اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه سیستم معاملاتی تیغه ای میانگین 20 (معرفی 10 استراتژی برتر 2014)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: کارگاه سیستم معاملاتی تیغه ای میانگین 20 (معرفی 10 استراتژی برتر 2014)

با سلام و احترام
    این تاپیک بمنظور حفظ انسجام تاپیک اصلی http://forum.broker-fa.com/f60/%D9%8...40/#post125892 و همچنین بحث و تبادل نظر در مورد اولین سیستم معرفی شده (استراتژی تیغه ای میانگین 20) ایجاد می شود. دوستان عزیز لطف نموده تمامی سوال ,جواب ,تصاویر و سیگنال های این سیستم را در این تاپیک قرار دهند با تشکر پیشاپیش.
    If you have any questions, you can ask an administrator for assistance

ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 03-28-2014, 03:59 PM
    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

سلام
    ما منتظریم ، لطفا
    شروع کنید تا استفاده کنیم .
    ممنون
    پی احساس آرامش...

نظر

سلام ماهم بیصبرانه منتظریم
      ممنون
      اگر قرار باشد با اولین قدم موفقیت حاصل شود
      دیگر سعی و تلاش معنایی ندارد

نظر

سلام خدمت matin77
        بنده اصلا این سیستم رو درک نکردم
        اول باید بزاریم قیمت بالای مووینگ تثبیت بشه بعد بیاد مووینگ رو لمس کنه و یک الگوی برگشتی تشکیل بشه اون وقت ما وارد پوزیشن بای میشیم
        درست فهمیدم؟
        ممنون

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز...
          جناب ام۴۷ بله کاملا همینطوره و درست متوجه شدید. دوستان عزیز قرار نیست من اینجا چیزی رو شروع کنم اینجا متعلق به شماست شروع کنید و موقعیت ها رو بزارید تا در موردش بحث کنیم .منم در وسعم در خدمتتونم. یا علی

نظر

دلیل ورود من چیست؟؟
            آیا ورود من صحیح است؟؟
            فایل های پیوست شده
            ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 12-03-2014, 10:56 AM

نظر

سلام تا جایی که من متوجه شدم به دلیل بسته شدن قیمیت زیر مووینگ و منفی بودن مکدی هست و قرار داشتن آر اس ای زیر 50 ولی از الگوی کندلی نتونستم دلیلی پیدا کنم
              البته اگه صبر میشد تا اون مقاومت را بشکنه و بعد وارد بشید بهتر نبود ؟

لطفا تصاویر را با سایز بزگ قرار بدید

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                دلیل ورود من چیست؟؟
                آیا ورود من صحیح است؟؟
                سلام
                1-در آخرین قله اینگولفینگ تشکیل شده ولی چرا بعد از کندل اینگولف وارد پوزیشن سل نشدید؟
                2- بدنه کندل های بازگشتی در پوزیشن سل حتما باید زیر موینگ باشند؟
                3-مدیریت سرمایه این سیستم را هم لطفا بحث کنید
                در تصویر پایین بنده متاسفانه sl خوردم به نظر شما کجا اشتباه رخ داده؟
                با تشکر
                ویرایش توسط m47 : https://www.traderha.com/member/16806-m47 در ساعت 12-03-2014, 03:45 PM

نظر

1 _ اگرچه پوزیشن در سود هستش و من چنین پیشبینی داشتم بخاطر اینکه وقتی قیمت برای بار سوم به خط مرزی حمله کنه برای شکستنش میره!!! اما بهتر بود بعد از اون دو تا های ویو قله اول و یابعد از کندل انگولفینگ قله دوم وارد میشدم
                  2_ بله برای اعتیار بیشتر باید کندل ها زیر مویینگ ها باشن.
                  3_ موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط m47 نمایش پست ها
                    سلام
                    1-در آخرین قله اینگولفینگ تشکیل شده ولی چرا بعد از کندل اینگولف وارد پوزیشن سل نشدید؟
                    2- بدنه کندل های بازگشتی در پوزیشن سل حتما باید زیر موینگ باشند؟
                    3-مدیریت سرمایه این سیستم را هم لطفا بحث کنید
                    در تصویر پایین بنده متاسفانه sl خوردم به نظر شما کجا اشتباه رخ داده؟
                    با تشکر
                    دوست من یکم چارتو کوچکتر کن و از دور اون موقعیتی که واردش شدی ببین شما وارد روندی شدی که پیر بوده و جوان و سرحال نبوده دلیل اصلی شکستتون این بوده

نظر

دوستان نقد کنید لطفا....
                      فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 12-05-2014, 02:40 PM

نظر

دوستان نقد کنید لطفا...
                        فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                          دوستان نقد کنید لطفا...
                          سلام ممنون از حضورتان
                          1کندلی که به خط نزدیک شده در همون جهت بسته شده
                          2فکر میکنم الگوی هارامی نیز تشکیل شده ولی نمیدونم چرا باز هم ورود به پوزیشن سل دیر صورت گرفته!!!!
                          3 روند جوان را از کجا باید تشخیص داد و روند پیر را از کجا؟
                          4در چه تایمی و چه جفت ارزی این استراتژی معتبرتر است؟
                          5 عکس هایی که قرار میدهید واضح نیستند لطفا از قسمت بارگزاری تصاویر در قسمت بالای سایت استفاده کنید و آدرس انجمن را قرار دهید
                          بازم ممنون
                          ویرایش توسط m47 : https://www.traderha.com/member/16806-m47 در ساعت 12-05-2014, 10:28 PM

نظر

لطفا نطرتان را راجع به این دو پوزیشن مطح کنید
                            ممنون

نظر

سلام دوست من درسته دیر وارد شدیم....
                              و اما بعد دوست من لازمه چند تا نکته رو یاد آور بشم
                              اول هیچ کدوم از دو پوزیشنتون رو صحیح نمیدونم چرا؟؟؟ چون به یک نکته مهم توجه نکردید و اونم اینه که وارد موقعیت هایی بشید که زیگ زاگی هست و شما قله و دره ی v شکل میبینی اینجا شما وارد موقعیت رنج شدی دوست من!!!!!!
                              دوم روند جوان و پیر رو میشه از فاصله ی موینگ های جادویی از قیمت و از یکدیگر متوجه شد
                              سه مویینگ های جادویی.. 50 100. 150. 200. 365
                              چهار هرچقدر فاصله م ها از یکدیگر و قیمت بیشتر باشه روند پیرتر و هر چقدر کمتر روند جوانتر و هرگاه قیمت با م ها در همپیچیده باشه رنج!!!
                              پنج من بخاطر مشغله زیاد از طریق گوشی عکس میگیرم و وارد فروم میشم و متاسفانه محدودیت دارم
                              شش موفق باشید...

نظر

پردازش ...
                              X