اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی "تکنیکال در خدمت فاندامنتال"

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: سیستم معاملاتی "تکنیکال در خدمت فاندامنتال"

با سلام
    اینجا می خوام یک سیستم معاملاتی که خودم همیشه استفاده میکنم را معرفی کنم و ببخشید که خیلی ساده است و پیچیده نیست :

روش کار را با یک مثال اغاز می کنم :

طبق تقویم اقتصادی برای gbpusd دو تا خبر داریم :
    Claimant Count Change , Unemployment Rate

خب اگر به پیش بینی این خبر دقت کنیم پیش بینی به ما میگه که این ارز باید صعود کنه ، خب حالا با بررسی چارت پوند از نظر تکنیکال ایا نقطه مناسبی برای ورود به پوزیشن بای داریم ؟ اگر داشته باشیم طبق تکنیکال ما پوزیشن بای می گیریم و اگر هم نداشته باشیم و تا اعلام خبر این موقعیت پیش نیایید 15 دقیقه قبل از خبر در جهت پیش بینی با استاپ مناسب اقدام به گرفتن پوزیشن می کنیم .

اگر با توجه به تحلیل تکنیکال اقدام به گرفتن پوزیشن نمودیم و تا قبل خبر پوزیشن ما در سود بود قبل از اعلام خبر استاپ را به نقطه مناسبتری انتقال می دیم.

طبق تصویر زیر در چارت پوند که مشاهده می کنین یک خط روند داریم و یک پیچفورک که قیمت نسبت به خط میانی عکس العمل نشان داده که با توجه به پیش بینی خبر نسبت به صعود پوند بای گرفته و استاپ را در نقطه مناسب قرار داده و همچنین نقطه خروچ هم میتواند خط بالایی پیچفورک باشد.

امیدوارم که خوب توضیح داده باشم
    فایل های پیوست شده

مثال 2:

در ارز کانادا ما خبرهای مهمی داریم که اگه بخوایم تحلیل کنیم و بخواهیم طبق پیش بینی آن جهت را تشخیص بدیم خیلی سخته و نمیشه گفت که واقعا چه خواهد شد ولی من در مورد نرخ بهره اینگونه عمل میکنم :
    اگر نرخ بهره ثابت و یا افزایش داشته باشه تقویت ارز
    و اگر نرخ بهره کاهش پیدا کنه تضعیف ارز

خب پس من در این جا با این دید که دلار کانادا صعود خواهد کرد به دنبال تحلیل تکنیکال برای خرید خواهم بود
    با تحلیل چارت usdcad دلیل خوبی برای ورود پیدا نکردم اما .. cadjpy یه موقعیت عالی داشت که از دست ندادم به تصویر زیر دقت کنید
    فایل های پیوست شده

نظر

سلام

ضمن تشکر و قدر دانی بابت ارائه سیستم معاملاتی " تکنیکال در خدمت فاندامنتال " توسط جنابعالی و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما ، خواهشمند است جهت سهولت مشاهده تصاویر توسط دیگر کاربران محترم فروم ، پس از اتمام آپلود فایل ، آدرس ردیف سوم را در متن پست جهت نمایش قرار دهید .

با تشکر
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط taherfx نمایش پست ها

اگر با توجه به تحلیل تکنیکال اقدام به گرفتن پوزیشن نمودیم و تا قبل خبر پوزیشن ما در سود بود قبل از اعلام خبر استاپ را به نقطه مناسبتری انتقال می دیم.

طبق تصویر زیر در چارت پوند که مشاهده می کنین یک خط روند داریم و یک پیچفورک که قیمت نسبت به خط میانی عکس العمل نشان داده که با توجه به پیش بینی خبر نسبت به صعود پوند بای گرفته و استاپ را در نقطه مناسب قرار داده و همچنین نقطه خروچ هم میتواند خط بالایی پیچفورک باشد.

امیدوارم که خوب توضیح داده باشم

پوزیشن مورد نظر تا 10 دقیقه قبل خبر 42 پیپ تو سود بود که ما برای حفظ امنیت استاپ را به نقطه مناسب انتقال دادیم چون در نردیکی خبر بر اساس قوانین بروکر نمیشه استاپ را جابجا کرد .

http://forum.broker-fa.com/attachmen...1&d=1397636260
        فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
          سلام

ضمن تشکر و قدر دانی بابت ارائه سیستم معاملاتی " تکنیکال در خدمت فاندامنتال " توسط جنابعالی و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما ، خواهشمند است جهت سهولت مشاهده تصاویر توسط دیگر کاربران محترم فروم ، پس از اتمام آپلود فایل ، آدرس ردیف سوم را در متن پست جهت نمایش قرار دهید .

با تشکر
          میشه واضح تر توضیح بدین چون نتونستم این کار را بکنم

نظر

خدا را شکر با 76 پیپ بدون درد سر امروز گرفتیم و پوزیشن مورد نظر بعد رسیدن به خط بالایی پیچفورک بسته شد و حالا منتظر cadjpy هستیم که فکر میکنم ارامش قبل از طوفان را داره میگزرونه

نظر

مثال 2:

در ارز کانادا ما خبرهای مهمی داریم که اگه بخوایم تحلیل کنیم و بخواهیم طبق پیش بینی آن جهت را تشخیص بدیم خیلی سخته و نمیشه گفت که واقعا چه خواهد شد ولی من در مورد نرخ بهره اینگونه عمل میکنم :
              اگر نرخ بهره ثابت و یا افزایش داشته باشه تقویت ارز
              و اگر نرخ بهره کاهش پیدا کنه تضعیف ارز

خب پس من در این جا با این دید که دلار کانادا صعود خواهد کرد به دنبال تحلیل تکنیکال برای خرید خواهم بود
              با تحلیل چارت usdcad دلیل خوبی برای ورود پیدا نکردم اما .. cadjpy یه موقعیت عالی داشت که از دست ندادم به تصویر زیر دقت کنید

پوزیشن مورد نظر رو 0 بسته شد و امروز فقط همون 76 پیپ برای ما موند خدا را شکر

نظر

سلام و صبح همگی بخیر

با توجه به تقویم اقتصادی برای دو خبر مهم داریم اول Core CPI m/m برای دلار کانادا که پیش بینی تقویت این ارز را نشون میده و خبر Unemployment Claims برای دلار امریکا که پیش بینی تضعیف این ارز را نشون میده و با توجه به چارت USDCAD که در تصویر مشاهده می کنین دیوار جانس نشونه خوبی برای نزول و اگر بخواهیم امواج الیوت را هم در نظر بگیریم میشه گفت اماده برای موج حرکتی 5 که دلایل خوبی برای فروش این جفت ارز میتونه باشه

http://forum.broker-fa.com/attachment.php?attachmentid=2809&stc=1&d=139770565 4
                فایل های پیوست شده
                ویرایش توسط taherfx : https://www.traderha.com/member/5777-taherfx در ساعت 04-17-2014, 08:09 AM

نظر

یکی به ما بگه چطور میتونم تصویر را طوری ضمیمه کنم که بصورت بزرگ نشون بده

نظر

یکی به ما بگه چطور میتونم تصویر را طوری ضمیمه کنم که بصورت بزرگ نشون بده
                    در پست شماره 3 همین تاپیک باز گو شد .

لینک مربوطه :

http://pcmupload.traderha.com/

که البته این لینک در بالای تمام صفحات فروم موجود است .
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

اینم تصویر مربوط به usdcad مربوط به پست قبلی

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-17-2014, 09:04 PM

نظر

خبر طبق پیش بینی اعلام شد و دلار کانادا تقویت شد ولی به خاطر خبر usd کمی خنثی شد و هدف اول برای تارگت در تصویر مشخص شده است

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-17-2014, 08:55 PM

نظر

امروز هیچ خبر اقتصادی نداریم و در نتیجه امروز روز بدون معامله خواهد بود
                          تا هفته بعد خداحافظ

نظر

با سلام
                            امروز و فردا خبر مهمی نداریم و لذا هیچ سیگنالی نخواهیم داشت

نظر

اولین شکار ما در دلار استرالیا خواهد بود و تا افتتاح کارگاه این روش در همین محل پیگیری خواهم کرد اولین خبر این هفته مربوط به دلار استرالیا میباشد که طبق تصویر ذیل عدد پیش بینی تفاوتی با عدد قبلی ندارد ولی با توجه به دوره های قبل که افزایش cpi را داشتیم پس با این دید که این بار هم بیشتر از عدد قبل اعلام خواهد شد چارت دلار استرالیا را بررسی خواهیم کرددر تصویر زیر با توجه به شکست خط روند آیا قیمت صعود خواهد کرد ؟ پس منتظرم تا یک حرکت اصلاحی داشته باشه تا در نقطه کم ریسک تری این پوزیشن گرفته شود پس قیمت اگر به نقطه مورد نظر برسد و نسبت به این محل عکس العمل نشان دهد ما پوزیشن بای خواهیم گرفت .

نظر

پردازش ...
                              X