اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست استراتژی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درخواست استراتژی

سلام خدمت همه دوستان
    من یه استراتژی میخوام برای Gold که فقط روی Break out کار کنه!
    اگه bullish شد بخره و اگه bearish شد بفروشه .
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 03-15-2014, 02:17 PM

از دوستان کسی نی راهنمایی کنه؟

نظر

چرا بریک اوت ؟؟؟ فکر نمیکنی دیر وارد میشی ؟؟
      به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

سودال رو چک کن.

نظر

سلام علیکم
          من دنبال یک سیستم خوب برای تریدم کسی سراغ دارد یا میتواند معرفی فرمایید

نظر

سلام علیکم خیلی سایت پر بار و پر از اطلاعات است فقط من نمیدانم برای سوال پرسیدن و برای من که تازه کارم کجا و چطوری سوال کنم و جواب بگیرم ایا چت باکس هم اینجا هست که بشود با افراد خبره تماس برقرار و جواب گرفت و بهترین افراد خبره این سایت اسمشان چیست تا جوابم را از انها بگیرم و راهنمایی من کنند.خیلی ببخشید مزاحم شدم

نظر

نوشته اصلی توسط loo30 نمایش پست ها
              سلام علیکم
              من دنبال یک سیستم خوب برای تریدم کسی سراغ دارد یا میتواند معرفی فرمایید

چه تیپ سیستمی میخوای؟
              دست اول میخوای یا کار کرده ؟
              مد روز میخوای یا کلاسیک ؟
              بک گراندش چه رنگی باشه ؟
              مخصوص بزرگسالان میخوای یا کودکان ؟
              اسکالپ میخوای یا لانگ ترم ؟
              هالی گریل باشه یا حالی به هر جهت ؟
              هسته سیستم هوش مصنوعی باشه یا هوش طبیعی ؟
              هارمونیک باشه یا آشفته ؟
              با چنگال اندور میخوای یا قاشق اندرو ؟
              با گن میخوای یا مایو ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها

چه تیپ سیستمی میخوای؟
                دست اول میخوای یا کار کرده ؟
                مد روز میخوای یا کلاسیک ؟
                بک گراندش چه رنگی باشه ؟
                مخصوص بزرگسالان میخوای یا کودکان ؟
                اسکالپ میخوای یا لانگ ترم ؟
                هالی گریل باشه یا حالی به هر جهت ؟
                هسته سیستم هوش مصنوعی باشه یا هوش طبیعی ؟
                هارمونیک باشه یا آشفته ؟
                با چنگال اندور میخوای یا قاشق اندرو ؟
                با گن میخوای یا مایو ؟
                من دنبال یک سیستم هستم تا با آن کار کنم و جواب داده باشد و معقول باشد اگر لطف بفرمایید راهنمایی جدی بفرمایید خیلی ممنون میشوم

نظر

سلام علیکم خیلی سایت پر بار و پر از اطلاعات است فقط من نمیدانم برای سوال پرسیدن و برای من که تازه کارم کجا و چطوری سوال کنم و جواب بگیرم ایا چت باکس هم اینجا هست که بشود با افراد خبره تماس برقرار و جواب گرفت و بهترین افراد خبره این سایت اسمشان چیست تا جوابم را از انها بگیرم و راهنمایی من کنند.خیلی ببخشید مزاحم شدم
                  سلام خوش آمدید

دوست عزیز در مرحله اول صبر را پیشه کنید نه در اینجا بلکه در تمام مراحل زندگی چرا که عامل موفقیت همین عنصر میباشد

شما برای فراگیری میتوانید از قسمت زیر شروع نمائید و در ابتدا توصیه میکنم پست های ابتدایی را خوب مطالعه کنید سپس اقدام به تصمیم گیری نمائید

http://forum.broker-fa.org/f57/%D8%A...%AF%DB%8C-926/

در ضمن اینجا استاد و از این دست کلمات نداریم ، همه یکسان هستند . برای افتتاح حساب هم در ابتدا توصیه میکنم علوم و دانش لازمه را فرا بگیرید سپس اقدام کنید.

در صورت نیاز به باز کردن اکانت میکرو برای تست مراحل فراگیری به صفحه کابین تریدری رجوع نمائید و از پشتیبان بخواهید تا شما را همراهی کند.

http://cabin.broker-fa.org/

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                    سلام خوش آمدید

دوست عزیز در مرحله اول صبر را پیشه کنید نه در اینجا بلکه در تمام مراحل زندگی چرا که عامل موفقیت همین عنصر میباشد

شما برای فراگیری میتوانید از قسمت زیر شروع نمائید و در ابتدا توصیه میکنم پست های ابتدایی را خوب مطالعه کنید سپس اقدام به تصمیم گیری نمائید

http://forum.broker-fa.org/f57/%D8%A...%AF%DB%8C-926/

در ضمن اینجا استاد و از این دست کلمات نداریم ، همه یکسان هستند . برای افتتاح حساب هم در ابتدا توصیه میکنم علوم و دانش لازمه را فرا بگیرید سپس اقدام کنید.

در صورت نیاز به باز کردن اکانت میکرو برای تست مراحل فراگیری به صفحه کابین تریدری رجوع نمائید و از پشتیبان بخواهید تا شما را همراهی کند.

http://cabin.broker-fa.org/

موفق باشید
                    جناب آقای مدیربخش بنیادی محترم
                    سلام علیکم
                    احتراما ضمن سپاس فراوان از حضرتعالی من به فرمایش شما به کابین مراجعه کردم ولی با انتخاب نوع حساب چنانچه عرض کردم میخواهم لوریج ام بالای 400 و 450 و یا بالاتر باشد چون به توصیه یکی از دوستان امکان کال شدن به این روش کمتر است هر چند خطر از دست دادن تمام حساب هم هست اما من بر خودم مسلط انشاا... هستم ان رفیق ما در بروکر فارکسر هست اما من پرسوجو کردم این بروکر تازه کار است وزیاد اعتماد نداشتم گفتم در ابتدا مزاحم بزرگان شوم و ببینم بهترین بروکر فعلی در ایران کدام است بی توجه به غرض یا پشتیبانی و عادلانه.
                    با تقدیم بهترین احترامات

نظر

جناب آقای مدیربخش بنیادی محترم
                      سلام علیکم
                      احتراما ضمن سپاس فراوان از حضرتعالی من به فرمایش شما به کابین مراجعه کردم ولی با انتخاب نوع حساب چنانچه عرض کردم میخواهم لوریج ام بالای 400 و 450 و یا بالاتر باشد چون به توصیه یکی از دوستان امکان کال شدن به این روش کمتر است هر چند خطر از دست دادن تمام حساب هم هست اما من بر خودم مسلط انشاا... هستم ان رفیق ما در بروکر بازار تبادلات ارزیر هست اما من پرسوجو کردم این بروکر تازه کار است وزیاد اعتماد نداشتم گفتم در ابتدا مزاحم بزرگان شوم و ببینم بهترین بروکر فعلی در ایران کدام است بی توجه به غرض یا پشتیبانی و عادلانه.
                      با تقدیم بهترین احترامات
                      در ابتدا از جناب دادخواه عذرخواهی میکنم که در تاپیک ایشون در حال پست زدن و راهنمایی هستم

دوست عزیز شما در ابتدا بهتر است اصول را فرابگیرید سپس به فکر باز کردن اکانت ریل و اعتبار سنجی باشید.

بنده حداقل امکان از دوستان تازه وارد خواهش میکنم که خوب مطالعه تحقیق و پژوهش کنند سپس وارد وادی تریدری و افتتاح حساب شوند و در همین گام باز دوستان را به تحقیق و جستجو و مطالعه فرامیخوانم

حال شما مختار به هر نوع تصمیم گیری هستید فقط اینکه خواهش میکنم در تاپیک های مربوطه اقدام به پرسش کنید و اینکه یک سوال را در جا به جای فروم کپی نکنید که این حرکت خلاف قوانین فروم میباشد

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                        در ابتدا از جناب دادخواه عذرخواهی میکنم که در تاپیک ایشون در حال پست زدن و راهنمایی هستم

دوست عزیز شما در ابتدا بهتر است اصول را فرابگیرید سپس به فکر باز کردن اکانت ریل و اعتبار سنجی باشید.

بنده حداقل امکان از دوستان تازه وارد خواهش میکنم که خوب مطالعه تحقیق و پژوهش کنند سپس وارد وادی تریدری و افتتاح حساب شوند و در همین گام باز دوستان را به تحقیق و جستجو و مطالعه فرامیخوانم

حال شما مختار به هر نوع تصمیم گیری هستید فقط اینکه خواهش میکنم در تاپیک های مربوطه اقدام به پرسش کنید و اینکه یک سوال را در جا به جای فروم کپی نکنید که این حرکت خلاف قوانین فروم میباشد

ممنون
                        جناب مدیر محترم بخش بنیادی
                        سلام علیکم
                        خیلی ممنونم از راهنمایی به جای حضرتعالی و من از جنابعالی و آقای دادخواه مغذرت میخواهم چون نمیدانستم اینجا تایپیک جناب آقای دادخواه است و من شانسی سوالم را اینجا نوشتم وعذر خواهی میکنم.خیلی ببخشید و ممنون از بزرگواری شما

نظر

سیستم اقای دادخواه سیستم خیلی خوبی هست ایشون عید نوروز اومدن شیراز بهم یاد دادن دنبال هیچی نرو فقط برو سیستمو یاد بگیر قصد تعریف هم ندارم...

نظر

[QUOTE=davooddm;167496]سیستم اقای دادخواه سیستم خیلی خوبی هست ایشون عید نوروز اومدن شیراز بهم یاد دادن دنبال هیچی نرو فقط برو سیستمو یاد بگیر قصد تعریف هم ندارم...[/QUOTE
                            سلام علیکم
                            جناب اقای داوود گرامی
                            میشه بزرگواری نمیاید بگویید سیستم جناب اقای دادخواه چیست و من چطوری میتوانم ان را یاد بگیرم و ایا ایشان در تهران هستند یا شیراز
                            خیلی خیلی ممنونم

نظر

سیستمش بسیار ساده است ایشون تهران هستند از طریق فیسبوک شمارشو پیدا کن علیرضا دادخواه

نظر

پردازش ...
                              X