اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی در راستای روند "rezatalebann "

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیستم معاملاتی در راستای روند "rezatalebann "

تا کنون هیچ روش و استراتژی 100% سودده در این مدت ندیده ام. با بیش از 500 اندیکاتور آزمون و خطا انجام داده ام. و منابع مختلفی رو ( نه زیاد) مطالعه کردم و کلاس هایی رو هم از سال 89 شرکت کرده ام. هنوز عطش آموزش و یادگیری قوانین زیبای آفرینش رو دارم/.
    از اون جایی که کمتر کسی با یافتن یه استراتژی سودده اون رو به اشتراک میزاره، ولی در تحقیقاتی که در یکی از سایت های خارج از کشور در این زمینه انجام شد از میان 14 استراتژی 4 تا نتایج قابل قبولی در این بازار داشتند که من رتبه نخست اون رو تهیه کردم که زیاذ از نحوه استراتژی اش چون به زبان اصلی بود ( نیست من هم کم صواد ) سر در نیاوردم و لی یه اندیکاتور سیگنال ده گذاشته بودند که در زیز براتون آپلود میکنم. برا کسب اطلاع هم خدمتتون باید عرض کنم که رتبه دوم هم اصل اساسیش گفته بودند از ترکیب میانگین های متحرک است.
    از عزیزان بابت به اشتراک گذاشتن نتایجشون صمیمانه سپاسگزارم.
    این هم لینک یکی از اندیکاتورهای این استراتژی
    مشک آن است که خود ببوید...

نوشته اصلی توسط rezatalebann نمایش پست ها
    تا کنون هیچ روش و استراتژی 100% سودده در این مدت ندیده ام. با بیش از 500 اندیکاتور آزمون و خطا انجام داده ام. و منابع مختلفی رو ( نه زیاد) مطالعه کردم و کلاس هایی رو هم از سال 89 شرکت کرده ام. هنوز عطش آموزش و یادگیری قوانین زیبای آفرینش رو دارم/.
    از اون جایی که کمتر کسی با یافتن یه استراتژی سودده اون رو به اشتراک میزاره، ولی در تحقیقاتی که در یکی از سایت های خارج از کشور در این زمینه انجام شد از میان 14 استراتژی 4 تا نتایج قابل قبولی در این بازار داشتند که من رتبه نخست اون رو تهیه کردم که زیاذ از نحوه استراتژی اش چون به زبان اصلی بود ( نیست من هم کم صواد ) سر در نیاوردم و لی یه اندیکاتور سیگنال ده گذاشته بودند که در زیز براتون آپلود میکنم. برا کسب اطلاع هم خدمتتون باید عرض کنم که رتبه دوم هم اصل اساسیش گفته بودند از ترکیب میانگین های متحرک است.
    از عزیزان بابت به اشتراک گذاشتن نتایجشون صمیمانه سپاسگزارم.
    این هم لینک یکی از اندیکاتورهای این استراتژی
    مشک آن است که خود ببوید...
    سلام ازتون ممنونم ممکنه در مورد این اندیکاتور توضیح بدین.

نظر

این یه اندیکاتور از یک استراتژی معاملاتی نسبتا موفق است.
      با محاسباتی که رو چارت با استفاده قوانین استراتژی انجام میده سیگنال Buy رو با فلش آبی مشخص میکنه و با یه آلارم ( آلرت) تریدر رو از گرفتن پوزیشن در جهت روند مطلع میکنه. و همین طور اوردر Sell
      فقط یه سری فیلترینگ روی آلارم ها با اندیکاتورهای دیگه داره که اونا رو به اشتراک نذاشته بود.
      اگه بتونبد تایم های D , H4, H1 , M30 رو زمانی که همجهت هستند رو مشخص کنید بعد در جهت روند مشترک پوزیشن بگیرید خوب جواب میده.
      اگه بتونید خودتون با تمرین ریزه کاریهاشو در بیارید خوشحال میشم به اشتراک بزارین تا نواقصش رو کمتر کنیم.

نظر

برای این کار من ابتدا تایم Daily رو باز میکنم و از جایی که فلش خرید گذاشته یه خط عمود بر قیمت با رنگ آبی میزارم. ( برا فلش فروش هم با رنگ قرمز)
        بعد همون پنجره رو میبرم تو H4 , و همین کار رو دوباره انجام میدم. سپس H1 , و M30
        زمانی که M30 آلرت خرید میده وارد پوزیشن میشم ( در همون قیمت اوردر بای میزارم)
        و وقتی رفت رو سود حد ضرر رو میارم بالای خرید. و منتظر میمونم تا آلرت SELL بده، اون وقت اوردر رو با هر مقدار که تو سود هست کلوز میکنم. و منتظر میمونم دوباره آلرت خرید یده تا وارد بشم
        مانند تصویر:
        EurUsd-1.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط rezatalebann نمایش پست ها
          برای این کار من ابتدا تایم Daily رو باز میکنم و از جایی که فلش خرید گذاشته یه خط عمود بر قیمت با رنگ آبی میزارم. ( برا فلش فروش هم با رنگ قرمز)
          بعد همون پنجره رو میبرم تو H4 , و همین کار رو دوباره انجام میدم. سپس H1 , و M30
          زمانی که M30 آلرت خرید میده وارد پوزیشن میشم ( در همون قیمت اوردر بای میزارم)
          و وقتی رفت رو سود حد ضرر رو میارم بالای خرید. و منتظر میمونم تا آلرت SELL بده، اون وقت اوردر رو با هر مقدار که تو سود هست کلوز میکنم. و منتظر میمونم دوباره آلرت خرید یده تا وارد بشم
          مانند تصویر:
          [ATTACH=CONFIG]2810[/ATTACH]
          چنانچه مایل به ادامه ای موضوع میباشید ، تاپیکی در این خصوص باز کنید .

با تشکر
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نمیخوام ازش تعریف الکی بکنم و لی با اجازه از مدیر سایت چند تا از محاسنش رو میگم:
            1: همیشه هم جهت با روند اصلی بازار اوردر میزارین
            2: با تریل کردن میتونی بازدهی این اندیکاتور رو برا حسابتون حداقل 80% سودآوری ایجاد کنید.( البته در نتایح حساب ریل آمارگیری بازدهی رو 87% اعلام کرده)
            3: با آلارمی که میده دیگه نیازی نیست چشتون به مانیتور باشه و یازار رو داعم رصد کنید.
            4:در کمتر از 10% موارد وارد ضرر میشین که با آلارمی که در جهت عکس میده دستورتون رو کلوز میکنید. البته چون در اکثر مواقع دستور پس از 10 دقیقه وارد سود میشه میتونید حد ضرر رو رو ورود بزارین.( تنها زمانی که نیاز هست بازار رو رصد کنید همین 10 دقیقه است.)
            5:در طول روز تو تایم M30 حد اقل 10 تا آلارم همچهت با بازار میده.
            6: میتونید حداقل رو 5 تا جفت ارز بدون رصد و هیچگونه تحلیلی به راحتی خرید و فروش بزارین
            .
            .
            .
            10: هزینه ای که اون شرکت از من گرقت رو نمیخواد بدین حالا ذی

الیته هر استراتژی در ابتدا آسون به نظر میاد. بعد که کار رو باهاش شروع کردین ، با تمرین و کسب تجربه میتونیید ضررهاتون رو به حد اقل برسونید.

نظر

البته من یه مورد ایده آل رو براتون مثال زدم تا با نحوه کار آشنا بشین.
              همین طور که میبینید تقریبا تمامی فلشهای خرید با سود بسته میشدند.
              GbpUsd1.jpg

نظر

لطفا اين سيستم رو در يك تاپيك به طور مداوم ادامه بديد
                ممنون

نظر

دوست عزیز این اندیکاتوری که به اشتراک گذاشتین اصلاحی هستش یا نه؟ چون معمولا اندیکاتور های مشابه کاملا اصلاحی هستند.
                  دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

محسن عزیز:
                    منظورتون رو از اندیکاتور اصلاحی متوجه نشدم.
                    من رشته تحصیلیم نرم افزار کامپیوتر است.
                    این اندیکاتور رو با حفظ قوانین و اینپوت هاش، فقط گزینه ALERT براش تعریف کردم تا نیازی نباشه مدام سیسیتم رو چک کنم. و اتومات اعلام کنه.
                    ابتدای تاپیک هم خدمتتون عرض کردم بیش از 500 اندیکاتور جدید و کاربردی رو امتحان کردم. هیچکدوم مثل این جواب ندادند.
                    مشابه این هم کم نبودند که از RSI , CCI ,Macd , و یا ترکیبی از اونها ورود و خروج میدادند. ولی اشتباهاتشون کم نبود.
                    من قصدم فقط آشنایی برخی از عزیزان با این استراتژی است و هیچگونه توصیه به خرید یا فروش از طریق اون قبل از تستش توسط خودشون نیست.
                    بازهم یادآور میشم:

"هیچ استراتژی ایده آل و 100% نیست"

نظر

با سلام خدمت تمامی عزیزان.
                      نیاز به یادآوری نیست که من عضو جدید هستم.
                      یه نکته را لازم به ذکر دیدم که بیان کنم.
                      همه میدونیم که کل نظام هستی بر پایه نظم بنا شده و قانونهای پیچیده و آسان زیادی داره.
                      مثلا من از کودکی فهمیدم اگر 2 تا شکلات داشته باشم و مامانم 2 دونه شکلات بهم بده و من هیچکدوم رو نخورده باشم مچموعا میشه 4 تا شکلات.
                      قانون 2+2 چه تو ایران چه آمریکا همیشه حاصلش 4 میشه.
                      حالا من که به این نتیچه رسیدم، شخص دیگری هم از طریق راه دیگه یا همون روش 2*2=4 به نتیجه من برسه و بیاد عنوان کنه من باید بگم تو نتیجه من رو دزدیدی؟
                      ( در مثل جای مناقشه نیست لطفا جبهه نگیرید.)
                      من در این مدت 4 روز که مطالب مختلف این سایت زیبا رو میخوندم دیدم بسیاری از نتایجی که من با آزمون و خطا بهشون رسیدم در برخی از مطالب بهش اشاراتی شده.
                      نتیجه گیری:
                      لطفا آموخته های هم دیگر رو با سوء تفاهم زیر سوال نبریم.
                      قانون ها قبلا توسط خالقی عالم طراحی شده اند، ما فقط زحمت فهمیدن یا کشفش رو میکشیم.
                      بیاین در راه یافتن این قوانین و آموختن اون به هم کمک کنیم.(همان طور که تا کنون در برخی تاپیک ها این عمل زیبا رو دیده ام)

نظر

سلام من نمیتونم اندیکاتور رو mt4 خودم نصب کنم چی کار کنم؟؟

نظر

با سلام مبنا عزیز:
                          طریقه نصب یک اندیکاتور بر روی پلت فرمها:
                          1-در صفحه دسکتاپتون بر روی پلت فرم معاملاتی تون ( که با اون ترید میکنید ) راست کلیک کرده، گزینه Properties را کلیک کنید.
                          2- در پایین پنجره ای که باز میشه گزینه Open File Location را انتخاب کنید.
                          3- مکانی که پلت فرم معاملاتی تون ذخیره شده باز میشه، کلید F3 صفحه کلیدتون رو بزنید.
                          4- تایپ کنید: RSI
                          سپس به آدرسی که این فایل در اون قرارداره برین و اندیکاتور مورد نظر رو اونجا Paste کنید.
                          5- اگر پلت فرم معاملاتی تون بازه اون رو ببندید ودوباره وارد شین.
                          6- حالا در پلت فرم معاملاتی تون گزینه Insert-indicators-custom سپس "Reza taleban signall"
                          7- حالا یه کیسه بردارین و دلار از بازار بریزین توش

نظر

میتونید برای نگاه بلند مدت فقط از تایم Daily استفاده کنید.
                            [IMG]file:///C:\Users\TOPIRAN\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\0 1\clip_image002.jpg[/IMG]
                            ویرایش توسط rezatalebann : https://www.traderha.com/member/15264-rezatalebann در ساعت 04-17-2014, 04:19 PM

نظر

ببخشید پست قبلی صدا هست تصویر نیست.

نظر

پردازش ...
                              X