اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید و تحلیل بر روی طلا به روش گروه ترند لاین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ترید و تحلیل بر روی طلا به روش گروه ترند لاین

بسم تعالی

با سلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان و اساتید محترم سایت

این تاپیک را ایجاد کردیم جهت تحلیل و سیگنال هایی که برای شما خواهیم گذاشت امیدوارم پلی شود برای نتیجه گیری بهتر عزیزان از دنیای معاملاتی فارکس...

موفق و پیروز باشید

گروه ترند لاین
    برای پیروزی در بورس باید باهم باشیم...
    بهم دیگر خیر و نیکی برسانید...
    برای ترید اول یاد بگیرید چگونه بر احساسات خود غلبه کنید!!

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-31-2014, 10:07 PM

نظر

سلام
      از لطفتون خیلی ممنونم

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2

نظر

<font size="4">[br]با سلام خدمت گروه ترند لاین[br]با دیدن هیستوری سوالی برای من پیش امد که اگه محبت کنید پاسخ بدید[br]معاملات بدون استاپه با توجه به حجم بالایی که برای بعضی معاملات در نظر گرفتید در صورتی که معامله در ضرر برود این ضرر را تا کجا تحمل میکنید[br]با تشکر یا حق</font>

نظر

نوشته اصلی توسط borhani100 نمایش پست ها
          <font size="4">[br]با سلام خدمت گروه ترند لاین[br]با دیدن هیستوری سوالی برای من پیش امد که اگه محبت کنید پاسخ بدید[br]معاملات بدون استاپه با توجه به حجم بالایی که برای بعضی معاملات در نظر گرفتید در صورتی که معامله در ضرر برود این ضرر را تا کجا تحمل میکنید[br]با تشکر یا حق</font>

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز و دیگر عزیزان
          هدف ما از گذاشتن این هیستوری نشان دادن دقت کار گروه بوده و مسلما حدضرر یکی از ارکان ترید میباشد!!
          پوزیشن های بالا به صورت اسکالپ بوده و نشان میدهد که هیچکدام از معاملات با ضرر بسته نشده است!با اینکه حجم زیادی داشته اند!
          مسلما سیگنال هایی که در تاپیک گذاشته خواهد شد نمیتواند به اینصورت و به صورت اسکالپ باشد سیگنال ها:
          1-دارای حد ضرر و حد سود مشخص خواهند بود
          2-صرفا بر روی انس خواهند بود
          3-ریسک به ریوارد نسبتا مناسبی خواهند داشت
          4-به امید خدا حداقل بیش از 70درصد تی پی خواهند زد

امید که همه ی هموطنانم در بورس بین المللی به موفقیت های چشم گیری برسند
          با ارزوی موفقیت برای شما
          گروه ترند لاین
          ویرایش توسط line_trend : https://www.traderha.com/member/15883-line_trend در ساعت 06-01-2014, 09:50 PM

نظر

با سلام . بی صبرانه منتظریم . امیدوارم موفقیت را در کنار همدیگر تجربه نماییم

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

با توجه به واگرایی و برگشت از خط روند احتمال یک اصلاح برای انس میباشد در صورت ادامه هدف های بعدی مد نظر میباشد
              ویرایش توسط line_trend : https://www.traderha.com/member/15883-line_trend در ساعت 06-01-2014, 11:13 PM

نظر

با سلام
                GOLD=buy stop--1245.10

نظر

نظر

وقتی 10سال بیشتر نداشتم سخت کار میکردم کمی بزرگتر که شدم با بورس اشنا شدم!!خواستم مثل کسانی باشم که به موفقیت های زیادی رسیدند با اینکه از صفر شروع کرده بوده بودند!!زندگی نامه ی افراد زیادی را خواندم با بورس بین الملل اشنا شدم با اینکه در بورس ایران بعد از تلاش های بسیار کد معاملاتی گرفته بودم دنبالش نرفتم چون با چیز جدیدتری اشنا شدم و به ان شدیدا علاقه مند شدم!!بعد از مدتی تصمیم گرفتم سرمایه کوچکی که جمع کرده بودم را حسابی نزد بروکر باز کنم و شروع به تجارت کنم!!غافل از اینکه این بازار چون گرگی هست که به سادگی سرمایه من را میدرد...
                    پس از از دست دادن سرمایه نا امید شده بودم اما بازم عقب نکشیدم از افراد زیادی کمک خواستم اما نمیدانم چرا کسی کمک خواسی نکرد
                    با خود گفتم ایا کسی نمیتواند بمن کمک کند!؟یعنی همه ضرر میکنند!؟؟
                    بعد از مدتها به این در ان در زدن تصمیم گرفتم به خود متکی شوم و خود مشکل خود را رفع کنم و بر این بازار غلبه کنم!!
                    اما حالا به شما میگویم راز موفقیت در فارکس اعتماد به خود و باهم بودن است...
                    بیایید باهم باشیم...
                    اگر گله ی گوزن ها میتوانستند همیشه اتحاد داشته باشند انگاه هیچ شیری توانایی مقابله با انها را نداشت...
                    من از صمیم قلبم میگویم به شما عزیزان به همدیگر خیر و نیکی برسانید تا خداهم به شما کمک کند و در های موفقیت را برایتان بگشاید

موفق و پرسود باشید

نظر

نظر

نظر

سلام دوست عزیز
                          ممنون از زحمات شما
                          امید وار هستم که همیشه پیروز شاد باشید و در تمام زندگی سر بلند باشی .
                          تشکر زدن تنها خیلی کم هستش و حق شما دوست گرامی بالاتر از اینها هستش

خوش باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba3898 نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز
                            ممنون از زحمات شما
                            امید وار هستم که همیشه پیروز شاد باشید و در تمام زندگی سر بلند باشی .
                            تشکر زدن تنها خیلی کم هستش و حق شما دوست گرامی بالاتر از اینها هستش

خوش باشید.
                            با سلام خدمت شما دوست عزیز و دیگر دوستان که به بنده لطف داشته اند!!
                            وقتی در این بازار دچار ضرر شدم پس از اون با خود عهد بستم حداقل تا جایی که میتونم از ضرر دیگر دوستان جلو گیری کنم و تاجایی که در توانم هست راهنماییشون کنم!!!
                            اگر شما 10سال پیش شروع کرده بودید میگفتیم که به اینصورت امکانات ارتباطی نبوده و نمیشد کار خاصی کرد!اما اکنون دنیا همچون دهکده کوچکی هست که در هر نقطه که باشید میتوانید با دوستان خود و کسانی که مدتها تجربه تجارت در این عرصه را داشتند ارتباط برقرار کنید و از انها درس بگیرید!!
                            من واقعا ناراحت میشوم وقتی اکنون میشنوم دوستانی پول های خود را تقدیم کرده اند و دچار ضرر زیاد و حتی غیرقابل جبران شده اند!!
                            ایا تازه با بورس اشنا شده اید؟؟
                            خب عجله برای چیست!؟من به شما قول میدهم همیشه فرصت هست همیشه این بازار وجود دارد و همیشه بروکرها اعتبار به شما خواهند داد!!قبلا 1:400 بود!الان برخی از بروکرها 1:1000 هم میدهند که البته حماقت محض است این لوریج ها!
                            پس بیاید درنگی کنید و کمی به خود وقت بدهید!!مشکلات چیست؟بیاید مطرح کنید من بشخصه در حد توان پاسختان را خواهم داد...
                            انشااله دوستان هم راهنمایی میکنند تا درکنار هم به نتایج خوبی برسیم!!
                            یک قانون جاذبه وجود دارد و اثبات شده است به هرچیزی که فکر کنید میتوانید انرا بدست بیاورید...
                            موفق باشید

نظر

با سلام خدمت شما بزرگوار عزیز

درخواستی داشتم اگر امکان داره وقتی چارتی قرار می دهید

مقداری توضیح بدید تا بتونیم نکات آموزشی رو یادداشت کنیم

ممنونم

نظر

پردازش ...
                              X