعت 03-07-2014, 02:44 AM

اینم ویدئو ها خدمت دوستان عزیز :

ویرایش توسط cmureza : https://www.traderha.com/member/9923-cmureza در ساعت 03-07-2014, 02:47 AM

نظر

ممنون از زحمتی که کشیدی
      لطفا بقیه dvd ها را نیز قرار بده
      هرگز نهراسيد از رها کردن خوب براي بدست آوردن عالي جان راکفلر

نظر

اینم 5 دی وی دی دیگه خدمت شما دوستان :

نظر

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
          اینم 5 دی وی دی دیگه خدمت شما دوستان :
          سلام بر شما دوست عزیز من دوتا شو دانلود کردم ولی نتونستم ببینم و نمیدونم چطور میشه اینها رو دید
          اگه راهی است بگو یا هر کدوم از دوستان و اگر کسی گفت اگه برنامه یا هرچی میخواد لطف کنه
          ادرسی و یا لینکی و در اخر نتونست یگه اسم اون نرم افزار رو که میشه دید و دیده شده بذاره
          از دوستمان بخاطر زحمتش تشکر میکنم امیدوارم تا اخرش ادمه بده ایشاالله خیر ببینه و همچنین اون عزیزی که منو راهنمایی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
            سلام بر شما دوست عزیز من دوتا شو دانلود کردم ولی نتونستم ببینم و نمیدونم چطور میشه اینها رو دید
            اگه راهی است بگو یا هر کدوم از دوستان و اگر کسی گفت اگه برنامه یا هرچی میخواد لطف کنه
            ادرسی و یا لینکی و در اخر نتونست یگه اسم اون نرم افزار رو که میشه دید و دیده شده بذاره
            از دوستمان بخاطر زحمتش تشکر میکنم امیدوارم تا اخرش ادمه بده ایشاالله خیر ببینه و همچنین اون عزیزی که منو راهنمایی کنه
            راحت مثل سایر ویدئو ها ببین ٬
            راستش متوجه منظورتون نشدم
            اما شما اول از حالت فشرده باید خارجشون کنی و سپس استفاده کنی

نظر

نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
              راحت مثل سایر ویدئو ها ببین ٬
              راستش متوجه منظورتون نشدم
              اما شما اول از حالت فشرده باید خارجشون کنی و سپس استفاده کنی
              ممنون لطف کردی از زیپ خارج شده ولی میزنه خالی یا صفر بیت و قبل از زیپ زده 620 مثلا حدودا البته دومی اینجوره
              اولی هم خارج نمیشه از زیپ من زیاد وارد نیستم سعی میکنم یکبار دیگه دانلود کنم اگه اطلاع داری منو راهنمایی کن

نظر

سلام دوست عزیز cmureza
                ویدئو های آموزشی که معرفی کردی خیلی خیلی خیلی خوب و کاربردی هست و من منتظر بقیه season ها هستم به امید موفقیت.
                با تشکر
                poor

نظر

با عرض تشکر و قدرذانی این پست رو زدم تا بگم که تونستم از زیپ در بیارم و هیچ مشکلی ندارن فایلها و اگه کسی خواست دانلود کنه شاید طول بکشه ولی
                  سالم هستن و کاربردی که همینجا از شما تقاضا دارم اگر براتون امکان داره تا شماره 26 به مرور زمان رو قرار بدهید
                  انشاالله اجرشما رو خداوند کریم بپردازه و گره از گرفتاریهاتون باز کنه و دلی شاد به شما عطا کنه
                  با تشکر فروهر

نظر

نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
                    با عرض تشکر و قدرذانی این پست رو زدم تا بگم که تونستم از زیپ در بیارم و هیچ مشکلی ندارن فایلها و اگه کسی خواست دانلود کنه شاید طول بکشه ولی
                    سالم هستن و کاربردی که همینجا از شما تقاضا دارم اگر براتون امکان داره تا شماره 26 به مرور زمان رو قرار بدهید
                    انشاالله اجرشما رو خداوند کریم بپردازه و گره از گرفتاریهاتون باز کنه و دلی شاد به شما عطا کنه
                    با تشکر فروهر
                    دوستان لینک کامل ویدئو ها رو می تونن از این لینک دانلود کنند :

http://cur.lv/aig5v

موفق باشید

نظر

با سلام و تشکر از زحمت دوست عزیزمون که زحمت بارگذاری یان فایلهای اموزش زبانو کشیده بیشتر فایلها قابل دانلود نیست واز روی سرور برداشته شده و توی این لینک(http://cur.lv/aig5v) چیزی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

نظر

پردازش ...
                      X