اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی فقانی ( کارگاه الیوت طلا )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیلهای شخصی فقانی ( کارگاه الیوت طلا )

درود به دوستان اجمند
    این بخش برای تبادل تجربیات و دانش الیوت بنا نهاده شده که به بحث در مورد اونس جهانی خواهد پرداخت .

امید وارم اساتید و دوستان گرامی از بحث و برسی در مورد تحلیل ها دریغ نفرمایند .

یاحق
    شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

درود به همگی دوستان

لازم میدونم توضیحاتی رو در مورد این تاپیک خدمت شما عرض کنم .

ابتدا : این تاپیک صرفا جهت برسی کارگاهی اونس جهانی است .
    دوم : این تاپیک به صورت بحث و تبادل نظر پیش خواهد رفت یعنی سعی میکنیم به صورت روزانه چارت رو پیش رو قرار داده و در مورد اون تحلیل کنیم .
    مطلب سوم : پایه و بنیان تحلیل ها بر الیوت است و البته اگر لازم بشه برای تریگر گرفتن از مباحث دیگری مثل الکو های کندلی و هارمونیک و یا اندیکاتور هم استفاده
    خواهد شد ولی سعی میکنیم اساسا بر مبنای الیوت پیش بریم .

مطلب آخر نیز خواهش مکرر بنده از اساتید دعوت شده به جمع و دوستان گرامی هست که در مباحث هرچند به اندازه 2-3 خط شرکت کنند تا بتونیم از تجربیات همدیگه استفاده و لذت خوبی رو ببریم .

پس با یاد خداوند بزرگ شروع میکنیم .

یاحق

نظر

برای شروع نمودار اونس هفتگی رو آپ میکنم تا نشون بدم از نظر من شمارش موجها به صورت لانگ چگونه است .

همینطور که مشاهده میکنید شمارش من به صورت 5 موج ایمپالس و 3 موج اصلاح است که اصلاح آن را در حالت فلت میبینم .
      اگر دوستان نکته ای دارند لطفا متذکر شوند .

نکاتی در مورد شناخت امواج :

دوستانی که تازه به مبحث الیوت علاقه مند شدند شاید بد نباشه در هر پست با توجه به چارت و تا آنجایی که پیوستگی مطالب الیوت ازبین نره ، مواردی رو مطالعه کنند .

ابتدا باید عرض کنم آر ان الیوت مبتکر علمی در بازار های مالی بود که بنام خود ایشان شناخته میشود .
      بنیان این علم شناخت امواج است و در حقیقت پیشبینی هایی که بر این مبنا تحلیل گران انجام میدهند ، بنا به شناختی است که الیوت بیان کرده .
      البته الیوت فقط در راستای شناخت امواج همت گماشت اما کار بسیار جالب او این نتیجه را در بر داشت که بتوان حرکت آتی بازار را نیز با احتمال بسیار خوبی حدس زد .

نکاتی در مورد چارت حاضر :

بنیان علم الیوت بر مبنای کنش و واکنش است . یعنی حرکت و اصلاح .
      حرکت : الیوت حرکت را به 5 بخش تقسیم نمود که با شماره های سیاه رنگ درون پرانتز در چارت میبینید .
      این 5 حرکت شامل 3 حرکت و 2 اصلاح است که موج های 1-3-5 حرکت و موج های 2-4 اصلاح هستند .

اصلاح : اصلاح ها که بعد ار 5 موج شروع میشوند ( به صورت حروف و با رنگ آبی در چارت مشخص است ) عموما به صورت 3 موجی ضاهر میشوند .
      اصلاح ها در موج 2-4 از فاز حرکت نیز وجود دارند که البته با اصلاح بزرگتر بعد از 5 موج حرکت ، تفاوت هایی دارند .

جالب این است که در اصلاح هم حرکت و جود دارد که با موج B آنرا میشناسیم .

سعی من بر این است که از مفاهیم پایه کاربردی شروع و به حالت های پیچیده تر برسیم که کم کم این موارد برای علاقه مندان نوشته خواهد شد .

برای این پست کمه ، اما مجالی باقی نمانده . حتما این سری از تحلیل ها و مطالب مربوط به آن رو سعی میکنم سریع جلوببرم تا به جای مناسبی جهت بحث و کفتمان هر روزه برسیم .

یاحق

نظر

باسلام البته فارغ ازاینکه این موج شماری صحیح است یا خیر اما با چارت ماهیانه همخوانی دارد زیرا من فکرمیکنم درچارت ماهیانه مادرموج4 از3بزرگ هستیم وچون موجb ماتقریبا باموجa برابر است طبق قانون الیوت موجc هم میتواند برابرباa باشد یعنی تقریبا همان حول وحوش1433

نظر

daruosh

باسلام البته فارغ ازاینکه این موج شماری صحیح است یا خیر اما با چارت ماهیانه همخوانی دارد زیرا من فکرمیکنم درچارت ماهیانه مادرموج4 از3بزرگ هستیم وچون موجb ماتقریبا باموجa برابر است طبق قانون الیوت موجc هم میتواند برابرباa باشد یعنی تقریبا همان حول وحوش1433

داریوش عزیز ممنون از توجه شما
          اگر لطف کنی و یه عکس با شمارش خودت قرار بدی ممنون میشم تا بتونیم در موردش بیشتر تبادل نظر کنیم .
          ویرایش توسط Codec 13 : https://www.traderha.com/member/13865-codec-13 در ساعت 04-27-2014, 11:45 PM

نظر

درود به دوستان و اساتید گرامی

لطفا به چند نکته توجه فرمایید :

1. از دوستانی که در مبحث الیوت دستی بر آتش دارن خواهش میکنم اجازه بدند که ( احیانا ) دوستان گلی که با الیوت آشنایی ندارند در چند پست اول دیدی کلی بهشون منتقل بشه تا با آزادی کامل وارد مباحث گفت و گوی پیشرفته تر بشیم .
            2. من هرگز قصدم آموزش نبوده و فقط عنوان برخی از مطالب پایه رو برای علاقه مندان جدید الیوت بیان میکنم ( هرگز خودمو در حد استاد ندیده ام ) .
            درثانی منابع بسیار ارزشمندی در همین سایت درقالب pdf و سایر روشها قرار دارند که برای یادگیری الیوت در سبک های مختلف بسیار مفید واقع خواهند شد و البته سعی خواهم کرد مقالاتی به زبان پارسی هم خودم در این پست ها به اشتراک بگزارم .
            3. ما فقط به جنبه تکنیکال میپردازیم و تا آنجایی که میشه از فادامنتال دوری میکنیم که شخصا اصلا در آن تبحر خوبی ندارم .
            4. از دوستان گلم خواهش میکنم برای نظریاتشون حتما عکس زمیمه کنند تا راحت تر بشه به مطلب این دوستان رسید .

با آرزوی بهروزی و سلامت

یاحق

نظر

معرفی کورس های آموزشی

با درود و آرزوی روزی خوش برای دوستان
              امروز 93/2/8 سعی میکنم در پست هایی مطالب آموزشی رو معرفی کنم تا علاقه مندان با مشاهده آنها بتونن سریعتر در جریان مباحث تکنیکی الیوت قرار بکیرند .
              ابتدا فیلم آموزشی که در سبک ماینر توسط آقای بهزادی تدارک شده رو میزارم که دیدن اون خالی از لطف نیست .

http://forum.broker-fa.com/f51/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B1-3468/index14.html

این سری از آموزش ها رو میتونید در پست 50 یکجا دانلود کنید که زحمت یکجا کردنشون رو

ali.fx و فاندانیکال

عزیز کشیدند .

مقالات دیگری هم دارم که چون مال سایت خودمون نیست باید از مدیر بخش کسب اجازه بکنم .
              دلیل قرار دادن دیگر آموزش ها هم اینه که ما قصد آموزش نداریم و فقط بنا بر مورد ، نکاتی مطرح خواهد شد .

در ادامه تاپیک ها با باز شدن بازار سعی میکنم با سرعت بیشتری به تایم فریم های روزانه و 4 ساعته برای تحلیل و ترید بریم .

یاحق

نظر

خوب فعلا بر میگردیم به چارن هفتگی وشمارش های مختلفی که میشه روش انجام داد
                ابتدا عکس رو دانلود میکنم و بعد توضیحات :

من 3 نوع شمارشی که این روزها در مورد بازار بیشتر بیان میشه رو انجام دادم .

شمارش اول : که با اعداد سیاه رنک و سبز رنگ انجام شده .
                اعداد سیاه درون پرانتز شمارش موج های اصلی و بدون پرانتز موجهای فرعی و حروف اصلاح ها رو نشون میده که البته حروف بزرگ اصلاح اصلی و کوچک اصلاح های از درجه پایین تر رو نشون میدن .
                در این شمارش بعد از 5 موج روند ، اصلاح فلت با هدف 1433 درنظر گرفته شده .

شمارش دوم : اعداد قرمز رنگ است که موج 5 شمارش اول را موج 3 میداند و در ادامه اصلاح موج 4 را در حال اجرا میداند .
                که البته این اصلاح هم میتواند مشخصات اصلاح شمارش اول را داشته باشد ( یعنی اصلاح در فاز فلت است ).

شمارش سوم : موج 5 را پایان یک روند و در عین حال شروع روندی خلاف جهت میداند که با اعداد صورتی رنگ مشخص شده .

حالا موقع شروع بحث است که اساتید و دوستان وارد شده و نظر خودشون رو در مورد دید بلند مدت اونس بدند .
                قبلا از همکاری شما دوستان تشکر میکنم .

توضیحی در مورد چارت :
                حرکت درون مربع قرمز رنگ اصلاحی است که مد نظر ماست و نکته بعد ایتکه فعلا در مورد تارگت ها حساسیتی نداریم و بیشتر روی شمارش تمرکز میکنیم.

نکته ای در باب الیوت :
                اصلاح ها به چند دسته تقسیم میشوند که یکی از این انواع ، نوع فلت ( مسطح ) است .
                خصوصیت این نوع اصلاح برگشت موج B تا ابتدای موج A و سپس تصحیح دو باره موج C تا انتهای موج A است به طوری که امواج درونی آن ساختار 3-3-5 را تشکیل بدهد .
                یعنی امواج A و B ساختار درونی 3 موجی و موج C ساختاری همانند فاز حرکت ، 5 موجه باشد .

پس لطفا در بحث وارد شوید و از انتقال تجربیات خود دریغ نفرمایید .

یاحق

نظر

درود به دوستان گلم

درابتدا : تشکر میکنم از دوستانی که مطالب بنده رو مطالعه فرمودند و با لایک و تشکر هاشون منو دلگرم کردند .

هر چند کسی در مورد دید هفتگی اونس نظری نداد ، اما به هر حال طبق شماره گزاری که شخصا بهش اعتماد دارم جلو میریم .

ابتدا مقداری به چارت ریز بینانه تر نگاهی میاندازیم تا بتونیم مطالب جدیدی رو عنوان کنیم .
                  به تایم فریم دیلی و در مرکز توجه به اصلاح میپردازیم .

ابتدا شمارشی که بر مبنای آن خودم ترید میکنم رو قرار میدم که اونس جهانی در تایم دیلی است .

در چارت بالا مشخص کردم که اگر بازار در تایم روزانه و حتی 4 ساعته بتونه قیمت رو در محدوده موج 1 ببنده ، شمارش اعتبار خودشو از دست میده .
                  البته قیمت با شدو وارد محدوده موج 1 شده ، اما شدو نمیتونه در چنین شرایطی شمارش رو باطل کنه و حتما باید قیمت کلوز داشته باشه .

و در ادامه توجه شما رو به یک آلترناتیو جلب میکنم که بعضی از دوستان نظرشون به این شمارش نزدیک تره

در چارت بالا آلترناتیو رو با رنگ قرمز مشخص کردم .
                  در این شمارش اعتقاد بر اینه که حتی اگر اصلاح رو هم فلت در نظر بگیریم میشه اون اصلاح رو تموم شده تلقی کرد و حرکت رو به پایینی رو تشخیص داد. چون موج C اجباری به طی کردن تمام موج A نداره و همین که تا محدوده 78.6% پیش بره کفایت میکنه .

نکته ای در باب الیوت :
                  قبلا عرض کرده ام که یکی از انواع تصحیح ها Flat ( مسطح ) است .
                  قوانین این نوع اصلاح به شرح زیر است :
                  1 - موج B بیش از 61.8% موج A بازگشت دارد و اغلب به ابتدای موج A میرسد .
                  در واقع اگر موج B ما به برگشت 78.6% موج A برسد ، وارد قواعد Flat شده .

2 - موج C نمیتواند از انتهای موج A فراتر رود .
                  که در اصلاح ما هنوز موج C کامل نشده و از انتهای موج A هم گذر نکرده .

3 - دو موج A و B معمولا Zigzag هستند .
                  زیگزاگ ساده ترین نوع اصلاح است که در آموزش های آقای بهزادی بعنوان ABC ساده نام برده شده .

4 - ساختار Flat اغلب ( بیشتر اوقات نه همیشه ) در موج های 4,2وB اتفاق میافتد .

5 - ساختار درونی مسطح ها به صورت 3-3-5 است .
                  یعنی موج A و B ساختار درونی 3 موجی یا زیگزاگ دارن و موج c ساختاری 5 موجه مانند فاز حرکت که البته چون کلا در تصحیح قرار دارد ، موج ها میتونن همپوشانی نیز داشته باشند .

خوب حالا لطف کنید ونظر خودتون رو راجع به شمارش ها بنوسید ، یا شاید اصلا نظر دیگری راجع به مقعیت فعلی اونس دارید .
                  پس از انتقال معلومات خودتون به ما دریغ نفرمایید و بحث رو شروع کنید . ( عکس رو یادتون نره که خیلی کمک میکنه )

باسپاس

یاحق

ویرایش توسط Codec 13 : https://www.traderha.com/member/13865-codec-13 در ساعت 04-29-2014, 06:57 PM دلیل: اضافه کردن شرط پنجم

نظر

بنام یزدان پاک

مثل همیشه از دوستانی که محبت داشتن و از پست قبلی من تشکر کردند ممنونم .امیدوارم روزی برسه که شاهد بحث های داغ پیرامون الیوت در این تاپیک باشیم .

خوب
                    برای پست امروز بازهم وارد چارت هایی با تایم فریم پایین تری میشیم که این موضوع 2 نکته مثبت بهمراه داره :

1 - شماره گزاری ها و تحلیل ها زمان کمتری برای اثبات میطلبند که میشه با سریع تر شدن روند تحلیل ایرادات بیشتری رو نمایان کرد و مطالب بیشتری رو عنوان نمود .

2 - پایین اومدن تایم فریم میتونه نقاط روشنی رو برای ترید کردن بهمون پیشنهاد بده .
                    ( البته ما در ترید هرگز از تایم 4 ساعته پایین تر نمیریم ، مگر برای تشخیص سریع تر ابتدا و انتهای روند ها که یعنی هرگز بر مبنای تایم پایین تر از 4 ساعته ترید نمیکنیم )
                    البته ما هرگز قصد دادن فورکست یا پیشنهاد ترید نداریم بلکه فقط و فقط بنا به تحلیل جاری نقاطی رو پیشنهاد میدیم که شاید بشه تریدی رو بر مبنای اون انجام داد که این حالت تمرینی داره و هرگز این تاپیک برای ترید کردن باز نشده .

خوب تایم فریم ( چارت ) اولی که در موردش صحبت خواهیم کرد 4 ساعته است که بعد از انتهای موج 4 رو هدف قرار میده .
                    پس لطفا به چارت توجه فرمایید : ( 4 ساعته اونس جهانی )

در این تایم فریم همانطور که مشاهده میکنید ، اصلاح موج 4 رو تمام شده دانسته و شروع موج 5 رو با دایورجنس MACD قوت بخشیده .
                    حالا باید منتظر 5 موجی بود که باهم موج پنجم رو کامل کنند که در این میان موج های 1 و 2 شماره گزاری شده اند .
                    در مورد موج 2 فرعی از موج 5 باید بگم ، من طول موج 1 فرعی رو از حدود 1277.5 تا 1306.3 حساب کردم که اعتقاد دارم حرکت هیجانی که به زیر قیمت 1277.5
                    رفته به احتمال زیاد کلک های بانک یی هست که برای زدن استاپ ها انجام میشه .
                    یعنی بانک دار ها میان با عرضه یا خرید ناگهانی شوکی رو در جهت دلخواه به بازار وارد میکنند و بازدن استاپ های معامله گران خوردی مثل ما سود خوبی به جیب میزنند .
                    فکر میکنم یکی از دلایلی که جناب آقای آزادی استاپ های 20-30-50 پیپ رو در بازار تبادلات ارزی بی معنی میدونند همین باشه .
                    به شخصه هم این مطلب رو با از دست دادن 2/3 حسابم دریافتم .

دوستانی که علاقه مند بخش نکاتی در باب الیوت هستند هم میتونند قوانین موج های 1 و 2 رو در آخر این پست مطالعه کنند

خوب نگاهی به تایم کوچکتر میندازیم تا بتونیم مقداری دقیق تر اتنهای امواج رو تشخیص بدیم .
                    1 ساعته اونس

خوب در چارت بالا میبینید که موج 2 در محدوده 61.8 تا 78.6 % موج 1 بازگشت کرده که تارکت خوبی برای بازگشت موج 2 بحساب میاد .
                    ( البته در مورد تارگت موج 1 هم در آخر تاپیک صحبت خواهد شد )
                    نکته بعد ، موج 2 رو بایک زیگزاگ میبینید که کارش رو تموم کرده . در مورد زیگزاگ ها ( ABC ساده ) هم در آخر بخش خواهم نوشت .

در پی موج 1 و 2 فرعی هم به موج 1 و 2 کوچک تری تقسیم شده که این درجه از شمارش رو من شخصا هرگز برای تریدم انجام نمیدم و فقط برای بار آموزشی اون شماره گزاری شده اند که میبینید اون موج 2 آخر هم در محدوده 78.6 % موج 1 قبل از خودش بازگشتش رو داره تموم میکنه که اون هم با یک زیگزاگ ساده ساخته شده .

خوب حالا 2 تصوی قرار میدم که اگر قرار بود تریدی انجام بشه ، موقعیت و قیمت های مناسب کدومها هستند .

در مورد چارت زیر خریدی مطمعن اما با استاپ بالا رو خواهیم داشت که قابل ذکر است باید قیمت در تایم 4 ساعته بالای خط
                    سبز رنگ بسته بشه .
                    و البته سعی کردم گواه ( تریگر ) اندیکاتوری نیز ببهش اضافه کنم .

این خرید استاپ کوچکتری رو تحمیل میکنه اما مارو سریع تر و با ریسک بالا تری در جریان بازار قرار میده .

خوب امید وارم چارت های بالا راه گشا بوده باشند و لطفا مثل همیشه بحث رو شروع بفرمایید . ( خدا وکیلی دیگه داره هوا برم میداره که تحلیل هام جای بحثی ندارن و همشون عالین .... البته این شوخی بود و مطمعن باشید من هم مثل همه از ضعف های زیادی برخوردار هستم )

نکاتی در باب الیوت :

ابتدا اجازا بدید به اصلاح زیگزاگ ( Zigzag ) بپردازیم :
                    این نوع اصلاح ها رایج ترین نوع اصلاح و در عین حال قابل پیشبینی ترین آنها هستند بطوریکه ، قابلیت ترید دارند .
                    ( اینکه میگیم قابلیت ترید دارد یا ندارد ، کاملا بستگی به قابل پیشبینی پزیر بودن رفتار موج داره )
                    .
                    زیگزاگ ها هم مانند همه امواج از قواعدی پیروی میکنند که به شرح زیر است :

1- ساختاری 5-3-5 دارند . یعنی با یک 5 موجی آغاز ( موج A ) و با 3 موج برگشت ( B ) و با 5 موج ( C ) دیگر پیگیری میشوند .

2- امواج در ساختار های 5 موجی آن ( موج های A و C ) میتوانند همپوشانی داشته باشند .
                    به عنوان یک قاعده کلی وقتی 5 موجی هایی با همپوشانی مشاهده کردیم میتوانیم مطمعن باشیم که در یک اصلاح قرار داریم و این یکی از موارد نادری است که در بحث قوانین الیوت قطعیت دارد .

3- معمولا انتهای موج C از انتهای موج A فراتر میرود .

4- اغلب در موج های 4 ، 2 و A رخ میدهد .

5- موج B از 61.8% موج A فراتر نمیرود .

6- در مسطح ها در موج B رایج تر اند .

7- موج C معمولا حداقل با موج A برابر است .

حالا میپردازیم به موج 1 و 2 :

موج 1 - به عنوان یک قاعده کلی در مورد موج 1 تارگتی رو در نظر نمیگیرند چون مانند موج A کاملا بستگی به شرایط بازار دارد و اصولا درصد و یا محدوده درصدی خواصی رو نصبت به موج قبل از خودش نمیتوان برای این موج درنظر گرفت .

موج 2- این موج نصبت به موج 1 میتواند بین 38.2 تا 78.6 % را بازگشت کند ، هرچند که تا محدوده موج 1 ( یعنی ابتدای موج 1 ) را نشکند ، میتواند به عنوان موج 2 همچنان نقش خود را بازی کند .

امید وارم مطالب نوشته شده بتواند کمکی کوچک حتی به 1 نفر هم که شده بکند که در چنین حالتی من بسیار خوشنود خواهم شد .

با امید به روزهای خوش و سلامتی برای دوستان گرامیم .
                    سپاس

یاحق

ویرایش توسط Codec 13 : https://www.traderha.com/member/13865-codec-13 در ساعت 04-30-2014, 06:57 PM

نظر

عالی
                      مرسی دوست عزیز
                      ممنون که زحمت میکشی بخاطر پست های زیبات
                      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

به نوبه خودم بسیار متشکرم دوست و البته استاد عزیز

ان شاالله همه این تلاش ها مصداق "تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز" است

خدا خیرتان دهد... بالشخصه منتظر ادامه مباحث هستم

موفق و منصور باشید

نظر

سپاس گزاری

از دوستان گلم K1332 و atoma گرامی
                          و البته باقی اساتید و دوستانی گه تشکر و لایک کردن ، بسیار بسیار ممنونم .
                          دلگرمم کردید .

حتما مباحث ادامه خواهد داشت و فارق از اینکه دوستان بسیار عزیزم مباحث رو بست بدند یا نه ( البته حتما از سر درگیری زیاد ) هر روز بازار رو زیر نظر خواهیم داشت و نکات به مرور بیان خواهد شد .
                          چون این تاپیک به صورت کارگاهی ودر ارتباط روزانه با انس است ، ممکنه مطالب ناپیوسته باشه اما برای اینکه دوستان بتونند مطالب رو بصورت کلاسه بندی شده هم دنبال کنند ، لینک هایی از دوستان اساتید و مقالات ترجمه شده
                          به مرور در تاپیک فرار خواهد گرفت .

بازهم تشکر میکنم از همگی

یاحق

نظر

metatrader 4.jpg

نظر

daruosh عزیز بادرود

اگر ممکنه عکس رو به صورت تمام صفحه روی سرور سایت دانلود فرمایید تا بتونیم جزعیات روهم ببینیم .

یاحق

نظر

پردازش ...
                              X