اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Expert

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Expert

با بیش از 7 سال کار حرفه ای در بازار مالی بازار تبادلات ارزی و به شکر خدا به استراتژی عالی دست پیدا کردم و اکسپرت آن هم در در حال تجاری شدن است.
    البته جا دارد از تمام همکارانی که تلاش گسترده ای برای نهایی شدن این اکسپرت داشتند مخصوصا از برنامه نویس گرامی تقدیر و تشکر نمایم

این گراف را مشاهده فرمایید چه سود عالی داده و سود هم به صورت سهمی بالا میرود.
    یک چنین اکسپرتی در شرکت خصوصی آمریکایی 100.000$ قیمت دارد البته با زمان محدود.

بک تست 11 ماه تا تاریخ 22.04.2014 می باشد ،دیتایی که داشتم.

اکانت 3000$ شد حدود 23000$ یعنی سود ماهانه به صورت میانگین181%
    البته با ریسک بالاتر می توان سود چند برابر را از این بازار کسب نمود و من با ریسک پایین به این نتیجه رسیدم

اگر شما جای من بودین چه کار می کردین؟

منتظر نظرات دوستان هستیم

ویرایش توسط devoshca : https://www.traderha.com/member/4179-devoshca در ساعت 12-02-2015, 12:48 AM
    تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
    در این سایت و در تلگرام
    SmartSignalFX@

منتظر نظرات دوستان هستم
    در این سایت و در تلگرام
    SmartSignalFX@

نظر

درود برهمگی دوستان

و شما دوست عزیز
      بسیار خوشحالم که شنیدم به این موفقیت رسیده اید و برای شما نظری نمیشه داد جز اینکه از فرصتی که در دست دارید استفاده کنید مسلما شما میتوانید خود مبلغ 100000$و حتی 1000000$را با این اکسپرت بدست بیاورید موفق و پیروز باشید
      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
      تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
      http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

این استراتژی هم اکنون روی سرور وی پی اس در حال ترید می باشد که نتیجه را در همین قسمت قرار خواهم داد
        انشاالله دوستانی که در این بازار تا کنون ضرر داشته اند با کمک این استراتژی هم پولهای از دست رفته را خواهند گرفت و هم سودی کسب خواهند نمود

شاید کار مدیریتی حساب را بر عهده بگیرم
        شاید هم با کارگزاری پرسپولیس کار کردم

تا خدا چه بخواهد
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

میشه بگید روی چه تایم فرم و جفت ارزی این سود رو داده چی هست ؟
          انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
            میشه بگید روی چه تایم فرم و جفت ارزی این سود رو داده چی هست ؟
            سلام
            همیشه هر جفت ارزی عکس العمل مختص خود داراست.
            برای اکثر جفت ارزها ، متناسب با حرکات خاص خود برنامه ای در دست نوشتن داریم که انشاالله به اتمام خواهد رسید
            حتی برای اسکالپ برای حساب ecn هم در آینده برنامه دارم.
            با احترام

در این سایت و در تلگرام
            SmartSignalFX@

نظر

دوست من این اکسپرت با این ریزالت ارزشی نداره چه برای ترید ریل و چه برای خرید. با تقدیم احترام. اگه خواستین دلیلشو بگم تو پیام خصوصی در خدمتتون هستم.
              ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 04-23-2014, 06:02 PM
              https://t.me/MoRaFx

نظر

حذف

نظر

نوشته اصلی توسط Mohsen-FX نمایش پست ها
                  دوست من این اکسپرت با این ریزالت ارزشی نداره چه برای ترید ریل و چه برای خرید. با تقدیم احترام. اگه خواستین دلیلشو بگم تو پیام خصوصی در خدمتتون هستم.

سلام به شما
                  هدف کسب پول از بازار هست
                  این اکسپرت بسیار هوشمند عمل میکند و من قصد دادن این اکسپرت را به کسی یا فروختن آن را در حال حاضر ندارم
                  با درودان زیر 10 سود بسیار عالی میدهد
                  متشکرم از شما

در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                    سلام به شما
                    هدف کسب پول از بازار هست
                    این اکسپرت بسیار هوشمند عمل میکند و من قصد دادن این اکسپرت را به کسی یا فروختن آن را در حال حاضر ندارم
                    با درودان زیر 10 سود بسیار عالی میدهد
                    متشکرم از شما

ممنونم. چون نظر دوستان رو خواستین من همچنان یر سر حرفم هستم به هیچ وجه با این اکسپرت در ریل ترید نکنین. با تقدیم احترام. موفق باشین.

نظر

ممنونم. چون نظر دوستان رو خواستین من همچنان یر سر حرفم هستم به هیچ وجه با این اکسپرت در ریل ترید نکنین. با تقدیم احترام. موفق باشین.
                      به چه دلیلی؟
                      دوستان اگه شما این کاره هستید بفرما این گوی و میدان
                      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

درود بر همه دوستان

من زیاد اهل این مدل ترید کردن نیستم ولی با خواندن این چند پست یه سوال برام پیش اومد که چطور میشه هنوز چیزی رو که امتحان نکردیم و اطلاعات زیادی در موردش نداریم اینطور راحت و با اطمینان در موردش نظر میدیم و ردش میکنیم. در صورتی که ایشان گفتند بر اساس سیستم شخصی خودشان است و مطمئننا متفاوت از سایر روشهاست.

حالا کاری به بحث ترید با این روش ها ندارم.
                        هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

من قصد ادامه بحث رو در فضای عمومی ندارم ولی هر انسانی با دیدن این چن معامله محدود با بازه محدود و بدون ارائه مشخصاتی مانند ریسک به ریوارد و درصد برد و بزرگترین توالی ضرر و ...... میتونه پی ببره که این سیستم ارزش نداره. بنده این کاره نیستم و گوی و میدان هم نمیخوام. ارزش صدهزار دلاری اکسپرت ....... دوست عزیز اگه اینجوری بود الان رو دست وارن بافت و بیل گیتس خیلی فبل تر ازین حرفا بلند شده بودند. در هر صورت بنده به جرات میتونم بگم فقط 1 درصد سیستم ها به سود دهی مداوم میرسند. اگه نه حجم زدن تو هوا با لات بالا بدون در نظر گرفتن ریسک و .... کاری نداره. با تقدیم احترام.
                          پ.ن : این نمونه ای از اکسپرت خودمه که فقط به صورت 2 تی پی گرفته شده و با بالانس 100 دلار شروع شده و مارتینگلش رو دخالت ندادم چون متاتریدر تو موجودی نهاییش هنگ میکنه ولی اصلا به سیستم خودم نه اطمینان دارم نه استفاده میکنم. با تقدیم احترام.

ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 04-23-2014, 06:43 PM

نظر

من قصد ادامه بحث رو در فضای عمومی ندارم ولی هر انسانی با دیدن این چن معامله محدود با بازه محدود و بدون ارائه مشخصاتی مانند ریسک به ریوارد و درصد برد و بزرگترین توالی ضرر و ...... میتونه پی ببره که این سیستم ارزش نداره. بنده این کاره نیستم و گوی و میدان هم نمیخوام. ارزش صدهزار دلاری اکسپرت ....... دوست عزیز اگه اینجوری بود الان رو دست وارن بافت و بیل گیتس خیلی فبل تر ازین حرفا بلند شده بودند. در هر صورت بنده به جرات میتونم بگم فقط 1 درصد سیستم ها به سود دهی مداوم میرسند. اگه نه حجم زدن تو هوا با لات بالا بدون در نظر گرفتن ریسک و .... کاری نداره. با تقدیم احترام.
                            پ.ن : این نمونه ای از اکسپرت خودمه که فقط به صورت 2 تی پی گرفته شده و با بالانس 100 دلار شروع شده و مارتینگلش رو دخالت ندادم چون متاتریدر تو موجودی نهاییش هنگ میکنه ولی اصلا به سیستم خودم نه اطمینان دارم نه استفاده میکنم. با تقدیم احترام.

حق با شماست در صورتی که موارد مدیریت سرمایه رعایت نشود

من چندین اکسپرت تجاری که بالای چند هزار دلار قیمت داشت را مورد بررسی قرار دادم و به نتیجه ای رسیدم که در اکسپرتم گنجانده شده
                            برای تمام حالت پیش بینی شده

این اکسپرت مقطعی نیست و در تمام زمان کاربردی است
                            بعضی از اکسپرتها در یعضی از زمانها با کله به زمین می زنند طوری که تا بلند شدن و بالا کشیدن اکانت زمانهای زیادی لازم است
                            اینگونه مشکلات در این اکسپرت دیده نمی شود و تمام زوایا و حالات در این برنامه گنجانده شده
                            قصد بازار گرمی ندارم
                            خیلی از این اکسپتها وجود دارد که سیخکی بالا میره و با مخ به زمین میزنه
                            البته که ما اینها را می دانیم و برنامه ی ما چنین مشکلاتی ندارد

با احترام
                            در این سایت و در تلگرام
                            SmartSignalFX@

نظر

با تقدیم احترام. موفق باشین.
                              ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 04-23-2014, 06:57 PM

نظر

پردازش ...
                              X