اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

با 100 ميليون چكار كنم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با 100 ميليون چكار كنم

با سلام

همیشه تایپیک ها و موضوعاتی این چنینی برام جذابیت خاصی داشته که مثلا با یک میلیون یا 5 ملیون یا 10 میلیون چکاری میتوان انجام داد !

همه موضوعات اینچنینی سعی میکنم تا انتهاش بخونم ببینم "ملت"چطور فکر میکنند !

گفتم توی این فروم هم چنین نظرسنجی ارائه بکنیم تا نظر دوستان جویا بشیم !

من چند نکته بیان میکنم

اول اینکه باید منبع سرمایه مشخص شود ! این خیلی مهم هست ! 100 میلیون ! وام هست ؟ قرض هست ؟ حاصل کار هست ؟ حاصل سرمایگذاری؟ ارث؟ بازنشستگی ؟

دوم اینکه برای چه مدتی میخواهید سرمایگذاری کنید ؟با 100 میلیون در شش ماه ؟ در یک سال ؟ یا در 2 سال چکاری میتونم انجام بدم ؟

سوم اینکه دنبال چه سودی هستید ؟ این مورد حتما باید مشخص شود ! مثلا در شش ماه 20 درصد ! در یک سال 50 درصد !

چهارم اینکه چقدر ریسک تقبل میکنید ! برای سرمایگذاری 100 میلیون در شش ماه برای کسب سود 20 درصد شما 10 درصد یا 5 درصد میپذیرید ؟

پنجم محیط اقتصادی که شما در ان قرار دارید ! روستا یا شهر ؟ بالا شهر پاین شهر ! استان های جنوبی یا شمالی ! کنار مرز و مناطق ااد تجاری ؟ کنار مرز ابی یا خشکی وووووو

اینها همه در یافتن یک ایده خوب برای سرمایگذاری تاثیر دارند

موفق باشید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

سلام

99% مردم نمیدونند چطوری باید ثروتشون رو مدیریت کنند.

مدیریت دریافت وام ندارند، مدیریت هزینه رو نمیدونند ، نمیدونند چطوری باید ثروت رو به صورت تصاعدی رشد بدند......

یکی از دلایل موفقیت آدم ها در زندگی از نظر مالی مدیریت همین مسائل هست...

چند نفر ترازنامه برای حساب کتاب زندگی شون دارند؟
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

خوب من بنا بحرفه خودم یعنی ف ا ر کس این طرح پیشنهاد میدم !

فرض بر این هس که طرق درت سوداوری مدام در این بازار داشته باشد وگرنه عواقب ان از لحاظ روحی و قانونی و اقتصادی متوجه خود شخص خواهد شد !

فرض دو م این هست که پول وام یا قرض نیست !

فرض سوم مدت سرمایگذاری ی سال هست !

فرض چهارم مقدار سود 50 درصد هست

فرض پنجم مقدار ریسک 20 درصد هست

خوب این چنین عمل میکنیم

100 میلیون نصف میکنیم

50 میلیون در بانک گذاشته برای سود 20 درصد یا بالاتر برای یک سال

50 میلیون دیگر وارد بازار میکنیم ! با هدف 25 درصد در هر شش ماه و ماهی 4.2 سود !

میزان ضرر در طی یک سال همان 20 درصد خواهد بود 1

در صورتی که سرمایگذاری ما متحمل ضرر شد با سود نصف دیگر جبران خواهد شد یعنی تقریبا ریسک ما صفر خواهد بود !

در صورت رسیدن بسود شما شما از طرفی 25 میلیون و از طرفی دیگر 10 میلیون کاسب شدید در مجموع شما 35 میلیون یا 35 درصد 100 میلیون سود کردید

طرح دوم

همه پول در بازار با هدف 50 درصد و ریسک 20 درصد در سال قرار بدید و در صورت ضرر 20 میلیونی از بازار خارج شوید و در صورت کسب سود 50 میلیون دون در نظر گرفتن سود مرکب خواهید داشت !

من ایده اول ترجیح میدهم

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

یادش بخیر . یه زمانی 100 میلیون خیلی پول بود هر کی 100 میلیون داشت میگفتن طرف میلیونره . الان با 100 میلیون تازه به فکر شروع یه کار باید باشی

نظر

سلام

اکثریت کسانی که در بازار فعالیت میکنند برنامه مدون و مشخصی ندارند و باری به هر جهت معامله میکنند . فاکتورهای ریسک ، بازده ، پرتفولیو ( در دو سطح ) ، محدودیت های زمانی و ... اصلا بهشون توجه نمیشه و عموما ذهنی این فاکتورها رو ارزیابی میکنیم ! مشخص کردن عددی ریسک و بازده ، مدیریت پرتفولیو و الباقی مسائل می تونند آینده یک فعالیت سرمایه گذاری را روشن کنند .

بحث اصول اولیه و خط مشی سرمایه گذاری بسیار بحث مهم و مفصلیست چرا که کل مراحل بعدی مدیریت پول سوار بر اهداف اولیه سرمایه گذاری هستن .
          پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

بنظر من با صد میلیون میشه تو یکی از شهرستانهای اطرف تهران یا مشارکت در ساخت یا خودش بسازه
            میتونه بساز بفروشی کنه
            و راحت پول دربیاره
            و از تورم هدفمندی هم باز یک 10 15 تا اجرا شدن اون بگیره
            اگه کسی تو شهر دیگی هم میدونه بازهم بررسی بشه
            و اگه یکی دید بهتری میخواد داشته باشه
            با دکتر جهانگیری بنیان گذار مجتمع کندلوس چالوس با سرچ کردن نام و ارتباط باهاش که حتما هم جواب میده
            بهتر میتونه کمک کنه حتی با یک سرمایه 1میلیونی
            فقط و فقط بیشتر از هوش ( پولداری پشتکار میخواد)و یک نگاه بلندمدت راجع به کار مورد نظر

نظر

سلام اقا مسلم ممنون یک این تاپیک رو دایر کردی
              کلا از هر چیزی که انسان رو از جمود دربیاره و انسان رو به تفکر و خلاقیت واداره لذت میبرم و باعث میشه خودم رو بهتر بشناسم
              و افق دیدم و مطالبی رو که در گذشته شنیده ام با یک نگاه بهتر ببینم یا بقول اندره ژید
              بکوش تا عظمت در نگاهت باشد نه در انچه مینگری
              با توجه به اینکه شما اهل اهواز هستید و بهتر از من میتونید نظر بدید راجع به مطلب که عرض میکنم
              تا انجا که فکرم میرسه و با سال قبل مقایسه میکنم امسال ماه رمضان زودتر از فصل برداشت خرما خواهد بود و یعنی خرما به ماه رمضان نمیرسد
              و باید از محصول سال قبل استفاده بشه در فصل ماه رمضان ما شاهد گران شدن خرما به علت نگه داری ان در انبار و افزایش هزینه های سربار ان خواهیم بود و این خرید زودتر و عرضه در وقتش میتونه هم سرمایه رو افزایش بده و هم زیریکسال برگرده دستته صاحبش
              (دوستان این سیگنال نیست و مسولیت خرید و فروش به عهده خودتان است )
              انشاالله پرسود باش عزیزان

نظر

طرح خرما عالی هست البته با هدف صادرات کلا من به همه چی فکر میکنم با هدف صادرات هست نه رقابت داخلی !

برای طرح خرما نیاز به یک محل بزرگ در یکی از روستاهی اطراف شهر و نزدیک به نخلستانها هستیم که قیمتش مناسب هست ! همچنین یک کارگاه پاکسازی و بسته بندی مطابق با استاندارهای بین الملل

در کل فکر عالی هست !

دوستان حتما میدونند که ابادان و خرمشهر تبدیل به منطقه ازاد تجاری شد و با توجه به همرز بودن با عراق فرصتهای عالی برای سرمایگذاری ایجاد شده !

پ ب

من خودم اصل ابادانیم ! اینکه میبینید بعضی مواقع لاف میام رگ ابادانیم میزنه ! اما واقعا لاف زدن اونم توی فارکس خیلی میچسبه !

نظر

سلام دوستان
                  من با این پول چهار ایده می تونم در سر داشته باشم
                  اول دایر کردن یک گلخونه پیشرفته پرورش گل و گیاه البته اول باید شریک کاریه مناسبی و پیدا کنم.چون به گل و گیاه خیلی علاقه دارم و تجربیاتی هم در این زمینه دارم و یکی از آرزوهامه.
                  دوم برپا کردن گلخونه ولی این بار با پرورش مواد غذایی مثل خیار و گوجه فرنگی و بادمجان و فلفل دلمه ای و...
                  سوم یه رستوران کوچیک با شریکم اجاره کنیم و کار کنیم البته اطراف تهران
                  تمام موارد بالا نیاز به یه شریک خوب داره چون صد میلیون سرمایه کمه .و نیاز به همکاری ایشونم دارم .
                  چهارم اگه تو بورس به علم و داناییه لازم برسم که از مدیریت سرمایه و بازدهی آون مطمئن بشم به تدریج این پول و وارد بازار بورس می کنم.
                  نتیجه اینکه بین راهای بالا با توجه به محاسباتم و میزان برآورد سود دهی و داشتن جایگاه اون شغل از نظر وضعیت اقتصادی سیاسی کشور تصمیم نهایی و می گیرم.

همفكري و مشورت در غالب يك تيم خوب = انتخاب بهترين سهم

نظر

خیلی وقته با صد میلیون نمیشه کاری کرد

نظر

نوشته اصلی توسط arezoosru نمایش پست ها
                      خیلی وقته با صد میلیون نمیشه کاری کرد
                      خب هنر اینه که از سرمایه کم بشه به جایی رسید.

نظر

نوشته اصلی توسط sheida نمایش پست ها
                        خب هنر اینه که از سرمایه کم بشه به جایی رسید.

یه نکته مهم تکنیکالی رو جا گذاشتید

به یه جایی رسید ولی در چه زمانی. چقدر طول میکشه.

یا باید خیلی ریسک کنی. یا هفت جدت در بیاد. یا خیلی باهوش باشی.

در هر صورت یه جای کار میلنگه

نظر

کشاورزی هم گزینه خوبیه ولی ریسکش کمتر از فارکس نیست !
                          مخصوصا کشاورزی به صورت دیم با ریسک 100% و ریوارد 1000%
                          پدر من 25 سال پیش به مدت دو سال در یه زمین 150 هکتاری به صورت دیم جو میکاشت . سرمایه اش سال اول 10 برابر شد . سال بعد هم خشکسالی شد یه مقدار از سودش پرید بعد از اونهم با عموم سر همین مساله دعواشون شد .دیگه بیخیال شد

نظر

نوشته اصلی توسط arezoosru نمایش پست ها
                            یه نکته مهم تکنیکالی رو جا گذاشتید

به یه جایی رسید ولی در چه زمانی. چقدر طول میکشه.

یا باید خیلی ریسک کنی. یا هفت جدت در بیاد. یا خیلی باهوش باشی.

در هر صورت یه جای کار میلنگه
                            نوشته اصلی توسط دلال نمایش پست ها
                            کشاورزی هم گزینه خوبیه ولی ریسکش کمتر از بازارجهانی نیست !
                            مخصوصا کشاورزی به صورت دیم با ریسک 100% و ریوارد 1000%
                            پدر من 25 سال پیش به مدت دو سال در یه زمین 150 هکتاری به صورت دیم جو میکاشت . سرمایه اش سال اول 10 برابر شد . سال بعد هم خشکسالی شد یه مقدار از سودش پرید بعد از اونهم با عموم سر همین مساله دعواشون شد .دیگه بیخیال شد
                            در کار پرورش گل و گیاه تجربه و علم خوبی دارم .در عرض یکسال با پرورش گونه های مختلف گل می تونم یه گلخونه متنوع از گل و گیاه داشته باشم."حتی همین الان با گلهای موجود در منزل و ازدیادشون در حیاط منزل یا پشت بام و فروشش می تونم درآمد داشته باشم.فقط خانواده اجازه این کارو نمی دند.چون هرچی باشه اینجا کاربریش منزله نه محیط کار"
                            به تواناییم ایمان دارم.کافیه فقط محل مناسبی برای کار داشته باشم مثلا یه گلخانه تا با حجم بالا گل و گیاه پرورش بدم.در سالهای مختلف با تغییر پرورش گونه های گیاهی میشه سود کار رو تضمین کرد.

نظر

توی این دوره زمونه یافتن شریک تجاری مناسب واقعا سختر از پیدا کردن یه " زن مناسب " هست !

برای پرورش گل و گیاه نیاز به چه مساحتی هست ؟ من بفکر فروش خاک باغچه ها بودم کار بی هزینه هست !

پرورش گوسفند عالی هست اونم اگر برای صادرات بکویت باشه که عالی میشه !

پرورش قارچ + پرورش ماهی که حرف نداره !

نماینگی خودرو !

کی سرمایه داره ؟

باور کنید این کارها بیش از اینکه به سرمایه و فکر ارتباط داشته باشند به شجاعت و جرات ارتباط دارند ! ادمی که جرات نداشته باشه هیچ کاری انجام نمیده !

نظر

پردازش ...
                              X