اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

عملکرد یک تریدر در شرایط سخت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آموزش: عملکرد یک تریدر در شرایط سخت

این هفته یکی از چالش برانگیزترین هفته ها برای تریدرها ست . خبرهای مهم و زیادی داریم .مهمترین و تاثیر گذارترین اونها عبارتند از :

روزهای سه شنبه ، پنج شنبه و جمعه تعطیلی در برخی کشورها داریم که به طبع بی تاثیر نخواهند بود.

و همچنین در روز چهارشنبه به انتهای ماه آوریل میرسیم که مصادف شده با اعلان گزارش بانک مرکزی آمریکا ! که این هم در رفتار مارکت بی تاثیر نخواهد بود.

انتظار اغلب تحلیلگران از وضعیت آمارهای آمریکا خوب هست البته به غیر از Advance GDP q/q که رقمش هم از 3.2 تصحیح شده به 2.6 و پیشبینی نزول به 1.2 درصد دارند .

از طرف دیگر بحران اکراین که باعث شده اغلب معامله گران برخلاف خبرهای مثبت از طرف دلار به سمت طلا و ین ژاپن گرایش پیدا کنند .

از طرفی دیگر ماریو دراگی پنجشنبه هفته قبل گفته سیاست پولی این بانک باعث افزایش متوالی در ارز یورو خواهد شد که تقریبا سر نخ یورو رو داده .

در مورد وضعیت پوند در این هفته نمیشه فعلا نظری داد. باید دید واکنش بازار نسبت به خبر جی دی پی در روز دوشنبه چگونه است .

و در اخر گل سر سبد خبرها در آخر هفته منتشر میشه که من کلا ارادت خاصی نسبت به این خبر دارم Non-Farm Employment Change

حالا نکته اینجاست :

یک تریدر با توجه به این همه خبر و وضعیت بسیار چالش برانگیز چه ارزی رو باید معامله کنه که در درجه اول ضرر نکنه حالا سودش بماند .

در هفته هایی مثل این هفته که بازار در حالت گیج و مبهمی قرار داره و تقریبا اکثر تریدرهای مبتدی در این هفته احتمال کال کردن حسابشون بالا میره چون مارکت روند مشخصی نداره و تحت تاثیر حرکتهای شارپ و سریع مارکت وارد پوزیشن های احساسی میشن و معمولا با افزایش حجم سعی میکنن ضرر و جبران کنند.

بنابراین تصمیم گرفتم عملکرد خودم رو در همچین هفته هایی که بازار وحشی میشه به صورت ریل تایم نشان بدم .

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد بهترین ارزها برای معامله موارد ذیل میدانم:

1- یورو

2- فرانک سوئیس

3- دلار آمریکا

4- پوند بریتانیا

البته ممکنه ین ژاپن هم در شرایط خاص اضافه بشه که باید دید روز چهارشنبه سورپرایز داره برامون یا نه .

مشخصات حساب :

123457004

3yawzrw

50.28.78.108:443
    توجه داشته باشید هر پوزیشنی که در حساب ریل خودم میگیرم در این حساب دمو هم قرار میدم .
    پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

Barclays look at the key data events for the week beginning April 28:
    US
    • We believe the FOMC will decide to taper the pace of its asset purchases by another $10bn, split evenly between Treasuries and agency MBS (Wed.).
    • We look for GDP growth of 2.0% q/q saar in the advance Q1 estimate (Wed.; consensus: 1.1%; last: 2.6%).
    • We project Apr. nonfarm payrolls to rise by 250k (Fri.; consensus: 210k; last: 192k).
    • We and the consensus estimate that the Apr. unemployment rate fell to 6.6% (last: 6.7%).
    • We expect that Mar. personal income and personal spending increased by 0.6% m/m each (Thu.; consensus: 0.4% and 0.6% respectively; last: 0.3% both).
    • We look for a decline in the Apr. manufacturing ISM to 53.0 (Thu.; consensus: 54.2; last: 53.7).

Europe
    • We and the consensus project euro area “flash” Apr. HICP to climb to 0.8% y/y (Wed.; last: 0.5%).
    • We forecast Germany, Italy and Spain “flash” Apr. HICP to climb to 1.3% y/y (Tue.; consensus: 1.3%; last: 0.9%), 0.6% y/y (Wed.; consensus: 0.5%; last: 0.3%) and 0.4% y/y (Wed.; last: -0.2%), respectively.
    • We and the consensus expect that the euro area Mar. unemployment rate remained stable for the fifth consecutive month at 11.9% (Fri.).
    • We estimate that France Mar. household consumer spending rebounded by 1.3% m/m (Wed.; consensus: 0.2%; last: 0.1%).

In the UK
    • We expect that Q1 real GDP grew 0.7% q/q, consistent with 3.0% y/y growth (Tue.; consensus: 0.9% and 3.2% respectively; last: 0.7% and 2.7% respectively).
    • We and the consensus forecast Apr. consumer confidence to improve to -4 (Wed.; last: -5).
    • We project the Apr. manufacturing PMI to edgeup to 55.8 (Thu.; consensus: 55.5; last: 55.3).
    • We estimate that Mar. mortgage lending went up by £1.4bn and that consumer credit went up by £0.6bn (Thu.; consensus: £1.7bn and £0.7bn; last: £1.7bn and £0.6bn respectively).
    • We expect that Mar. mortgageapprovals increased to 72.8k (consensus: 72.5; last: 70.3k).
    • We forecast the Apr. nationwide house price index to edge up by 0.5% m/m (Thu.; consensus: 0.5%; last: 0.4%).
    • We project the Apr. construction PMI to edge up to 63.0 (Fri.; consensus: 62.2; last: 62.5).

Japan
    • We expect that Mar. IP increased 0.5% m/m (Wed.; consensus: 0.5%; last: -2.3%), and accelerated q/q in Q1. The Apr. and May METI forecasts will provide a signal on production activity after the VAT hike.
    • The BoJ will hold a monetary policy meeting and publish the semi-annual Outlook Report on 30 April. The BoJ remains above Barclays and consensus in its forecasts for FY 13-14 GDP growth and FY 14-15 CPI inflation. We expect a downward revision to the former and the latter to be left largely intact highlighting a possible upward shift in the Phillips curve. Under this scenario, we believe the BoJ is highly unlikely to ease further on 30 Apr.

China
    • We expect China’s Apr. NBS manufacturing PMI to edge up to 50.4 (Thu.; consensus: 50.5; last: 50.3)

نظر

مراسم استاپ زنون شروع شده
      مرحله اول میره که گپ رو پر کنه .... من هم جو گیر نمیشم ! چون خبر خاصی تو بازار نیست !

نظر

دلار و فرانک هم به همین ترتیب میره که گپ رو پر کنه !

نظر

سلام سعید عزیز
          دوست عزیز معیاری که بر اساس اون استناد کردی به پر کردن گپ توسط قیمت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
            سلام سعید عزیز
            دوست عزیز معیاری که بر اساس اون استناد کردی به پر کردن گپ توسط قیمت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
            هیچ معیاری نداره . آمار اینو میگه .حالا یا میره گپ رو پر میکنه یا نمیکنه ! در هر صورت من روش حساب باز نکردم . چون برای من دلایل بنیادی مهمتر از الگوهای تکنیکی هست .

نظر

دیروز واکنش بازار نسبت به خبر Pending Home Sales m/m قابل توجه نبود و این نشون میده بازار روی دلار حساب باز نکرده و دو ارز پر قدرت بازار یورو و فرانک سوئیس خواهند بود .

نوسانات در این هفته بالاست . بنابراین از پندینگ اوردر باید استفاده کرد و تحت تاثیر هیجانات بازار نباید قرار گرفت .

اگر cpi آلمان طبق پیشبینی -1 ٪ و یا کمتر اعلام بشه احتمالا یه اصلاح قیمت تا 1.3820 خواهیم داشت ولی این خبر باعث تضعیف یورو نخواهد شد .

بروکر pcm خطای trade is disabled میده بنابراین نمیتونم تو حساب دمو پندینگ اوردر ست کنم !
              کاریش نمیشه کرد

buy limit : EURUSD @ 1.3825 ST : 1.3780 TP : 1.4000
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-29-2014, 12:04 PM

نظر

همانطور که گفتم ارز های غالب یورو و فرانک سوئیس هستند . دلیل اینکه فرانک سوئیس هم تقویت خواهد شد به خاطر همبستگی بالای این دو ارز هست و دلیل همبستگی بالای انها هم علت بنیادی داره که بعدا توضیح خواهم داد .

SELL limit USDCHF @0.8815 ST: 0.8865 TP :0.8600

نظر

این پوزیشنها هم در نظر گرفتم که همگی حکایت از تقویت دو ارز یورو و فرانک سوئیس دارن :

buylimit EURGBP @0.8225 ST: 0.8200 TP :0.8290

selllimit GBPCHF @1.4830 ST : 1.4875 TP : 1.4690

buylimit EURAUD@1.4870 ST : 1.4780 TP: 1.5350

selllimit AUDCHF @0.8200 ST: 0.8265 TP: 0.7940

نظر

Eurgbp , gbpchf اکتیو شدن ولی نمیدونم چرا تو حساب دمو پی سی ام اجازه گرفتن پوزیشن نمیده ! یک دونه فقط پندینگ usdchf گرفت اونهم نصفه نیمه نقطه ورودها هم خیلی میلیمتری بود تو حساب ریل خودم فقط eurgbp فعال شد .

ببینیم بقیه داستان چی میشه . هفته جالبی در پیش خواهیم داشت .

نظر

نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
                      Eurgbp , gbpchf اکتیو شدن ولی نمیدونم چرا تو حساب دمو پی سی ام اجازه گرفتن پوزیشن نمیده ! یک دونه فقط پندینگ usdchf گرفت اونهم نصفه نیمه نقطه ورودها هم خیلی میلیمتری بود تو حساب ریل خودم فقط eurgbp فعال شد .

ببینیم بقیه داستان چی میشه . هفته جالبی در پیش خواهیم داشت .
                      سلام

اشکال از اینترنت شما هست . بررسی شد هیچ مشکی نبود . احتمالا مربوط به تغیرات زیرساخت های اینترنت در ایران هست که داره انجام میشه .

با احترام
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                        سلام

اشکال از اینترنت شما هست . بررسی شد هیچ مشکی نبود . احتمالا مربوط به تغیرات زیرساخت های اینترنت در ایران هست که داره انجام میشه .

با احترام
                        فقط سرور دمو شما مشکل داره ! البته بگیر نگیر نداره ... یه موقع میگیره یه موقع نه ! من فکر میکنم علتش از ترافیک سرور شما باشه .

الان دارم رو 3 تا سرور دیگه هم پوزیشن میگیرم هیچ مشکلی نیست اگر اشکال از اینترنت باشه در سرور های دیگه هم باید با همین مشکل مواجه میشدم .

نظر

فقط سرور دمو شما مشکل داره ! البته بگیر نگیر نداره ... یه موقع میگیره یه موقع نه ! من فکر میکنم علتش از ترافیک سرور شما باشه .

الان دارم رو 3 تا سرور دیگه هم پوزیشن میگیرم هیچ مشکلی نیست اگر اشکال از اینترنت باشه در سرور های دیگه هم باید با همین مشکل مواجه میشدم .
                          سلام

من هم هیچ مشکلی ندارم . نه رو دمو و نه ریل .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

احتمالا پورتی که استفاده می کنید برای رسیدن به سرور مورد نظر ، اشتباها ..... شده یا 1/2 ..... شده ( یعنی اطلاعات 50 درصد ردوبدل میشه)
                            چند وقت پیش در اوج فیلترینگ چنین مشکلی پیش آمده بود
                            از ..... شکن ( وی پی ان . . . ) استفاده کنید شاید عیب از این باشد.
                            موفق باشید
                            تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                            در این سایت و در تلگرام
                            SmartSignalFX@

نظر

اگر cpi آلمان طبق پیشبینی -1 ٪ و یا کمتر اعلام بشه احتمالا یه اصلاح قیمت تا 1.3820 خواهیم داشت ولی این خبر باعث تضعیف یورو نخواهد شد .

واکنش بازار به خبر German Prelim CPI m/m بیش از حد انتظار من بود و اینقدر نباید یورو و فرانک سوئیس ریزش داشته باشن بنابراین پوزیشن های مربوط به این ارزها رو در ضرر بستم و علت رو در بازگشت دوباره دلار و پوند به صحنه رقابت میدونم !
                              حالا ارز مقابل این دو چی باید باشه ؟! ارز ضعیف هفته قبل میتونه گزینه مناسبی باشه .

buy limit GBPAUD@1.8070 ST : 1.7955 TP : 1.8580
                              selllimit AUDUSD @0.9300 ST : 0.9370 TP : 0..9150

نظر

پردازش ...
                              X