اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بونوس ویژه ماه رمضان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خبر: بونوس ویژه ماه رمضان

با سلام،

ابتدا فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به هموطنان عزیز روزه دار تبریک عرض می نماییم.

به مناسبت فرارسیدن این ماه مبارک، پی سی ام بروکرز به تمامی کاربرانی که در طی ماه رمضان (از اولین روز ماه تا پایان روز عید فطر) اقدام به افتتاح حساب نزد بروکر پی سی ام بنمایند و یا مشتریانی که در طی این ماه حساب خود را شارژ نمایند، 10 درصد بونوس هدیه میکند.

این بونوس بدین صورت است که بروکر به میزان 10 درصد از اولین دپوزیت مشتری را به حساب متاتریدر وی اضافه میکند.

• هر مشتری تنها یکبار امکان استفاده از این بونوس را دارد.
    • ماکزیمم میزان بونوس اهدایی 1000 دلار است.
    • بونوس در صورتی قابل برداشت خواهد بود که حجم معاملات مشتری در فرمول زیر صدق کند:
    حجم معاملات (لات) انجام گرفته = مبلغ بونوس دریافتی ( دلار) / 5
    • در صورتی که تا از قبل از برآورده شدن میزان لات مربوط به بونوس بخواهید دپوزیت خود را برداشت کنید بونوس نیز حذف خواهد شد.

جهت افتتاح حساب یا شارژ حساب خود به کابین تریدر مراجعه نمایید.

لطفا قبل از ثبت نام حتما راهنمای ثبت نام درکابین و یا تاپیک مشاوره و راهنمایی کابین مشتریhttp://forum.broker-fa.org/f21/%D9%8...46/#post132171 را که حاوی آموزش های تصویری برای ثبت نام در کابین و افتتاح حساب میباشد رامطالعه فرمائید.

با آرزوی قبولی طاعات شما در این ماه مبارک.

التماس دعا

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-30-2014, 12:42 PM

با سلام خدمت مدیریت و تمامی دست اندرکاران بروکر محبوب پرسپولیس عزیز
    و با تشکر از دادن امتیاز بونوس به مشتریان عزیز
    و همچنین تبریک بابت پیشرفتهای پشت سر هم و پیاپی...

یک پیشنهاد داشتم
    اگر برای عزیزانی که از قبل در بروکر پرسپولیس حساب داشته و هنوز فعالیت می کنند هم بونوسی در نظر گرفته شود فکر کنم موجبات شادی خیلی از دوستان فراهم شود.
    با کمال احترام

نظر

نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
      با سلام خدمت مدیریت و تمامی دست اندرکاران بروکر محبوب پرسپولیس عزیز
      و با تشکر از دادن امتیاز بونوس به مشتریان عزیز
      و همچنین تبریک بابت پیشرفتهای پشت سر هم و پیاپی...

یک پیشنهاد داشتم
      اگر برای عزیزانی که از قبل در بروکر پرسپولیس حساب داشته و هنوز فعالیت می کنند هم بونوسی در نظر گرفته شود فکر کنم موجبات شادی خیلی از دوستان فراهم شود.
      با کمال احترام

با سلام و آروزی قبولی طاعات و عبادات شما،

این بونوس همانطور که اعلام شد به تمامی مشتریان اعم از جدید و قدیم تعلق میگیرد. تمامی مشتریان قبلی نیز که در این ماه حساب خود را شارژ کنند به میزان 10 درصد شارژ خود این بونوس را دریافت میکنند.

با احترام

نظر

pcmfx عزیز
        با تشکر از لطف و پاسخگویی شما
        من متوجه این مورد بودم و پیشنهادم این بود که بروکر محترم برای کسانی که حساب از قبل داشته اند نظر ویژه ای داشته باشد مثلا 5% موجودی حساب بونوس بدهد یا اینکه در صورت شارژ مجدد 15% بونوس بدهد یا هر امتیاز دیگری... .
        البته این فقط یک پیشنهاد است و مطمئنا بروکر پرسپولیس برای رفاه و دسترسی آسان تریدرهای عزیز کشورمان تا الان نیز سنگ تمام گذاشته است و من بنوبه خودم کمال تشکر را دارم.

با آرزوی شادی و موفقیت برای مدیریت محترم و کارمندان عزیز این شرکت بزرگ مالی

نظر

با سلام و تشكر از خدمات خوبى كه به هموطنان ارايه ميكنيد. لطفا شرايط برداشت بونوس را با مثال توضيح دهيد تا درك بهتر فرمولى كه نوشته ايد ميسر شود. مثلا اگر كسى حسابى با موجودى 10000$ افتتاح كند و 1000$ بونوس بگيرد چه زمانى ميتواند بونوس را هم از حساب برداشت كند؟

نظر

نوشته اصلی توسط Zelatan نمایش پست ها
            با سلام و تشكر از خدمات خوبى كه به هموطنان ارايه ميكنيد. لطفا شرايط برداشت بونوس را با مثال توضيح دهيد تا درك بهتر فرمولى كه نوشته ايد ميسر شود. مثلا اگر كسى حسابى با موجودى 10000$ افتتاح كند و 1000$ بونوس بگيرد چه زمانى ميتواند بونوس را هم از حساب برداشت كند؟

سلام

سلام

باید 5 برابر بشه . مثلا اگر 1000 دلار بونوس گرفتید برای برداشتش باید 200 لات معامله کنید .
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

این خیلی خوبه که پی سی ام بونوس قابل برداشت میده. بونوس بروکر ههای دیگه اصلا قابل برداشت نیست و صرفا صوریه. ولی خوب بود اگر بونوس بیشتر از 10 درصد می دادند حالا قابل برداشت هم نباشه حداقل برای ترید میشه ازش استفاده کرد ولی درصدش بیشتر باشه نه فقط 10 درصد. به هر حال مچکریم.

نظر

ده درصد بونوس به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

با سلام،
                ابتدا فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به هموطنان عزیز روزه دار تبریک عرض می نماییم.
                طبق روال سال های گذشته به مناسبت فرارسیدن این ماه مبارک، پی سی ام بروکرز به تمامی کاربرانی که در طی ماه رمضان (از اولین روز ماه تا پایان روز عید فطر) اقدام به افتتاح حساب نزد بروکر پی سی ام بنمایند و یا مشتریانی که در طی این ماه حساب خود را شارژ نمایند، 10 درصد بونوس هدیه میکند.
                این بونوس بدین صورت است که بروکر به میزان 10 درصد از اولین دپوزیت مشتری را به حساب متاتریدر وی اضافه میکند.

هر مشتری تنها یکبار امکان استفاده از این بونوس را دارد.
                ماکزیمم میزان بونوس اهدایی 1000 دلار است.
                بونوس در صورتی قابل برداشت خواهد بود که حجم معاملات مشتری در فرمول زیر صدق کند:

جهت افتتاح حساب یا شارژ حساب خود به کابین تریدری مراجعه نمایید.
                لطفا قبل از ثبت نام حتما راهنمای ثبت نام درکابین را مطالعه فرمائید.

با آرزوی قبولی طاعات شما در این ماه مبارک.
                التماس دعا
                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-18-2015, 02:14 PM

نظر

بروکری که پدر مادر داشته باشه میاد 10٪ بونوس میده نه 100 ٪

نظر

نوشته اصلی توسط maxsoy نمایش پست ها
                    بروکری که پدر مادر داشته باشه میاد 10٪ بونوس میده نه 100 ٪

فکر کنم شما هم فکری که تو ذهن من گذشت را دارید اگه واقعا معاملات به بازار وصل نبود بیشتر بونوس میدادند ( خب ضرر که نمیکردن بیشتر بونوس میدادند )
                    اینجوری هم قصد مساعدت و شیرینی ماه مبارک را برای تریدرهاشون دارند و هم به اندازه معقول خرج میکنن

نظر

ضمن تشکر بابت بونوس ماه مبارک آیا برای دریافت بونوس باید گزینه ای را انتخاب یا درخواست و تیکتی ارسال کرد ؟ یا به صورت خودکار به حساب واریز میشود؟

نظر

سلام جناب توکلی

ضمن سپاس بابت انتخاب و حسن توجه جنابعالی به استحضار میرسانم که پرداخت بونوس به صورت خودکار می باشد و نیازی به ارسال تیکت یا درخواست نیست.
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

بونوس در صورتی قابل برداشت خواهد بود که حجم معاملات مشتری در فرمول زیر صدق کند:
                          • در صورتی که تا از قبل از برآورده شدن میزان لات مربوط به بونوس بخواهید دپوزیت خود را برداشت کنید بونوس نیز حذف خواهد شد.

آیا امکان انتقال بونوس یا دپوزیت واریزی بین حسابهای متصل به کابین وجود دارد؟ با انجام انتقال دپوزیت واریزی بونوس حذف میشود یا باقی میماند؟

نظر

اگر بونس اتوماتیک واریز نشد چیکار کنیم ؟؟؟

نظر

یه سوال هم برای من پیش اومده ایا سود حاصله از بونس قابل برداشته ؟ یا نه مثلا من 100 دلار بونس گرفتم 100 دلار سود کردم میتونم 100 دلار سود خود را برداشت کنم ؟

نظر

پردازش ...
                              X