اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی فاطیما

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیستم معاملاتی فاطیما

با سلام به همه
    مدتی پیش و پس از چند سال مطالعه در مورد فارکس ماحصل مطالعات خودم رو با نام (سیستم معاملاتی فاطیما) در فروم همسایه مطرح کردم تا بتونم به کمک دوستان سیستم معاملاتی خودم رو تکمیل کنم (برای تکمیل سیستم معاملاتی نیاز به فیلترهایی هست که بتونیم تعداد سیگنالها رو محدود کنیم به بهترین سیگنالها) و همچنین در صورتی که با همین مقدار از داشته هام بتونم به بعضیها در این زمینه کمک کرده باشم.
    ولی متأسفانه این تاپیک از تابستان سال گذشته ناتمام ماند و کمک چندانی هم از طرف دیگر دوستان برای تکمیل و رفع نواقص نشد. من هم از سال گذشته بیکار ننشستم و راههای مختلفی رو امتحان کردم که در این چند ماهه در این فروم مطالبی رو خوندم که خیلی به من کمک کرده، مثل تاپیک زیگزاگ، تاپیک پیوت پونتها و .... به همین دلیل تصمیم گرفتم هم بعنوان تشکر از نویسندگان این مطالب و هم برای تکمیل سیستم خودم، این موضوع رو در این فروم هم مطرح کنم. امیدوارم در اینجا بتونم به کمک بقیه دوستان مخصوصا آقا نیمای گل و جناب یزدی عزیز و بقیه اساتید این مشکلم رو حل کنم و زودتر به نتیجه مطلوب برسیم.
    به مرور سعی می کنم در کمترین زمان ممکن کل مطالب رو که در فروم همسایه موجوده در اینجا قرار بدم تا وقت کمتری هم گرفته بشه.
    ارادتمند همه
    حسین

با سلام به خدمت دوستان
    با عرض پوزش از تأخیر پیش آمده که به چند دلیل بود یکی اینکه سایت برای بالا اومدن اذیت می کنه و یا بالا نمیاد و یا وسط کار قطع میشه و هنوز هم این اذیتها هست ولی با اینحال سعی می کنم مطالبم رو توی سایت قرار بدم، یکی هم بخاطر گرفتاری خودم بود.
    انشاءالله از پست بعدی شروع می کنم.

نظر

با سلام مجدد
      تصمیم گرفتم بخاطر اینکه در این انجمن هم مثل دو تا انجمن همسایه مطالبم عقیم نمونه و دوستان هم بیشتر همراهی بفرمایند، ابتدا چند تا عکس از موقعیتهای گذشته بذارم و چند روزی هم موقعیتهایی که برای روزهای آینده پیش میاد. تا به این طریق عملا کارایی این سیستم رو به دوستان نشون بدم و بعد توقع همراهی و همکاری رو از همه داشته باشم.
      اگه به عکس ضمیمه شده دقت کنید می بینید که هرگاه قیمت از پایین وارد محدوده مشخص شده با فلشها (بین قیمت 1.4332 و قیمت 1.4409) شده دقیقا از ترازهای فیبوناچی (مربع های آبی) برگشته و این اتفاق در طول حدود یک هفته کاری چند بار تکرار شده است.

فایل های پیوست شده

نظر

با سلام خدمت همه دوستان

ضمن پوزش از وقفه چند ماهه پیش آمده سعی می کنم که دوباره عکسها و تحلیلهای لایو خودم رو قرار بدم.

جهت پیشگیری از ابهامات برای دوستان عرض می کنم که خلاصه «سیستم معاملاتی فاطیما» برگشت قیمت از «ترازهای ابوناچی» هست. بنابراین عکسها و اعداد و ارقامی که ارایه میدم بعنوان سطوح برگشت قیمت (ساپورت یا رزیستنس) هست.

فقط لازم به توضیحه که این عکسها و تحلیلها فعلا در تایم 4ساعته انجام میشه.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
        ارادتمند حسین

نظر

با سلام مجدد
          خوب این هم اولین عکس و تحلیل.
          قیمت از بالا وارد فاز a شده خوب اگر بخواهد در محدوده این فاز برگشت کند از قیمت 1.3589 که تراز 61.8درصد ابوناچی هست برمی گرده.
          و اگر وارد فاز b شود و بخواهد در محدوده این فاز برگشت کند از قیمتهای 1.3551 (تراز 14درصد) یا 1.3545 (تراز 23درصد) یا 1.3501 (تراز 84درصد) یا از 1.3490 (تراز 100درصد) برگشت خواهد نمود.
          قیمتهای قید شده در بالا در عکس با خط سفید مشخص شده است.
          موفق باشید
          فایل های پیوست شده

نظر

با سلام
            با این توضیح که تحلیلهای بنده در هر تایم فریمی که باشه با اشباع و تثبیت بازوی جاری اندیکاتور زیگ زاگ (زیگ جاری) به اتمام رسیده و با ظهور بازوی جدید زیگ زاگ تحلیل جدید جایگزین قبلی خواهد شد، این هم تحلیل جدیدم که باز هم در تایم 4ساعته هست، خدمت دوستان.

قیمت از پایین وارد فاز A شده خوب اگر بخواهد در محدوده این فاز برگشت کند از قیمتهای 1.3572 (تراز 14درصد) یا 1.3578 (تراز 23درصد) ابوناچی برخواهد گشت.
            و اگر وارد فاز B شود و بخواهد در محدوده این فاز برگشت کند از قیمتهای 1.3650 (تراز 23درصد) یا 1.3660 (تراز 38درصد) یا 1.3677 (تراز 62درصد) برگشت خواهد نمود.
            قیمتهای قید شده در بالا در عکس با خط سفید مشخص شده است.

نظر

با سلام مجدد به دوستان
              پیرو تحلیل در پست قبل، قیمت از 1.3578 (تراز 23درصد) ابوناچی برگشت نموده و فعلا حدود 60پیپ نزول کرده که اگر در ادامه بازوی جدید زیگ در تایم 4ساعته ظاهر شود این نزول تا حدود 130 پیپ یا حتی 230 پیپ ادامه خواهد داشت.
              این هم عکس نتیجه خدمت دوستان.
              موفق باشید.

نظر

درود دوست عزیز

منظور شما از ترازهای ابوناچی همون فیبوناچی هست دیگه ؟یا قضیه بر میگرده به نرم افزار ابوناچی؟

سپاس

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                  درود دوست عزیز

منظور شما از ترازهای ابوناچی همون فیبوناچی هست دیگه ؟یا قضیه بر میگرده به نرم افزار ابوناچی؟

سپاس
                  ===
                  درود بر شما
                  دوست عزیز لطفا لینک زیر رو مطالعه بفرمایید.
                  ............
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-15-2014, 05:13 PM دلیل: لینک به فرومهای دیگر

نظر

با سلام
                    خوب دوستان دیروز متأسفانه موفق نشدم پای سیستم وقت بذارم و خطوط برگشتی توی تایم H1 رو اعلام کنم.
                    اما برای امروز و تایم H4 خطوط احتمالی مقاومت بر سر راه قیمت به شرح زیره بعلاوه عکس که ضمیمه میشه.
                    موفق باشید.
                    برگشت احتمالی در فاز A از قیمت 1.3597 (تراز 50درصد) یا قیمت 1.3618 (تراز 78درصد) یا قیمت 1.3633 (تراز 100درصد)
                    برگشت احتمالی در فاز B از قیمت 1.3649 (تراز 23درصد) یا قیمت 1.3677 (تراز 62درصد) یا قیمت 1.3657 (خط زردرنگ)
                    موفق باشید.

نظر

باز هم سلام
                      از صبح بعد از اینکه پست قبلی رو ارسال کردم، شرکت برق مشغول تعویض کابلهای اصلی برقه و حدود 2ساعتی برق ما قطع شد به همین دلیل این پست با تأخیر ارسال میشه.
                      در این پست میخوام یک تحلیل مربوط به تایم H1 بذارم. البته در تایم H1 قطعیت در اصالت خطوط هست ولی قطعیت در همه موارد وجود ندارد. در این مورد انشاءاله در آینده توضیح خواهم داد.
                      در تایم H1 قیمت از بالا وارد فاز A شده خوب اگه قرار به صعود در این فاز باشه، از یکی از قیمتهای زیر برخواهد گشت.
                      قیمت 1.3555 (تراز 9درصد) یا قیمت 1.3551 (تراز 14درصد) یا قیمت 1.3534 (تراز 38درصد)

نظر

سلام به همگی
                        خوب دوستان دیروز از ساعت 13 تا آخر شب که اینترنت نداشتم و این مشکل شامل بخش بزرگی از شهر بود. امروز هم مشغله زیادی داشتم و نتونستم براتون تحلیل جدید بذارم.
                        و اما نتیجه دو پست قبلی که به ترتیب مربوط به تایمهای H4 و H1 بود، نتیجه رو طی دو تا عکس میذارم.
                        در تایم H4 حدود یک ساعت قبل قیمت از اولین مقاومت 50 پیپ برگشت نزولی داشت.
                        در تایم H1 قیمت از سومین حمایت 62 پیپ برگشت صعودی داشت. البته از اولین حمایت 11پیپ و از دومین حمایت هم 27پیپ برگشت صعودی داشت.
                        این هم عکسها خدمت شما:

ویرایش توسط Ghoghnoosepars : https://www.traderha.com/member/11010-ghoghnoosepars در ساعت 06-19-2014, 12:18 AM

نظر

با سلام به دوستان عزیز
                          از امروز سعی می کنم این تاپیک رو آپدیت کنم شاید
                          کورسوی امیدی به دل فارکسکاران ناامید بتابونه. (البته اگه توهم نزده باشم)
                          فقط قبلش باید توضیحاتی رو عرض کنم خدمت دوستان:
                          1- چون نتونستم این روش آموزشی رو به سرانجامی که مورد پسند خودم باشه برسونم به همین دلیل فعلا به اعلام موقعیتهایی می پردازم که به نظرم برای ترید مناسب هستند.
                          2- موقعیتهایی که خدمت دوستان اعلام می کنم، براساس تشخیص انتهای کارکشنها (اصلاحی ها) هستند، پس قاعدتا باید پوزیشنهامون در جهت روند باشند.
                          3- برای تشخیص ترند و کارکشن از اندیکاتور زیگزاگ استفاده می کنم. که اگه دوستان در ادامه تمایل به دانستن کار با اندیکاتور زیگزاگ پیدا کردند می تونن به تاپیک خیلی باحال (استراتژی معاملات با زیگزاگ) دوست گرامی جناب یزدی مراجعه کنن.
                          4-در ابتدا سعیم بر این بود که برای راحتی کار و صرفه جویی در وقت پوزیشنهام رو به صورت (ست اند فورگت) قرار بدم ولی در تمرینهایی که داشتم، به این نتیجه رسیدم که استاپها خیلی بزرگ میشن، بنابراین تصمیم گرفتم فعلا براساس واگرایی وارد معامله بشم.
                          5- خطوط حمایت و مقاومتی رو که برای دوستان اعلام می کنم در اصل یک تراز قیمتی هست مثلا 1.14325 اما برای اینکه سیگنالهای زیادی رو از دست خواهیم داد، بنده این اعداد قیمتی رو به صورت محدوده اعلام می کنم که در عکسها مشخص خواهد بود.
                          6- این موقعیتها براساس ترکیب دیتاهای نرم افزار جناب ابوناچی (برای پیدا کردن نقاط برگشت)، استراتژی معاملات با زیگزاگ جناب یزدی(برای تشخیص ترند و انتهای کارکشنها)، آموزش واگراییهای جناب نیما آزادی (برای تریگر ورود) به دست میاد. که همینجا از این دوستان عزیز کمال تشکر و قدردانی رو دارم.
                          فعلا مطلب دیگه ای به خاطرم نمی رسه.

ارادتمند دوستان
                          حسین

نظر

با سلام

خوب برای اولین موقعیت لایو با توجه به اینکه طبق این روش در تایمهای H4 و H1 روند نزولی هست، خطوط حمایت بر سر راه قیمت رو اعلام می کنم ولی پوزیشن گیری نمی کنم و فقط به قصد اعلام موانع بر سر راه قیمت این مطلب رو پست می کنم.
                            خوب اولین مانع در برابر قیمت در تایم H4 خط حمایت 1.1142 هست که محدوده مقاومتیش میشه از قیمت 1.1157 تا قیمت 1.1132 ضمن اینکه یک واگرایی در تایم H1 هم در حال شکل گیری هست و احتمال برگشت حداقل 100پیپی رو خواهد داشت. ولی باز هم عرض می کنم که چون خلاف جهت روند اصلی بازار هست، از گرفتن پوزیشن خودداری می کنم. (عکس F1114)

و اما در تایم H1 ما دو تا خط حمایت داریم یکی 1.1157 و دیگری 1.1166 در مواقعی که بیشتر از یک یا دو خط حمایتی یا مقاومتی داریم برعکس تمامی استراتژیهای دیگه که گفته میشه هر چه تعداد خطوط حمایت یا مقاومت بیشتر باشه سطح محکم تر هست، در این روش محدوده مورد نظر مورد تردید قرار می گیره و بنده هم در مواردی که دو تا خط مهم نزدیک به هم بر سر راه قیمت داریم دیگه براش محدوده تعیین نمی کنم و فقط در نزدیک همان خطوط اقدام به تریگر گیری می کنم. (عکس F1115)

نظر

با سلام مجدد
                              در تایم M15 یک زیگ صعودی ظاهر شده که برای ادامه حرکت نزولی قیمت احتمالا از محدوده یکی از مقاوتهای 1.12005 یا 1.12305 برگشت خواهد کرد، بنابراین در تایمهای M1 و M5 و M15 منتظر ظهور واگرایی خواهیم ماند. اگه حوالی باز شدن بازار لندن قیمت به این مقاومتها برسه درصد احتمال ریزش قیمت و ادامه حرکت نزولی در تایم یکساعته بیشتر خواهد شد.

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                              X