اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی قدرتمند rsi و خط روند

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی قدرتمند rsi و خط روند

با سلام.
    امروز دوم خرداد 1393 میخوام استراتژی خودم رو به اشتراک بزارم. امیدوارم برای شما هم سودمند باشه.
    از اونجایی که من خیلی وقت کمی برای ترید دارم و نمیتونم مدام پای چارت باشم این روش رو برا خودم انتخاب ( ابدا) کردم.
    ریسک به ریوارد فوق العاده ای داره و خیلی کم استاپ میخوره.
    اگر از این روش استفاده کردید؛ دعای خیر فراموش نشود لطفا.

........................................
    تایم Daily

شرایط ورود برای فروش:
    1- اولین شرط گذر (RSI (14, Close از level 70 یه بالا میباشد. ( این زنگ هشدار و آماده یاش برای ورود است. نه سیگنال ورود.)
    2- شکست و تثبیت قیمت در زیر خط روند صعودی کوتاه مدت اخیر.

SLحد ضرر:
    30 پیپ بالای قیمتی که RSI ماکسیمم را داشته است.
    البته حتما پس از 40 تا 50 پیپ سود حد ضرر به نقطه ورود منتقل شود.

TPحد سود:
    حد سود اول: نیمی از معامله زمانی که RSI لول 50 خود را لمس نمود.
    حد سود دوم: نیم دیگر زمانی که RSI نزدیک به لول 30 شد.

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~. ~.~.~.~.~.~

شرایط برای خرید:
    1- اولین شرط گذر (RSI (14, Close از level 30 یه پایین میباشد. ( این زنگ هشدار و آماده یاش برای ورود است. نه سیگنال ورود.)
    2- شکست و تثبیت قیمت در بالای خط روند نزولی کوتاه مدت اخیر.

SLحد ضرر:
    30 پیپ پایین قیمتی که RSI مینیمم را داشته است.
    البته حتما پس از 40 تا 50 پیپ سود حد ضرر به نقطه ورود منتقل شود.

TPحد سود:
    حد سود اول: نیمی از معامله زمانی که RSI لول 50 خود را لمس نمود.
    حد سود دوم: نیم دیگر زمانی که RSI نزدیک به لول 70 شد.

چند نمونه:

ویرایش توسط rezatalebann : https://www.traderha.com/member/15264-rezatalebann در ساعت 05-23-2014, 09:50 AM

نظر

با تشكر از رضا جان براي ارائه روش فوق
      ببخشيد كه بي اجازه پست مي زنم ولي شايد ٢ مورد به روش بالا اضافه كنيد موقعيت هاي بدون نقص پيدا كنيد.

١- هم در چارت قيمت و هم انديكاتور ما شاهد سقف ها و كف هاي تقريباً منظم هستيم اگر از سيكل زمان هم استفاده كنيم موقعيت هاي با خطاي كمتر نسيبمان خواهد شد.
      بدين صورت كه مثلا براي sell مي بايست در سقف دنبال فروش باشيم پس اگر سيكل زمان سقفها را رسم كنيم و موقعيتي كه شما فرموديد در نزديكي زمان سقف اتفاق بيافتد با اطمينان بيشتري مي توان وارد معامله شد و اگر شكست خط روند دور از زمان سقف باشد وارد آن معامله نمي شويم چون به احتمال زياد بعد از شكست خط روند بازهم قيمت براي تشكيل سقف به جهت قبلي حركت ادامه خواهد داد و محتملاً sl ما فعال مي شود.

٢-استفاده از انديكاتور استوكاستيك جهت تاييد ورود.
      با همان روش قبل دنبال موقعيت هاي معاملاتي مي گرديم و پس از پيدا كردن جهت تاييد به انديكاتور stoch مراجعه مي كنيم ، مناطق خطي و غير خطي اين دو اسيلاتور هم پوشان همديگر هستند و وقتي قيمت در منطقه اشباع درrsi هست و حركت كندي از انديكاتور شاهد هستيم ديگر انديكاتور يعني stoch با نوسانات غير خطي به ما كمك مي كند موقعيت هاي بهتري را شكار كنيم.
      وقتي شرايط معامله (شرايط قبلي) فراهم بود براي معامله فروش stoch بايد در منطقه اشباع از خريد باشد و شاهد ريورسال باشيم و در خريد بلعكس.
      توجه كنيد كه در stoch هم مي توان مانند rsi روي خود انديكاتور خط روند رسم كرد و شكست اين خط هم به نوعي سيگنال ورود محسوب مي شود به شرطي كه نزديك سيكل زماني سقف يا كف باشد.

نظر

ویرایش توسط rezatalebann : https://www.traderha.com/member/15264-rezatalebann در ساعت 05-23-2014, 02:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط farshidu نمایش پست ها
          با تشكر از رضا جان براي ارائه روش فوق
          ببخشيد كه بي اجازه پست مي زنم ولي شايد ٢ مورد به روش بالا اضافه كنيد موقعيت هاي بدون نقص پيدا كنيد.

١- هم در چارت قيمت و هم انديكاتور ما شاهد سقف ها و كف هاي تقريباً منظم هستيم اگر از سيكل زمان هم استفاده كنيم موقعيت هاي با خطاي كمتر نسيبمان خواهد شد.
          بدين صورت كه مثلا براي sell مي بايست در سقف دنبال فروش باشيم پس اگر سيكل زمان سقفها را رسم كنيم و موقعيتي كه شما فرموديد در نزديكي زمان سقف اتفاق بيافتد با اطمينان بيشتري مي توان وارد معامله شد و اگر شكست خط روند دور از زمان سقف باشد وارد آن معامله نمي شويم چون به احتمال زياد بعد از شكست خط روند بازهم قيمت براي تشكيل سقف به جهت قبلي حركت ادامه خواهد داد و محتملاً sl ما فعال مي شود.

٢-استفاده از انديكاتور استوكاستيك جهت تاييد ورود.
          با همان روش قبل دنبال موقعيت هاي معاملاتي مي گرديم و پس از پيدا كردن جهت تاييد به انديكاتور stoch مراجعه مي كنيم ، مناطق خطي و غير خطي اين دو اسيلاتور هم پوشان همديگر هستند و وقتي قيمت در منطقه اشباع درrsi هست و حركت كندي از انديكاتور شاهد هستيم ديگر انديكاتور يعني stoch با نوسانات غير خطي به ما كمك مي كند موقعيت هاي بهتري را شكار كنيم.
          وقتي شرايط معامله (شرايط قبلي) فراهم بود براي معامله فروش stoch بايد در منطقه اشباع از خريد باشد و شاهد ريورسال باشيم و در خريد بلعكس.
          توجه كنيد كه در stoch هم مي توان مانند rsi روي خود انديكاتور خط روند رسم كرد و شكست اين خط هم به نوعي سيگنال ورود محسوب مي شود به شرطي كه نزديك سيكل زماني سقف يا كف باشد.
          سلام میشه در مورد سقف های زمانی با شکل بیشتر توضیح بدین؟۱

نظر

خدمت اقای طالبان عزیز سلام عرض میکنم و به نوبه خودم از شما بخاطر به اشتراک گذاشتن تجربیان خودتون تشکر میکنم.چون تنها فشار دادن دگمه تشکر برای قدردانی به نظر من اصلا کافی نمیتونه باشه.
            ممنون ازتون

نظر

جناب آقای طالبان شرمنده
              این سیستم بغیر از تایم فریم روزانه در تایمهای دیگه هم تست شده ؟و جوابش چطور بوده ؟و اصولا بهترین تایم فریم اون چی هست؟
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ffkknik نمایش پست ها
                جناب آقای طالبان شرمنده
                این سیستم بغیر از تایم فریم روزانه در تایمهای دیگه هم تست شده ؟و جوابش چطور بوده ؟و اصولا بهترین تایم فریم اون چی هست؟
                ممنون
                این سیستم در تایم های دیگه ریسک به ریوارد پایینی داره. نیاز بیشتری هم به رصد داره. برا همین من از دیلی استفاده میکنم.

نظر

یه نکته هم اضافه کنم که:

اگر اوردر در sl بسته شود برای ورود مجدد نیازی به تایید RSI نیست. و میتوان با شکست خط روند میان مدت وارد پوزیشن همجهت قبل شد.
                  مثال:

در این مثال چون حد ضرر به نقطه ورود منتقل شده هیچ ضرری نداده ایم.

نظر

سلام این استراتژی مختصر و مفید رو دارم تست میکنم امیدوارم به نتایج خوبی برسم ..اگر آقای طالبان هم در انجمن حضور دارن امیدوارم راهنماییم کنن که دیگه نور علی نور میشه ... این هم اولین پوزیشن بنده با این روش البته یکم دیر رسیدم و نقطه ورودم یکم پایینتر از نقطه ورود این سیستم هست .
                    فایل های پیوست شده
                    پروردگارا
                    اکنون اراده ی شخصی خود را بر محراب می نهم تا قربانی اراده ی تو شود .
                    اراده ی تو نه اراده ی من .
                    به وقت تو نه به وقت من
                    .طریق تو نه طریق من
                    .چنین است که آنچه طلبیده ام در یک چشم به هم زدن انجام می پذیرد

نظر

فایل های پیوست شده
                      پروردگارا
                      به وقت تو نه به وقت من
                      .طریق تو نه طریق من

نظر

فایل های پیوست شده
                        پروردگارا
                        به وقت تو نه به وقت من
                        .طریق تو نه طریق من

نظر

پوند دلار تی پی 1 خودشو لمس کرد ..audnzd وgbpjpyحد ضرر به نقطه ورود منتقل شد.
                          فایل های پیوست شده
                          پروردگارا
                          به وقت تو نه به وقت من
                          .طریق تو نه طریق من

نظر

سلام به همه دوستان و تشکر از اقای طالبانی عزیز
                            وممنون اقای tester بابت پیگیریهات . به نظر روش منطقی و سودده میاد .
                            البته یه نکته ناگفته نمونه که RSI درسته اعتبار بیشتری نسبت به بقیه اندیکاتورها داره ولی خب پیرو قیمت هست و با قیمت بالا و پایین میشه .
                            ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 05-26-2015, 03:32 PM

نظر

سلام دوست عزیز
                              ممنون از شما
                              من هم از جناب طالبانی عزیز و استادید فروم تشکر میکنم بابت لطف و محبتی که دارند و دانسته های خودشون رو بی منت در اختیار عموم قرار می دهند.

چند روز پیش بحث بسیار جالبی در فروم شکل گرفت که متاسفانه الان عنوان تایپیک خاطرم نیست که یکی از دوستان حرف بسیار جالبی زدند که بنده نقل به مضمون کنم حرفشون رو گفتند که اگر حتی احتمال برد سیستمی به نسبت خیلی کم مثلا 55 به 45 باشه اگر مدیریت سرمایه اصولی داشته باشیم این سیستم میتونه ما رو به یک برنده در بازار تبدیل کنه ..
                              حال اگر این سیستم حتی درصد موفقیت در این حد پایین نیز داشته باشه فکر میکنم با رعایت اصول و نظم مدیریت سرمایه میشه بهش امیدوار بود ...
                              پروردگارا
                              به وقت تو نه به وقت من
                              .طریق تو نه طریق من

نظر

پردازش ...
                              X