اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: سیستم ترید توازن قدرت

دوستان در این تاپیک سیستمی را دوست دارم معرفی کنم که ابداع خودم هست.
    و ایمان دارم که یکی از بهترین سیستمهای ترید این فروم شود.
    البته از همه اساتید و دوستان خواهش دارم این سیستم را از لطفشان بی نصیب نکنند و آن را به چالش بکشند.
    این سیستم همانطور که از نامش پیداست قدرت فروشنده ها و خریدارها را به زیبایی هر چه تمامتر به چالش میکشد و آنها را موازنه میکند.

ایدی تلگرام:

@godtaken

قبل از معرفی دوست دارم یک سوال از محضر دوستان بپرسم و انتظار دارم دوستان مشارکت داشته باشند.
    شما برای موازنه قدرت دو نیروی متضاد خریدار و فروشنده چی چیزی یا ایده ایی را پیشنهاد میکنید؟؟؟
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

به اعتقاد بنده جواب دادن به این سوال کلید اصلی موفقیت در تجارتهای مبتنی بر بورس هست.
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

با سلام
        دوستان خواهشا شرکت کنید در این مبحث
        بنده برای ارزیابی قدرت فروشندگان و خریداران نگاه میکنم که فروشنده ها یا خریداران در یک روند یا اصلاحی در یک سیکل زمانی معین و مشخص و هارمونی چه مقدار از اصلاحی یا روند پیش رو را نسبت به روند قبلی در چه مدت زمانی طی کرده اند...شتاب زیاد در زمان کم برای من نشاندهنده حرکت غالب و شتاب کم در زمان زیاد نشاندهنده حرکت مغلوب است

نظر

گویا دوستان دوست ندارند شرکت کنند محسن جان....
          ولی کم کم دوستان دیگر هم به جمع شرکت کنندگان در بحث اضافه خواهند شد.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

غیر از ابزارهای ماینر که در نوع خودش بی نظیر است.و من خودم شخصا از آنها استفاده نمیکنم.دو تا ابزار بسیار کارا و دقیق رو همیشه برای ارزیابی قدرت این دو نیروی مخالف در نظر میگیرم.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

قانون سوم نیوتن:
              نیروی مطلقی در جهان وجود ندارد و همیشه دو نیروی متضاد در دنیا هستند.
              وقتی یک نیرو وارد کار میشود نیرو مخالف هم در جهت عکس وارد میشود حال به اندازه ی آن یا کمتر از آن.
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

واقعا جمله زیباست

نظر

در کار ما هم همین طور است و این دو نیرو مرتب با هم سر جنگ دارند.
                  و در زمانهایی خریداران و در زمانهای دیگر نیروی فروشندگان نیروی غالب بازار هستند.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

به نظر من این بحث خریداران و فروشندگان ومیزان زمان رو باید در 3 بعد بررسی کرد.3 بعدی که هرکدام از ابعادش به دیگری وابسته هستش فقط سوال اینجاست ایا ابزار ما برای شناسایی این ابعاد کافی هستش؟
                    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

اما سوال اصلی ما در اینجا اینه که حرف آقای نیوتن درست و بجاست و در بورس هم صدق میکنه این نیروی غالب تا کجا ادامه داره.و بعبارتی شروع حکومت نیروی دیگر کجاست؟
                      هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ زمانی؟
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                        به نظر من این بحث خریداران و فروشندگان ومیزان زمان رو باید در 3 بعد بررسی کرد.3 بعدی که هرکدام از ابعادش به دیگری وابسته هستش فقط سوال اینجاست ایا ابزار ما برای شناسایی این ابعاد کافی هستش؟
                        محسن جان این 3 بعد را معرفی میکنید؟
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

بنده همانطور که قبلا گفتم دو تا ابزار بسیار قدرتمند رو پس از بررسی های زیاد ابداع کردم که در ادامه معرفی خواهم کرد.
                          فقط نمیدونم چرا هر کاری میکنم عکسها آپلود نمیشه؟
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

مایا عزیز 3 بعد رو تو صورت مسئله کاملا مشخص کردم خوده خریدارا و فزوشندگان و زمان جمعا 3 بعد رو تشکیل میدن.حالا نکته اصلی اینجاست وقتی تو مباحث نیوتن میومدیم نیرو در 3 بعد برسی کنیم چه ابزاری نیاز داشتیم تا بتونیم صورت مسئله رو به راحتی حل کنیم؟حالا ما با دانستن 3 بعد چه پارامتری و چه فرمولی برای حل مسئله میتونیم به کار ببریم؟ ایا فرمولی خاص وجود داره یا همه چیز بر اساس قانون احتمالات داه اتفاق میوفته؟
                            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

اولی مووینگ آوریج هست....دوستان زود قضاوت نکنید خواهشا....خیلیها ساده از کنار این ابزار قدرتمند میگذرند شاید سادگیش مارو فریب میده....ولی بقول بزرگی نبوغ در سادگیست......نمیدونم من جایی نشنیدم و یا از کسی یاد نگرفتم که بگند از مووینگ آوریج باید بصورت هدفمند استفاده کرد و نباید بصورت خام از آن استفاده کرد....
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                              X